Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 2:05

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 02 cze 2010, 8:29 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
...


Ostatnio zmieniony 21 lis 2012, 14:40 przez turek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 cze 2010, 8:56 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 lut 2010, 8:17
Posty: 561
Lokalizacja: mam wiedzieć
turek pisze:
Hakeem pisze:
Póki co jest dla mnie za słaby aby go dopingować.
No, to chyba trochę taki z Ciebie kibic na pokaz :roll: Jak ktoś jest trendy, to mu kibicuję, jak ma słabe sukcesy, to szlag z nim... :| Chyba nie na tym polega prawdziwe kibicowanie... :oops:


Okey powiem szczerze nie lubię gościa, nie przepadam za nim. Po tym co zobaczyłem w Zgorzelcu , przestałem mu kibicować. Nie lubię ludzi fałszywych i obłudnych a takim jest wg mnie Pogi. Niech najpierw udowodni nam wszystkim że zasługuje na nasze poparcie. Trzeba go trochę znać i wiedzieć jak sie zachowuje i co robi.
Koniec tematu 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 cze 2010, 9:04 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
...


Ostatnio zmieniony 21 lis 2012, 14:40 przez turek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 cze 2010, 9:43 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 cze 2009, 21:10
Posty: 804
Lokalizacja: San Francisco
Hakeem pisze:

Okey powiem szczerze nie lubię gościa, nie przepadam za nim.


A ja dodam jeszcze że szczerość to dziś bardzo szlachetna cecha i cenie takich ludzi jak Ty Hakeem - SZACUNEK


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 cze 2010, 12:33 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 28 paź 2009, 7:58
Posty: 3
Lokalizacja: z Gwiezdnych Wojen
Pogi jak to Pogi przyznać się do porażki i niewielkich umiejętności nie potrafi,w wywiadzie oskarżył przeciwnika o stosowanie niedozwolonych środków zwiększających śliskośc skóry.
Poniżej za mmanews.pl wywiad z przeciwnikiem:

W momencie w którym przystępowałeś do tego pojedynku, twój zawodowy rekord - popraw mnie jeżeli się mylę - to zero wygranych i zero przegranych pojedynków?
Zgadza się.

Poszukałem trochę informacji na twój temat i wiem że zwyciężyłeś najstarsze, amatorskie zawody MMA - Hadaka Waza w Bytomiu w 2009 roku i kilka innych większych czy mniejszych zawodów amatorskich, tj. Mistrzostwa Polski Południowej.
Tak, w międzyczasie była Shido Liga (1-sze miejsce).

Jaki był game plan (strategia) na walkę z Pogim?
Ogólnie nie boję się żadnej płaszczyzny walki, jestem przekrojowym zawodnikiem. Radzę sobie i w stójce i w parterze, ale wiadomo, Pogi jest niższy więc postanowiliśmy że będę walczył w stójce. Wyszło tak jak wyszło, Pogi mi oddał dosiad, później plecy i tak się skończyło.

A kto pomagał Ci w przygotowaniach?
Prowadził mnie głównie trener, Damian Herczyk z Berserkers Team Bielsko-Biała, no i oczywiście cały klub, chłopaki, sparring partnerzy.

Czy Mateusz Pogódz był już tobie znany wcześniej, zanim w ogóle dowiedziałeś się że będziesz z nim walczył?
Kiedy dowiedziałem się z kim będę walczył, oczywiście zainteresowałem się swoim przeciwnikiem. Czytałem o nim co nieco na Internecie, oglądałem filmiki na Youtube.

Co takiego słyszałeś o osobie Mateusza? Pytam, ponieważ chcę zrozumieć twoje nastawienie i powody dla których przystąpiłeś do walki z Pogim.
Powiem tak, powodem przystąpienia do walki, może nie koniecznie był Mateusz. Chciałem mieć już jakąś walkę zawodową, bo od dłuższego czasu trenuję i w sumie miałem mieć walkę zawodową. Również miała się odbyć w Łodzi, organizował ją Gerard Linke, zawodnik K-1 i kickboxingu z Bielska-Białej. Ostatecznie wycofał się z tego, a ponieważ byłem w trakcie przygotowań do niej, więc trener załatwił mi kolejną walkę, właśnie z Pogudzem.

Najwyraźniej wszystko poszło tak jak planowałeś, szybko i jednogłośnie pokazałeś swoje mocne strony, zaduszając Pogiego w pierwszych minutach pojedynku. Skontaktowaliśmy się z tobą bo wiem, że przeczytałeś nasz wcześniejszy wywiad który przeprowadziliśmy z Mateuszem zaraz po waszej walce. Powiem szczerze, ten wywiad wywołał burzę na naszym portalu MMAnews oraz na Vortalu Budo z którym współpracujemy. Chciałbyś jakoś skomentować zarzuty które zostały Tobie postawione? Padło tam m. in. podejrzenie o używanie niedozwolonych substancji natłuszczających twoje ciało.
(śmiech)... Co mogę tu powiedzieć, nie będę się tłumaczył bo niczego takiego nie używam. W ogóle to moja pierwsza walka zawodowa więc hmm... przyszedłem do niej jako amator. Na pewno nie byłem niczym nasmarowany, a że Pogi tak mówi to znaczy że kłamie. Mogę to podsumować tak, jak miałem już dosiad i oddał mi później plecy, to jeżeli byłbym czymś nasmarowany to, po pierwsze mógłby się wtedy przekręcić i wywinąć z tego, a dwa że podczas obalenia - jak widać na filmiku na Youtubie - to nawet nie założył mi klamry, tylko ciągnął mnie za spodenki. W sumie nie wiem jak on stwierdził że byłem czymś nasmarowany, skoro ręce były na wysokości spodenek. No i później jak już spadliśmy do parteru, to tą rękę dopiero włożył na plecy. Trzeba by bardziej przeanalizować tą walkę żeby stwierdzić coś takiego.

