Dzisiaj jest 28 mar 2024, 23:20

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Post: 06 lis 2012, 9:29 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
zubek pisze:
unii europejskiej, dzięki której Polska dokonała skoku cywilizacyjnego. :smt030
w tym miejscu mocno sie zagalopowałeś. Ten twój skok to: obiekty sportowe i 1,5 autostrady. Chorwacja wchodzi do łuni z już wybudowanymi autostradami ( po 100 kroć lepszymi), a obiekty sportowe nigdy nie przyniosą złotówki zysku. O rekordowym w historii Polski zadłużeniu nie wspomnę. Gierek to "pikuś" Więc skok to jest ale w przepaść i z marną wiarą w przyszłość. Zapomniałem jeszcze o masowych szkoleniach narodu polskiego pt: "nie bój się zmian po utracie pracy, bo człowiek ( zasób ludzki :-) jest najważniejszy" ale nikt nie zauważa że tych bezrobotnych produkuje się masowo w wyniku regulacji łunijnych. Koło się zamyka aby szkolić i tworzyć projekty adaptacyjne i przystosowawcze do nowych warunków czyli biedy, trzeba wpierw ich wyprodukować. Prace mają zjadacze łunijnych pieniędzy a tracą ją ludzie pracy. Doczekaliśmy się ciekawych czasów... a spot reklamujący w TV łunijne dotacje udowadnia że system juz się sypie. Nawet Premier Tusk dostrzegł problem i chce zmniejszenia dotacji do projektów szkoleniowych, tylko że on H może, skoro w innym wywiadzie stwierdza że mechanizmy w łuni są podporządkowane finansjerze. Poddał się...


------------------------------------------------

[edit by YELLO_35]

Wydzielone z wątku :

viewtopic.php?p=113253#p113253

-------------------------------------------------


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: 11 Listopad
Post: 06 lis 2012, 12:14 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
doktorre - trudno dyskutuje się z populizmem. nikt już, nawet PiS nie neguje znaczenia środków unijnych w rozwoju Polski. To trochę śmieszne.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: 11 Listopad
Post: 06 lis 2012, 12:33 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
PiS ? a co to jest ten PiS? Jakaś wyrocznia? Jedynie słuszna opozycja ? Śmieszny jesteś, wręcz zabawny, ogłupiony telewizją. PiS wow, "nawet PiS"... Z jednym się zgodzę: samodzielne wyjście z tego łunijnego omamienia jest bardzo trudne, prawie niemożliwe. Jedyna szansa to porozumienie w obrębie trójkąta wyszehradzkiego. Czechy - sceptycy łunijni, Węgrzy - mega sceptycy łunijni, Słowacja - płacze po wejściu do łuni monetarnej. Polska? Sam juz nie wiem... Polska to raczej zajęta jest Smoleńskiem. Rusek wie co robi... doskonała dyplomacja zimnowojenna, w szachach ten stan nazywa się "gra pod dyktando".


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: 11 Listopad
Post: 06 lis 2012, 12:58 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
zubek pisze:
trudno dyskutuje się z populizmem. nikt już, nawet PiS nie neguje znaczenia środków unijnych w rozwoju Polski. To trochę śmieszne.

ostatnio nadużywasz słowa populizm ;) A jak znajdę jedną osobę, która neguje znaczenie środków unijnych to kto wyjdzie na populistę? 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: 11 Listopad
Post: 06 lis 2012, 13:09 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
doktorku - Pis jest największą partią opozycyjną w Polsce .Permanentnie stoi w opozycji do wszystkiego - stąd mój przykład. Jak na ogłupionego i smiesznego to chyba podałem odpowiedni przykład mądralo? :smt020
Trójkąt wyszehradzki jest martwy. Klaus jest głupkiem, z którym nikt nie chce gadać - nawet Czesi. Węgry faktycznie są wzorem do naśladowania ( uwaga ironia!).
zgodzę się jedynie z tą częścią Twojej wypowiedzi dotyczącą "ruska".
co zaś się tyczy środków unijnych jest kilka niezależnych, dostępnych danych w sieci. miłej lektury


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: 11 Listopad
Post: 06 lis 2012, 13:12 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
zubek - nie obraź się ale zestawienie tej dyskusji z Twoim avatarem nasunęło mi skojarzenie z Don Kichotem...

Ale walcz , walcz :smt027

:smt033

PS. Jak OT zabrnie daleko to wydzielę go z wątku właściwego.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: 11 Listopad
Post: 06 lis 2012, 13:21 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
tadam pisze:
zubek pisze:
trudno dyskutuje się z populizmem. nikt już, nawet PiS nie neguje znaczenia środków unijnych w rozwoju Polski. To trochę śmieszne.

ostatnio nadużywasz słowa populizm ;) A jak znajdę jedną osobę, która neguje znaczenie środków unijnych to kto wyjdzie na populistę? 8)

masz na mnie haka czy co? :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: 11 Listopad
Post: 06 lis 2012, 13:27 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
zubek pisze:
co zaś się tyczy środków unijnych jest kilka niezależnych, dostępnych danych w sieci. miłej lektury

Podeślij ze dwa linki chętnie poczytam, bo mało jest w sieci niezależnych danych. Ciekawe czy w tych zestawieniach biorą pod uwagę takie kwiatki : http://www.dziennikbaltycki.pl/artykul/ ... l?cookie=1

