Dzisiaj jest 24 kwie 2024, 9:11

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 171 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 16 sty 2009, 10:03 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2006, 15:00
Posty: 1013
Lokalizacja: STĄD
Wszyscy piją i nikt nie pisze? Czy może nikt nie przychodzi i nie ma kto pisać? A może temat się wyczerpał i wszystko spowszedniało /czytaj: dorównało do zgorzeleckiej szarej rzeczywistości/?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 sty 2009, 10:06 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Chuck Norris jr pisze:
Wszyscy piją i nikt nie pisze?


O czym pisać niby? O piciu?

Pub ma swoją stronę - i tam masz info dotyczące jego działalności.
Zresztą nie tylko ten pub ma swoją stronę...

Chuck Norris jr pisze:
wszystko spowszedniało


Do dobrego też człowiek szybko się przyzwyczaja - tej wersji nie bierzesz pod uwagę?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 sty 2009, 11:56 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 04 sty 2006, 9:29
Posty: 1280
Lokalizacja: miasteczko Salem
Chuck Norris jr pisze:
dorównało do zgorzeleckiej szarej rzeczywistości/?



Zgorzelecka rzeczywistośc nie jest szara, Yello ma srebrny rydwan zza południowej granicy, to ma się nijak do szarości. 8) 8) 8) 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 sty 2009, 12:12 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Ernesto pisze:
Yello ma srebrny rydwan zza południowej granicy, to ma się nijak do szarości.


No właśnie 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 sty 2009, 14:00 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Moje wrażenia są dość pozytywne. Byłem tam kilka razy, głównie na meczach Turowa.
Mam jednak kilka uwag:
1) Aranżacja wnętrza nie jest zła, ale brakuje trochę krzeseł, stolików - można by lepiej wykorzystać przestrzeń, podzielić lokal na "strefy" - zmniejszyć "open space"
2) Są jakieś problemy z instalacją audio-video, obraz na kilku tv śnieży
3) Zdecydowanie poprawić nagłośnienie - słabo słychać mecze, głośniki daleko od siebie zawieszone, nie ma możliwości "nagłośnienia" wybranych części lokalu - dźwięk "leci" wszędzie

Nie jest źle, ale może być jeszcze lepiej :smt023


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 sty 2009, 14:27 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 27 wrz 2008, 14:40
Posty: 72
Lokalizacja: wrocław
Mnie też już sie wydawało, że temat na forum "umarł" więc go sztucznie nie podtrzymywałem ;).

Moim skromnym zdaniem to chyba wszyscy teraz odpoczywają po dość długich świetach i zabawach.... oj, działo się;).

Jak zwykle paawlus konstruktywnie, krótko i na temat wypowiedział się podsumowując pierwsze 2 miesiące działalności pubu. Szacun;).

paawlus pisze:
1) Aranżacja wnętrza nie jest zła, ale brakuje trochę krzeseł, stolików - można by lepiej wykorzystać przestrzeń, podzielić lokal na "strefy" - zmniejszyć "open space"


Dostawiliśmy przed świetami dodatkowe 3 stoły i 15 krzeseł. Domowiliśmy jeszcze hokery do baru. Podziału na strefy nie bralismy jak dotychczas pod uwagę.

paawlus pisze:
2) Są jakieś problemy z instalacją audio-video, obraz na kilku tv śnieży


Niestety, przy włączonym nawiewie tak się dzieje. I tak prawdopodobnie na dłużej zostanie, gdyż konieczna jest wymiana wszystkich kabli telewizyjnych. A to spore koszta....

paawlus pisze:
3) Zdecydowanie poprawić nagłośnienie - słabo słychać mecze, głośniki daleko od siebie zawieszone, nie ma możliwości "nagłośnienia" wybranych części lokalu - dźwięk "leci" wszędzie


Tak, to kolejna inwestycja którą poczynimy w pierwszej kolejności. Musimy jednak odbić się finansowo. Nagłośnienie to wydatek kilkunastu tysięcy złoty...

paawlus pisze:
Nie jest źle, ale może być jeszcze lepiej


Wielkie dzieki:).

[ Dodano: Sro Cze 03, 2009 11:29 pm ]
Witam,

wiem że temat "umarł", ale może kilka słów zechce się Wam napisać.

Co myślicie po pół roku działalności pubu ?

Wiem, że nie jest idealnie, ale sie staramy....:).

Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 171 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..