Dzisiaj jest 28 mar 2024, 9:27

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Czarno Zieloni
Post: 16 sie 2012, 11:43 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 12 sie 2012, 10:16
Posty: 177
Lokalizacja: Zgorzelec
Witam.
Założyłem ten temat z myślą o tym, że może trochę osób to przeczyta i się zainteresuje, jestem jednym z członków grupy "Czarno Zieloni". Naszą ideą jest skończenie wreszcie ery piknikowego dopingu w Zgorzeleckiej hali. Uważamy że nasz klub zasługuje na coś więcej niż jest obecnie, kiedy tylko nie idzie doping słabnie, cichnie, o ile w ogóle można powiedzieć ze był głośny. Zmotywowaliśmy się do próby zebrania większej ilości osób z chęciami i zapałem do dopingu po meczu z Zastalem w "szóstkach" kiedy to wstyd sięgnął maximum, ok. 150 osób zebranych w sektorze KK nie miało szans z 50! (słownie pięćdziesiątką) osób z Zielonej Góry. Niestety na takie rzeczy nie da się patrzeć, prawdziwy kibic powinien dopingować swoją drużynę na dobre i na złe, niezależnie od wyniku, a tym bardziej jeśli chce być w gronie nazywanym "Klub Kibica" Niestety większość Zgorzeleckiego KK to zwykli karneciarze dla których doping nie jest niczym innym jak przykrym obowiązkiem za który mają pewny tańszy karnet ... Więcej chyba nie ma sensu pisać, jeśli ktoś chciałby do nas dołączyć oto profil grupy na facebooku. http://www.facebook.com/groups/386720294722555/

Pozdrawiam
Filip


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 sie 2012, 11:53 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2012, 0:10
Posty: 38
Lokalizacja: Zgorzelec
Zacny temat, wszystko wypisane na górze. Jedyne co można dodać, to to, że zaczynamy od pierwszego meczu na własnej hali i wszystkich chętnych do zobaczenia jak się robi prawdziwy doping zapraszamy pod flagę "Czarno Zielonych" na balkon.

Pozdrawiam.
Tomek.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 sie 2012, 12:53 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 15 lip 2009, 10:21
Posty: 905
Lokalizacja: Zgorzelec
Myślę,że zamiast prowadzić doping na balkonie, efektownie i skuteczniej byłoby przenieść się na siedzenia pod drugi kosz. W barwach czarno- zielonych , młodzież prezentowałaby się wspaniale. Niech to będzie jeden " Klub Kibica" , dopingujący pod jedną i tą samą melodię.
Trzeba tylko uzgodnić dobre przyśpiewki. Myślę, że pozostali kibice w sektorach też się przyłączą i będzie wspaniale. Najgorsze są jednak kłótnie w samym klubie,lepiej, żeby ich już nie było a będzie dobrze. :smt058


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 sie 2012, 12:59 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2012, 0:10
Posty: 38
Lokalizacja: Zgorzelec
Niedługo dojdzie do destrukcji czegoś, nie potrzeba nam Klubu kibica. Jeśli byśmy tam poszli, było by tak jak wcześniej, tylko troszkę lepiej, a Pikniki i tak by nic nie robiły. Nie chcemy mieć na razie nic wspólnego z KK. Zapraszamy ludzi godnych podziwu z dobrymi gardłami do naszych skromnych szeregów, czas działać, w Tym sezonie pokażemy naszą prawdziwą moc!



Tomek.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 sie 2012, 13:07 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 15 lip 2009, 10:21
Posty: 905
Lokalizacja: Zgorzelec
Życzę powodzenia i oby nasza hala była zawsze pełna, tak pełna ,jak za czasów S.Filipovskiego. :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 sie 2012, 13:11 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2012, 0:10
Posty: 38
Lokalizacja: Zgorzelec
halcia pisze:
'skuteczniej byłoby przenieść się na siedzenia pod drugi kosz. '


Nie, po pierwsze, to Nam nie są potrzebne siedzenia, po drugie, to poszczególni ludzie mogli by się dołączyć do Nas, nie My do Nich.

Na pewno będzie głośniej...

