Dzisiaj jest 28 mar 2024, 14:18

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 766 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 52  Następna
Autor Wiadomość
Post: 12 paź 2015, 12:43 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 14 gru 2013, 20:41
Posty: 228
Lokalizacja: Pieńsk
Widzę, że nikt jeszcze nie pomyślał o założeniu nowego tematu, a sezon właściwie mamy rozpoczęty.
Wypadałoby napisać parę słów na wstępie ale po tym pierwszym meczu nie odważę się, bo chyba w pierwszym poście nie wypada krytykować, a pozytywów, to chyba za wiele nie zauważyłem. Jeżeli ktoś chciałby coś dodać, rozszerzyć ten temat, napisać coś o planach i nadziejach na nowy sezon, to zapraszam. Z mojej strony, to tyle. :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 paź 2015, 15:27 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 10 cze 2015, 9:02
Posty: 29
Współczuję Wam, naprawdę. Nie ma tu hejtu. Sezon będzie nudny jak cholera. Lubiłem i nadal liczę na to, że wróci wojenka Dwóch Wielkich Drużyn - Stelmetu i Turowa. To napędzało ligę, a nie jakieś BM Slamy Pierdziamy.


Może rzeczywiście Łuczak chciał tylko przyoszczędzić przez sezon, kiedy nikt nie spada. Jeżeli nie, a w klubie jest syf, jakiego jeszcze nie było to....


.... keep faith!

Brak spadku to najbardziej debilny pomysł PZKosz. Prawie każdy zespół ma niższy budżet. Ja rozumiem, że poziom PLK jest cieniutki jak pupka węża - ale bez przesady. PLK to nie NBA.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 paź 2015, 17:22 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 03 sie 2012, 10:17
Posty: 789
po to jest własnie liga kontraktowa, aby słabsze finansowo zespoły nie musiały się martwić o kasę na działalność klubu w następnych latach - co pośrednio wynika z obecności, bądź nie w najwyższej klasie rozgrywkowej...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 paź 2015, 19:25 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2009, 12:36
Posty: 790
Lokalizacja: Zgorzelec
Trochę po wczorajszym meczu ochłonąłem. Pozytywów po tym meczu brak. Nie było ani momentu dobrej gry, a przewaga po 1 połowie to głównie zasługa Dylewicza, który oprócz punktów rozdał kilka fajnych asyst, niestety nawet jego nie można pochwalić bo w obronie grał piach. Mam nadzieję, że to wypadek przy pracy, a już w środę będzie można cieszyć się z wyjazdowego zwycięstwa. W przeciwnym razie bez zmian się nie obędzie jeżeli oczywiście myślimy o PO.

Największym problemem Turowa na dzień dzisiejszy jest Ignatowicz, który po prostu nie ma jaj by być pierwszym trenerem zespołu na najwyższym szczeblu. W niedzielnym meczu brak było jakiegokolwiek pomysłu na grę. Jedyną akcją zespołową, której się dopatrzyłem to rozrzucanie po obwodzie by zgubić przeciwnika i oddać rzut albo penetrować pod kosz. Kilka akcji dwójkowych całkiem niezłych i najwięcej indywidualnych Dillona lub Dylewicza. Mam nadzieję, że włodarze zareagują zanim nie będzie za późno. Jeżeli ma się zespół średni to ściąga się trenera, który potrafi wycisnąć z niego ostatnie soki.

Uważam, że jesteśmy drużyną, która posiada najgorszych środkowych w lidze. Para Harris&Niedźwiedzki. Żaden z nich nie potrafi grać ani przodem ani tyłem do kosza. Punkty, które potrafią zdobyć to po dobrym podaniu i wykończyć sam na sam z koszem albo wymusić faul i trafić osobiste. Oni nawet nie bronią. Nie mam ochoty już krytykować włodarzy za źle zbudowany skład, ale muszę, bo nie oszukujmy się jest zbudowany koszmarnie, bez jakiegokolwiek sensu. Kto mądry wiedząc, że drugim środkowym będzie młody Niedźwiedzki, który wymaga dużo pracy i cierpliwości ściąga kolejnego młodego gościa do poduczenia. Amatorka. Rozumiem kasa, ale o wiele lepszym rozwiązaniem byłby 35letni Serb, który zwiedził pare miejsc, a Piotrek mógłby się od niego uczyć i myślę, że nie kosztowałby wiele więcej. Brak słów tym bardziej, że Harris był testowany.

Ogólnie jedynym obcokrajowcem, który się nadaje jest Dillon mimo tego, że wczoraj nie zagrał najlepiej, samolubnie i na siłę. Z drugiej strony nie miał komu podawać. Novak na drugiego rozgrywającego nie jest też najgorszym rozwiązaniem. Krestinin z racji tego, że Dylu musi grać dużo może być, przynajmniej trochę pozbiera. Tatum, Harris TESTOWANI gracze na dzień dzisiejszy bezużyteczni, szczególnie jeśli chodzi o tego drugiego, którego rola w zespole jest bardzo ważna. Ręce opadają.

