Dzisiaj jest 29 mar 2024, 12:09

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
Autor Wiadomość
Post: 03 sty 2015, 22:30 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 08 gru 2014, 12:27
Posty: 27
Witam !
Chciałbym podzielić się opinią na temat Burger Kinga na Żarskiej Wsi.
Dzisiaj z wielką nadzieją pojechałem na naszą A4, bardzo głodny ponieważ dowiedziałem się od przyjaciół, że właśnie otworzyli Burger Kinga - jeden z moich ulubionych fast foodów w którym często jem we Wrocławiu.
Powiem krótko nasz Burger na Żarskiej to żart. Burger w wyglądzie ani przede wszystkim w smaku nie przypominał tych jedzonych wcześniej ! Do tego wszystkiego frytki strasznie przesolone. Mówię sobie nie na pewno coś im się nie udało więc zamówię jeszcze jedną samą kanapkę bez zestawu. Podchodzę do kasy a tam afera ponieważ nikt z personelu nie włada na poziomie podstawowym językiem angielskim, a obcokrajowiec ma straszny problem z zamówieniem 3 zestawów dla swojej rodzinki. Pomogłem więc kierownikowi restauracji w komunikacji z klientem i jakoś się udało zamówić. Ja na swoją drugą kanapkę czekałem 12 minut i również była nie udana jak pierwszy zamówiony burger.
Mam nadzieje, że to tylko początki i po miesiącu będę mógł tam zajechać i wyjść zadowolony.

P.S Zapomniałem wspomnieć, że ta sytuacja wydarzyła się w Burger Kingu w kierunku Wrocławia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 wrz 2015, 9:40 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Hej,
Jakoś wątek umarł, a spowodowane jest to chyba tym że w mieście nic się nie dzieje. Kiedyś w Kuźni Robert organizował jeszcze jakieś koncerty polskich zespołów, które święciły swoje sukcesy w latach 80 i na początku lat 90-tych, ale i to się skończyło. Dla mnie w Kuźni fatalne było nagłośnienie i mała ilość miejsca, stąd rzadko tam chodziłem.
Szkoda, że miasto w którymś coś się działo umiera. Pamiętam koncerty na jakich bywałem w amfiteatrze i MDK. Wydaje mi się, że teraz miasto się zwija i jedyne co można usłyszeć to muzyka poważna i jakieś orkiestry - to stanowczo nie moje klimaty.
Miło jest powspominać Kazika, Kult, Dezertera, Skaferlatine, Chumbawambę, Izrael/Bakszysz, Zielone Żabki i wiele, wiele innych zespołów które u nas grały. Znaczna ich część została "ściągnięta" tu przez Makena, za co ja i wielu moich znajomych jesteśmy mu wdzięczni - jakby nie było ukształtował w znacznej części nasze muzyczne gusta.
Dla mnie muzyka jest wciąż ważna i staram się od czasu do czasu pojechać na jakiś koncert - raz na większy, raz na mniejszy. Byłem niedawno na AC/DC, wcześniej na Rogerze Watersie z Pink Floyd, za miesiąc będę na Deep Purple. Na bieżąco śledzę również to co dzieje się w rejonie i okolicy i tyczy się polskiej muzyki z tamtego okresu. O nowej nawet nie chce mi się pisać, bo to nie nadaje się do niczego.
Za miesiąc w Legnicy odbędzie się koncert na który już mam bilet:), a grać będzie Sztywny Pal Azji. Niby nic, bo przecież grali też w Zgorzelcu (byłem na tym koncercie), ale wokalistą był Bartosz Szymoniak - młody chłopak, chyba finalista Idola - zupełnie nie odpowiadał mi jego głos i Sztywny Pal nie był tym samym zespołem co kiedyś. Natomiast 1 lipca tego roku były wokalista z charakterystycznym głosem - Leszek Nowak zapowiedział powrót do zespołu i to właśnie on będzie wokalistą na koncercie w Legnicy, Razem z nim do zespołu wrócił Paweł Nazimek - stary basista zespołu. Dodatkowo zapowiedzieli oni, że na koncercie zagrają głównie utwory z płyty "Europa i Azja" - chyba jednej z najlepszych, jeśli nie najlepszej w ich historii!
Niektóre utwory zna chyba każdy:
https://www.youtube.com/watch?v=0shcNU_Ji4Y
https://www.youtube.com/watch?v=YwWDGrPazGQ
czy dodane na reedycji genialne "Nasze Reggae"
https://www.youtube.com/watch?v=5m4Z6sKIglE

Miejsc już nie zostało za wiele i wygląda na to, że wszystkie zejdą w internetowej przedsprzedaży. Miło będzie znowu przenieść się w czasie do wesołych lat młodości:)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lis 2015, 18:12 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 27 wrz 2008, 14:40
Posty: 72
Lokalizacja: wrocław
Sztywny będzie w Placebo w najbliższy piątek... Informacja od 3 tygodni na fejsie, słupach, artykuł sponsorowany w naszym ulubionym portalu... Bilety idą jak krew z nosa. Czy już rozumiesz, czemu nic tu się nie dzieje?

goboo, będziesz na koncercie ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..