Dzisiaj jest 24 kwie 2024, 10:52

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 21 maja 2010, 9:17 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 kwie 2010, 13:22
Posty: 152
Lokalizacja: skądś
Witam

może ktoś mi pomoże w weryfikacji jeśli tak można to ująć naszych zgorzeleckich instruktorów pływania :) pozdrawiam i czekam na same dobre oferty NAJLEPSZYCH Waszym zdaniem instruktorów !


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 maja 2010, 9:25 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 04 sie 2008, 21:24
Posty: 24
Lokalizacja: polska
Czy jest taka możliwość żeby jakiś instruktor nauczył moje dziecko pływać w wakacje? :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 maja 2010, 10:54 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 lut 2010, 8:17
Posty: 561
Lokalizacja: mam wiedzieć
rene1231 pisze:
Czy jest taka możliwość żeby jakiś instruktor nauczył moje dziecko pływać w wakacje? :lol:


W wakacje będzie duży problem gdyż basen kryty jest nieczynny. Basen odkryty jest cięzkim basene do nauki pływania , gdyż nie ma tam torów i każdy kto sie kąpie robi co chce. Po prostu nie warunków do nauki pływania. Inną sprawą jest to iż przez same dwa miesiące kogoś kto nie potrafi pływać w ogóle nie nauczy sie wszystkiego !!!. Zatem polecam pójść teraz do Centrum Sportowego w godzinach po południowych i zapisać dziecko czy kogoś innego na naukę , zawsze to coś. Basen kryty będzie jeszcze czynny przez ok 30 dni.

[ Dodano: Pią Maj 21, 2010 11:56 am ]
wróżka pisze:
Witam

może ktoś mi pomoże w weryfikacji jeśli tak można to ująć naszych zgorzeleckich instruktorów pływania :) pozdrawiam i czekam na same dobre oferty NAJLEPSZYCH Waszym zdaniem instruktorów !


Polecam dwóch panów : Robert Hanc , oraz Czesław Gugała. Obydwaj są prawie codziennie na basenie w godzinach 15-20.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 maja 2010, 13:22 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Hakeem pisze:
Inną sprawą jest to iż przez same dwa miesiące kogoś kto nie potrafi pływać w ogóle nie nauczy sie wszystkiego !!!.


Odkrywcza myśl... ;)
Nauczyć pływać nie oznacza nauczenia wszystkiego ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 maja 2010, 13:28 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 11:16
Posty: 2382
Lokalizacja: Zgorzelec
A ja szczerze polecam Magdę Kazimierczak, mój siedmioletni syn pływa juz lepiej niz ja :).


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 maja 2010, 14:05 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2006, 15:00
Posty: 1013
Lokalizacja: STĄD
Hakeem pisze:
Basen odkryty jest cięzkim basene do nauki pływania
Basen odkryty jest cięzkim basenem do nauki pływania
Hakeem pisze:
Po prostu nie warunków do nauki pływania
Po prostu nie ma warunków do nauki pływania

tak miało być? :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 maja 2010, 14:31 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Chuck Norris jr pisze:
Basen odkryty jest cięzkim basenem do nauki pływania


Tak dokładnie to ciężkim... ;)

Nie wiem dlaczego naród nie stosuje polskich znaków...
Przypadek z innego działu:
Marcel82 pisze:
ciekawe miejscowy do pobiegania z wykrawka

:-?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 maja 2010, 16:34 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 11:16
Posty: 2382
Lokalizacja: Zgorzelec
YELLO_35 pisze:
Nie wiem dlaczego naród nie stosuje polskich znaków...


Czepiasz się... Jeżeli Ci to przeszkadza, to popraw jako przykładny moderator.

Poza forum ludzie śmieją się z Ciebie i Twojego moderatorstwa :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 maja 2010, 16:43 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 lut 2010, 8:17
Posty: 561
Lokalizacja: mam wiedzieć
Spoko spoko , moja pisownia jest normalna , pierwszy raz mi sie zdarzyło że literki mi wcięło lub bez polskich liter , śpieszyłem sie w butach stałem już przed kompem :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 maja 2010, 16:52 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
viper126pzgc pisze:
Poza forum ludzie śmieją się z Ciebie i Twojego moderatorstwa


Chociaż Ty bądź poważny... :roll:
I daj dobry przykład...
Poza forum to i z Ciebie się śmieją - tylko czy to jest agumentem tutaj? :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 maja 2010, 16:56 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 lut 2010, 8:17
Posty: 561
Lokalizacja: mam wiedzieć
Cytuj:
A ja szczerze polecam Magdę Kazimierczak, mój siedmioletni syn pływa juz lepiej niz ja


