Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 22:13

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
Post: 08 sty 2008, 22:51 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 10 lis 2006, 1:11
Posty: 71
Lokalizacja: Zgorzelec
Od ponad dwóch miesięcy mamy posła z naszego powiatu Romana Brodniaka, który :

1. Nie wiadomo gdzie ma swoje biuro poselskie

2. Nie wiadomo w jakich komisjach sejmowych zasiada

3. Nie wiadomo co chce zrobić dla naszego miasta reprezentując nasz region ?

4. Nie wiadamo czy dalej popiera pomysł budowy nowej hali, (był przed wyborami razem z vicepremierem na konferencji i co z tego wynika... ?

5. Nie wiadomo dlaczego nie wspiera kibiców Turowa, aby mogli oglądać transmisje meczów Turowa realizowane przez TVP 3 Wrocław a nie dostępne do obejrzenia w lokalnych mediach (mecz z 08 stycznia ULEB realizowany przez TVP 3 Wrocław) którego nie można było obejrzeć w Zgorzelcu

6.... i wiele wiele innych niewiadomych....

No to mamy Posła!!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 sty 2008, 8:18 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 15 kwie 2005, 14:46
Posty: 689
Lokalizacja: Zgorzelec - Ujazd
Ad.1 Biuro poselskie Romana Brodniaka będzie mieścić się na ul. Warszawskiej 1, na II piętrze. Pomieszczenia są już przygotowane lecz ze względu na napięty terminarz prac pana posła otwarcie biura jest nadal odkładane. Najbliższy rozważany termin otwarcia przewidzimy jest na 19.01. Wszystko uzależnione jest od prac sejmu oraz komisji, w których zasiada poseł Roman Brodniak. Informacja potwierdzająca otwarcie biura niebawem zostanie podana do wiadomości.
Ad.2 Roman Brodniak zasiada w Komisji Polityki Społecznej i Rodziny oraz Komisji Skarbu Państwa o czym od momentu ich powołania (15.11.2007) można dowiedzieć się wchodząc na stronę internetową sejmu http://orka.sejm.gov.pl/SQL.nsf/poselk6?OpenAgent&29
Ad.3 Obecnie prowadzone są prace nad stroną internetową www.romanbrodniak.pl, na której będą zawarte zarówno postulaty pana posła, jak również informację na temat ich realizacji.
Ad.4 Owszem, popiera budowę nowej hali sportowo – rekreacyjnej w Zgorzelcu. Więcej na ten temat będzie można przeczytać na przygotowywanej stronie.
Ad.5 Być może dlatego, że nie zgłoszono mu tego problemu. Poseł Roman Brodniak nadal wspiera lokalne kluby sportowe. Niestety jego obowiązki nie zawsze pozwalają mu śledzić występy a tym bardziej trudności związane z oglądaniem meczy naszej drużyny koszykówki. W tej oraz innych sprawach proszę pisać na adres mailowy roman.brodniak@gmail.com
Ad.6 Pytania do posła Brodniaka proszę kierować na powyższy adres mailowy. To najlepszy kontakt do momentu otwarcia biura poselskiego. W przyszłym tygodniu (prawdopodobnie w poniedziałek) postaram się podać nr telefonu asystenta posła Romana Brodniaka co niewątpliwie poprawi możliwości nawiązania kontaktu z panem posłem.

Paweł, poseł Brodniak podał swój adres mailowy rejestrując się na tym forum. Zanim umieścisz tutaj kolejne pytanie skierowane do niego skorzystaj z możliwości wysłania tego pytania bezpośrednio na jego skrzynkę – wystarczy kliknąć na ikonę z kopertą :) Zapewniam Cię, że odpowiedź na nie otrzymasz szybciej niż kiedy będziesz je umieszczał na forum.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 sty 2008, 10:19 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
Cytuj:
Nie wiadomo dlaczego nie wspiera kibiców Turowa, aby mogli oglądać transmisje meczów Turowa realizowane przez TVP 3 Wrocław a nie dostępne do obejrzenia w lokalnych mediach (mecz z 08 stycznia ULEB realizowany przez TVP 3 Wrocław) którego nie można było obejrzeć w Zgorzelcu

Cytuj:
Być może dlatego, że nie zgłoszono mu tego problemu.

trudno to było zrobić, bo sprawa cała miała miejsce wczoraj wieczorem. Kibice Turowa oczekujący na mecz w Strasburgu musieli się zadowolić fragmentaryczną transmisją radia wrocławskiego. Nie wiedzieć czemu lokalna kablówka serwuje TVPinfo, a nie wrocławskie TVP3.
Znowu region zgorzelecko-bogatyński jest olewany, może więc wrócić do koncepcji sprzed lat o utworzeniu księstwa zgorzelecko-bogatyńskiego i spróbować oderwać się od RP? :( Jakoś byśmy się wyżywili :-?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 sty 2008, 10:57 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 10 lis 2006, 1:11
Posty: 71
Lokalizacja: Zgorzelec
bombas3 pisze:
Nie wiedzieć czemu lokalna kablówka serwuje TVPinfo, a nie wrocławskie TVP3.



