Dzisiaj jest 28 mar 2024, 10:19

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Post: 11 maja 2006, 16:11 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
od admina: posty zostają wydzielone i przeniesione do nowego wątku. Jednocześnie tworzę tytuł, który odzwierciedla dyskusję, która się wywiązała w danym temacie. /admin :lol:

cytat:
http://www.zinfo.hostings.pl/viper126pzgc/plzb.jpg

jeszcze jeden obrazek do kolekcji Urzędu Miasta pt: "Na co wydawane są Nasze podatki":
http://www.zinfo.hostings.pl/bombas3/sp ... dalizm.jpg
można byłoby także dorzucić i to:
http://www.zinfo.hostings.pl/bombas3/sp ... zgolec.jpg


Ostatnio zmieniony 15 maja 2006, 8:34 przez bombas3, łącznie zmieniany 4 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 maja 2006, 16:18 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 01 sty 2006, 23:20
Posty: 632
Lokalizacja: Slumsy :o
bombas3 pisze:
jeszcze jeden obrazek do kolekcji Urzędu Miasta pt: "Na co wydawane są nasze podatki"
można byłoby także dorzucić i to:
http://www.zinfo.hostings.pl/bombas3/sp ... zgolec.jpg

Nie rozumiem...
To Miasto płaci za tą reklamę?
http://www.po.zgorzelec.org/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 maja 2006, 16:21 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
Płaci :?: :?: :?:
Miasto pewnie zaraz to każe pościągać :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 maja 2006, 21:05 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
no i nakazało :D
jeden miesza, a burmistrz na tym tylko może ucierpieć:

-> firmy robiły reklamy
-> klienci je widzieli
-> korzystali z usług
-> interes się kręcił
-> firma dzierżawiąca stojaki zarabiała i był rozwój

---------

teraz:
-> firmy się wkurzają bo nie ma stojaków, które pomagały im w interesie
-> wiedza klientów jest mniejsza i ruch w interesie mniejszy
-> tablic nie ma i nikt nie zarabia


kto traci ? -> mieszkańcy
kim są ? -> wyborcami
na kogo spadnie odpowiedzialność ? -> :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 maja 2006, 11:15 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
Chciałoby się rzec: a nie mówiłem :?: :lol:
wg dat:
10.05.06
http://www.zinfo.hostings.pl/bombas3/sp ... 100506.jpg
11.05.06
http://www.zinfo.hostings.pl/bombas3/sp ... 110506.jpg
11.05.06 zbliżenie
http://www.zinfo.hostings.pl/bombas3/sp ... 10506a.jpg
13.05.06
http://www.zinfo.hostings.pl/bombas3/sp ... 130506.jpg
o co tu chodzi :?: 8)
liczę, że na tym forum ma szanse przetrwać ta dokumentacja, która dowodzić może nieczystej gry przedwyborczej :? i wykorzystywania stanowisk urzędowych do swoich celów wyborczych. Może, ale czy musi :?:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 maja 2006, 10:14 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 11:16
Posty: 2382
Lokalizacja: Zgorzelec
Polityka była, jest i będzie zawsze brudna.
Dlatego ja nie angażuję sie politycznie.
Nic tu Bombas nie poradzisz, to walka z wiatrakami, której nigdy nie wygrasz.
Polityka to prawo dżungli, mocniejszy (posiadający silniejsze argumenty czyt. asy w rękawie) zawsze wypłynie na wierzch.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 maja 2006, 17:45 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
Chyba coś tu zostało pozmieniane i mało mi się to podoba: nie ja założyłem wątek o nazwie: Brudna polityka miasta ? nie mój jest tytuł wątku.
Owszem, pierwszy post jest mój, ale gdzie indziej był umieszczony i jakby coś tu zmienione zostało lub wyrwane z kontekstu (skąd ten cytat na początku:
Cytuj:
http://www.zinfo.hostings.pl/viper126pzgc/plzb.jpg
bardzo bym prosił o słówko wyjaśnienia, bo podobna sytuacja już kiedyś miała miejsce :cry: Admin wytłumaczył ją przepracowaniem a wyglądało to na manipulację :?: :idea:
Powtórzę raz jeszcze: na razie daję radę sam, jak będę potrzebował pomocy, dam znać :!:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 maja 2006, 19:49 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
gotowe :d


