Dzisiaj jest 28 mar 2024, 20:21

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Marleyki
Post: 13 mar 2009, 23:28 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 13 mar 2009, 23:25
Posty: 2
Lokalizacja: Zgorzelec
Wie ktoś co w tym roku będzie z Marleykami oraz w jakim terminie sie odbedą ??


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 mar 2009, 23:13 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
Z plotek które chodzą po mieście imprezy ma w tym roku nie być :cry:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 mar 2009, 9:51 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 sty 2009, 9:11
Posty: 102
Lokalizacja: centrum
Dilerka ćpania w rozpaczy.
Z góry zastrzegam i błagam nie przekonujcie mnie że ta impreza była wolna od narkotyków. ]:-> :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 mar 2009, 9:58 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 13 paź 2008, 6:23
Posty: 543
Lokalizacja: Zgorzelec
PATRIOTA pisze:
Z góry zastrzegam i błagam nie przekonujcie mnie że ta impreza była wolna od narkotyków.

Nie byłem, to nie wypowiadam się.

Byłeś, to zabierz mnie ze sobą. Proszę. (jeśli się kiedykolwiek jeszcze odbędzie)

Chciałbym choć raz zobaczyć imprezę, o której wiele słyszałem w Polsce a nawet podwoziłem ludzi z Zielonej Góry do Zgorzelca na nią.

Patrioto to jesteśmy umówieni.
Z Tobą nic mi nie grozi. Żaden narkotyk bądź coś podobnego.

P
G


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 mar 2009, 11:51 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 13 mar 2009, 23:25
Posty: 2
Lokalizacja: Zgorzelec
No to nieciekawie :| a jakaś inna imprezka w rytmach reggae odbędzie sie w zgolu ??


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 mar 2009, 12:39 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 04 sty 2006, 9:29
Posty: 1280
Lokalizacja: miasteczko Salem
PATRIOTA pisze:
Dilerka ćpania w rozpaczy.
Z góry zastrzegam i błagam nie przekonujcie mnie że ta impreza była wolna od narkotyków. ]:-> :D



Masz wysyłać na serwer takie pierdy jak wysyłasz, to nie włączaj komputera .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 mar 2009, 13:25 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 06 lip 2006, 12:24
Posty: 489
Lokalizacja: Zgorzelec
PATRIOTA pisze:
Dilerka ćpania w rozpaczy.
Z góry zastrzegam i błagam nie przekonujcie mnie że ta impreza była wolna od narkotyków. ]:-> :D

No ja bardzo żałuje bo zwykle schodziło mi 0,5kg koksu na tej imprezie, ale przychodza czasami do mnie tacy wydziarani w swastyki i prosza żebym im troche speeda załatwił.


Ostatnio zmieniony 15 mar 2009, 13:28 przez xionc, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 mar 2009, 13:32 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
PATRIOTA byłeś kiedyś na tej imprezie ? Widziałeś co tam się dzieje ze gadasz takie smuty ? Czemu mnie nie dziwi że powiesz że nie tylko że wiele słyszałeś ? A wiesz co jest najlepsze - skoro wiesz że tam było ćpanie to czemu nie zadzwoniłeś na 997 ?! Taki z Ciebie obywatel prawilny a wiedząc o przestępstwie nie poinformowałeś odpowiednich służb.....

Była < jeśli prawdą jest że już jej nie będzie > bardzo fajną i na poziomie imprezą . Bywało tam wielu pozytywnych ludzi z którymi można było się dobrze pobawić w rytmach jamajskich. Co roku był tam zawsze jakiś zespół z górnej półki tej sceny muzyczny i tego będzie brakowało prawdziwych koncertów bo z tego gatunku jedyne co prócz tego mamy to Paihivo ^^


Bless


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 mar 2009, 15:38 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 18 sty 2009, 14:58
Posty: 7
Lokalizacja: Zgorzelec
Renegat pisze:
prawdziwych koncertów bo z tego gatunku jedyne co prócz tego mamy to Paihivo ^^


he he Paihivo górą:))


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 mar 2009, 15:47 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 sty 2009, 9:11
Posty: 102
Lokalizacja: centrum
PATRIOTA pisze:
błagam nie przekonujcie mnie że ta impreza była wolna od narkotyków.

prosiłem ]:-> :D

[ Dodano: Nie Mar 15, 2009 3:49 pm ]
Renegat pisze:
PATRIOTA byłeś kiedyś na tej imprezie ? Widziałeś co tam się dzieje ze gadasz takie smuty ? Czemu mnie nie dziwi że powiesz że nie tylko że wiele słyszałeś ?

