Dzisiaj jest 28 mar 2024, 16:25

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Post: 01 lut 2013, 13:48 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Gero - Tylko to doprowadzi do eskalacji skrajnych poglądów. Ty będziesz wykazywał że każdy duchowny to zboczeniec, a ja pokażę do czego doprowadził lewicowy rząd Pol Pot’a. Tego tu chcemy? Myślę że watro wykazać się odrobiną wstrzemięźliwości w wyrażaniu poglądów. Nie dożynajmy watahy, ani nie palmy czarownic na stosie. OK?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2013, 13:53 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
zubek pisze:
tadam - jasne. tylko kto ma określać kto jest tym kretynem? kto ma patent na prawdę? a kto błądzi? dlaczego to Kościół ma mieć na to monopol? czyj Bóg jest prawdziwy? ja uważam że mój. nie mam racji?


Nie ma odpowiedzi na pytania, które postawiłeś. Jednak moralność, tolerancja, pojmowanie pokoju musi się na czymś opierać. Ty chcesz to oprzeć na potrzebie chwili (raczej nie myślę, że wyznacznikiem moralności są dla Ciebie obecnie rządzący politycy) i chcesz dostosowywać moralność do świata (tak jak proponuje Gero) ja wolę moralność opartą na 10 przykazaniach bez poprawek i ustępstw, gdzie mała kradzież to nie kradzież a odpowiednio wczesne zabicie to nie zabicie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2013, 14:16 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
Dr. Dre pisze:
OK?
Ok
Wiec jesli chodzi o Twoje pytanie w temacie, to ja Gowina nie uwazam za ostatniego rozsadnego.

tadam pisze:
ja wolę moralność opartą na 10 przykazaniach bez poprawek i ustępstw

Ale Ty sobie tak mozesz zyc i nikt Ci tego nie broni, natomiast nie jest rozwiazaniem narzucanie wiary.

Zreszta te 10 przykazan to czysta teoria - patrz jak czesto jest lamane chociazby osme przykazanie i to przez katolikow!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2013, 14:24 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
Gero pisze:
Zreszta te 10 przykazan to czysta teoria - patrz jak czesto jest lamane chociazby osme przykazanie i to przez katolikow!


Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu?

znieść?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2013, 14:55 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
tadam pisze:
Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu?
To Ty powinienes wiedziec ;)

tadam pisze:
znieść?
Ja to jakos znosze :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2013, 15:59 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Gero pisze:
Wiec jeśli chodzi o Twoje pytanie w temacie, to ja Gowina nie uważam za ostatniego rozsądnego.
Tylko że, pytanie dotyczyło konkretnej sprawy. Gowin prawie osamotniony próbował udowodnić, że kobieta to nie instrument i nie godzi się jej definiować. Tamten dokument posiadał zapisy, które mogą wręcz doprowadzić do absurdu. Kobieta to nie kwestia płci, a roli społecznej? Znamy pewnie wiele małżeństw, par w których rola społeczna jest odwrócona. Kobieta z jajami, utrzymująca rodzinę, a facet to przysłowiowa "ciapa". Kto w tym przypadku ma "rolę" społeczną - kobieta? Z definicji ta ciapa... Więc, jeśli ta "ciapa" dodatkowo chleje i leje tę kobitę z jajami ( z racji naturalnych, biologicznych różnic, np. wielkości, masy, siły) to ten "ciapa" w rozumieniu prawa może okazać się ofiarą, a nie oprawcą. Jest w końcu słabą "rolą" kobiety i broni się przed "rolą" męską, w tym przypadku przed kobietą.

Nie wspominając o rolach w związkach homoseksualnych. Dwóch chłopów leje się co wieczór i dymi na cały blok. Wpada policja i jeden z nich mówi: - jestem tu rolą kobiety. Wszystko jasne! Skuwają tego co nie zdążył wypowiedzieć" - ""to ja jestem rola "kobieta"" i wywożą na go na komisariat. Same hipotezy już są zakręcone jak domek ślimaka, co dopiero w realu. :smt028


Ostatnio zmieniony 02 lut 2013, 17:48 przez Dr. Dre, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2013, 16:25 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
Dr. Dre pisze:
Gowin prawie osamotniony próbował udowodnić, że kobieta to nie instrument i nie godzi się jej definiować.


Bo wyszla tutaj nasza narodowa cecha - niedbalosc. Rzucili sie z tym na hurra oczywiscie piszac cos bez glebszego zastanowienia - czesta praktyka u nas. Ja tez nie jestem za definiowaniem kobiety. Zwiazek dwoch facetow bedzie dla mnie zwiazkiem dwoch facetow i tu ja nie widze nigdzie kobiety tak samo jak nie widze nigdzie mezczyzny w zwiazku dwoch lesbijek.
Jesli legalizujemy konkubinat i uznajemy to jako zwiazek majacy prawa takie jak lub podobne do malzenstwa to trzeba uznac, ze tylko w konkubinacie mezczyzny z kobieta wystepuja obydwie plcie co mozna stwierdzic organoleptycznie :smt082

Ale jestem za tym zeby te kwestie uregulowac, a nie blokowac sie i udawac, ze gejow i lesbijek w Polsce nie ma. Sa i pewne prawa tez im sie naleza.

