Dzisiaj jest 28 mar 2024, 9:17

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 12 gru 2008, 11:19 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
http://www.rbi.webd.pl/swarga/galeria101.php

[ Dodano: Pią Gru 12, 2008 11:20 am ]
swastyka, jak widać nie jedno ma oblicze i wara nazistom od niej - na serio to ciszej nad tą trumną ;)

[ Dodano: Pią Gru 12, 2008 11:22 am ]
http://onlyverse.wordpress.com/2008/08/ ... -swastyki/

[ Dodano: Pią Gru 12, 2008 11:24 am ]
http://www.satanorium.pl/symbolika/22

[ Dodano: Pią Gru 12, 2008 11:25 am ]
http://www.odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=376392


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 gru 2008, 11:28 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
przy okazji dorzucam link, bo jest tu kilka niezłych zdjęć 10 Brygady Kawalerii z 1939 roku. sam jestem w szoku oglądając te zdjęcia. czytam sobie właśnie wspomnienia gen. Maczka i zatkało mnie jak wspomina, że walcząc na Podhalu w 1939 roku mieli poważny problem z rozpoznaniem, bo jego własne jednostki były częstoo brane za niemieckie, głównie z tego powodu, że jego pancerniacy chodzili w niemieckich hełmach i skórzanych płaszczach, przez co wyglądali tak jak na zdjęciach w tym linku:

http://www.radoslaw44.pl/forum/printvie ... rt=0&t=286

i to nie były ubiory zdobyte na wrogu, tylko z magazynów wyposażenia...


Ostatnio zmieniony 12 gru 2008, 11:29 przez neandertalski, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 gru 2008, 11:29 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
http://images.google.pl/images?q=huzarz ... a=N&tab=wi
tutaj trochę z innej mańki,dla niektórych poprawnych historycznie temat kojarzy się z ss


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 gru 2008, 11:30 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
CICHY pisze:
na serio to ciszej nad tą trumną ;)

ja zawsze staram się być cicho nad trumną...

wątek jest o delegalizacji i będę się tego trzymał :P
W Niemczech obecnie używa się triskelionu bo swastyki nie wolno - ot taka ciuciubabka.

pytanie pozostaje po co i w jakim celu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 gru 2008, 15:41 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 25 maja 2008, 13:18
Posty: 203
Lokalizacja: z Kortezu od Davilli
jacobbs pisze:
Bastiat, eee... Jak to mówił w przedszkolu mój kolega "Dam Ci chrupka, aaaale Ci ni nie dam chrupka".

To nie tak :P zakaz jest zły, zakaz narzucony przez władze, ale nakaz naturalny który władza de facto nam nie narzuca, narzuca nam go siła wyższa, jest moim zdaniem czymś naturalnym, wrodzonym co istniało, istnieje i będzie istnieć choćby w kulturze np. pedofilia wywołuje społeczny sprzeciw, podobnie w naszej kulturze przypadki małżeństw dzieci z dorosłymi itd .
Więc to co naturalne popieram, barier psychicznych nikt nam nie narzuca nieprawdaż ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 lis 2011, 9:52 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
http://www.nacjonalista.pl/2011/11/21/k ... mbole-nop/
]:->
A miała być delegalizacja.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 lis 2011, 11:54 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
to fajne:
Cytuj:
Narodowe Odrodzenie Polski przygotowuje się także do postępowań przeciwko instytucjom publicznym oraz prywatnym, które znieważają lub będą znieważać nasze symbole – „falangę”, Zakaz Pedałowania, Krzyż Celtycki i inne.

ciekawe jak można znieważyć znak "zakaz pedałowania"?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 lis 2011, 12:25 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
Pewnie w podobny sposób (czy sposoby) jak i inne symbole legalnie działających partii pol.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 lis 2011, 13:26 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Dziecinada! Chłopcy bawią się w skautów wraz ze swoimi znaczkami. Generalnie PO czyli jego lewa frakcja Palikota wciąga narodowców w kretyńską grę wyłącznie dla swoich potrzeb. Dla zasłony dymnej lub jak kto woli tematu zastępczego. Zamiast spierać się na tematy aktualne gospodarcze, polityczne będą przepychać się, spierać o znaczki. Ale oczywiście narodowcy na ekonomii, gospodarce sie nie znają, natomiast na gejostwie i owszem - ciekawe :roll: . Kur.... dziecinada. Następnym posunięciem w tej wojence będzie zarejestrowanie przez lewaków Palikota koloru różowego? "Gdzie dwóch sie bije, tam trzeci korzysta" Kto? Każdy wie. Jak to było? Cóż. Polak dumnie, z honorem ale z gołą dupą, boso i z kosą. Jak zwykle. :smt028

[ Dodano: Czw Lis 24, 2011 1:31 pm ]
Dodam, że wg mnie to wygląda jakby PO stworzyło ten projekt Palikota, aby jego naczelny gejuś nadstawiał dupsko które narodowcy namiętnie...( nie dokończę). Ja już nie wiem, kto kogo w tym sporze permanentnie rypie w pupę. :-?