Czy trzeba ćpać żeby wiedzieć że to złe? ]:-> :D

[ Dodano: Nie Mar 15, 2009 3:50 pm ]
xionc pisze:
No ja bardzo żałuje bo zwykle schodziło mi 0,5kg koksu na tej imprezie, ale przychodza czasami do mnie tacy wydziarani w swastyki i prosza żebym im troche speeda załatwił.

Puk puk w czółko ]:-> :D

[ Dodano: Nie Mar 15, 2009 3:52 pm ]
Ernesto pisze:
Masz wysyłać na serwer takie pierdy jak wysyłasz, to nie włączaj komputera .

Mimo wszystko szanuję Cię.
Żółta karteczka ]:-> :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 mar 2009, 19:19 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
Za komuny też mówili że Rosja jest bardzo cacy i powinniśmy być jej wdzięczny - też w to wierzyłeś ?
Czemu nie ustosunkujesz się do tego że skoro wiedziałeś że tam są narkotyki czemu na policje nie zadzwoniłeś ?Przecież jako obywatel który mówi że żyje zgodnie z prawem powinieneś to zrobić, skoro miałeś takie informacje że tam są narkotyki to po cichu przyzwalałeś na to nie robiąc nic w tym kierunku. Łatwo jest rzucić oskarżenie ale poprzeć je dowodami albo coś w tym temacie zrobić żeby było lepiej mało kto zrobi. Idąc twoim tokiem myślenia mogę sobie powiedzieć <przykładowo bez żadnych podtekstów i osobistych ataków> Marko bierze łapówki bo przecież nie trzeba dawać łapówek żeby wiedzieć że każdy polityk bierze. To jest pogląd który przypomina mi zachowanie "Moherowych beretów" które razem z Tadeuszem R. na czele tak gadali na przystanek Woodstock że dam same narkotyki pijaństwo orgie generalnie sodoma i gomora mimo tego że tam w znacznym stopniu takowych nie był - wiadomo zdarzają się tam przypadki osób które zachowywały się tak jak zostało to wyżej opisane ale były to wyjątki <Jacobbs z tego co wiem tam był i może powiedzieć coś na ten temat >. Przykładów można mnożyć przecież o każdym człowieku w bluzie z kapturem oraz każdym fanie hip-hopu można powiedzieć że pali Marihuanę i jest wandalem a każdy fan techno bierze różne tabletki typu LSD itd. Jednak jak dobrze wiemy nie jest to prawdą. Przejawiasz cechę która bardzo drażni mnie w naszym narodzie czyli generalizujesz stereotypowo ludzi nie znając ich nie wiedząc nic na ich temat. Dla mnie jest to bardzo nie na miejscu gdyż każdy człowiek jest jednostką i nie można uogólniać na podstawie jednostek gdyż w każdej grupie ludzi znajdzie się osoba która przejawia antyspołeczne zachowania i przez to cierpi cała grupa która jest bogu ducha winna.

Osobiście znam wiele osób które bywały cyklicznie na tej imprezie i nie zażywały żadnych środków psychotropowych.


Z pozdrowionkami dla wszystkich którzy oceniają po tym jaki jest a nie jakie stereotypy na jego temat są.........