Od pewnego czasu, dokładnie odkąd GSP walczył z BJ Penn'em, również padło takie oskarżenie i dużo się zmieniło, stąd cała ta sytuacja to było takie właśnie "w amerykańskim stylu".
Ogólnie mogę powiedzieć tak, jeżeli Pogi uważa że został nieodpowiednio potraktowany lub że oszukiwałem, to ja mogę na rewanż mogę spokojnie pójść - będzie powtórka z rozrywki.

Wiesz wobec tego, że w tej sytuacji Twoje nazwisko mogło przejść do takiej naszej (mówię o polskiej społeczności MMA) małej historii, bo obserwując rozwój sytuacji mniemam że było więcej osób które chciały być na twoim miejscu. Są to oczywiście tylko moje przypuszczenia.
(śmiech) To znaczy ja myślę, że wiele osób chciało żeby tak skończył się ten pojedynek. Ja tam ogólnie do Pogiego nic nie mam, chłopak jest bardzo w porządku. Szanuję go tak jak innych zawodników, tylko trochę podziałał mi na nerwy mówiąc tym, że byłem czymś nasmarowany.

Chciałbyś podziękować komuś, jakimś osobom lub firmom które być może pomogły ci rozpocząć karierę zawodową?
Na pewno chciałbym podziękować mojemu trenerowi Damianowi Herczykowi, całemu klubowi Berserkers Team Bielsko-Biała, wszystkim którzy pomagali mi w przygotowaniach, Michałowi Mankiewiczowi z Oktagon Rybnik, który również pomógł mi w przygotowaniach, i w sumie sponsorom FORMMA i Szczepanowi Szczepańskiemu.

Powodzenia i do szybkiego usłyszenia.
Dzięki Wielkie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 cze 2010, 12:51 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 lut 2010, 8:17
Posty: 561
Lokalizacja: mam wiedzieć
Cytuj:
Pogi jak to Pogi przyznać się do porażki i niewielkich umiejętności nie potrafi,w wywiadzie oskarżył przeciwnika o stosowanie niedozwolonych środków zwiększających śliskośc skóry.


YELLO i powiedz mi teraz jak mam sie nie cieszyć z tej walki. Ten gość zawsze ma coś do powiedzenia. Nie potrafi sie przyznać iż przegrał tylko ktoś inny tzn jego przeciwnik oszukiwał. Taaaa jasne. A sam Pogi to co robił na galach w Zgorzelcu, nie oszukiwał nas kibiców. Walki przecież każdy wie , były ustawione pod niego a jego przeciwnik dostał dosyć dobrą zapłatę !!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 cze 2010, 16:35 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Hakeem pisze:
YELLO i powiedz mi teraz jak mam sie nie cieszyć z tej walki. Ten gość zawsze ma coś do powiedzenia. Nie potrafi sie przyznać iż przegrał tylko ktoś inny tzn jego przeciwnik oszukiwał. Taaaa jasne. A sam Pogi to co robił na galach w Zgorzelcu, nie oszukiwał nas kibiców. Walki przecież każdy wie , były ustawione pod niego a jego przeciwnik dostał dosyć dobrą zapłatę !!!


Nie wiem stary...mnie cieszą w każdym razie inne rzeczy...niczyja przegrana nigdy mnie nie cieszyła - abstrahując od okoliczności nawet :-?

Hakeem pisze:
każdy wie , były ustawione pod niego a jego przeciwnik dostał dosyć dobrą zapłatę !!!


Równie dobrze można napisać , że teraz też była ustawiona :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 cze 2010, 16:50 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 12 sty 2010, 8:52
Posty: 15
Lokalizacja: Zgorzelec
No coz Pogudz sam sobie na to zasluzyl robiac z siebie gwiazde i zmyslajac dziwne tytuly :lol: a teraz jeszcze ze przeciwnik nasmarowany albo za malo rozgrzany :smt044 ma chlopak warunki ale niech przestanie robic z siebie pajaca i niech wezmie sie ostro do pracy bo widac ze to lubi tylko jak mowilem mniej pajacowania to moze z niego bedzie szanowany zawodnik bo narazie tylko posmiewisko


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 cze 2010, 17:00 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 lut 2010, 8:17
Posty: 561
Lokalizacja: mam wiedzieć
YELLO_35 pisze:
Hakeem napisał/a:
każdy wie , były ustawione pod niego a jego przeciwnik dostał dosyć dobrą zapłatę !!!


