Dzisiaj jest 28 mar 2024, 11:03

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Post: 30 mar 2011, 20:20 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 28 mar 2006, 18:00
Posty: 106
Witam serdecznie, mam taką ideę:

Wymyśliłem bieg przełajowy pod hasłem: Wielkanocny Bieg dla Jaj. Termin - wtorek po świętach 26 kwietnia, godzina 16.00 Trasa - Zgorzelec Zalew - Mikułowa (Farma na Rozdrożu http://www.farmanarozdrozu.pl/Kontakt.html
W sumie około 10 km. Ideologia płytsza - zrzut kalorii poświątecznych. Ideologia głębsza - wsparcie tym biegiem chorego Grześka Woźniaka (syn Waldka Woźniaka, znanego ratownika ze Zgorzelca) Także bieg dla jaj ale nie do końca dla jaj. Zrobimy zrzutę na wpisowe i część przeznaczymy na operację dla chłopaka.
Mamy już wykupioną domenę www.biegdlajaj.pl

Wszelka pomoc - ludzie do obstawiania biegu, kaska na poczęstunek na mecie, nagrody (jaja!) mile widziana.
czekam na kontakt, pozdrawiam!

Grzesiek Żak


Ostatnio zmieniony 13 cze 2012, 8:24 przez Szwagier, łącznie zmieniany 4 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 kwie 2011, 23:03 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Szwagier - świetny pomysł i piękna ideologia (ta głębsza) :smt023

Powodzenia w realizacji Grzesiu !!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 kwie 2011, 10:22 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 28 mar 2006, 18:00
Posty: 106
ciągle szukam kasy na kompot (ze śliwek albo z wiśni) na mecie, gdyby ktoś miał ochotę przyłożyć się do idei, to się polecam. A tutaj cała prawda o I Wielkanocnym Biegu dla Jaj:

Wielkanocny Bieg dla Jaj odbędzie się, czy to się komuś podoba, czy nie, we wtorek po świętach, to znaczy 26 kwietnia, o godzinie 17.00. O tejże wskazanej przez zegary wyruszymy żwawym kurcgalopem z Zalewu Czerwona Woda w Zgorzelcu polami do Studnisk Dolnych, które miniemy chyłkiem opłotkami i popędzimy jak wichry dalej lasem do Mikułowej, a konkretnie do Farmy na Rozdrożu http://www.farmanarozdrozu.pl/Kontakt.html
W sumie przemierzymy około 10 km, kierując się wskazaniami zaprzyjaźnionych młodych ludzi i napędzani dwiema ideologiami: ideologia płytsza to zrzut kalorii poświątecznych. Ideologia głębsza - wsparcie tym biegiem chorego na raka Grześka Woźniaka, fajnego chłopaka (syna Waldka Woźniaka, znanego ratownika ze Zgorzelca).
Także bieg dla jaj ale nie do końca dla jaj. Zrobimy dobrowolną zrzutę na wpisowe i część przeznaczymy na operację dla chłopaka.
Od hojności sponsorów (nad których pozyskaniem i urobieniem usilnie pracujemy) zależy, czy na mecie będzie bardzo obficie, czy mniej obficie. Ale miejmy nadzieję, że sponsorzy dopiszą.
W każdym razie, jako, że jest to Wielkanocny Bieg dla Jaj, to nagrodą będą jaja. Jaja są jak ludzie - są wielkie jaja i małe jaja. W kuluarach biegu mówi się, że główną nagrodą będzie jajo strusia. Nagrodę przeznaczymy dla Największego Jajcarza. Bo nie chodzi o wielkie ściganie, tylko o dobrą zabawę. Można się przebrać, biec głupim krokiem albo tyłem. Niczego nie sugerujemy.
Raz jeszcze - w skrócie: 26 kwietnia, zbiórka 16.30 na Zalewie Czerwona Woda w Zgorzelcu, start o 17.00 Dystans 10 km. I dystans do siebie.