Bless


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 mar 2009, 21:18 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 sty 2009, 9:11
Posty: 102
Lokalizacja: centrum
Renegat pisze:
Za komuny też mówili że Rosja jest bardzo cacy i powinniśmy być jej wdzięczny - też w to wierzyłeś ?
Czemu nie ustosunkujesz się do tego że skoro wiedziałeś że tam są narkotyki czemu na policje nie zadzwoniłeś ?Przecież jako obywatel który mówi że żyje zgodnie z prawem powinieneś to zrobić, skoro miałeś takie informacje że tam są narkotyki to po cichu przyzwalałeś na to nie robiąc nic w tym kierunku. Łatwo jest rzucić oskarżenie ale poprzeć je dowodami albo coś w tym temacie zrobić żeby było lepiej mało kto zrobi. Idąc twoim tokiem myślenia mogę sobie powiedzieć <przykładowo bez żadnych podtekstów i osobistych ataków> Marko bierze łapówki bo przecież nie trzeba dawać łapówek żeby wiedzieć że każdy polityk bierze. To jest pogląd który przypomina mi zachowanie "Moherowych beretów" które razem z Tadeuszem R. na czele tak gadali na przystanek Woodstock że dam same narkotyki pijaństwo orgie generalnie sodoma i gomora mimo tego że tam w znacznym stopniu takowych nie był - wiadomo zdarzają się tam przypadki osób które zachowywały się tak jak zostało to wyżej opisane ale były to wyjątki <Jacobbs z tego co wiem tam był i może powiedzieć coś na ten temat >. Przykładów można mnożyć przecież o każdym człowieku w bluzie z kapturem oraz każdym fanie hip-hopu można powiedzieć że pali Marihuanę i jest wandalem a każdy fan techno bierze różne tabletki typu LSD itd. Jednak jak dobrze wiemy nie jest to prawdą. Przejawiasz cechę która bardzo drażni mnie w naszym narodzie czyli generalizujesz stereotypowo ludzi nie znając ich nie wiedząc nic na ich temat. Dla mnie jest to bardzo nie na miejscu gdyż każdy człowiek jest jednostką i nie można uogólniać na podstawie jednostek gdyż w każdej grupie ludzi znajdzie się osoba która przejawia antyspołeczne zachowania i przez to cierpi cała grupa która jest bogu ducha winna.
Ciężko ogarnąć ten tekst ale spróbuję.
Nie Rosja tylko ZSRR jak już i nie był cacy chyba że dla Marko. Co do dzwonienia na policję to za dużo przeżyłem żeby to zrobić. Nie ten czas. Co do łapówek to nie każdy bierze i jaki to ma związek z moimi stwierdzeniami nie rozumiem. Co do reszty przykładów to wszystko pomieszałeś. Czepiasz się sam nie wiesz czego hip-hop.lsd, kaptury na głowie co to jest ? Niczego nie generalizuję czytaj uwaznie i nie histeryzuj.

]:-> :D

[ Dodano: Nie Mar 15, 2009 9:20 pm ]
Gdzie napisałem że wszyscy na marlejkach cpaja kolego? ]:-> :D

[ Dodano: Nie Mar 15, 2009 9:21 pm ]
Niczego nie generalizuje. ]:-> :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 mar 2009, 21:43 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 06 lip 2006, 12:24
Posty: 489
Lokalizacja: Zgorzelec
Nie, nie generalizujesz. Po prostu bredzisz.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 mar 2009, 22:14 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
PATRIOTA pisze:
Dilerka ćpania w rozpaczy.
Z góry zastrzegam i błagam nie przekonujcie mnie że ta impreza była wolna od narkotyków. ]:-> :D


Po ciężkim weekendzie możliwe że za bardzo kombinuje ale jakoś taki dziwny tok myślenia mnie naszedł na temat twojego posta - moze to pozwoli Ci lepiej zrozumieć sens mojej wypowiedzi.

Tym postem sugerujesz bez żadnych podstaw dowodów itd że na tej imprezie ludzie ćpają. Skoro nigdy nie było Cię na tego typu imprezie więc nie wiesz jak na prawdę jest więc prawdopodobnie opierasz się na stereotypie rastamana jako człowieka nałogowo ćpającego < gdyż niestety taki stereotyp istnieje>. Więc biorąc pod uwagę to że nigdy nie ma 100% czystości wszystkich osób które są na imprezie zakładamy że jest tam np 10 osób ujaranych. Dedukując dalej widać że na podstawie jakiegoś małego procentu ludzi będących na tej imprezie generalizujesz ją jako taką na której narkotyki są na porządku dziennym.

Bless


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 mar 2009, 9:14 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 23 maja 2008, 6:53
Posty: 521
Lokalizacja: Ujazd
RyBa pisze:
Wie ktoś co w tym roku będzie z Marleykami oraz w jakim terminie sie odbedą ??

Tydzień temu rozmawiałem z Jasiem - on nie robi Marleyek. Lechu z "Pozytywki" miał się tym zając ale nie wiem czy się zdecydował.


Ostatnio zmieniony 16 mar 2009, 9:14 przez PiTeK, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 64 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..