Dzisiaj jest 28 mar 2024, 13:43

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 10 lip 2010, 22:17 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
gobo007 pisze:
Teraz chce dyskutować? Wcześniej miał gdzieś nasze zdanie i odczucia, nie liczył się z nikim i niczym, zrobił co chciał po cichu, a teraz jest gotowy do dyskusji? Teraz to mogę mu powiedzieć, by spadał na drzewo. Takie metody mi nie odpowiadają i odbieram je jako szantaż emocjonalny. Autora wystawy uważam za niedojrzałego i myślę, że jedyne o co mu chodzi to o zrobienie szumu wokół własnej osoby.

A ja bym chciał, żeby organizatorzy marszów równości, pochodów pierwszomajowych i karbonaliów przed rozpoczęciem imprezy pytali mnie o zdanie, a nie tak sobie wszystko robią po cichu :P

Dziwi mnie ta deklaracja gobo i chucka, zwłaszcza, że facet nic wielkiego w tym wywiadzie nie powiedział poza tym, że chce przyjechać i pogadać bo wystawa wywołuje emocje. I to Wystawa, która jest starsza chyba niż węgiel w Turowie... :|


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 lip 2010, 11:21 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
gobo007 pisze:
Teraz chce dyskutować? Wcześniej miał gdzieś nasze zdanie i odczucia, nie liczył się z nikim i niczym, zrobił co chciał po cichu, a teraz jest gotowy do dyskusji? Teraz to mogę mu powiedzieć, by spadał na drzewo. Takie metody mi nie odpowiadają i odbieram je jako szantaż emocjonalny. Autora wystawy uważam za niedojrzałego i myślę, że jedyne o co mu chodzi to o zrobienie szumu wokół własnej osoby.

Chuck Norris jr pisze:
popieram

Moje poglądy które wyraża poniższy obraz też powinienem z kimś konsultować.
Przeceniacie widzę swoje aspiracje kształtujących opinię publiczną na tym forum.
]:->
Czy jest jeszcze miejsce dla POLAKÓW??


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 lip 2010, 11:46 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 27 lut 2010, 17:14
Posty: 20
Lokalizacja: zg-c
Jak dla mnie żenujący widok.......................... pod samym kościołem.........
Księża chyba chceli zniechęcić ludzi do kościoła, bo jak zauważyłam duużo ludzi odwraca głowę w drugą stronę, gdy tamtędy przechodzą..... No cóż nie dziwię się.... W każdym bądź razie moje niedzielne wyścia do kościoła się skończyły.
Bez względu na protesty Kościoła dotyczące aborcji ona..... i tak będzie. Jeżeli jakaś kobieta będzie chciała usunąć ciążę i tak ją usunie i kościół nie będzie miał na to wpływu. Te ohydne zdjęcia, plakaty wywieszone....... Brak słów.......


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 lip 2010, 12:35 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 17 lis 2006, 21:55
Posty: 63
Lokalizacja: Białystok
Smerfetka pisze:
Jak dla mnie żenujący widok.......................... pod samym kościołem.........
Księża chyba chceli zniechęcić ludzi do kościoła, bo jak zauważyłam duużo ludzi odwraca głowę w drugą stronę, gdy tamtędy przechodzą..... No cóż nie dziwię się.... W każdym bądź razie moje niedzielne wyścia do kościoła się skończyły.
Bez względu na protesty Kościoła dotyczące aborcji ona..... i tak będzie. Jeżeli jakaś kobieta będzie chciała usunąć ciążę i tak ją usunie i kościół nie będzie miał na to wpływu. Te ohydne zdjęcia, plakaty wywieszone....... Brak słów.......

Jakoś nie zauważyłam żeby mniej ludzi do kościoła przychodziło...
Jest wiele obrzydliwości na tym świecie można udawać że się nie widzi, ale czy to coś da???
Media kształtują naszą świadomość: prasa, TV, internet, z zachodu oprócz dobrych rzeczy przyszły do nas również negatywy kulturowo i obyczajowo dla nas obce.
dobrze że kościół czasami zwraca nam uwagę na istotne rzeczy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 lip 2010, 15:31 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Szkoda, że kościół nie zwraca uwagi na inne problemy, choćby takie jak pedofilia księży, molestowanie nieletnich itp. Okazuje się, że nie jest to jedna, czy dwie sprawy. Na całym świecie wykrywane i naświetlane opinii społecznej są setki takich sytuacji, a sprawy jak się okazuje ciągnęły się w niektórych przypadkach dziesiątki lat. Przez ten czas skrzywdzono tysiące dzieci, wiele z nich popełniło samobójstwa. Okazuje się też, że kościół o wielu z tych przypadków wiedział i próbował je tuszować. I co, to problem mniejszej wagi? Jakoś nie słyszałem o nim kazania? I tego właśnie nie jestem w stanie zaakceptować. Nie wierzę księżom i uważam ich za obłudników.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 lip 2010, 18:16 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
ciekawa pisze:
dobrze że kościół czasami zwraca nam uwagę na istotne rzeczy