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 maja 2006, 8:15 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
dziękuję, chwilami jesteś jak błyskawica, doceń moją aktywność na forum i nie przysparzaj mi takich sytuacji :o
nadal nie wiadomo o co chodzi z tym cytatem Vipera, bo jest jak link, ale nie działa :cry:
***
Cytuj:
jeden miesza, a burmistrz na tym tylko może ucierpieć:
nie bardzo rozumiem o co tu chodzi z tym ściągnięciem reklamy :?: Dlaczego burmistrz ma cierpieć :?: chyba tylko dlatego, że odwróci się od niego za taka politykę część wyborców, jeśli źle rozumuję, to popraw, w ogóle przydałoby się wyjaśnienie tej calej historii, bo jest ciekawa, a Ty Adminie z pewnością potrafisz to zrobić :wink:
***
Cytuj:
Polityka była, jest i będzie zawsze brudna.
Dlatego ja nie angażuję sie politycznie.
i o to chodfzi politykom, więcej miejsca dla nich, mniej kłopotów z różnymi Viperami (a jestem pewny, że mieliby sporo :lol: )


Ostatnio zmieniony 15 maja 2006, 8:30 przez bombas3, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 maja 2006, 8:24 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 01 sty 2006, 23:20
Posty: 632
Lokalizacja: Slumsy :o
Cytuj:
nadal nie wiadomo o co chodzi z tym cytatem Vipera, bo jest jak link, ale nie działa

Może działa, ale nie wtedy, gdy jest w cytacie.
Sprawdzmy:
http://www.zinfo.hostings.pl/viper126pzgc/plzb.jpg

No i raczej znalazł sie tu przypadkiem, bo dotyczył (jak mnie pamięc nie myli) wandalizmu.
Edit:
Działa.
I powinien, ale pewnie nie w tym wątku.
(?)
;)


Ostatnio zmieniony 15 maja 2006, 8:37 przez z_drw, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 maja 2006, 8:31 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
ok. dziękuję, myślę, że tu na razie pozamia :lol: :wink: tałem


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 maja 2006, 11:01 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 kwie 2006, 15:18
Posty: 18
ja wam powiem tak, kampania wyborcza wystartowala i kazdy orze jak moze, a ze jest tak ze sie wywiesza i sciaga reklamy innych to skuteczne dzialania naszych wladz ktore chca wygrac wybory i robia to wszelkimi mozliwymi sposobami, bo przeciez moga nie? 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 maja 2006, 12:43 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
informacja prosto od firmy o której mowa - Graffstudio:

Piotr Mularczyk: "chcialbym poinformować wszystkich użytkowników tego forum, iż ściągnięcie tablic reklamowych nie było spowodowane złą wolą UM. Bezpośrednim powodem było wygaśnięcie umów na dzierżawę miesc pod reklamę, dlatego do chwili dopełnienia wszelkich formalności tablice zostały usunięte. Ode mnie mogę dodać tylko tyle, ze żyjemy w wolnym kraju i każdy może zamieścić na nośnikach swoją reklamę zarówno UM, jak i opozycja i z tym od samego początku nie było problemu. Klienci naszej firmy zostali poinformowani o zaistniałej sytuacji co nie powoduje żadnch komplikacji. Cała zaistnialała sytuacja powstała w wyninku mojego niedopatrzenia i nie mogę nikogo za to winić za wyjątkiem samego siebie.

