Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 22:32

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 220 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 24 maja 2006, 17:02 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, 9:14
Posty: 704
Lokalizacja: Oława
A mi się wydaje, że może naprawdę się udać. Fakt - emeryci na pewno narzekać będą, ale cóż... Z nimi też idzie sobie jakoś poradzić. Bardziej ciekawi mnie to, co z tym obiektem będzie działo się podczas zimy :\ W sumie pomysł jest ciekawy i całkiem dobry, ale mam wrażenie, że ktoś tu się zabiera do roboty od złej strony :\ No cóż... Ja czekam na projekt spisany na piśmie, bo bez tego niewiele da się zrobić.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 maja 2006, 17:12 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2005, 20:03
Posty: 999
Lokalizacja: Zgorzelec
madzia_zgc pisze:
A co do imprez na "grzybku" to życzę podwójnie powodzenia... Przecież ten amfiteatr jest okrążony tzw "osiedlem emerytow i rencistów" którym przeszkadza wszystko i wszyscy


Mieszkają tam też zapewne osoby z małymi dziećmi. To chore, żeby obiekt plenerowy robić w środku miasta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 maja 2006, 20:47 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 07 kwie 2006, 19:03
Posty: 17
wszędzie mieszkają starsi ludzie, chorzy i dzieci... myślę że nikt nie myśli o robieniu na grzybku hardcorowych imprez trwających do rana i zakłócających spokój i porządek osiedla. chodzi jedynie o to żeby doprowadzić ten obiekt do normalnego stanu a potem można myśleć o jakiś atrakcjach. wydaje mi sie ze bierzemy sie do tego od dobrej strony, najpierw trzeba znaleźć zainteresowanych ludzi którzy byliby skorzy do pomocy, przedstawić projekty które sa w trakcie tworzenia i zacząć to robić. Nic prostszego :D wystarczą chęci, wiara i optymizm a za kilka tygodni bedzie mozna sie cieszyc efektami naszej pracy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 maja 2006, 21:59 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 23 maja 2006, 13:42
Posty: 42
jesli chodzi o ludzi z okolicy amfika to wiekszosc mam w tak zwanej "kieszeni" jesli chodzi oczywiscie o starsza spolecznosc naszego osiedla,jak ania powiedziala slusznie zreszta,nie robimy tego zeby to znowu zniszczyc..male dzieci.?..zaden problem.zrobi sie opone na linie jakas piaskownice i ogordzenie pod napieciem ...hehe zarcik...co do zimy to jest wiele pomyslow nie tylko moich ale tu odnosze sie do wypowiedzi maziego,przyjaciela mojego:),ze sam tego nie zrobie,a pozatym chyba zimy sie nie boimy..ja jutro ruszam z ulotkami rozpowechniajacymi nasza wspolna akcje,..pozdrowienia dla ludzi dobrej woli.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 maja 2006, 22:10 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sty 2006, 11:44
Posty: 1099
Lokalizacja: Wrocław
No cóż moge napisać? Trzymam Brono kciuki za powodzenie tej akcji 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 maja 2006, 22:26 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 23 maja 2006, 13:42
Posty: 42
oj madziu jak ja Cie lubie..buzka...qrwa tyle ulotek a ja musze ciac recznie...





Promoe - Government Music - 2001 - Yes Ayah (Featuring Cos.M.I.C&Supreme).mp3

a to dla ludzi ktorym sie nudzi :P zeby wstali i poskakali YO :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 maja 2006, 22:37 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sty 2006, 11:44
Posty: 1099
Lokalizacja: Wrocław
bronek22 pisze:
oj madziu jak ja Cie lubie..buzka...


