Dzisiaj jest 29 mar 2024, 0:40

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
Post: 14 wrz 2012, 19:35 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Skończ ten śpiew. Jasnym jest, że Janusz Korwin Mikke jest przeciwny organizacji wielkich para igrzysk niepełnosprawnych sportowców ponieważ wygrany udowadnia że żyje w kraju w którym łatwo zostać kaleką i to z przyczyn które powinno się raczej eliminować, "odstraszać", a nie radować z sukcesów. Nie wiem ile trzeba mieć cynizmu i braku człowieczeństwa aby bawić się w rywalizacje państw na ilość i sprawność swoich pokrzywdzonych obywateli. To także nie mieści się w mojej estetyce. :?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 wrz 2012, 20:08 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
PiotrArcimowicz pisze:
Cytuj:
I nie chodzi o estetykę: w społeczeństwie obowiązuje zasada: „Z kim przestajesz, takim się stajesz”, więc i oglądanie – godnych podziwu skądinąd - wysiłków para-sportowców może przynieść - przejściowe, na szczęście - zaburzenia w motoryce!).
- podkreślenie moje.

No to czy jeśli uważamy coś z "godne podziwu" to chyba można je oglądać, prawda ? Ale jednocześnie te "godne podziwu" wysiłki mogą być przyczyną "zaburzeń", czyli nie można ich oglądać...

pominąłeś słowo "skądinąd". Sprzeczność byłaby jedynie gdyby nie było tam napisane, że tych ludzi JKM podziwia skądinąd a nie z paraolimpiady.

PiotrArcimowicz pisze:
W latach 90-tych popadliśmy właśnie w taki zbliżony do jkm-owego sposób myślenia

no ja Cie proszę... ale przynajmniej we wpisie o sofizmatach JKMa mógłbyś nie stosować swoich :P

jkm-owy sposób myślenia to w największym skrócie: wolność, własność, praworządność. I o ile w latach 90 uzyskaliśmy nieco wolności i jeśli się uprzeć to można było powiedzieć o jakiejś własności (głównie z przejęcia po własności PRLu!) to na pewno nie można było powiedzieć o praworządności. Fortuny zbijane na kruczkach prawnych to już wręcz legendy lat 90.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 wrz 2012, 21:03 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lip 2012, 19:34
Posty: 314
I co w tym złego, że słabsze jednostki odpadają? Chodzi mi oczywiście z tego czysto logicznego i pozbawionego empatii punktu widzenia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 wrz 2012, 19:42 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Uspokójcie mnie nieco...

Skoro Korwin tak wielbi te zdrowe ludzkie egzemplarze to okularnicy mają szansę na występy w TV? :smt064
Czy to znowu podstępna manipulacja? :smt021


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 wrz 2012, 20:06 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
YELLO_35 pisze:
Skoro Korwin tak wielbi te zdrowe ludzkie egzemplarze to okularnicy mają szansę na występy w TV?

Może nie w TV ale w nowym, zgorzeleckim ZOO będziesz miał klatkę z widokiem na Urząd Miasta :smt003 (oczywiście jak zabierzesz okulary) Ale, ale co z niewysokimi, na wysokich stanowiskach....... Możesz mieć niezłe towarzystwo z tego budynku ]:-> .... Oczywiście jak JKM i jego poplecznicy zdobędą władzę np Dr. Dre a Ty jako Admin Mu mocno podpadasz :smt003 :smt003 :smt003


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 wrz 2012, 9:45 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
YELLO_35 pisze:
Uspokójcie mnie nieco...

Skoro Korwin tak wielbi te zdrowe ludzkie egzemplarze to okularnicy mają szansę na występy w TV? :smt064
Czy to znowu podstępna manipulacja? :smt021

OK Cieszę się że uprościłeś, a więc..., skoro wydzielasz "okularników" jako grupę społeczną i w dodatku z jakąś tam niesprawnością to: koniecznie trzeba stworzyć komisje sejmową ds. "okularników", najlepiej także departament ds "okularników" przy ministerstwie spraw społecznych, a i także przy ministerstwie zdrowia. Niezbędni będą eksperci i doradcy znający problematykę "okularnika" bo przecież najważniejsze jest dogłębne i skrupulatne rozpoznanie potrzeb "okularników". Trzeba także wydać dotacje rządowe i europejskie więc grupę tę wzbogacimy o całą machinę finansową, a ekspertów i urzędników wyszkolimy na konferencjach, szkoleniach, warsztatach, bo koniecznie trzeba nauczyć się mechanizmów które rządzą całą tą machiną. Jak grupa będzie skuteczna to chyłkiem doczekamy się dopłat do wyrabiania okularów (5%), lub festynu poświęconego "okularnikom" gdzie każdy z tych urzędników raz w roku popcha wózek aby pokazać swoją ogromną empatię.


Ostatnio zmieniony 16 wrz 2012, 12:44 przez Dr. Dre, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 wrz 2012, 10:25 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
fisban pisze:
YELLO_35 pisze:
Skoro Korwin tak wielbi te zdrowe ludzkie egzemplarze to okularnicy mają szansę na występy w TV?