Teraz wiem, ze te temperatury za oknami są wprost proporcjonalne do ilosci wygadywanych bzdur. Kościół zwraca uwagę na to na co mu wygodnie.

gobo007 pisze:
Nie wierzę księżom i uważam ich za obłudników.

Dokładnie... Belgia jest tutaj idealnym przykładem


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 lip 2010, 19:17 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
Admin czy naprawdę długo musieć będziemy tolerować zboczonego trola cichego to naprawdę wielokrotniej bardziej lewacki fdemagog nioż grzegorz a z nim jakoś sobie poradziliście.
Daje mu prawo do poglądów ale taki kolportaż swoich lewacko- nazistowskich debilizmów to juz przesada - mam kontakt z mieszkańcami Goerlitz i nie mam argumentów bo twierdzą ,że ich nazi to przy Cichym przedszkolaki.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 lip 2010, 19:41 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 cze 2009, 21:10
Posty: 804
Lokalizacja: San Francisco
bog180 pisze:
Admin czy naprawdę długo musieć będziemy tolerować zboczonego trola cichego


Może to dziwne , ale odnoszę podobne odczucie. Wydaje mi się że chyba trochę tego dosyć bo już niektórzy używają argumentów które były już wielokrotnie przytaczane.
A już na te zdjęcia pokazywane przez CICHEGO to brak słów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 lip 2010, 20:24 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
bog180 pisze:
Admin czy naprawdę długo musieć będziemy tolerować zboczonego trola cichego


Cichy nie ma prawa przedstawiać własnych poglądów, Ty natomiast masz prawo wyzywać go i domagać się bana, ponieważ jego poglądy stoją w sprzeczności z Twoimi??
Dziwna ta Twoja tolerancja.... :|

bog180 pisze:
mam kontakt z mieszkańcami Goerlitz i nie mam argumentów bo twierdzą ,że ich nazi to przy Cichym przedszkolaki.


Przypomnij im marsze neonazistów tuż przy mostach granicznych, wykrzykujących antypolskie hasła. Przypomnij antypolskie hasła na plakatach, które jeszcze niedawno "zdobiły" Goerlitz. Przypomnij im niedawny list jednego z niemieckich radnych do naszych lokalnych władz,...Przy tego typu jawnie wrogich nam działaniach, działalność Cichego na forum przypomina raczej owe "zabawy przedszkolaków".
A jak już odświeżysz im pamięć a mimo wszystko wciąż będą protestowali przeciw internetowym działaniom Cichego - oświadcz im, że są to działania mało znaczące, marginalne i nie warto zwracać na nie uwagi - tak mi powiedział kiedyś jeden ze znajomych Niemców, kiedy wspomniałem o Erice Szteinbach i prowadzonej przez nią polityce...

MARUNIO pisze:
A już na te zdjęcia pokazywane przez CICHEGO to brak słów.


Jest tutaj taka funkcja jak "ignoruj". Klikniesz i masz problem z głowy. ;)

ps. Żeby nie było - poglądów Cichego nie popieram a od NOP-u dzieli mnie mniej więcej taka sama odległość co i Was. To tak gwoli wyjaśnienia, żeby znowu jakiś Doktorek czy inszy delikwent nie wyskoczył jak królik z kapelusza z twierdzeniem, że stałem się zwolennikiem NOP. :lol: :lol: :lol:

ps. 2. Jeszcze kilka banów i to forum stanie się niepodzielną "własnością" krzewicieli jedynie słusznych poglądów... ;-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 lip 2010, 21:09 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 cze 2009, 21:10
Posty: 804
Lokalizacja: San Francisco
przekorny pisze:

Jest tutaj taka funkcja jak "ignoruj". Klikniesz i masz problem z głowy.


No wiem.. ale jeszcze nikogo tutaj nie zignorowałem bo wszystkich darzę takim samym szacunkiem. To jednak co on wypisuje zaczyna mnie męczyć i napewno gdy szala się przechyli to z tej funkcji skorzystam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 lip 2010, 21:43 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
bog180 pisze:
Admin czy naprawdę długo musieć będziemy tolerować zboczonego trola cichego to naprawdę wielokrotniej bardziej lewacki fdemagog nioż grzegorz a z nim jakoś sobie poradziliście.
Daje mu prawo do poglądów ale taki kolportaż swoich lewacko- nazistowskich debilizmów to juz przesada - mam kontakt z mieszkańcami Goerlitz i nie mam argumentów bo twierdzą ,że ich nazi to przy Cichym przedszkolaki.

