Dzisiaj jest 29 mar 2024, 0:22

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 253 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 17  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 12 wrz 2008, 13:39 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 01 sie 2007, 17:50
Posty: 163
Lokalizacja: Zgorzelec
Na stronie
http://www.zgorzelec.wfp.pl/index.php?
od kilku dni jest sonda na temat Jakubów.

PS.
Nie wiem czy mój post nie jest reklamą konkurencji :| , jednak nie to było moją intencją.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 wrz 2008, 21:39 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 kwie 2008, 21:43
Posty: 93
Lokalizacja: stąd.
i tak jak podejrzewałem przeważa opinia pozytywna :smt023


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 wrz 2008, 21:52 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
Cytuj:
i tak jak podejrzewałem przeważa opinia pozytywna :smt023
a jaka niby miała by przeważać? :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 wrz 2008, 22:10 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 kwie 2008, 21:43
Posty: 93
Lokalizacja: stąd.
jak się przebrnie przez dyskusję jaka tu wynikła możnaby mieć wątpliwości... np niektórzy nie mięli sie gdzie wysikać... to im się mogło nie podobać ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 wrz 2008, 7:29 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
Cytuj:
niektórzy nie mięli sie gdzie wysikać...
nie widziałem nikogo ze zmoczonymi spodniami :grin: nie ma tak, że wszystko jest idealnie, tak było i z tegorocznymi Jakubami. Były niedociągnięcia, była też wyraźna poprawa jakości na tle ubiegłych lat. Festyn się rozkręca, powiększa i ogólnie poprawia. Przeważają opinie zdecydowanie pozytywne, co dobrze rokuje samej imprezie i jej organizatorom. Ludziom coś się należy oprócz szarej i przygnębiającej zgorzeleckiej rzeczywistości.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 wrz 2008, 22:23 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
...


Ostatnio zmieniony 23 lis 2012, 7:40 przez turek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 wrz 2008, 10:30 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
turek, a ten gość z fotki 005, to nie jest czasem Rusketos, taki jakiś podobny :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 wrz 2008, 10:47 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
bombas3 pisze:
taki jakiś podobny


Ale tylko nieco ;) Nikos nie gra na ścianach ;)

A fotki fajne - mnie na tym akurat nie było.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 sie 2010, 14:40 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
Ponoć organizatorzy zastanawiają się nad odwołaniem tegorocznych Jakubów, po powodzi skarpa jest podmyta i pojawił się problem....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 sie 2010, 15:10 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
tadam pisze:
Odwołają Jakuby 2008?


Zmieniłem tytuł wątku żeby nie było takich nieporozumień...

Marcopollo pisze:
Ponoć organizatorzy zastanawiają się nad odwołaniem tegorocznych Jakubów


Dziś rozmawiałem z pracownikiem Muzeum - m.in. o problemach podczas Jakubów z racji tej osuniętej skarpy - ale żeby odwołać to nie słyszałem... :|
Tak przy okazji to ów Pan bardzo chwalił i był pod wrażeniem spontanicznej pomocy udzielonej przez młodych ludzi podczas akcji zabezpieczania budynku.


I przy okazji - ładna inicjatywa Nikosa i MDK-u :smt023


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 sie 2010, 15:23 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
YELLO_35 pisze:
Zmieniłem tytuł wątku żeby nie było takich nieporozumień...

No i spoko
YELLO_35 pisze:
Dziś rozmawiałem z pracownikiem Muzeum - m.in. o problemach podczas Jakubów z racji tej osuniętej skarpy - ale żeby odwołać to nie słyszałem
;)
Ponoć skarpa jest mocno nasiąknięta wodą, a podczas przemarszu tysięcy ludzi istnieje realna obawa o ta skarpę i o ludzi rzecz jasna przede wszystkim o ludzi. Jeśli zdecydują, że maja być będę się cieszył z tego powodu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 sie 2010, 15:35 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Marcopollo pisze:
Ponoć skarpa jest mocno nasiąknięta wodą, a podczas przemarszu tysięcy ludzi istnieje realna obawa o ta skarpę i o ludzi rzecz jasna przede wszystkim o ludzi.