Może nie w TV ale w nowym, zgorzeleckim ZOO będziesz miał klatkę z widokiem na Urząd Miasta :smt003 (oczywiście jak zabierzesz okulary) Ale, ale co z niewysokimi, na wysokich stanowiskach....... Możesz mieć niezłe towarzystwo z tego budynku ]:-> .... Oczywiście jak JKM i jego poplecznicy zdobędą władzę np Dr. Dre a Ty jako Admin Mu mocno podpadasz :smt003 :smt003 :smt003

Sobota godzina 20.06 rozumiem ale nawet truskawkowe wino nie zwalnia Cię z zasady, że nie piszemy po spożyciu. :smt078


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 wrz 2012, 19:26 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
Dr. Dre pisze:
Sobota godzina 20.06 rozumiem ale nawet truskawkowe wino nie zwalnia Cię z zasady, że nie piszemy po spożyciu


U lala złapałeś mnie ..... ale winko było w piątek..... nie martw się zgłoszę się z próbką na degustację ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 wrz 2012, 8:43 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
YELLO_35 pisze:
okularnicy mają szansę na występy w TV?

To wbrew pozorom bardzo ciekawe pytanie. Codziennie rano tabun urzędników zastanawia się czy firmie ochroniarskiej wypłacić dotację bo zatrudnia ochroniarza z -15 dioptrii czy dopiero wtedy gdy będzie miał -16.

A odpowiadając wprost na Twoje pytanie, to JKM właśnie postuluje by urzędnik nie decydował czy mam włączyć światła i wycieraczki w słoneczny dzień, by urzędnik nie decydował czy mamy czytać Ferdydurke czy nie i wreszcie by urzędnik nie decydował co mamy oglądać w TV - co ma miejsce w chwili obecnej. Więc Twoje pytanie jest bardziej zasadne teraz niż w świecie JKMa. :smt064


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 wrz 2012, 12:26 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
tadam pisze:
A odpowiadając wprost na Twoje pytanie, to JKM właśnie postuluje by urzędnik nie decydował czy mam włączyć światła i wycieraczki w słoneczny dzień, by urzędnik nie decydował czy mamy czytać Ferdydurke czy nie i wreszcie by urzędnik nie decydował co mamy oglądać w TV - co ma miejsce w chwili obecnej. Więc Twoje pytanie jest bardziej zasadne teraz niż w świecie JKMa.


O widzisz - Ty to potrafisz wytłumaczyć :smt023

Dr. Dre pisze:
...festynu poświęconego "okularnikom" gdzie każdy z tych urzędników raz w roku popcha wózek aby pokazać swoją ogromną empatię.


Łojezu - a po kiego Ty wózki do tego mieszasz? :smt021


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 wrz 2012, 12:39 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
No dobra - wykażę się wielkim spokojem. i : Dlaczego Yello nie podoba Ci się to zdanie? :smt084


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 wrz 2012, 14:20 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
Dr. Dre pisze:
No dobra - wykażę się wielkim spokojem. i : Dlaczego Yello nie podoba Ci się to zdanie?

A pisałem o tym wcześniej YELLO_35 ..... bojówki JKM :smt003 po zdobyciu 1% poparcia społecznego biorą się za tych co im podpadli... a ty jako admin......ale nic to może załagodzę sytuację...
Dr.Dre, nasz kolega YELLO_35 - lider "okularników" na tym forum - NIE WIDZI problemu wózkowego, bo przecież też zdarzają sie okularnicy na wózkach .....

A tak poza tym Dr.Dre nie powinieneś stworzyć nowego skrzydła w partii JKM -np. "prawicowi okularnicy", skoro sam przecież bryle używasz......mógłbyś ścigać tych, którzy noszą "zerówki" tak dla szpanu ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 wrz 2012, 18:28 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
fisban pisze:
a ty jako admin...


fisban - kolejny raz popełniasz ten błąd - więc muszę Cię naprostować - adminem jest Alex. Jam tylko moderator :smt027

Dr. Dre pisze:
Dlaczego Yello nie podoba Ci się to zdanie?


Dr. Dre - a gdzie ja napisałem , że mi się nie podoba??? :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 wrz 2012, 19:56 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
YELLO_35 pisze:
fisban - kolejny raz popełniasz ten błąd - więc muszę Cię naprostować - adminem jest Alex. Jam tylko moderator


słowa, słowa, słowa ...admin czy moderator co to za różnica :smt003 . Jak przyjdzie armia JKM padną słowa: zabijcie wszystkich, Bóg rozpozna swoich ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 wrz 2012, 8:20 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
YELLO_35 pisze:
Jak przyjdzie armia JKM padną słowa: zabijcie wszystkich, Bóg rozpozna swoich ]:->

zostawią tylko ukrytego wśród drzew fisbana, bo jak głosi legenda: większe trolle ze starości porastały lasem...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 24 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..