Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 1:36

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
Post: 18 wrz 2011, 21:29 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 15 lis 2010, 21:14
Posty: 192
Lokalizacja: over the corner
Witam, przepraszam że "przytruję" o polityce ale zaraz mamy wybory więc może ktoś by przybliżył kto się znajdzie na naszych kartach do głosowania. Na stronie głównej mamy reklamę prezesa klubu, na mieście na plakatach występuje wspólnie z marszałkiem Sejmu. Nie widać na plakatach posła Romana B. - czemu? Ja - pomimo że osobiście PO jest mi najbliższe ideologicznie jednak przez te 4 lata się na niej zawiodłem (liczyłem na jakieś spektakularne reformy, no i te głosowania w sprawie aborcji i związków partnerskich...), PiS powoduje że czuję się jakoś nieswojo, SLD wiemy że... jest, Ruch Palikota... też, a czy lokalnie występuje PJN i PSL? A kandydaci niezrzeszeni?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 wrz 2011, 21:51 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
...


Ostatnio zmieniony 23 lis 2012, 8:24 przez turek, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 wrz 2011, 7:01 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 14 gru 2010, 14:03
Posty: 20
Lokalizacja: Z-c
Zdaje się że p.Michalskiego poparł publicznie p.M.Fiedorowicz były burmistrz Zgorzelca (informacja pochodzi z radia)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 wrz 2011, 7:54 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2006, 15:00
Posty: 1013
Lokalizacja: STĄD
turek pisze:
Dla mnie osobiście już na samym starcie spaleni są kandydaci, którzy na bilbordach wyborczych, mocno retuszują, "ulepszają"
Przecież dzisiejsza rzeczywistość w coraz większym stopniu opiera się na oszustwie. Wczoraj mi taka refleksja przyszła do głowy, podczas maratonu siatkarsko-koszykarskiego przed tv. Różnica poziomu umiejętności najlepszych jest tak minimalna, że aby wygrać, trzeba szukać różnych sztuczek, niekoniecznie opartych o czysty sport. Podobnie ma się sprawa w polityce. Chociaż 'podobnie' to za mało powiedziane. Polityka wiedzie w tym prym i oszukaństwa jest tam tyle, że aż dziw, że niektórzy wierzą jeszcze w wybory. W tym kontekście dziwi mnie zdziwienie retuszowaniem podobizn polityków. Generalnie ludzi zwracających na to uwagę jest garstka, mało istotna procentowo dla macherów politycznych. Szare masy daje się ogłupiać i sobą manipulować. Mało tego - one to uwielbiają. Taki urok demokracji ;-)


Ostatnio zmieniony 19 wrz 2011, 8:02 przez Chuck Norris jr, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 wrz 2011, 9:21 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 29 lis 2008, 20:23
Posty: 294
Lokalizacja: zgorzelec
Ciekawą charakterystykę kandydata na senatora Michalskiego przedstawił na swoim blogu Przekorny pt." Jasio tu, Jasio tam..."


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 wrz 2011, 12:13 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 01 sie 2007, 17:50
Posty: 163
Lokalizacja: Zgorzelec
cortland pisze:
Na stronie głównej mamy reklamę prezesa klubu, na mieście na plakatach występuje wspólnie z marszałkiem Sejmu. Nie widać na plakatach posła Romana B. - czemu?


Jest jego reklama u 'konkurencji' :)

http://www.zinfo.pl/


Ostatnio zmieniony 19 wrz 2011, 12:14 przez andreas, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 wrz 2011, 18:39 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2010, 20:08
Posty: 55
Lokalizacja: Zgorzelec
jendrzej pisze:
Ciekawą charakterystykę kandydata na senatora Michalskiego przedstawił na swoim blogu Przekorny pt." Jasio tu, Jasio tam..."

Przekorny wie co mówi... Ale pomijając już Janka Michalskiego z PO zastanówmy się na kogo warto oddać swój głos. Ja w wyborach do senatu zagłosuję na bezpartyjnego, popieranego przez Dutkiewicza Jerzego Zielińskiego - facet ma największe doświadczenie w samorządzie ze wszystkich kandydatów oraz dobrą opinię dlatego oddam na niego swój głos.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 wrz 2011, 18:56 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
Defender pisze:
facet ma największe doświadczenie w samorządzie ze wszystkich kandydatów

Fakt idealny argument.
Cytuj:
oraz dobrą opinię

a gdzie te opinie zaczerpnięte?
Cytuj:
dlatego oddam na niego swój głos

A do Sejmu na POlikota
]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 wrz 2011, 20:36 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 14 gru 2009, 20:23
Posty: 106
Lokalizacja: Manhattan
atomic pisze:
Cytuj:
Zdaje się że p.Michalskiego poparł publicznie p.M.Fiedorowicz były burmistrz Zgorzelca (informacja pochodzi z radia)

Masz rację:
http://www.prw.pl/articles/view/16828
Mirek-ma-dziwna-slabosc-do-Jas: :smt023
http://pkaminski.blog.onet.pl/Mirek-ma- ... 35381687,n


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 wrz 2011, 21:04 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2010, 20:08
Posty: 55
Lokalizacja: Zgorzelec
CICHY pisze:
Fakt idealny argument.

