Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 16:38

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 341 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Następna
Autor Wiadomość
Post: 11 maja 2008, 21:07 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 28 cze 2007, 13:37
Posty: 286
Lokalizacja: wrocek
Pijany Starosta za kółkiem ? Kontrowersje
Wczoraj o godzinie 19:30 w miejscowości Opolno Zdrój funkcjonariusze KP w Bogatyni zatrzymali mężczyznę (lat 38), który kierował samochodem osobowym marki Mercedes (E-klasa). Kierowcą okazał się Starosta Zgorzelecki Piotr Woroniak, który w wydychanym powietrzu miał 1,02 promila alkoholu. Za taki czyn grozi kara grzywny, ograniczenia lub pozbawienia wolności do dwóch lat. "Alkomaty wskazywały różne dane - mówi Woroniak -dlatego odmówiłem podpisania przedstawionych mi protokołów i poprosiłem o badanie krwi. Tego dnia nie piłem alkoholu, tylko piwo bezalkoholowe do obiadu. Uważam, że jest to jest sprawa mocno polityczna."

Źródło: www.zgorzelec.info
Ostrzą zęby na burmistrzów i wójtów
Kilka dni temu zapadła decyzja o rozpoczęciu budowania na terenie Zgorzelca części stowarzyszenia Dolny Śląsk 21 firmowanego między innymi przez Prezydenta Wrocławia Rafała Dutkiewicza. Stowarzyszenie ma na celu przygotowywanie sprawdzonych ludzi nie tyle na stanowiska radnych, co wójtów i burmistrzów. Jednym z członków struktury zgorzeleckiej został obecny Starosta Piotr Woroniak, który w styczniu br. oficjalnie złożył deklarację o wycofaniu się z PiS. Ambicje organizacji są wysokie, bo w najbliższych wyborach jej władze chcą wystawić Dutkiewicza do urzędu prezydenta Polski.

Źródło: www.zgorzelec.info

nie wiem, która informacja jest prawdziwa. Bo nie wyobrażam sobie, żeby mogły być obie


Ostatnio zmieniony 11 maja 2008, 21:57 przez guru23, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 maja 2008, 21:42 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 sie 2005, 12:18
Posty: 1387
Lokalizacja: z mieszkania obok
http://www.tvn24.pl/0,1549275,0,2,wiadomosc.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 maja 2008, 21:55 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Dla mnie Pan Woroniak bez wzgledu na wynik postepowania jest juz czlowiekiem bez honoru. Stwierdzenie "Uważam, że jest to jest sprawa mocno polityczna" pasuje mi do burakow z LPR, Samoobrony itp.
Pewnie byl to spisek i policjanci byly niego uwiklani... I co jeszcze? Moze kosmici tez ladowali w Opolnie, tak samo jak w Klewkach?

A teraz troszke matematyki. Dla wiekszosci wirtualnych alkomatow uzywa sie 2-3 algorytmow pozwalajacych w miare dokladnie ocenic poziom alkoholu we krwi w zaleznosci od masy ciala i plci.
Nie znam Pana Woroniaka, nie wiem ile wazy, wiec zalozylem minimum, powiedzmy 80kg.
Zalozylem, ze byl on w polowie najedzony i jadl obiad (do ktorego wypil piwo bezalkoholowe) o 16.00.
Kontrola miala miejsce okolo 19.30, poziom alku to 1.02 promila.
Piwo bezalkoholowe wedlug prawa, to takie, ktore ma maks. 1.5% alkoholu.
Tak wiec chcialbym pogratulowac wielkiego pecherza, bo zgodnie z obliczeniami wynika, ze Pan Woroniak musial wypic 6.9l piwa bezalkoholowego. Piwo to zwykle jest butelkowane w male butelki 0.33l. Wychodzi wiec na to,ze wypite zostalo blisko 21 butelek.
To chyba byl duzy obiad...
Pozdrawiam
Piotrek, gobo007