Ponadto w pracy tak samo jak zgorzelec.info jestem osobą apolityczną i nie łączę swoich przekonać politycznych z moimi klientami, tym bardziej, że obsługuję praktyznie wszystkie ugrupowania polityczne i jeśli miałbym się na kogiś obrażać to przyszłość mojej firmy stanęła by pod znakiem zapytania z uwagi na brak zleceń.

Wracając do tematu Urzędu Miasta chciałbym dodać, iż nasza wspólrpaca układa się pomyłślnie. Obecnie wspólnie realizujemy kilka projektów, które majłą służyć mieszkańcom naszego miasta.

-> obecnie w statium projektowania znajdują się eleganckie słupy z nazwami ulic, które w ciągu kilku lat staną przy wszystkich skrzyżowaniach ulic w naszym mieście bez wzglęgu na ich lokalizację (projekt słupów zostanie zaprezentowany na tym forum jak tylko zostanie podjęta ostateczna decyzja co do całości.

W okresie przedwyborczym powinniśmy szczególną uwagę zwrocić na to, aby nie mieszać wandalizmu z polityką: np wszyscy wiemy, jak wyglądają nasze ulice po każdym weekendzie, a najlepszym przykładem jest plac zabaw przy ul. Wyspiańskiego, który miał służyć dzieciom, a posłużył wandalom do rozladowania nadmiaru energii.

Pozdrawiam
Piotr Mularczyk
GRAFFSTUDIO
ul. Staszica 1
77 19 190"


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 maja 2006, 16:18 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 01 sty 2006, 23:20
Posty: 632
Lokalizacja: Slumsy :o
Cytuj:
Piotr Mularczyk-> obecnie w statium projektowania znajdują się eleganckie słupy z nazwami ulic, które w ciągu kilku lat staną przy wszystkich skrzyżowaniach ulic w naszym mieście bez wzglęgu na ich lokalizację (projekt słupów zostanie zaprezentowany na tym forum jak tylko zostanie podjęta ostateczna decyzja co do całości.


Może da się na czas (przed ostatecznym zamknięciem projektu) naprawić błąd istniejący w nazwie ulicy od tak dawna, że nawet chyba najstarsi mieszkańcy miasta nie pamietają.......
;)
Chodzi o ul Pułaskiego.
Żył i walczył za Polskę, i za Amerykę -
gen. Kazimierz Puła_W_ski.

Identyczne nazwiska, to np ŚwierczeWski (nie ŚwieczeSki)
Itp,itd.

Może Miasto przy okazji wykaże tę odrobinę inwencji i ochoty do działania, i podejmie procedurę przemianowania nazwy ulicy na PRAWIDŁOWĄ????????


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 maja 2006, 16:46 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 mar 2005, 17:57
Posty: 534
Piotr Mularczyk:
Cytuj:
Chcialbym poinformować wszystkich użytkowników tego forum, iż ściągnięcie tablic reklamowych nie było spowodowane złą wolą UM
Ode mnie mogę dodać tylko tyle, ze żyjemy w wolnym kraju
Cała zaistnialała sytuacja powstała w wyninku mojego niedopatrzenia
jeśli miałbym się na kogiś obrażać to przyszłość mojej firmy stanęła by pod znakiem zapytania z uwagi na brak zleceń.
chciałbym dodać, iż nasza wspólrpaca układa się pomyłślnie
obecnie w stadium projektowania znajdują się eleganckie słupy z nazwami ulic
W okresie przedwyborczym powinniśmy szczególną uwagę zwrocić na to, aby nie mieszać wandalizmu z polityką

jacop na innym wątku:
Cytuj:
Chciałbym przeprosić za pomyłkę kupowanie głosu było na inne nazwisko ,napisałem że na Fiederowicza ale to nie był on.
Ja na niego głosowałem a dawali kasę za innego kandydata który jest w radzie miejskiej.
Jeszcze raz przepraszam za pomówienie z powodu złej pamięci do nazwisk

:lol: :lol: :lol: :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 65 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..