Ostatnio zmieniony 24 lis 2011, 13:41 przez Dr. Dre, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 lis 2011, 22:59 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
CICHY pisze:
A miała być delegalizacja.


To Wy prawie jak SLD - ich też chcieli swego czasu zdelegalizować :roll:
Dobre z Was chłopaki - nie daliście się - i nawet znaczki swoje macie :smt082 :smt044


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lis 2011, 12:12 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
YELLO_35 pisze:
Dobre z Was chłopaki - nie daliście się - i nawet znaczki swoje macie :smt082 :smt044


Na widok tak infantylnych wpisów odechciewa się dyskutować. Czy rolę tego marudatora jest hamowanie dyskusji, tłamszenia jej w zarodku, wyszydzanie wypowiedzi za pomocą "żartów" godnych 12-latka?? Jeśli tak, to wychodzi mu to idealnie...

Od dłuższego już czasu odechciewa mi się cokolwiek pisać jak widzę jego kolejny "przebłysk" inteligencji... Ludzie się wypowiadają na różne tematy, mają rozmaite poglądy i fajnie, ze je przedstawiają - kiedy jednak ten się odezwie, ręce opadają... :|


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lis 2011, 13:47 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
przekorny pisze:
Na widok tak infantylnych wpisów odechciewa się dyskutować.


Już kiedyś opuściłeś nas. Płaczu po Tobie nie było - wręcz przebłyski radości.
Wróciłeś , bo nie masz gdzie w tym mieście przedstawiać swych mądrości. I ja to rozumiem poniekąd. Ale jak masz naprawdę dość to droga wolna Czarusiu :) Forum da sobie radę bez Ciebie - jak i przedtem dało :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lis 2011, 14:08 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
Arusiu, nie płacz - włącz myślenie i podziel się w końcu jakimkolwiek, choćby najdrobniejszym przemyśleniem. Twoje wazeliniarskie podchody do tych, którzy nawet nie dostrzegają Ciebie są już naprawdę męczące. Zamilknij a zobaczysz czy ktoś zauważy utratę Twoich tanich tekścików.... ;-)

Może w końcu będzie można normalnie podyskutować, bez Twoich dziecinno-złośliwych przerywników.
Te Twoje ponad 2840 postów to w 9/10 przytakiwanie czyimś wypowiedziom a reszta to upierdliwe ładowanie się w dyskusję i wyśmiewanie tych, którzy są w mniejszości ze swoimi poglądami. Innymi słowy jesteś takim sobie stadnym osobnikiem, który człapie z większością, choć i ta większość nie jest zadowolona z Twojego towarzystwa.... a swoimi tandetnymi wypocinami próbujesz ulokować się w jak najbliższym sąsiedztwie tych "na fali"... Jałowość intelektualna przemielona z tanim wazeliniarstwem i bezmyślnym klakierstwem - ot, co sobą tutaj reprezentujesz... :roll:

Twoje "moderowanie" zbliża się ku trollowaniu, ale nawet tego nie jesteś w stanie dostrzec... Pa.


Ostatnio zmieniony 25 lis 2011, 14:17 przez przekorny, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lis 2011, 15:58 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Wskazywałem Ci już kiedyś wątek w którym możesz wylewać swoje żale - i tam Cie kieruję.
Nie miej pretensji , gdy w ramach czyszczenia wątku z OT-a sKOSZuję Twoje wywody :roll:

przekorny pisze:
Arusiu - włącz myślenie


Apelujesz o niewykonalne - jak sam kiedyś o mnie napisałeś.
Nie chce mi się z Tobą dyskutować ponieważ nic to nie da. Znamy się zbyt długo żebym miał jakieś nadzieje ;)

A'propos wazeliny - myślę , że Ty możesz służyć za niedościgniony wzór podczas starań o pracę... Więc daruj sobie :roll:

EOT


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lis 2011, 17:39 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
YELLO_35 pisze:
A'propos wazeliny - myślę , że Ty możesz służyć za niedościgniony wzór podczas starań o pracę...


Jesteś małym oszczercą - wazeliniarzu... A to co teraz napisałeś to bezpodstawne pomówienia małego, śliskiego człowieczka. Jeśli jest inaczej udowodnij, rzuć jakimś przykładem, choć jestem pewien, że zaraz będziesz się wił i wykręcał,... jak tylko może taki (..........) jak ty ... :)
Długo mnie prowokowałeś aż w końcu ci się udało, choć zaszczytu mi nie przynosi rozmowa z tobą...
EOT


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..