Pani Magda też daje radę ale stawiam przy swoich propozycjach (w/w ). Powód ??
Robert jak i Czesiek uczą pływania już od dobrych 15 lat jak nie dłużej. Oni są związani z basenem od jego otwarcia czyli od ok 1988 roku ( ratownicy, trenerzy ) . Naprawdę mają odpowiednią wiedzę i potrafią ją przekazać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 maja 2010, 20:56 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 kwie 2010, 13:22
Posty: 152
Lokalizacja: skądś
a co słyszeliście o p.Kosickiej ? bo chyba nie należy Jej osoby łączyć z POLECANYMI DOBRYMI czy WYBITNYMI INSTRUKTORAMI na naszym basenie. Ponoć rodzice powierzające swoje dzieci tej pani są określani mianem ODWAŻNYCH ... w rozumieniu NIE najlepszym tego słowa oczywiście ... czy ktoś coś może więcej wie :) pozdro for all 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 maja 2010, 14:46 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 23 maja 2008, 6:53
Posty: 521
Lokalizacja: Ujazd
Pani Kosicka ma doświadczenie i jest dobrym instruktorem. A że jest wymagająca i ma specyficzne podejście, które nie koniecznie może podobać się innym sprawia, że tworzą się plotki. W CSR na tablicy informacyjnej, przy kasie basenu, jest wywieszona informacja jacy instruktorzy udzielają lekcji pływania. Są tam również numery telefonów do nich.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 maja 2010, 9:53 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 lut 2010, 8:17
Posty: 561
Lokalizacja: mam wiedzieć
PiTeK pisze:
Pani Kosicka ma doświadczenie i jest dobrym instruktorem. A że jest wymagająca i ma specyficzne podejście, które nie koniecznie może podobać się innym sprawia, że tworzą się plotki. W CSR na tablicy informacyjnej, przy kasie basenu, jest wywieszona informacja jacy instruktorzy udzielają lekcji pływania. Są tam również numery telefonów do nich.


Tak oczywiście , Pani Kosicka ma doświadczenie , ale podejścia do dzieci to nie ma. Wymagający jest każdy kto uczy pływania na tym basenie a podejście ma zdecydowanie specyficzne , takie że dzieci sie jej boją a nauka w strachu i lęku to żadna nauka. PITEK rozumiem Cię gdyż jesteś prezesem CSR i musi bronić ludzi którzy tam sie udzielają , ale zrozum że ona głównie odstrasza dzieci od pływania zamiasy je przyciągać i zachęcać. Poza tym przejdź sie kiedyś na basen i popatrz uważnie jak prowadzi ona zajęcia z dziećmi ze szkół, które odbywają sie praktycznie codziennie. Zajęcia trwają 45 minut i tak : najpierw rozgrzewka - zabawa 15 minut, później kawa jakieś 10 minut, później nauka jakieś 10 minut i później już zjeżdżalnia 10 minut. I tak to wygląda. Wiem bo już nie raz widziałem to z trybun.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 maja 2010, 17:22 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 kwie 2010, 13:22
Posty: 152
Lokalizacja: skądś
PiTeK pisze:
Pani Kosicka ma doświadczenie i jest dobrym instruktorem


Pani Kosicka doświadczenia moim zdaniem nie ma, a instruktora ma od około 3 lat. dla mnie za mało !

Hakeem pisze:
podejścia do dzieci to nie ma


z tym zgodzę się w 110% ! byłam na trybunach i obserwowałam jak prowadzi zajęcia...przeraziłam się widząc dzieci PRZESTRASZONE, PRZERAŻONE, POD PRESJĄ i ciągłym wrzaskiem p.Kosickiej, nie wspomnę już o jej nie kończących się gwizdach i krzyczeniem na cały basen ! nie wiem jak można prowadzić tak lekcje! PODZIWIAM RODZICÓW którzy dają pod jej opiekę swoje dzieciaczki ! a DZIECIOM serdecznie WSPÓŁCZUJE !

Hakeem pisze:
Zajęcia trwają 45 minut i tak : najpierw rozgrzewka - zabawa 15 minut, później kawa jakieś 10 minut, później nauka jakieś 10 minut i później już zjeżdżalnia 10 minut. I tak to wygląda. Wiem bo już nie raz widziałem to z trybun


chodzi chyba o zajęcia szkolne, bo na prywatnych lekcjach dzieci raz pływają a raz grają w piłkę... za co więc płacić...
nie wiem czy ta pani w ogóle nadaje się do pracy z dziećmi ?! jestem zbulwersowana. zobaczę w następnym tygodniu jak wyglądają zajęcia szkolne pod opieką "instruktora" Kosickiej


Ostatnio zmieniony 27 maja 2010, 9:15 przez wróżka, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..