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 maja 2008, 21:58 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
z tego co wiem informacje podane na tvn24.pl nie są prawdziwe w punkcie badań krwi bo jeszcze takowe nie zostały wykonane (tzn nie ma wyników), a wynik 1.02 promila pochodzi z alkomatów policjantów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 maja 2008, 22:05 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Policyjne alkomaty maja homologacje - wynik badania jest wiazacy. Jesli ktos sprzeciwia sie dmuchaniu wiezie sie go na pobranie krwi do szpitala. Dodam, ze srednie spalanie alku dla mezczyzny to ok. 20g/h.
Nie wiem w jakim czasie Pan Woroniak zostal do szpitala na badanie krwi dowieziony, ale jesli w ciagu 1h, to wynik badania krwi powinien oscylowac pomiedzy 0.7 a 0.9 promila.
Alkomaty policyjne sa homologowane czesto, bledy sa raczej wykluczone. Uwaza sie, ze ktos kto chce jechac na badanie krwi gra na czas i liczy na to, ze alku we krwi bedzie mniej niz w przypadku dmuchania. Z wielka niecierpliwoscia czekam na informacje o wyniku badania krwi. Jestem tez ciekaw, kto niby ma stac za politycznym spiskiem:)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 maja 2008, 3:57 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 28 cze 2007, 13:37
Posty: 286
Lokalizacja: wrocek
teraz rozumiem, dlaczego tak wspiera się na gościach z wojewódzkiej. a jeśli nie jest w pis, to w PO ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 maja 2008, 7:43 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 19 maja 2006, 8:07
Posty: 799
xx


Ostatnio zmieniony 28 sty 2012, 18:06 przez mieszczuch, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 maja 2008, 7:54 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 28 cze 2005, 13:18
Posty: 44
Lokalizacja: Zgorzelec
Kto stoi za politycznym spiskiem? Pewnie młodzież, której pan Woroniak wypowiedział alkoholową wojnę :smt044 :smt044 :smt044
Panie starosto, a skąd nasza młodzież ma brać przykład, kiedy propagator akcji "Trzeźwa Młodzież" sam jeździ na bani :smt078

gobo007 alkomaty są legalizowane co 6 miesięcy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 maja 2008, 10:02 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 28 cze 2007, 13:37
Posty: 286
Lokalizacja: wrocek
to po prostu obciach i nie tylko dla starosty, ale dla tych, którzy go wybrali


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 maja 2008, 14:35 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
mieszczuch:

Cytuj:
Sprawowanie władzy dla jednych kojarzy się z zwiększoną odpowiedzialnością i przestrzeganiem prawa, dla drugich z możliwością jego łamania i korzyściami osobistymi. Pierwszych chciałbym widzieć u władzy, drugich w pierdlu. Opcja polityczna schodzi na daleki plan.


guru23:

Cytuj:
to po prostu obciach i nie tylko dla starosty, ale dla tych, którzy go wybrali


Wyboru Woroniaka na stanowisko starosty dokonali przecież jednogłośnie radni Rady Powiatu z PO, PiS i PP. :smt026 Których to właściwie teraz należałoby zaliczyć do grupy tych odpowiedzialnych i przestrzegających prawa, a których do grupy prawo łamiących i dążących do osiągnięcia korzyści osobistych??? :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 maja 2008, 16:00 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 06 lip 2006, 12:24
Posty: 489
Lokalizacja: Zgorzelec
Pan (jeszcze)Starosta niech sie lepiej cieszy ze po drodze nikogo nie zabił bo wtedy czekałyby go powazniejsze problemy niz strata prawa jazdy i zapewne juz niedługo stanowiska. Mnie tylko zastanawia ile razy wczesniej Pan Woroniak jechal na bani? 2, 3, moze 5? Niestety albo raczej na szczescie tym razem sie nie udało.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 maja 2008, 5:52 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 28 cze 2007, 13:37
Posty: 286
Lokalizacja: wrocek
taki członek stowarzyszenia Rafała Dutkiewicza to też niezły obciach dla zg-ca. i co z tego ze prawnik?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 maja 2008, 7:07 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 sie 2005, 12:18
Posty: 1387
Lokalizacja: z mieszkania obok
Ruszyła już "giełda" nazwisk ewentualnych następców starosty. Najczęściej powtarzającym się nazwiskiem jest były wicestarosta Szczech. Powiem szczerze, że już wolę obecnego starostę na bani, niż sugerowanego następcę - nawet trzeźwego.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 maja 2008, 8:48 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 19 maja 2006, 8:07
Posty: 799
Wa


Ostatnio zmieniony 28 sty 2012, 18:07 przez mieszczuch, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 maja 2008, 8:53 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Nawet jesli, to nie swiadczy to dobrze o Panu Woroniaku,ze dal sie podpuscic.

Mam nadzieje,ze dla sadu nie bedzie okolicznosci lagodzacych i jazda po pijaku zostanie potraktowana jak jazda po pijaku, a nie jako spisek przeciwko komus i zapadnie wyrok skazujacy. Jestesmy dorosli, musimy brac odpowiedzialnosc, za to co robimy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 341 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..