Masz rację - Dyrektor Muzeum wypowie się w temacie na wieczór :|


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 sie 2010, 21:54 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 lut 2009, 9:11
Posty: 355
Lokalizacja: Zgorzelec
Na początku chciałbym zaznaczyć, że wszystko to co napisze nie jest oficjalnym stanowiskiem organizatorów Jakubów, ale moją opinią która niekoniecznie musi być wiążąca.

W tej nadzwyczajnej sytuacji jaką w tej chwili podejmowanie decyzji dotyczących dalszych losów tegorocznych Jakubów jest trudne, szczególnie dla mnie gdy poświęciłem tej imprezie parę miesięcy pracy a stopień przygotowań i zaawansowania - można określić na 90 %. Jednak jakaś decyzja zapaść musi a przesłanki są do niej następujące:

1. Jakuby nierozerwalnie związane są z Przedmieściem, które w tej chwili znajduje się w opłakanym stanie technicznym. Co więcej stan ten nie daje gwarancji stabilności co powoduje uzasadnione obawy o bezpieczeństwo uczestników. Nawet gdybyśmy się zdecydowali na realizację Jakubów to do naszej dyspozycji byłby zaledwie fragment potrzebnej przestrzeni.

2. Tegoroczne Jakuby otrzymał dofinansowanie z środków UE. Jeśli przystąpimy do ich realizacji, bez względu na to ile rzeczy zrealizujemy z zakładanego programu, projekt należy będzie rozliczyć a niewykorzystane środki przepadną. W chwili obecnej przy tym stanie Przedmieścia, oceniam że naszych planów udało by się zrealizować jedynie 20% - 30% procent. Moim zdaniem lepiej projekt i związane z nim środki przenieść na przyszły rok (a istnieje taka możliwość) i wykorzystać je w całości na Jakuby 2011.

3. Najważniejszą jednak przesłanką jest to, że organizowanie imprezy w obliczu ogromnej tragedii regionu w którym żyjemy, byłoby najdelikatniej rzecz ujmując niestosowne. Organizowanie fety za setki tysięcy złotych, nawet gdy 85% wraca do budżetu, w sytuacji gdy Przedmieście wymaga poważnych i kosztownych prac naprawczych byłoby bizantyjską rozpustą, Zaoszczędzone środki na wkład własny pomogą odbudować Przedmieście i umożliwią pomoc tym mieszkańcom Zgorzelca którzy ucierpieli najbardziej.

To tyle. Piszę to wszystko z ciężkim sercem, bo i to serce w przygotowanie Jakubów zawsze wkładałem. Mówi się że nie szkoda róż gdy płonie las...Jakuby są dla mnie były taką różą ale jednak ważniejsze jest by pomóc w odbudowie Przedmieścia i innych zniszczonych przez powódź miejsc.

Z tego co wiem, Burmistrz Gronicz i pozostali organizatorzy mają podobne przemyślenia tak więc w tym roku Jakuby w formie i w skali dotychczasowej raczej się nie odbędą.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 sie 2010, 22:24 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
...


Ostatnio zmieniony 23 lis 2012, 7:42 przez turek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 sie 2010, 22:31 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 07 mar 2010, 19:25
Posty: 745
Lokalizacja: z daleka
Ja mam propozycję. Jakuby w Polsce robimy tylko i wyłącznie do tego brzydkiego budunku i koniec. Dalej postawic rogatki, aby nikt tak nie mógł wejśc.

Impreza może zostać przeniesiona bardziej "go góry" w stronę Bolesławieckiej.

Nic więcej nie powinno byc problemów. Ziemia w tamtym rejonie nie jest tak nasiąknięta. Nie było tam szkód.

W niemczech chyba nie będzie problemu?




Szkoda byłoby stracić taką imprezę w naszym mieście.
A myśleliście o wypromowaniu Zgorzelca tą imprezą z pozytywnej strony ( nie tylko negatywną - powódź). Np TVN24 krótkie relacje, np pogoda przez cały weekend. Tak jak teraz postąpiły władze Sandomierza, aby pokazać że Sandomierz przetrwał.


Ostatnio zmieniony 11 sie 2010, 22:33 przez zgc_qwerty, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 253 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 17  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..