Dzisiaj jest 28 mar 2024, 12:19

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Post: 29 sty 2007, 19:12 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lis 2006, 14:27
Posty: 280
Lokalizacja: Zgorzelec
Już 3 marca we Wrocławiu, odbędzie się mecz gwiazd Dominet Bank Ekstraligi. W związku z tym kibice czyli my :P wybierzemy pierwsze piątki meczu gwiazd oraz uczestników konkursu wsadów. Oprócz tego odbędzie się mecz najlepszych młodych zawodników naszych nadzieji na 2009 rok.

Głosować można na stronie http://www.meczgwiazd.plk.pl/

Ja nie mogłem zagłosować :(

Nie wiem o co chodzi z hasłem. Wpisuje hasło do e-maila i inne kombinacje i nic. Prosze o pomoc


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 sty 2007, 20:41 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 gru 2006, 17:28
Posty: 55
Lokalizacja: Zgorzelec
Na ten temat, wypowiadałem się równiez na forum e-basket, tak więc wklejam mój post z tamtego forum:

Po czasochłonnej rejestracji przyszedł czas na oddanie tego jedynego głosu. A więc, moje typy wyglądają następująco:

PÓŁNOC:
Miah Davis
Christian Dalmau
David Moss
Patrick Okafor
Aaron Pettway

POŁUDNIE:
Tony Akins
Dean Oliver
Thomas Kelati
Grady Reynolds
Otis Hill

skyline_mts napisał/a:
Cytuj:
Kurcze, wybieranie spośród najlepszych do wybranych nie należy i trzeba zrezygnować z kilku świetnych zawodników. Nie można jeszcze głosować na zawodników do konkursu wsadów czy tylko ja nie mogę?

Dokładnie, wybierając tylko 10 zawodników z 60 możliwych do łatwych zadań nienalezy. Choć niema nad czym rozpaczać, napewno większoć z nich zasiądzie na ławce.
A co do konkursu wsadów to ja tez niemoge narazie zagłosować.

SpuddWebb napisał/a:
Cytuj:
Apel: Widzicie rozgrzewki swoich zespołów, wiec mozecie też podpowiedzieć conieco. Oczywiscie tylko wtedy kiedy ktos robi cos naprawde wielkiego, np. windmill 360 , BTL czy łokiec, nie piszcie ze ktos na rozgrzewce daje niezłe power dunki. Wydaje mi sie że Hamilton z Prokomu, Kelati, Cielebąk, Ibrahim umieją coś ciekawego, ale potzrebuje potwierdzenia.
Najlepiej nagrywajcie komórami lub czym sie da rozgrzewki (dużo to nie kosztuje) a potem walcie na Youtube i dawajcie linki. Naprawde bedzie nam łatwiej wybierac, bo na słowa wierzyliśmy przez 2 lata i poziom był jaki był.

Jestem kibicem Turowa i moge z czystym sumieniem powiedzieć, że w naszych szeregach niema zawodnika, który mógł by zrobić jakieś show w SD. Jeżeli musiał bym, kogoś wytypować oddał bym głos na Witke lub Roszyka, którzy jednak nierobią niesamowitych dunków. Wymieniłes wyżej kandydature Thomasa. On raczej nienadaje się do SD. Ma jakby to powiedzieć, za małą skike :roll: Choć wsadzić potrafi:
http://www.wrzuta.pl/film/ih10ueYpSr/kelati_wsad
Wolał bym go zobaczyć w konkursie trójek.
Peace


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 sty 2007, 21:50 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lis 2006, 14:27
Posty: 280
Lokalizacja: Zgorzelec
Uff, zagłosowałem. To trudne zadanie...

Północ

Atkins
Kitzinger
Moss
Okafor
Hunter

Południe

Rodriguez
Koszarek
Kelati
Witka
Drobnjak

Całe szczęście że mam dwa e-maile :grin: a więc. Ten pierwszy w południu był na pokaz żeby nasie mieli więcej głosów. Dobra, z drugiego maila:

Północ
Harington- niedoceniany (chyba) ale jest mózgiem Polphy
Kitzinger- chłopak z sezonu na sezon robi postępy, niedługo będzie mocnym ogniwem kadry, pozatym bardzo go lubie
Moss- leczy kontuzje ale jak jest w pełni sił to może sam wygrać mecz
Okafor- kolejny starogardzian, jest mocny w ataku jak i na desce pozatym lider Polpharmy
Peetway- musi być ktoś efektowny