Niby to tylko pierwszy mecz, ale można wyciągnąć z niego już sporo wniosków, a jeszcze więcej w środę po meczu z Asseco i mam nadzieję, że się pomyliłem w paru kwestiach.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 paź 2015, 20:38 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Oczy bolały od oglądania tego meczu, ale jeszcze nie skreślajmy tej drużyny - to był pierwszy mecz w lidze i może chłopaki mieli tremę ;)
Doszczętnie zawalili Q3 - zobaczymy, co pokażą w środę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 paź 2015, 18:25 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 23 maja 2007, 3:33
Posty: 36
Lokalizacja: Zgorzelec
W I kwarcie gramy tak, że zęby bolą oglądać...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 paź 2015, 19:00 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 14 gru 2013, 20:41
Posty: 228
Lokalizacja: Pieńsk
ontos1 pisze:
W I kwarcie gramy tak, że zęby bolą oglądać...


Czyli "nihil novi" :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 paź 2015, 19:13 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 23 maja 2007, 3:33
Posty: 36
Lokalizacja: Zgorzelec
Znowu "wyśmienita" 3 kwarta w wykonaniu Turowa...

Szczyt nieporadności.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 paź 2015, 19:20 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 21 kwie 2007, 19:24
Posty: 173
Lokalizacja: Wroclaw
żal.pl

PGE - szkoda kasy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 paź 2015, 19:23 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
Mogę zrozumieć mniej talentu i umiejętności niż w zeszłym sezonie ale takiej gownianej gry i chaosu nie sposób zrozumieć. Co to Qrwa jest....?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 paź 2015, 19:28 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 21 kwie 2007, 19:24
Posty: 173
Lokalizacja: Wroclaw
Myśl trenerska Pana Ignatowicza :smt023 :smt023 :smt023 :smt023


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 paź 2015, 20:05 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2009, 12:36
Posty: 790
Lokalizacja: Zgorzelec
Na co tym razem zwalimy? Brak doświadczenia ? 20 letni Żołnierewicz 13 pkt 12 zbiórek 3 asysty, 22 letni Matczak 17 pkt 8 zbiórek i 2 asysty.

Jak można w 1 kwarcie stracić 23 pkt, w kolejnej tracąc tylko 5 pkt, by w 3 kwarcie znów stracić 29, co to kur... za wesoła koszykówka?

Jeżeli Łuczak nie wyciągnie już po tym meczu konsekwencji niech zapomni o PO bo właśnie przegrywamy z drużyną, która o tym PO nawet nie marzy.

Jedyny plus to Amerykanie, których krytykowałem po meczu z Toruniem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 paź 2015, 20:46 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Zajebiście nierówno gramy - mam nadzieję, że do niedzieli popracują nad tym.
Oby te porażki na początku sezonu "zaowocowały" na koniec sezonu ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 paź 2015, 6:20 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 16 wrz 2010, 11:00
Posty: 80
Lokalizacja: Zgorzelec
nie wiem czy to tylko u mnie tak było, ale śledząc wczoraj relację na żywo z plk, to końcowy wynik był bodajże 75-68 dla Gdyni. nie wiem o co chodziło, ale gdy Dylewicz zdobywał punkty na remis to u mnie ten remis był wynikiem 70-66 i na 8 sekund do końca pokazało że Ignatowicz bierze czas przy stracie chyba 7 pkt. Kilku akcji mi nie zaliczyło/pokazało w relacji. gdy szedłem spać to byłem przekonany że strata na koniec była wyższa, a tu patrze teraz tylko 2 pkt straty.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 paź 2015, 7:41 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lis 2007, 11:24
Posty: 300
Daliśmy Asseco zebrać 61 piłek co stanowi rekord od ponad dekady. Z 20 zbiórek to sprzed głowy Niedźwieckiego, który nie nadaje się jeszcze do gry na tym poziomie.


Finlog pisze:
nie wiem czy to tylko u mnie tak było, ale śledząc wczoraj relację na żywo z plk, to końcowy wynik był bodajże 75-68 dla Gdyni. nie wiem o co chodziło, ale gdy Dylewicz zdobywał punkty na remis to u mnie ten remis był wynikiem 70-66 i na 8 sekund do końca pokazało że Ignatowicz bierze czas przy stracie chyba 7 pkt. Kilku akcji mi nie zaliczyło/pokazało w relacji. gdy szedłem spać to byłem przekonany że strata na koniec była wyższa, a tu patrze teraz tylko 2 pkt straty.


Błąd statystyków. Na plk.pl już poprawione


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 766 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 52  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..