że nie wspomnę o zakończonym sukcesem projekcie EQUAL :smt003

Poprawiłem linka - YELLO_35


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: 11 Listopad
Post: 06 lis 2012, 13:40 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
zubek pisze:
Trójkąt wyszehradzki jest martwy. Klaus jest głupkiem, z którym nikt nie chce gadać - nawet Czesi. Węgry faktycznie są wzorem do naśladowania ( uwaga ironia!).
Poziom Twojej dyskusji jest bliski rynsztoka, więc adekwatne będzie zacytowanie mojego 6 latniego kuzyna "głupek to Cię zrobił"...
P.S. Yello_35 OT'a nie ma co wydzielać. Nic nie wniesie. Zderzanie się z mantrą TVN'u ( w tym przypadku nijakiego zubka) nie ma sensu. :smt084


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: 11 Listopad
Post: 06 lis 2012, 14:40 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
Dr. Dre pisze:
Poziom Twojej dyskusji jest bliski rynsztoka, więc adekwatne będzie zacytowanie mojego 6 latniego kuzyna "głupek to Cię zrobił"...
P.S. Yello_35 OT'a nie ma co wydzielać. Nic nie wniesie. Zderzanie się z mantrą TVN'u ( w tym przypadku nijakiego zubka) nie ma sensu. :smt084[/quote]
nie ma czegoś takiego jak "moja dyskusja". warunkiem dyskusji jest udział co najmniej 2 osób, więc jeżeli jej poziom sięgnął jak piszesz rynsztoka, to masz w tym swój udział. obrażając mnie po raz kolejny, ukazałeś tylko to, kto do tego rynsztoka ma aspiracje. nie wiem, skąd u Ciebie takie emocje - ja ani nie nazwałem Cię głupim, ani nijakim, ani śmiesznym czy ogłupionym. nie sugerowałem kto "Cię zrobił". odpisałeś na moje posty zaledwie dwa razy, a już masz o mnie takie dobre zdanie? Jeżeli rozmowa ze mną wzbudza w Tobie taką agresję, to ja Cię serdecznie przepraszam i obiecuję - nie będę.

tadam - zastanawiałem się co Ci podesłać i doszedłem do wniosku, że bez problemów zanegujesz niezależność każdego linka, który podam. i nie chodzi mi tylko o zawartość merytoryczną, ale o zwyczaj polski. :)

yello - faktycznie popłynęlismy na manowce - ja ze swej strony wracam i rozmawiam tylko o 11 listopada :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: 11 Listopad
Post: 06 lis 2012, 14:47 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
Dr. Dre pisze:
tadam - zastanawiałem się co Ci podesłać i doszedłem do wniosku, że bez problemów zanegujesz niezależność każdego linka, który podam.

:grin:
też podejrzewałem, że bedziesz miał trudności ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: 11 Listopad
Post: 06 lis 2012, 15:52 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
I jeszcze:
-macą karmię świnie,
-burkami duszę muzułmańskie kobiety a turbanami ich mężów,
-żydowskie dzieci porywam i sprzedaję pedofilom,
-kobiety nie aryjki porywam i dostarczam do burdeli,
-bezczeszczę groby nie katolickie, nie wspomnę o grabieniu i paleniu meczetów i synagog.
A i jeszcze z 10/11 listopada w Zgorzelcu powtórka z KRYSZTAŁOWEJ NOCY (tak że bój się) którą tępi i niedouczeniu mylą z nocą DŁUGICH NOŻY (z której powtórkę zafunduję towarzyszom partyjnym już niebawem ).
Dlatego w skali od 1 do 10 otrzymujesz 10 ADOLFÓW (a o co chodzi to odsyłam do ostatniego programu Młodzież Kontra z ANTYPOLAKIEM profesorem HARTMANEM rzekłbym bratem starszym w wierze ale to ATEISTA. Najpospolitszy cham ,bydle i lewak).
Polecam ten program na yutube.
]:-> :smt033


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: 11 Listopad
Post: 06 lis 2012, 15:57 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
Oczywiście to co napisałem wyżej odnosi się do tego.
zubek pisze:
ichy -jesteś dla mnie antypolakiem. szkodzisz naszemu narodowi - szczujesz go na siebie, dzielisz Polaków, podsycasz strach, nienawiść, rewanżyzm, odwracasz uwagę od spraw istotnych. wmawiasz nam rolę wiecznej ofiary, mesjanizm i rzekomą potęgę. jesteś zaciekłym przeciwnikiem unii europejskiej, dzięki której Polska dokonała skoku cywilizacyjnego. wzywasz do izolacji kraju konfrontacji z sąsiadami. masz wszystkie cechy antypolaka. może Ty jesteś jakimś obcym agentem? :smt030

]:-> :smt033


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: 11 Listopad
Post: 06 lis 2012, 16:04 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
błąd - mam trudności w znalezieniu źródeł, które Ty uznasz za niezależne.
może to? - http://www.bibliotekacyfrowa.pl/Content ... iewicz.pdf


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: 11 Listopad
Post: 06 lis 2012, 16:32 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
a niech to - Cichy mi się wtrynił - to poprzednie do Tadama było.
Cichy -to co robisz z arabskimi kobietami, starozakonnymi, psami i na cmentarzu to Twoja sprawa :)
Czy ta Noc Kryształowa 11 listopada to z okazji polskiego święta narodowego? ]:-> sorrki - ale od tego eklektyzmu zaczynają mnie boleć zęby.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..