Południe

Oliver- jest świetny, Urlep sprowadzając go uczunił "Strzał w dziesiątke"
Rodriguez- po nie udanym początku sezonu stał się liderm Turowa
Szawarski- po powrocie do Ostrowa jest jednym z czołowych Polaków w DBE
Witka- tu miałem problem ale Witka rozgrywa życiowy sezon wię to wszystko tłumaczy
Morris- podkoszowy czołg, i lider słabiutkiej Unii, ale w innym czołowym Polkim zespole też dałby sobie rade

[ Dodano: Pon Sty 29, 2007 4:07 pm ]
lowpost pisze:
A co do konkursu wsadów to ja tez niemoge narazie zagłosować


Ja też nie :cry:

lowpost pisze:
SpuddWebb napisał/a:
Cytat:
Apel: Widzicie rozgrzewki swoich zespołów, wiec mozecie też podpowiedzieć conieco. Oczywiscie tylko wtedy kiedy ktos robi cos naprawde wielkiego, np. windmill 360 , BTL czy łokiec, nie piszcie ze ktos na rozgrzewce daje niezłe power dunki. Wydaje mi sie że Hamilton z Prokomu, Kelati, Cielebąk, Ibrahim umieją coś ciekawego, ale potzrebuje potwierdzenia.
Najlepiej nagrywajcie komórami lub czym sie da rozgrzewki (dużo to nie kosztuje) a potem walcie na Youtube i dawajcie linki. Naprawde bedzie nam łatwiej wybierac, bo na słowa wierzyliśmy przez 2 lata i poziom był jaki był.

Jestem kibicem Turowa i moge z czystym sumieniem powiedzieć, że w naszych szeregach niema zawodnika, który mógł by zrobić jakieś show w SD. Jeżeli musiał bym, kogoś wytypować oddał bym głos na Witke lub Roszyka, którzy jednak nierobią niesamowitych dunków. Wymieniłes wyżej kandydature Thomasa. On raczej nienadaje się do SD. Ma jakby to powiedzieć, za małą skike Choć wsadzić potrafi:
http://www.wrzuta.pl/film/ih10ueYpSr/kelati_wsad
Wolał bym go zobaczyć w konkursie trójek


No racja u nas nie ma nikogo, chociaż może nowy center ćos umie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 sty 2007, 22:08 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 26 lis 2006, 11:32
Posty: 9
Lokalizacja: Zgorzelec
W druzynie Poludnia to wiadomo, Turowiacy. Natomiast w druzynie Polnocy chcialbym obejrzec nastepujacy sklad:
- Christian Dalmau
- Adam Wójcik
- Aaron Pettway
- Harding Nana
- Miah Davis


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 sty 2007, 23:39 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 gru 2006, 17:28
Posty: 55
Lokalizacja: Zgorzelec
fan_turowa pisze:
No racja u nas nie ma nikogo, chociaż może nowy center ćos umie

Hahahaha... nie no sorry Lance napewno do MG drugim Raynolds'em nie będzie. Ma małą nadwagę, może gdy się jej pozbędzie, pokaże jakieś Power Dunki, ale gdzie z PD do SD, heee :roll:
P.S Morgoth pokazał mi coś takiego: http://www.e-bogatynia.pl/index.php?opt ... Itemid=311
jednak za cholere niemoge tego odtworzyć (błąd strony). Heh szkoda, bo ponoć Sherrill coś tam pokazuje. Działa to komuś?
Peace


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 sty 2007, 0:36 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lut 2006, 7:18
Posty: 208
Lokalizacja: Zgorzelec
Działa, ino dużo "flejszu", dlatego jakby to rzec, chjwo się ściąga...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 sty 2007, 9:39 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lis 2006, 14:27
Posty: 280
Lokalizacja: Zgorzelec
lowpost pisze:
fan_turowa pisze:
No racja u nas nie ma nikogo, chociaż może nowy center ćos umie

Hahahaha... nie no sorry Lance napewno do MG drugim Raynolds'em nie będzie. Ma małą nadwagę, może gdy się jej pozbędzie, pokaże jakieś Power Dunki, ale gdzie z PD do SD, heee :roll:
P.S Morgoth pokazał mi coś takiego: http://www.e-bogatynia.pl/index.php?opt ... Itemid=311
jednak za cholere niemoge tego odtworzyć (błąd strony). Heh szkoda, bo ponoć Sherrill coś tam pokazuje. Działa to komuś?
Peace