Tolerancja to twój"BOŻEK" nie mój ale tutaj swoją wypowiedzią dałeś wyraz jak ma ona wyglądać.Na samą myśl o takich "tolerancyjnych" demokratach dostaję gęsiej skórki.
]:->

[ Dodano: Nie Lip 11, 2010 10:45 pm ]
bog180 pisze:
taki kolportaż swoich lewacko- nazistowskich debilizmów to juz przesada

Które to ?
bog180 pisze:
mam kontakt z mieszkańcami Goerlitz i nie mam argumentów bo twierdzą ,że ich nazi to przy Cichym przedszkolaki.

Ci znajomi pewno w NPD terminowali.
]:->

[ Dodano: Nie Lip 11, 2010 10:53 pm ]
NO TO WRACAMY DO TEMATU!
]:->
http://www.youtube.com/watch?v=NpOFcqrqBa0
Może to Wami wstrząśnie.
:smt049


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lip 2010, 4:28 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 06 lip 2006, 12:24
Posty: 489
Lokalizacja: Zgorzelec
To wszystko wina żydów i pedałów z posld.
A tak na poważnie CICHY powinienieś swoje poglądy z obrazka skonsultować z jakimś psychiatrą czy nie wiem inym specjalistą.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lip 2010, 5:35 
xionc pisze:
To wszystko wina żydów i pedałów z posld.
A tak na poważnie CICHY powinienieś swoje poglądy z obrazka skonsultować z jakimś psychiatrą czy nie wiem inym specjalistą.


A ja myślę że każdy ma prawo do wyrażania własnej opinii. Argumenty sugerujące konsultacje z psychiatrą świadczą o Twojej niskiej kulturze osobistej.
"Walka" powinna być na argumenty merytoryczne dotyczące poruszanych kwestii
Zresztą moja uwaga dotyczy również innych wątków tego forum.


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 12 lip 2010, 5:55 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
nie wszyscy nadają się do polemiki z użyciem argumentów są środowiska ekstremalne i one mają odpowiednie miejsce do wyrażania swoich poglądów , na takie jednak ekstremum nie powinno być miejsca na tym forum.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lip 2010, 7:13 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
xionc pisze:
To wszystko wina żydów i pedałów z posld.

I cyklistów.
Skąd u Ciebie ten schyłkowy Gomułka?
]:->
xionc pisze:
powinienieś swoje poglądy z obrazka skonsultować z jakimś psychiatrą czy nie wiem inym specjalistą.

Nerwy Ci puszczają i nie masz nic do powiedzenia poza obrażniem?
]:->

[ Dodano: Pon Lip 12, 2010 8:19 am ]
bog180 pisze:
nie wszyscy nadają się do polemiki z użyciem argumentów

I to zapewne Ty decydujesz o tym którzy się nadają a którzy nie?
]:->
bog180 pisze:
są środowiska ekstremalne

Jakbym Jaruzela słyszał, niesłusznie wówczas porównywanego do Pinocheta. Dzielił on wówczas NSZZ Solidarność (1981)na EKSTREMĘ i resztę.Co w efekcie doprowadziło do wojny z Narodem.Czyżbyś zamierzał kroczyć jego drogą?
]:->

[ Dodano: Pon Lip 12, 2010 8:35 am ]
bog180 pisze:
na takie jednak ekstremum nie powinno być miejsca na tym forum.

Żenujący jesteś cenzorze.A na co według Ciebie powinno być miejsce?
Reklama dopalaczy?Narkotyków?Związków pedalskich?Pedofilię?Zoofilię?Miłość do PO? A może promocja innych zboczeń?Co Ty wiesz o stosunkach międzyludzkich nazywanych przez Was TOLERANCJĄ?
Proponuję Ci rozpocząć akcję pod nazwa.WYKOPAĆ EKSTREMĘ Z TEGO FORUM. Wszak jest już wiele podobnych.
]:->
Zapamiętaj sobie raz na zawsze :„Better dead than red”

[ Dodano: Pon Lip 12, 2010 8:39 am ]
A TERAZ JAK WZOROWI FORUMOWICZE WRACAMY DO TEMATU.
http://www.youtube.com/watch?v=NpOFcqrqBa0


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..