Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 13:57

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Post: 02 wrz 2006, 17:54 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 01 sty 2006, 23:20
Posty: 632
Lokalizacja: Slumsy :o
1. Dni Miasta - transparent nad amfiteatrem -iiiii..... FIEDOROWICZ
Protestujemy -i nic ! ma to w ...

2. Koncert-Tu Es Petrus.
I kto jest głównym sponsorem i organizatorem? Fiedorowicz!

3. Ide se miastem- i nie ma szans, zeby z Panem Burmistrzem sie oko w oko nie spotkać :\


4. Otwieram na www.zgorzelec.info link z Katie Melua.
I kto mi skacze do oczu? FIEDOROWICZ!
Obrazek

5. Co impreza- Fiedorowicz!
no do jasnej ciasnej, w lodówce tez zaraz bedzie mi siedział!???


Ostatnio zmieniony 02 wrz 2006, 18:48 przez z_drw, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 wrz 2006, 18:02 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
Benzyna do Sopotu droga więc ktoś musiał zafundować za drobną reklame na najlepszym w mieście poratlu ( bez słodzenia ). Ze strony finansowej Alex dobrze zrobił ale co z moralną stroną tego ?? Kasa nie jest najważniejsza , i tu pojawia się stare pytanie " Mieć czy Być " .......


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 wrz 2006, 18:17 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lut 2006, 17:57
Posty: 739
Lokalizacja: Węgliniec
No aż mi się na usta ciśnie , że są ludzie sprzedajni. Kasa jest ważna i każdy sponsor dobry ...niestety gdy się ma firme i chce ją utrzymać to moralność można soebie w d... wsadzić. Chcemy czy nie . Tak jest. I tu mieć bierze góre nad być.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 wrz 2006, 18:33 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 01 sty 2006, 23:20
Posty: 632
Lokalizacja: Slumsy :o
no to teraz się należy spodziewać zdecydowanej erupcji aktywnosci admino-moderatora.
Co niepochlebne/krytyczne względem burmistrza- won!

No i niech ktoś powie, że Zgorzelec to nie jest dziwne miasto.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 wrz 2006, 18:38 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, 9:14
Posty: 704
Lokalizacja: Oława
E tam, myślę, że nie będzie aż tak źle ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 wrz 2006, 18:56 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
z_drw pisze:
No i niech ktoś powie, że Zgorzelec to nie jest dziwne miasto.


Nikt Ci nie powie a jeśli tak to kłamie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 wrz 2006, 20:47 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 sie 2005, 12:18
Posty: 1387
Lokalizacja: z mieszkania obok
heh...czyżby kształowała się nowa jednostka chorobowa fiediofobia :) ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 wrz 2006, 21:12 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sty 2006, 11:44
Posty: 1099
Lokalizacja: Wrocław
To tak samo jak z Ibiszem w Polsacie :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 wrz 2006, 21:15 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lut 2006, 17:57
Posty: 739
Lokalizacja: Węgliniec
No tak zaraz sie wszystkim dostanie. No ale przynajmniej nie będzie stałego tekstu: ,,Odbiegacie od tematu" . A co do szanownego burmistrza to wybory tuż , tuż. Trzeba się pokazać i wbić w umysły .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 wrz 2006, 21:33 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
Może "Fiedor" przeczytał jeden z wątków na forum i pomyślał że ten baner pomoże mu w zdobyciu chociaż jednego głosu - ale jednak wyszło odwrotnie. Mam pytanko do Alexa - on dał ci kase z własnej kieszeni czy znowu "uwłaszczył" sobie naszą gotówkę ( tak jak na dniach miasta) ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 wrz 2006, 21:44 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lut 2006, 17:57
Posty: 739
Lokalizacja: Węgliniec
Renegat myślisz , że się dowiesz prawdy ? Całej prawdy i tylko prawdy ? Bo ja w to szczerze wątpię...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 wrz 2006, 21:49 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
Znając życie to albo będzie to prawda poliszynela (nie wiem jak się to pisze; p) albo nikt jej niepozna - taki to nasz zgorzelec :/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 wrz 2006, 22:44 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 01 sty 2006, 23:20
Posty: 632
Lokalizacja: Slumsy :o
krytyczny pisze:
heh...czyżby kształowała się nowa jednostka chorobowa fiediofobia :) ?

Jesli juz, to dysfiedia.
nie wiem jeszcze, kto diagnozuje.
No i czy lekarstwem nie będą elektrowstrząsy.