Scooter robi niezłe dunki. To może ma jakąś tam szanse na udział w Konkursie dunków. W tym filmiku wygrał DeShawn Steevenson


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 sty 2007, 12:29 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 29 gru 2006, 21:03
Posty: 129
Lokalizacja: Zgorzelec
Wreszcie zadbali o to, aby każdy nie mógł oddać po sto tysięcy głosów. Trzeba sie zarejestrować, co trwa około 2 minut i już możemy głosować. W zeszłym roku oddawałem po 50-100 głosów dziennie na Pinkneya w konkursie wsadów, pomimo tego i tak nie wystąpił, bo musieli wcisnąć wygranego z ubiegłorocznego meczu gwiazd.

Warto jeszcze spojrzeć na zeszłoroczne składy, popatrzy ilku zawodników już z nami nie ma, a troche tego jest (grubą czcionką zawodnicy i trenerzy obecni w tym sezonie w DBE):

PÓŁNOC

Chudney Gray
Jerry Johnson
Steffon Bradford
Goran Jagodnik
Adam Wójcik

Miah Davis
Greg Davis
Christian Dalmau
Tarmo Kikerpill
Blake Hamilton
Damien Kinloch
Alex Dunn

Eugeniusz Kijewski
Igor Griszczuk



POŁUDNIE

Dante Swanson
Łukasz Koszarek
Michał Ignerski
George Reese
Steve Thomas

Ed Scott
Andrzej Pluta
Krzysztof Szubarga
Radosław Hyży
Eric Taylor
Kevin Fletcher
Wojciech Żurawski

Aleksander Krutikow
Wojciech Kamiński

KONKURS WSADÓW

Michał Ignerski
George Reese
Michał Krajewski
Aivaras Kiausas

hehe i żadnego z powyższych zawodników już nie oglądamy na parkietach DBE w tym sezonie...

KONKURS TRÓJEK

Andrzej Pluta
Christian Dalmau

Tarmo Kikerpill
Jerry Johnson

Nie jesteśmy w NBA i zawodnicy na meczu gwiazd i konkursach nie są u nas tradycją. Pomimo tego, ze nie ma już nami większości tych zawodników, ja spodziewam się równie emocjonującego weekendu, bo przecież mamy w tym roku wielu innych ciekawych koszykarzy.

Oto moje typy:

Północ

Miah Davis
Kevin Hamilton
Harding Nana
Patrick Okafor
Aaron Pettway
(co jak co, ale jego w tej imprezie nie może zabraknąć)

Południe

Dean Oliver
Andrzej Pluta
Thomas Kelati
Robert Witka
Otis Hill
(nie daje Drobnjaka, ponieważ Hill bardziej nadaje sie do tej imprezy swoim stylem gry, a Drobnjaka pewnie na ławce też nie zabraknie)

Kurcze, wybieranie spośród najlepszych do wybranych nie należy i trzeba zrezygnować z kilku świetnych zawodników. Nie można jeszcze głosować na zawodników do konkursu wsadów czy tylko ja nie mogę?

---edit---

Kurde. W zeszłym roku łatwiej było wybrać zawodników do konkursu wsadów. Było wąskie grono oszołomów (czy też wyszkolonych) zawodników potrafiących wsadzić piłke na więcej sposobów niż 2, bo podbiec i włożyć piłke od góry w jak najprostszy sposób dwiema (czy też jedną ręką) to każdy wysoki gamoń potrafi. Gdyby na tym konkurs polegał to głosowałbym na Bigusa :lol:

Zagłosowałem na następujących:

A.Pettway - nie wiem co z niego w takim konkursie będzie, ale jak to już inni proponowali mógłby mu ktoś coś narzucić, a on już swoje by zrobił

Branislav Jancikin - jest młody i myśle, że będzie potrafił zaszaleć. Dużo fanów Śląska chodządza na treningi bardzo zachwala Jancikina w tym elemencie gry. Tak więc, czemu nie zaryzykować.

