Dzisiaj jest 28 mar 2024, 13:20

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Zaznacz swoje odpowiedzi:
Czas głosowania minął 13 maja 2007, 20:41
1 -Zawodnnicy zagraniczni podnoszą poziom rozgrywek DBE i klubów w niej wyspujących 34%  34%  [ 18 ]
1 -Zawodnnicy zagraniczni NIE podnoszą poziomu rozgrywek DBE i klubów w niej wyspujących 2%  2%  [ 1 ]
2 -Chętniej oglądam zawodników zagranicznych 17%  17%  [ 9 ]
2 -Chętniej oglądam zawodników polskich 15%  15%  [ 8 ]
3 -Chętniej oglądałbym mecze, gdyby zwiększono liczbę graczy zagranicznych. 0%  0%  [ 0 ]
3 -Chętniej oglądałbym mecze, gdyby ograniczono liczbę graczy zagranicznych. 6%  6%  [ 3 ]
3 -Liczba obcokrajowców w składach zespołów jest odpowiednia. 26%  26%  [ 14 ]
Liczba głosów : 53
Autor Wiadomość
Post: 03 maja 2007, 20:41 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
"Nazywam się Jarek Sawicki. Jestem studentem piątego roku Wrocławskiej AWF, na której pisze obecnie pracę magisterską. W związku z tym proszę o pomoc w postaci odpowiedzi na pytania w ankiecie, które potrzebne mi będą do tejże pracy.

Podzielę się z Wami kilkoma ciekawostkami dotyczącymi DBE:

Sprawdziłem wszystkie 14 oficjalnych stron internetowych wszystkich klubów DBE w Polsce. Okazuje się, ze nasza www.ksturow.pl wypada w porównaniu do pozostałych dosyć blado. Zdecydowanym wzorem jest strona Prokomu, która posiada wszystkie elementy, które zaraz wymienię. Tylko dwie strony na 14 posiada inne wersje językowe (na KSturow.pl - brak).

Teraz to czego brakuje u nas:
-> dział dla kibiców "w opracowaniu" - u innych można tam pobierać tapety na komórki oraz zobaczyć galerie zdjęć,
-> brak odnośnika do Cheerleadderek, co jest znacznym uchybieniem, gdyż są integralną częścią całego widowiska,
-> brak informacji o młodszych rocznikach koszykarzy i ich wynikach,
-> brak forum, lub odnośnika (linku)
-> brak dwujęzycznej wersji językowej

Tyle ode mnie, teraz proszę Was o zaznaczanie odpowiedzi."


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 maja 2007, 11:17 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2006, 20:55
Posty: 238
co do pierwszych 3 punktów wymienionych w myślnikach zgadzam się w 100%
forum - z tego co wiem to p. Krygier nie chce na oficjalnej stronie forum dla kibiców
a co do wersji językowej - uwazam ze to głupota - nawet największe kluby europejskie nie maja takich opcji więc nie szalejmy az tak :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 maja 2007, 20:17 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 05 sty 2007, 20:45
Posty: 6
Lokalizacja: Zgorzelec
Uważam że inne wersje jezykowe strony powinny byc dostepne np. nasz Kelati bedzie sie chciał pochwalic sie swojej rodzinie która trafia na strone a tu tylko polski i klops rozumieją na tej stronie tylko jego i nazwisko. ALe oprócz zawodników i ich rodzin ze strony mogliby korzystac sąsiedzi z Goerlitz a byc może trafi sie nawet jakis sponsor ale nie wie nic o klubie i etc.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 maja 2007, 21:04 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2006, 20:55
Posty: 238
no tak na pewno wielcy sponsorzy szukają po necie kogo by mogli zasponsorować :smt044
a co do zawodników - co on pokaże rodzinie ceny biletów czy wywiady ???


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 maja 2007, 22:26 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 05 sty 2007, 20:45
Posty: 6
Lokalizacja: Zgorzelec
Powinny byc dwie wersje jezykowe nawiązujmy do najlepszych Turów ma aspiracje grac w pucharach to chyba dobrze ze mogliby inni zrozumiec cos o naszym klubie uczmy sie od najlepszych
PS. wejdz na strone Nymburka BK w Czechach pdobnie jak Prokomu jest Ok


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 maja 2007, 1:14 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 sty 2007, 14:18
Posty: 30
Lokalizacja: Hinckley, UK
Pokazywałem tą stronkę angielskim kolegom, jednak mogli się jedynie popatrzeć na obrazki... btw. stronka (mimo, że bez angielskiej wersji) jest moim zdaniem zrobiona naprawdę profesjonalnie. Cieszę się także, że nie ma forum dla Kibiców, bo obrzucać się błotem można gdzie indziej... pozdrawiam

p.s. Panie Jarosławie. Co do ankiety to wydaje mi się, że pytania nie są przemyślane do końca. Zaznaczyłem dwie odpowiedzi, gdyż żadna z pozostałych zupełnie mi nie pasowała. Czy wolę oglądać polskich czy zagranicznych? Bez różnicy... oby grali na wysokim poziomie.

pozdrawiam i powodzenia na obronie życzę ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 maja 2007, 8:37 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lis 2006, 14:27
Posty: 280
Lokalizacja: Zgorzelec
Oj, brakuje tego, brakuje. Przydał by się dział dla kibiców i strona dwujęzyczna. Forum jest tutaj, więc na stronie www.ksturow.pl można zawsze umieścić jakąś reklame. No i dział o młodych rocznikach i o cherledeerkach.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..