Dla mnie doświadczenie jest argumentem bo w tym wypadku Zieliński bije wszystkich na głowę a Jasio z PO ma przy nim mizerne doświadczenie.
CICHY pisze:
a gdzie te opinie zaczerpnięte?

Od znajomych, ludzi znających się na lokalnej polityce.
CICHY pisze:
A do Sejmu na POlikota

I tu Cię rozczaruję bo do Sejmu na nikogo nie zagłosuję, tym bardziej na Ruch Palikota bo to nie moja bajka ani poglądy.

[ Dodano: Pon Wrz 19, 2011 10:14 pm ]
A swoją drogą wchodzę na gg Pana o nicku Cichy a tu niespodzianka... Narodowe Odrodzenie Polski (NOP). Czy ktoś odpowie mi na pytanie jak to możliwe aby NOP wystawił swojego kandydata (Panią Anettę Stemler) do Senatu w naszym okręgu? Jak oni zebrali ponad 2000 podpisów poparcia za tym kandydatem? Czy w Zgorzelcu i w całym okręgu aż tyle osób sympatyzuje z NOP? Czy jak?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 wrz 2011, 21:37 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
...


Ostatnio zmieniony 23 lis 2012, 8:26 przez turek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 wrz 2011, 22:17 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 06 lip 2006, 12:24
Posty: 489
Lokalizacja: Zgorzelec
A ja nie rozumiem poco i naco reklamuje sie u nas niejaka poseł-kandydat P. Machałek? co zrobiła dla naszego miasta czy gminy? Ktoś Ją tu zna? To zwykła bezczelność, wcześniej nazywać mieszkańców przestępcami a potem wstawiać swoją facjate na bilboard w ich mieście. Codziennie musze go mijać jak ide rano do roboty.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 wrz 2011, 6:09 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
turek pisze:
Wartości, narodowe, katolickie, nienawiść do PO... to tylko niektóre podobne kierunki obu ugrupowań


Wartości narodowe, katolickie charakteryzują ugrupowania prawicowe, Turku toż to elementarz :roll: . NOP, KPN, PiS są jednak mocno radykalne :| w odróżnieniu do np. Nowej Prawicy Korwina Mikke ;) czy PJN'u. Co do nienawiści radykalnych ugrupowań typu PiS NOP czy KPN do PO, mnie nie dziwi - społeczeństwo chętnie utożsamia swoje frustracje, niepowodzenia z aktualnie rządzącą partią. W historii III RP jeszcze żadnej partii nie udało się utrzymać władzy przez dwie kadencje. :smt082 Na tej nienawiści można zdobyć spore poparcie. Przykład? Samoobrona w latach świetności. :oops: Polacy nie maja poglądów politycznych :oops: , a głos oddają wyłącznie na podstawie emocji... lub wymyślonego wizerunku, sądząc że kolejna partia i kolejny wybór coś w ich życiu zmieni. :smt082


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 wrz 2011, 8:02 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
Wyborco! Nie głosuj na jedynki!
http://pl-pl.facebook.com/pages/Wyborco-nie-głosuj-na-jedynki/162357690456659

P.S. nie rozumiem, dlaczego ludzie uważają, że Korwin nie jest radykalny?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 wrz 2011, 8:27 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
zubek pisze:
P.S. nie rozumiem, dlaczego ludzie uważają, że Korwin nie jest radykalny?


Pewnie masz na myśli jego podejście do KARY ŚMIERCI, :roll: a raczej poglądu, że w zdrowym społeczeństwie jest niezbędna. Bo nie jest hipokrytą? W ostatnich 10'leciu ilu więźniów Alkaidy zostało sprowadzonych do Polski? Ilu ich było torturowanych. Na ilu stosowano waterboarding? Ilu tego nie przeżyło? Więc? Tabu? Masz wyrzuty sumienia z tego powodu? Chcesz utrzymywać zwyrodnialców, którzy gwałcili, mordowali dzieci?, którzy w więzieniach maja ochronę i żyją lepiej i na wyższym poziomie niż niejedno dziecko w tym kraju? Dostęp do darmowej opieki medycznej, edukacji?

Korwin nie boji się swoich poglądów i nie patrzy na sondaże... aby były poprawne politycznie, papkowate, nijakie, zmiksowane większością sondażową. 8)

[ Dodano: Wto Wrz 20, 2011 10:10 am ]
Bardzo dobry pomysł który zbliży nas do demokracji a nie manipulacji "Obywatela Piszczyka" :smt023
http://wybory.wp.pl/title,Kontrowersyjn ... caid=1d0ea


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..