Równie dobrze można napisać , że teraz też była ustawiona :roll:


Ty jednak zawsze znajdziesz jakieś wytłumaczenie. Znając Pogiego raczej jest to niemożliwe. On nie lubi przegrywać !!!

YELLO_35 pisze:
Nie wiem stary...mnie cieszą w każdym razie inne rzeczy...niczyja przegrana nigdy mnie nie cieszyła - abstrahując od okoliczności nawet :-?


Zatem jak gra twoja ulubiona drużyna i wygrywa z największym wrogiem to Tobie jest smutno że przeciwnik przegrał ??


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 cze 2010, 17:29 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Hakeem pisze:
Ty jednak zawsze znajdziesz jakieś wytłumaczenie.


Podobnie jak Ty ]:->

Hakeem pisze:
Znając Pogiego raczej jest to niemożliwe. On nie lubi przegrywać !!!


Albo ma zasady - nie sprzeda się ]:->

Hakeem pisze:
Zatem jak gra twoja ulubiona drużyna i wygrywa z największym wrogiem to Tobie jest smutno że przeciwnik przegrał ??


Nie rozumiesz moich wcześniejszych postów czy tylko tak udajesz?
Powtórzę - nie cieszy mnie czyjaś przegrana. Co nie oznacza , że smuci mnie to. Tak naprawdę to żal mi ludzi , którzy cieszą się z czyjejś porażki - ale swoje stanowisko określiłeś dobitnie więc mogę zrozumieć Twoją radość ;)

Pomijam fakt , że swojej ulubionej drużyny nie mam - sport mnie niewiele interesuje :-? Ale to najmniej ważne ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 cze 2010, 18:42 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 12 sty 2010, 8:52
Posty: 15
Lokalizacja: Zgorzelec
Tak czasami czytam twoje posty YELLO_35 i wydaje mi sie ze starasz sie byc najmadrzejszy na forum ale pewnie wiesz ile jest racji prawada ;-) fajnie by bylo kibicowac zawodnikowi od siebie z miejscowosci tylko pierw ten zawodnik musi na to zasluzyc i udowodnic ze jest wart tego niestety pogi tylko robi narazie zamieszanie wokol swojej osoby a sa w u nas zawodnicy ktorzy tak nieswiruja i ciezko pracuja no i maja efekty i nierobia z siebie klaunow wiec pogi bierz z nich przyklad bo mozesz byc dobrym zawodnikiem tylko podszlifuj swoj charakter bo bez niego niebedziesz dobrym zawodnikiem


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 cze 2010, 18:56 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 lut 2010, 8:17
Posty: 561
Lokalizacja: mam wiedzieć
YELLO_35 pisze:
Hakeem napisał/a:
Ty jednak zawsze znajdziesz jakieś wytłumaczenie.


Podobnie jak Ty ]:->


Tyle że akurat na sporcie znam sie bardzo dobrze !!

YELLO_35 pisze:
Hakeem napisał/a:
Znając Pogiego raczej jest to niemożliwe. On nie lubi przegrywać !!!


Albo ma zasady - nie sprzeda się ]:->


Jakie zasady , sam sie nie sprzeda , ale kupi innych !!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 cze 2010, 20:34 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Fajnie dajecie się chłopy wkręcać ;)

Nie bronię Pogiego , bo mnie cała ta gala walk MMA nieco śmieszyła.
Okoliczności i domysły na temat walk nadal śmieszą ;)

Ale z zasady - nie cieszy mnie czyjas porażka. I tylko tyle. Jeśli kogoś cieszy czyjaś porażka/klęska/niefart to tylko źle świadczy o tej osobie. I tylko tyle chciałem przekazać... :roll:

Hakeem pisze:
Tyle że akurat na sporcie znam sie bardzo dobrze !!


Nieco pokory życzę ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 cze 2010, 20:47 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 12 sty 2010, 8:52
Posty: 15
Lokalizacja: Zgorzelec
To jak dajemy sie wkrecac to swiadczy tylko o Tobie YELLO_35 bo to znaczy ze piszesz byle co byle tylko cos napisac moje gratulacje :lol: tak zawsze smiecisz kazdy temat ?? tylko jeszcze jedno i wygrac jak i przegrac trzaba umiec :smt026 zreszta ,,Jak Cię widzą, tak Cię piszą” ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 cze 2010, 22:36 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
Panowie takim tematem robimy tylko szum wkoło jego osoby a on na to nie zasługuje.....



Polska już widziała takiego jednego zawodnika który dużo gadał jaki to on nie jest i czego nie potrafi a jak przyszło co do czego to jego walka trwała 44 sekundy ....różnica jest taka że ten robił to dla $$ i po przegranej przyznał się że pudzian jest lepszy a nasza gwiazdka nie dość że do przegranej nie ummie się przyznać to jeszcze pomyliła sale bo zamiast na zajęcia z PR trafiła na sale treningową .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 116 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..