Dzisiaj jest 28 mar 2024, 16:44

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 29 kwie 2010, 5:20 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 13 paź 2008, 6:23
Posty: 543
Lokalizacja: Zgorzelec
Marcopollo pisze:
No Ty już naprawdę nie masz się czego czepić u Gronicza

Wielce Szanowny Marcopollo.
Kontynuując sprawę odchodów, to pragnę poinformować, że wzorem powiatów ościennych Miasto Zgorzelec powinno prowadzić właściwą gospodarkę nieczystościami i odpadami.
Temat ten LEŻY
TEMAT ODPADÓW LEŻY I KWICZY.
nikt nie potrafi się tym zająć właściwie.
No bo co można wymagać od osoby postawionej na stołku i biorącej pieniądze ... w zasadzie to ja nie wiem za co.
Ważne, że temat leży.
Brak ...... kompletny brak planu rozwoju gospodarki nieczystościami i odpadami komunalnymi.
Ta krótkowzroczność doprowadzi do tego, że w ramach dzisiejszej stagnacji, jutro gminu powiatu zgorzeleckiego będą płaciły kary za niewłaściwą gospodarkę odpadami.
To też mam mu do zarzucenia.

Marcopollo pisze:
Ponoć Grzegorz już ma posadę zapewnioną wraz z nadejściem Fiedorowicz, mało płatna, wręcz w ogóle nie płatna, ale będzie blisko swojego guru, a tą posada jest.... podnóżek Fiedorowicz


Szanowny Marcopollo
Przy braku argumentów starasz się być złośliwy względem mnie.
Jest to małoznaczący sposób odwrócenia uwagi od tematu głównego, którym jest fakt, że:
R.Gronicz nie nadaje się na urząd burmistrza
Szanowny Marcopollo jesli tak nie uważasz, to sądzę, że czerpiesz korzyści z tego że on jest na urzędzie.
Prawdopodobnie boisz się, że jako aktualny podnóżek osoby siedzącej na fotelu burmistrza, stracisz swoją rolę i stanowisko.
Widzisz Marcopollo też potrafię wysnuwać wnioski z Twoich wypowiedzi.

Marcopollo pisze:
Twoja krótkowzroczność jest bardzo ograniczona.

Tak na serio Marcopollo to może zapoznasz się z obowiązkami wynikającymi z przepisów dla gmin?
To naprawdę gorący temat.
My, jako ludność zapłacimy za nieudolność władzy większymi podatkami.
Tylko czy Ciebie to interesuje?
Czy Ciebie interesuje pojedynczy człowiek, no oczywiście poza Tobą.

P
G

a za 199 dni ..


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 maja 2010, 5:41 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2006, 15:00
Posty: 1013
Lokalizacja: STĄD
Cytuj:
2006-04-07
Odkurzacz w akcji !

Dzięki uprzejmości Rzecznika UM w dniu wczorajszym otrzymaliśmy zdjęcie, na którym pracownik MPGK wykorzystuje... ...odkurzacz do sprzątania psich odchodów. Tak, to nieprawdopodobne zdarzenie wymaga opisania, bo jak dotąd jest to pierwszy namacalny dowód, że odkurzacz to nie legenda i przede wszystkim, że jest wykorzystywany. Na razie z odchodów czyszczona była trawa, którą w dniu 19 sierpnia ubiegłego roku "na zlecenie Burmistrza Mirosława Fiedorowicza pracownicy MPGK ułożyli wokół drzewek rosnących przy ulicy Domańskiego.", ale być może prace poszerzą się o inne rejony Zgorzelca. W końcu 29 kwietnia br. odkurzacz skończy roczek.


Ktoś jest zorientowany na temat losów tego słynnego urządzenia?
Bo jakoś nikt go ostatnio nie widział w użyciu a kup przecież nie ubyło.
Może brak przeszkolonego pracownika?
A może po 5 latach odkurzacz się zamortyzował i został przekazany na złom?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 maja 2010, 7:27 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
Chuck Norris jr pisze:
kup przecież nie ubyło

Ubyło i to sporo. W trakcie koszenia trawy kosiarka zaciąga wszystko przy okazji :lol:
A co za tym idzie zmniejsza się ryzyko przykrych niespodzianek na butach.
Chuck Norris jr pisze:
zdjęcie, na którym pracownik MPGK wykorzystuje... ...odkurzacz do sprzątania psich odchodów

Ale tego sprzętu na ulicach miasta nie widziałem :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 maja 2010, 7:22 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2006, 15:00
Posty: 1013
Lokalizacja: STĄD
Marcopollo pisze:
Ubyło i to sporo.
może więc odkurzacz pracuje nocami? czasem słyszę w nocy lekkie buczenie dochodzące z zewnątrz... :-? :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 maja 2010, 8:34 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
Chuck Norris jr pisze:
czasem słyszę w nocy lekkie duczenie dochodzące z zewnątrz

Może to powracający z imprez ludzie coś tam buczą pod murem :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 maja 2010, 20:30 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 cze 2009, 21:10
Posty: 804
Lokalizacja: San Francisco
Lub też wyzwolona kobieta używa wibratora...... :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 cze 2010, 16:46 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Plakat dający do myślenia... w Dniu Dziecka…
W walce z psimi kupami trzeba być radykalnym. Udowodniły to władze brytyjskiego miasteczka Torbay, które w autobusach powiesiły ten plakat. "Dzieci biorą wszystko do buzi" - głosi napis. Rodzice spacerujący z dziećmi także po parkach, plażach i o zgrozo placach zabaw dobrze rozumieją o co chodzi. Może ten plakat przemówi także do Twoich Szanownych Sąsiadów - właścicieli czworonogów.