Ostatnio zmieniony 25 kwie 2011, 21:46 przez Szwagier, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 kwie 2011, 22:13 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Przypominam - klik klik :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 kwie 2011, 7:12 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 28 mar 2006, 18:00
Posty: 106
Gmina Sulików wzięła bieg pod skrzydła zwane ze staropolska sponsoringiem, zatem będzie pożywienie i popicenie przy ognisku w Mikułowej tudzież transport powrotny dla chętnych, nie chcących wracać tą przepiękną trasą z powrotem. Acz polecam zaprzyjaźnione auta, bo może imprezka się rozwinie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 kwie 2011, 21:48 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Podrzucam wątek i poprawiam linki do farmy.

Spotkajmy się jutro :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 kwie 2011, 19:55 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Byłem , widziałem , sfotografowałem... :smt026

O BIEGU NA ZGORZELEC.INFO

FOTORELACJA NA FUJIKLUBIE

FOTORELACJA + FILMIKI


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 maja 2011, 9:42 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 28 mar 2006, 18:00
Posty: 106
Taka kolacja na cztery nogi nam się zrobiła, senor Yello. Chciałem podziękować wszystkim, którzy pomogli i wszystkim, którzy nie przeszkadzali. Niniejszym zobowiązuję Grześka Woźniaka do wzięcia udziału w przyszłorocznej edycji - jakąż wagę będzie miał taki symbol! Chciałem też zdradzić ukryty motyw zorganizowania biegu (dla miłośników teorii spiskowych) - chciałem, żebyście mi wydeptali ścieżkę do biegania. Ja w tej kwestii, bo dalej zarasta...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 maja 2011, 12:22 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Szwagier pisze:
Taka kolacja na cztery nogi nam się zrobiła, senor Yello.


Całkiem dobra nawiasem mówiąc...

Szwagier pisze:
Chciałem też zdradzić ukryty motyw zorganizowania biegu (dla miłośników teorii spiskowych) - chciałem, żebyście mi wydeptali ścieżkę do biegania. Ja w tej kwestii, bo dalej zarasta...


Dogadaj się w THC Promilami - może rowerami Ci rozjeżdżą ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 mar 2012, 15:35 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Kolejna edycja Biegu dla Jaj - 14 kwietnia o 12:00 - start z Zalewu :smt026
Tym razem celem jest pomoc rodzinom zastępczym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 kwie 2012, 11:33 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Zgorzelec: Bieg z jajem :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 kwie 2012, 12:06 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 lis 2006, 9:49
Posty: 270
Lokalizacja: Zgorzelec, PN
[shadow=black]Szczyt Kultury 2011[/shadow]

Skoro taki szwagrowy wątek jest to, zachęcam do oddawania głosów tutaj na naszego wieszczura, bo słabo to na razie wygląda (stan 13:00, 2012-04-05):
Kod:
    Barbara Chabior (142)
    Magdalena Zięba (103)
    Helena Mieszkowska, Anita Olejniczak i Michał Grzegorzek (100)
    Kolektyw Komiksofonu (77)
    Grzegorz Żak, Łużyce Górne (63)


Ostatnio zmieniony 05 kwie 2012, 12:11 przez Kubek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 kwie 2012, 8:25 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Czas pobiec dla jaj (i nie tylko) - z głównej...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 kwie 2012, 9:04 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 lis 2006, 9:49
Posty: 270
Lokalizacja: Zgorzelec, PN
Kod:
Grzegorz Żak, Łużyce Górne (328)
Barbara Chabior (211)
Magdalena Zięba (167)
Kolektyw Komiksofonu (161)
Helena Mieszkowska, Anita Olejniczak i Michał Grzegorzek (159)


Stan na teraz. Więc głosować, głosować. BTW, kiedy koniec tego głosowania - ktoś wie? ;)
Sorry za OT trochę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 kwie 2012, 12:25 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 28 mar 2006, 18:00
Posty: 106
Kubek, jak Ty to podglądasz? Społeczeństwo mamy ofiarne... Dzięki za to! Bieg dla Jaj już w sobotę, mamy fajne gadżety (to takie staropolskie słowo) od sponsorów, koszulki od PGNiG Gazowni w Zgorzelcu i ceramiczne pisanki od BZ WBK w Zgorzelcu. I strusie jajo dla największego jajcarza - od Farmy na Rozdrożu w Mikułowej. Do zobaczenia na starcie!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..