TVK z Tego co wiem serwowałaby ... jesli TVP wzmocni sygnał na przekazniku, niestety władzy nie zależy najwidoczniej aby ten sygnał TVP wzmocniła.
Z tego co wiem TVP info jest nadawane z tego względu, że tylko ta regionalna (warszawska. sic!) telewizja jest 24 h nadawana przez satelitę a TVP wrocław tylko w przypadku meczów lub innych imprez i to nie zawsze :-(.

Więc pewnie nie w tą stronę apel (petycja do władz samorządowych, posłów) aby naciskali TVP aby wzmocniła sygnał na przekaźniku np. w nowej karczmie wtedy i TVK będzie nadawał ten program!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 sty 2008, 16:06 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
bombas3 pisze:
Znowu region zgorzelecko-bogatyński jest olewany, może więc wrócić do koncepcji sprzed lat o utworzeniu księstwa zgorzelecko-bogatyńskiego i spróbować oderwać się od RP? :( Jakoś byśmy się wyżywili :-?


I tu się kłaniają posty andrusa o państwie łużyckim xD


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 lut 2008, 9:05 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 15 kwie 2005, 14:46
Posty: 689
Lokalizacja: Zgorzelec - Ujazd
http://www.brodniak.pl/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 lut 2008, 11:40 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
Menelopa co ty za szopki odstawiasz. Czy tak trudno skopiować na forum jedyny tekst który pojawia się pod tym adresem ?

Cytuj:
Szanowni Państwo!

Z przyjmnością informuję, że oficjalne otwarcie mojego biura poselskiego nastąpi dnia 9 lutego br. Biuro mieści się przy ul. Warszawskiej 1 w Zgorzelcu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 lut 2008, 12:18 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
Cytuj:
Menelopa co ty za szopki odstawiasz. Czy tak trudno skopiować na forum jedyny tekst który pojawia się pod tym adresem ?

Cytat:
Szanowni Państwo!

Z przyjmnością informuję, że oficjalne otwarcie mojego biura poselskiego nastąpi dnia 9 lutego br. Biuro mieści się przy ul. Warszawskiej 1 w Zgorzelcu.
_________________


Alex zamieściłeś caaaaałą zawartość strony (razem z błędem) naszego posła na forum - czy Twoje serwery to wytrzymają? :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 cze 2009, 13:17 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2006, 15:00
Posty: 1013
Lokalizacja: STĄD
Odszukałem wątek, bo zakładać nowy dla ostatnich wyborów europejsko-parlamentarnych, chyba nie ma sensu.
Poszedłem, przeczytałem listę, najpierw po nazwiskach, potem po miejscach, z których kandydaci pochodzą, zrobiłem w tył zwrot i wróciłem do domu. Po raz pierwszy od wielu lat nie wziąłem udziału w wyborach.
Może zainteresuje kogoś seminarium na ten temat (myślę głównie o naszych organizacjach pozarządowych) i skorzysta:
http://www.civispolonus.org.pl/aktualnosci/7


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 cze 2009, 22:09 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
Chuck Norris jr pisze:
zrobiłem w tył zwrot i wróciłem do domu

zupełnie się nie dziwie... kiedyś np. imię Alfons też było normalne
http://www.tvn24.pl/-1,1604409,0,1,0-6- ... omosc.html
tam jest fajny tekścik o "wyborach" (piszę w cudzysłowie bo to słowo też się zdewaluowało niczym ten nieszczęsny Alfons) :|


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 cze 2009, 5:50 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 13 paź 2008, 6:23
Posty: 543
Lokalizacja: Zgorzelec
menelopa pisze:
Zapewniam Cię, że odpowiedź na nie otrzymasz szybciej niż kiedy będziesz je umieszczał na forum.


Zapewniam Cię, że na odezwanie się wymienianej powyżej osoby mającej wykonywać zadanie Posła RP możesz czekać nawet i 5 miesięcy.



P
G

i m.in. w związku z tym ...


Ostatnio zmieniony 10 cze 2009, 5:50 przez Grzegorz, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 cze 2009, 11:38 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2006, 15:00
Posty: 1013
Lokalizacja: STĄD
Cytuj:
fajny tekścik o "wyborach"
do czego prowadzi przekombinowana, nieczytelna i niezrozumiała ordynacja. W tym miejscu manipulacja przekracza dopuszczalny poziom.
A my się łapiemy na hasła typu: "żeby móc krytykować przyszłą sytuację polityczną, trzeba iść na wybory". Otóż nie: prawo do tego zapewnia mi m. in Konstytucja RP.
"żeby wygrać, trzeba grać" --> "żeby nie przegrać należy nie grać" :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 94 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..