Informacje na nasz temat:
Czarno Zieloni to świeża, powstała w sezonie 11/12 grupa kibicowska Turowa Zgorzelec. Na razie doping prowadzimy z tzw. "balkonu" czyli miejsc stojących za koszem, naprzeciw sektora "Klubu kibica". Do Czarno Zielonych należeć mogą tylko Ci, którzy chcą naprawdę wspierać swój klub na dobre i na złe, a nie mieć tylko dobre miejsce i tańszy karnet. Jeśli jesteś piknikiem to miejsce nie dla Ciebie, obecnie rekrutujemy członków alby w sezonie 12/13 pokazać naszą siłę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 sie 2012, 16:09 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 12 sie 2012, 10:16
Posty: 177
Lokalizacja: Zgorzelec
halcia,
Dziękujemy i zapraszamy do nas, miejsca na balkonie starczy dla wszystkich pozytywnie nastawionych ;) Myślę że przenosiny tam nie miałyby sensu, bo nam chodzi o odcięcie się od tego syfu, gdzie to kto zasiada na jakim stołku ważniejsze jest od dopingu, i wszystkie fochy przenoszone są na trybuny, na trybunie prowadzącej doping, wszyscy powinni być jak bracia, stawać murem jeden za drugim a tego raczej w KK doświadczyć się nie da. Owszem nie pisze o wszystkich, jest tam trochę osób którym zależy na tym żeby doping wyglądał jak dawniej, za czasów pierwszych finałów z prokomem, czy zaraz po awansie do ekstraklasy. Ale my chcemy odciąć się od tego syfu i stworzyć coś, czym będziemy mogli się chwalić na całą Polskę, że mamy na hali wspaniały głośny doping, gdzie wszyscy traktują to jak wspólną zabawę, szanują się nawzajem, potrafią bawić się dopingiem. Wystarczy spojrzeć na KK, oprócz garstki osób czy komuś zależy? W pierwszy rzędzie, tym który tak chętnie pokazywany jest w TV stoi rząd starszych panów z założonymi rękoma na piersi oglądający mecz, czy tak wygląda Klub Kibica? Z podziałami na równych i równiejszych? My jesteśmy w zarządzie załatwiamy wam wszystko więc nie musimy dopingować? Mamy iść do KK gdzie 3/4 osób to zwykli karneciarze? Mam nadzieje że komuś będzie chciało się czytać moje wypociny bo trochę się rozpisałem ale może ;)

Pozdrawiam

Filip


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 sie 2012, 17:37 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 21 kwie 2007, 19:24
Posty: 173
Lokalizacja: Wroclaw
Popieram Was w 100%! I najlepiej jakby osoby z KK, którym naprawdę ZALEŻY przeniosły się do Was...
Do tego pewnie daleka droga, ale trzeba wierzyć...

Pamiętam jak kiedyś jeszcze za czasów finałów z AZS'em stworzyłem grupę 15/20 osób i byliśmy wsparciem dla KK za koszem (ekipa Szamo itd.)... To były czasy... Razem się na Śląsk jeździło...

Oby takie czasy na hali w Zgorzelcu wróciły... :smt028


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 sie 2012, 9:58 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2012, 0:10
Posty: 38
Lokalizacja: Zgorzelec
Lipa1987

Serdecznie do Nas zapraszamy :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 sie 2012, 16:46 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 21 kwie 2007, 19:24
Posty: 173
Lokalizacja: Wroclaw
Niestety jestem od kilku lat poza Zgorzelcem... Ale jak w tym sezonie będę w Zgorzelcu na meczu to już wiem, że trzeba kupić stojący :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 sie 2012, 18:31 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 12 sie 2012, 10:16
Posty: 177
Lokalizacja: Zgorzelec
W każdym razie dzięki za głos poparcia bo zakładając ten temat spodziewałem się raczej negatywnych opinii.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 sie 2012, 17:20 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Kobe24 pisze:
Za nasze miasto, i za te barwy oddamy całe życie swe
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy, Turów Zc kocham Cie


Wiesz kto ułożył te słowa i je zaśpiewał przez mikrofon na Maratońskiej?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 sie 2012, 17:40 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 12 sie 2012, 10:16
Posty: 177
Lokalizacja: Zgorzelec
Nie mam pojęcia, nigdy tego na maratońskiej nie słyszałem. To jest przyśpiewka Legii nie Turowa, więc proszę nie przypisuj nikomu stąd napisanie jej słów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 sie 2012, 18:39 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2006, 18:05
Posty: 455
Lokalizacja: Zgorzelec
Napisanie słów napewno nie ale przeróbka na Turów i odśpiewanie to dzieło wyżej wymienionego :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 sie 2012, 18:47 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 12 sie 2012, 10:16
Posty: 177
Lokalizacja: Zgorzelec
Odśpiewanie owszem, ale nie napisanie jej ;) Poza tym o tym nie miałem pojęcia, może za młody jestem :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..