Żeby nie było - tekst i fotkę zerżnąłem żywcem od kumpla z NK.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 cze 2010, 20:58 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
YELLO_35 pisze:
Plakat dający do myślenia

No panie, nie przy jedzeniu... ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 cze 2010, 6:58 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2006, 15:00
Posty: 1013
Lokalizacja: STĄD
YELLO_35 pisze:
Plakat dający do myślenia
skuteczny: jestem za.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 cze 2010, 8:48 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 lut 2010, 8:17
Posty: 561
Lokalizacja: mam wiedzieć
Takie plakaty powinny wisieć przy wejściu do każdego naszego parku , jak również na słupach informacyjny w całym mieście. Dziś prowadząc dziecko do przedszkola po raz kolejny musiałem dziecku czyścić buta :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 cze 2010, 9:22 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 paź 2005, 12:37
Posty: 127
Lokalizacja: Zgorzelec/Centralne
Hakeem pisze:
Takie plakaty powinny wisieć przy wejściu do każdego naszego parku (...)

W pełni popieram, chociaż przypuszczam, że nawet taki plakat nie zmieni postawy niektórych właścicieli czworonogów. Mam w bloku na parterze sąsiadkę, która wypuszcza swoje 2 lub 3 koty przez okno prosto na plac zabaw dla dzieci. A koty lubią wypróżnić się do piaskownicy, w której mogliby się bawić moi synowie :-?
Członek mojej rodziny (nie najbliższej) wypuszcza swojego psa samopas na dwór, a ten biega po osiedlu i po kilkudziesięciu minutach wraca do domu. Gdzie w tym czasie sika i kupka - mogę się tylko domyślać. Tłumaczyłem tej osobie kilka razy, żeby prowadzała psa na smyczy i sprzątała po nim, ale jak grochem o ścianę. I chociaż to rodzina, chyba zgłoszę to odpowiednim służbom, skoro kilkukrotne prośby i tłumaczenia nie skutkują.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 lip 2010, 20:38 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 kwie 2010, 13:22
Posty: 152
Lokalizacja: skądś
nie wiem jak w innych częściach miasta, ale przy ul.Powstańców Śl. i Warszawskiej w kierunku do Górnika służby MPGK zlikwidowały sralnie dla psów! nie mówię że źle bo zajmowało to spory kawałek zieleni a i tak NIKT z tego nie korzystał, na myśli mam właścicieli którzy i tak mieli to gdzieś wyprowadzając swojego psa...Szkoda tylko bo akcja była robiona na szeroką skale...

Akcja sralnie dla psów nie spełniły swojego zadania :cry: a ludzi przyzwyczajenia ciężko zmieniać, wolą dalej chadzać i pozwalać walić swoim psom gdzie popadnie ! tak jest prościej i wygodniej NIESTETY !


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 lip 2010, 11:01 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 lut 2010, 8:17
Posty: 561
Lokalizacja: mam wiedzieć
A ja zauważyłem , że od kiedy na mieście pojawiły sie stojaki z workami i worki wiszące na latarniach , na psie kupy ( "Psi Pakiet" czy jakoś tak ) to od razu na chodnikach nie widać już bomb. Co prawda niektórzy dalej wyprowadzają psy aby załatwiły swoje potrzeby na ulicy ale jest już ich mniej. Szkoda tylko że nie byłem jeszcze naocznym świadkiem jak właściciel sprząta po swoim czworonogu ale efekt gołym okiem widać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 lip 2010, 18:55 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 kwie 2010, 13:22
Posty: 152
Lokalizacja: skądś
ja to widziałam jak po sąsiedzku mieszkaniec Gorlitz ( tak domniemywam bo miał tablice rejestracyjne niemieckie z początkiem GR ) pod Zgorzeleckim LO wyprowadził swojego psiaka z samochodu prosto do parku gdzie się legalnie na trawce wysrał pobiegał, wskoczył do auta i odjechał...ciekaw jestem tylko czy to zwyczajnym przypadkiem tzn tranzytem był ten koleś czy może przyjechał zatankować na zakupy a przy okazji załatwił sprawy i dał się psu załatwić na zielonej trawce...jeśli tak to było to żenujące... :-?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 paź 2012, 19:01 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
Idzie zima i znów wykwity się pojawią.
A rozwiązań jest kilka np...
Takie tam znalezione w sieci....


http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... agtUdaBvEs


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..