Dr. Dre pisze:
Same hipotezy już są zakręcone jak domek ślimaka co dopiero w realu. :smt028
Trzeba szukac rozwiazan, a nie problemow


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2013, 16:51 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Gero pisze:
Ale jestem za tym zeby te kwestie uregulowac, a nie blokowac sie i udawac, ze gejow i lesbijek w Polsce nie ma. Sa i pewne prawa tez im sie naleza.


Ale jestem za tym żeby te kwestie uregulować, a nie blokować się i udawać, ze zoofilów i nekrofilów w Polsce nie ma. Są i pewne prawa tez im się nalezą.

Będą następni, a potem następni i następni. Dokąd to zmierza? :smt027


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2013, 16:54 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Gero pisze:
Bo wyszla tutaj nasza narodowa cecha - niedbalosc.


hmmm ale ten dokument dostaliśmy do ratyfikowania z UE. Nie trafiłeś. :smt050


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2013, 17:04 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
Dr. Dre pisze:
Ale jestem za tym żeby te kwestie uregulować, a nie blokować się i udawać, ze zoofilów i nekrofilów w Polsce nie ma. Są i pewne prawa tez im się nalezą.
Nie no prosze Cie...

Dr. Dre pisze:
Nie trafiłeś. :smt050

Nie, ze nie trafilem - myslalem, ze to projekt PO. Chociaz definiowanie wszystkiego to faktycznie domena UE.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lut 2013, 23:38 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
I tak o to jak Polska długa i szeroka rozlała się rzeka tematów zastępczych za przyczyną HOMO TERRORYSTÓW LEWACKICH wiadomych partyjek. Mimo wszystko doktorku i tadamie trzymam za was kciuki.
Nawiązując do tematu to mimo wszystko p.Gowin nie jest z mojej bajki.
:smt033 ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2013, 9:04 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Patrząc na ostatnie zawirowania i niechęć D.Tuska do J.Gowina to coraz bardzie myślę sobie że płemierowi nie zależy na poparciu. Albo chce przyciągnąć Leszka Millera do siebie, co zresztą nie będzie trudne. Dla władzy Leszek wejdzie każdemu w... to miejsce o wolność którego walczy Palikot. Albo zakochał się w sobie, co tłumaczyło by jego poparcie dla związków homoseksualnych. :smt028


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lut 2013, 13:28 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 27 lut 2013, 13:22
Posty: 2
Ja tam lubię Palikota :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 lut 2013, 6:31 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
majseweryna pisze:
Ja tam lubię Palikota :D

Podobnie jak Dodę? :smt049


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 mar 2013, 18:14 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Po dzisiejszym posiedzeniu Rady Krajowej PO można w dużym prawdopodobieństwem stwierdzić.

Koniec Gowina. Nawet jeśli będzie czarował członków PO w wywiadach wszelkich rozgłośni radiowych
http://www.rmf24.pl/wideo/video,vId,1089679
to bez dostępu do "machiny medialnej PO" nie ma szans. Ale miło było poznać postać Jarosława Gowina, ciekawy epizod i tylko szkoda, że za bardzo się napalił, za szybko chciał. :smt075

Wraca Baron Dolnego Śląska Grzegorz Schetyna i nie sądzę że któryś z członków PO wyobraża sobie inny duet konkurentów niż właśnie Tusk-Schetyna. Dla nas Dolnoślązaków to ważna wiadomość. Łubu dubu, Łubu dubu, niech nam żyje ... :smt111 http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... artii.html

Na wieści o przegrupowaniu sił w PO Jarosław Kaczyński jak i Leszek Miller przeszli dziś do kontrataku. :smt027

Zacznę od: L. Kaczyńskiego - przypomniał On narodowi, że PiS jest partią silnie lewicową ZABRAĆ BOGATYM I DAĆ BIEDNYM. Mocne, wpada w ucho i trafia w elektorat. http://feedproxy.google.com/~r/wPolityc ... awiedliwym

Teraz drugi: L. Miller z SLD, (jakby ktoś zapomniał, że już nie jest w Samoobronie) był tego dnia najbardziej nieprzygotowany i sam wystartował w konkury o przywództwo w Platformie Obywatelskiej. Cóż wcale by mnie to nie zdziwiło, no ale poleciał w otchłań fantazji, jak i w krytyce rządu za wydłużenie wieku emerytalnego. Przypominam że osobiście głosował ZA! jak i całe SLD!
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1025897,tit ... &_ticrsn=3

à propos SLD to chcę poinformować że członkowie tej partii w Parlamencie Europejskim głosowali ostatnio za zmniejszeniem przyznanych nam praw do emisji CO2. Co to oznacza? Każdy wie. :smt028


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 23 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..