Bo że szans na korzyści z tej dysfunkcji pacjent nie ma, to wiadomo.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 wrz 2006, 3:32 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 03 kwie 2006, 17:23
Posty: 453
Lokalizacja: Zgolek -> Ujazd
z_drw pisze:
No i niech ktoś powie, że Zgorzelec to nie jest dziwne miasto.

hehe... zawsze mowilem ze Zgorzelec miastem cudow jest :lol: :lol: :lol:

Renegat pisze:
Benzyna do Sopotu droga więc ktoś musiał zafundować za drobną reklame na najlepszym w mieście poratlu ( bez słodzenia ). Ze strony finansowej Alex dobrze zrobił ale co z moralną stroną tego ?? Kasa nie jest najważniejsza , i tu pojawia się stare pytanie " Mieć czy Być " .......

&&&
Asiek_Isia pisze:
No aż mi się na usta ciśnie , że są ludzie sprzedajni. Kasa jest ważna i każdy sponsor dobry ...niestety gdy się ma firme i chce ją utrzymać to moralność można soebie w d... wsadzić. Chcemy czy nie . Tak jest. I tu mieć bierze góre nad być.

hmmmm.... to jest Alexa praca, wiec nie dziwie sie ze skorzystal z mozliwosci wyjazdu do Sopotu i sponsoringu od naszego "kochanego" burmistrza. Zawsze jest tak, ze jezeli ktos oferuje pomoc to sie nie odmawia :P ...wg mnie zbedna jest tylko ta fotka :? :evil: ...bez przesady :( Dziwne jest jeszcze to, ze jak ostatnio (przez ostatnie lata) nie bylo slychac o istnieniu burmistrza, to nagle pojawil sie wszedzie, zaczal interesowac sie wszystkimi imprezami w miescie, "sponsorowac" co sie da, rozwieszac gdzie sie da swoja piekna facjate... podsumowujac to wszystko mozna rzec, ze mieszkancy Zgorzelca sa przesladowani przez burmistrza Fiederowicza - a co najciekawsze, sami sobie za nasze wlasne pieniadze to zazyczylismy glosujac kilka lat temu na nijakiego Mirka... :? tylko kto by przewidzial, ze burmistrz upadnie tak nisko i na bezczelnego bedzie sie reklamowal wszedzie gdzie to tylko mozliwe rozwieszajac bez zadnego skrepowania swoje fotki :? :? :? <żygi> :?

Ja osobiscie widzac na co ida moje pieniadze NAPEWNO NA NIEGO NIE ZAGLOSUJE :!: :!: :!: :evil: :evil: :evil:

BOMBAS NA BURMISTRZA :!: :!: :!: :D :D :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 wrz 2006, 12:21 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 sie 2005, 12:18
Posty: 1387
Lokalizacja: z mieszkania obok
Tak czytam te posty pełne świętego oburzenia na temat plakatów, banerów reklamowych i mam nieodparte wrażenie że się niezdrowo nakręcacie.

Nie zachowujecie zdrowego dystansu do sprawy. Zwykłą niechęć do osoby burmistrza ubieracie w górnolotne sformułowania o łamaniu ordynacji.

Kampania się zaczęła i nikt na to nic nie poradzi. Spoty telewizyjne PiS-u, spoty Platformy was nie wkurzają ? Dla szarego obywatela są równie nagabujące jak zdjęcia burmistrza.

Osobny wątek Rafała Gronicza , sygnowany jego nazwiskiem też was nie oburza, wątek jawnie nawałujący do głoswania na bombasa ( z całym szacunkiem dla niego) również powoduje żadnych świętych słów oburzenia.

To o co chodzi ? O obronę zasady nie rozpoczynania kampani przed ogłoszeniem wyborów ? Czy tylko o wyrażenie swojej niechęci do obecnie urzędującego burmistrza ? Za dwa trzy tygodnie utoniemy w plakatach.

Wpisujecie się w zasadę Kali ukraść dobrze Kalemu ukraść źle. Potrafię zrozumieć sympatię polityczne tylko nie cierpię pisowskiego sposobu uprawiania polityki polegajacym na relatywizowaniu własnego postępowania. Robimy to samo ale to w naszym wykonaniu jest to dobre a w wykonaniu naszego przeciwnika jest to złe.

A co do postępowania Aleksa. Prowadzi firmę której głownym zadaniem jest ZARABIAĆ. Jego sympatie polityczne czy ich brak nie mają żadnego znaczenia. Jeśli byście byli choć trochę obiektywni łatwo byście zauważyli że zachowuje równowagę. Nie zawsze się z nim zgadzam ale jednak za obrzydliwe uważam stwierdzania sugerujące "sprzedajność", czy też kasowanie wątków nieprzychylnych burmistrzowi.

Poziom debaty publicznej zależy od nas samych, na razie schodzimy do poziomu Kurskiego. Tego chcecie ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..