Grady Reynolds - po tym jak zrobił "szybki łokieć" w meczu z Anwilem wiedziałem, ze nie może go zabraknąć w SD Contest

I tutaj tak właściwie kończą się moi kandydaci. Kto wie, niech wybierze lepszego. Ja dałem tak o! żeby był ktoś z Turowa, Thomasa Kelatiego :smt082


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 sty 2007, 20:12 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lis 2006, 14:27
Posty: 280
Lokalizacja: Zgorzelec
Co do wsadów zagłosowałem tak:

Peetway- musiał być, bo on to potrafi
Reynolds- jak wyżej
Haynes- no nie wiem jakie dunki robi ale nazwisko mi podpowiada że są niezłe
Ljubotina :smt023 :smt023 :smt023 - na meczach zrobił pare dunków i dlatego wybor padł na niego.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 sty 2007, 19:24 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 sty 2007, 8:32
Posty: 9
Lokalizacja: Koszalin
fan_turowa pisze:
...

Haynes- no nie wiem jakie dunki robi ale nazwisko mi podpowiada że są niezłe ...



http://www.youtube.com/watch?v=a2SqMiSO8M8

Jedna z jego akcji.Naprawdę jest efektowny i pokaże co potrafi.Jeśli oczywiście weźmie udział w konkursie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 lut 2007, 16:45 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 gru 2006, 17:28
Posty: 55
Lokalizacja: Zgorzelec
Przed chwilą, podano pierwsze notowanie, pierwszych piątek Meczu Gwiazd.
Notowanie znajdziecie tutaj:
http://www.plk.pl/?sub=news&id=2556
Jak narazie jest happy. Cieszy mnie pozycja Kelatiego. Dziwi natomiast pozycja Hyżego przed Reynoldsem.
Czekamy na kolejne notowanie (za 5 dni)
Peace


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 lut 2007, 20:43 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lis 2006, 14:27
Posty: 280
Lokalizacja: Zgorzelec
Hmmm, ciekawie, ale Dlamau przewodzi w obrońcach północy. Do niezbyt mi się podoba bo Dalmau wprawdzie nic wielkiego w lidze narazie nie pokazał. W południu wszystko OK z wyjątkie Hyżego, który jest drugi na południu na skrzydle. Ciesze się z pozycji naszych zawodników, a w szczególności Kelatiego. Żebyy udało się tak do końca głosowania i jeszcze żeby reszta naszych się podnosła


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 lut 2007, 14:46 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 29 gru 2006, 21:03
Posty: 129
Lokalizacja: Zgorzelec
lowpost pisze:
Cieszy mnie pozycja Kelatiego.


Mnie też, widać nie tylko ludzie ze Zgorzelca go doceniają :smt028


lowpost pisze:
Dziwi natomiast pozycja Hyżego przed Reynoldsem.


A ja się nie dziwie się. Cały Wrocek głosuje :D Warszawa niby większa, ale tam zainteresowanie koszykówką mniejsze niż na Śląsku.

Cytuj:
Otis Hill - 360
Oliver Stević - 195
Dragisa Drobnjak - 119


Można powiedzieć, że Hill miażdży konkurencje. Sam na niego głosowałem i nie żałuje. Ze Stevicem to chyba taka sama sytuacja z Hyżym, a Drobnjak znajdzie się co najwyżej w rezerwach. Myśle, że on na takie widowisko się nie nadaje, pomimo tego, że potrafi zrobić show, tańczyć, przybijać piątki kibicom podczas meczu to myśle, że lepszy w pierwszej piątce będzie Hill.

Pozycja Pettwaya przed Besokiem tez nie zaskakuje, choć Besoka pewnie w rezerwach nie zabraknie :smt028


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 lut 2007, 10:13 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2006, 14:03
Posty: 684
Lokalizacja: Zgorzelec
no w konkursie wsadów to Reynolds byc musi obowiązkowo!! stac go na wiele, a co do nowego nabytku Turowa, Scootera Sherrilla, to widziałem filmik gdzie robi 360 :smt026
jak na 190cm to ma skike potęzną!! mysle ze tez by sie nadawał do SD


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 lut 2007, 15:35 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2006, 18:05
Posty: 455
Lokalizacja: Zgorzelec
No to mamy drugie notowanie --> info
Tomek Kelati nadal prowadzi i powiększył prowadzenie nad R. Hyżym o 5 pkt.

W skrócie:
1. Na Północy Skiba awansował z 5 na 2 miejsce.
2. Na Południu Oliver i Pluta znacznie powiększyli przewagę nad Koszarem i Rodrigo.
3. Na Południu Jagodnik i Reynolds zamienili sie miejscami na pozycjach 3 i 4, oraz Łukasz Majewski pnie się w górę.
4. Wśród środkowych na Południu nadal bezkonkuręcyjny jest Hill, a na Północy AirAron.


P :smt023 zdr :smt023 .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..