No dobra dobra ja Ciebie też lubię :twisted:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 maja 2006, 22:38 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 03 kwie 2006, 17:23
Posty: 453
Lokalizacja: Zgolek -> Ujazd
...doprowadzic obiekt do normalnego stanu, zeby sobie tak po prostu stal i znowu niszczal :? ktos tu ma chyba zle myslenie... albo ja zle mysle :P wogole czyje to jest :?: miasta :?: :?: byliscie sie chociaz dowiadywac czy z tym mozecie cos robic :?: macie pozwolenia :?: ...cze tak po prostu naszla Was ochota na remont tego amfiteatru :?: :?: :?:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 maja 2006, 22:41 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sty 2006, 11:44
Posty: 1099
Lokalizacja: Wrocław
Właśnie co z zezwoleniem na jakiekolwiek "ruszenie" tego obiektu? Hmm słuszna uwaga... nikt o to wcześniej nie zapytał,a to przecież podstawa.Chcecie remontować,imprezować, psy wypuszczać i nie wiem co jeszcze a pozwolonko jest :?: :twisted:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 maja 2006, 22:47 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 03 kwie 2006, 17:23
Posty: 453
Lokalizacja: Zgolek -> Ujazd
Brono zastopuj z ulotkami :P okaze sie, ze nikt nie pozwoli Ci tam niczego zrobic i tylko papier do drukary stracisz :P ...a przeciez drewno drozeje :P :P :P hehe

Polecam isc najpierw do Urzedu Miasta a oni powinni wiedziec kto sie tym powinien opiekowac :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 maja 2006, 22:50 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 23 maja 2006, 13:42
Posty: 42
moi najkochansi...akcja trwa niespelna 3 dzien a ja sie nie rozdwoje chodz i to by malo przyspieszylo rozwuj..naprawde sie staram ale jak narazie 3 osoby sa w to zaangazowane wiec to wy sie ruszcie zeby to sie ruszylo...a jesli chodzi alien o Ciebie to zapraszam Cie na impreze ktora chcemy wsumie zrobic nielegalnie chyba..hehe tak mi sie wydaje bo chcem sie podlaczyc do latarni bo narazie nie ma tam pradu...to bedzie nasza imprezka dla was beda wystepy oczywiscie..hehe..buzka dla chlopakow..co to ja.....a mialem isc spac..wracam do cieca ulotek...strzalka wariaty :idea:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 maja 2006, 22:57 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 23 maja 2006, 13:42
Posty: 42
a moze znacie kogos kto chce kandydowac i potrzebuje wsparcia mlodziezy...no narazie tyle...bo jutro do roboty nie wstane...dalej obcinam .(#$%$#^#)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 maja 2006, 23:03 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 03 kwie 2006, 17:23
Posty: 453
Lokalizacja: Zgolek -> Ujazd
z mila checia wpadne :D no ja Ci pisemka napewno nie napisze :P hehe.. ale gadalem dzis z Kasia145, z tego co wiem to ona ma praktyke w szukaniu sponsorow i pisaniu pisemek :) wiec walnij na kartke swoj projekcik zamiesc na stronie, kazdy bedzie mogl dozucic cos od siebie :) Kasia to ladnie skoryguje :) i pojdziemy z tym do Urzedu Miasta itp. :D

A tak pozatym to szefostwo http://www.twenty4help.com bardzo milo patrzy na tego typu sprawy :) patrz. plakat Dni Greckich :) ...a ze ja tam pracuje to zawsze mozna pobajerowac pania w biurze :D :D a noz sie uda :lol:

I wracajac to tej impreski to kiedy to ma byc?? :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 maja 2006, 23:09 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 03 kwie 2006, 17:23
Posty: 453
Lokalizacja: Zgolek -> Ujazd
...wogole trzebaby bylo zapuscic tam jakas muze i zobaczyc jak to wieczorkiem slychac, bo moze sie okazac, ze akustyka amfiteatru jest dopracowana w 100% i fale dzwiekowe nie beda szly na pobliskie bloki :) hehe... mialo byc fachowo ale nie wyszlo :P Ci co sie troszku w tym orientuja powinni wiedziec o co chodzi :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 maja 2006, 23:14 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 23 maja 2006, 13:42
Posty: 42
zaufaj mi ze sychac i to niezle :)..a co do pisemek to ja mam tylko 2 raczki :P a jeszcze chcem cos nowego napisac na wystep kalibra :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 220 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 99 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..