Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 5:41

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
Post: 02 cze 2012, 20:36 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 cze 2009, 21:10
Posty: 804
Lokalizacja: San Francisco
Myślę że trzeba założyć osobny wątek na temat odczuć "szarych" osób obserwujących te obchody, jak również zmiany w Pieńsku w ostatnich tygodniach.

edyta: Teraz już domyślam się czemu patronat nad tą imprezą ma m.in ZG.INFO
Występuje KRAMER w skład którego wchodzi Pan Milintowicz, który jest redaktorem od reklamy i tym sposobem "koło" się nakręca- jak by ktoś nie wiedział. :lol:


Ostatnio zmieniony 02 cze 2012, 21:19 przez MARUNIO, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 cze 2012, 23:59 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
MARUNIO pisze:
Występuje KRAMER w skład którego wchodzi Pan Milintowicz, który jest redaktorem od reklamy i tym sposobem "koło" się nakręca- jak by ktoś nie wiedział. :lol:


Czego "koło" się nakręca, bo nie bardzo wiem co masz na myśli?? 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 cze 2012, 13:12 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 cze 2009, 21:10
Posty: 804
Lokalizacja: San Francisco
np. grupy KRAMER, bo wygląda na to że brak wzięcia zastępują występami na takich imprezach. Nie wielkim dowodem na moje przypuszczenia jest powstanie TAX FREE, który de fakto też pojawi się na tej scenie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 cze 2012, 14:11 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
Ty chyba nie do końca rozumiesz czym tak naprawdę jest umowa pomiędzy poszczególnymi mediami a organizatorem tej czy innej imprezy, zwana patronatem medialnym...

Jest to nic innego, jak z jednej strony zabezpieczenie odpowiedniego nagłośnienia w mediach imprezy (od strony organizatora), z drugiej natomiast reklama dla tego czy innego medium, pojawiająca się na ulotkach, plakatach czy stronie internetowej organizatora, informująca o danym wydarzeniu...

Jeśli więc www.zgorzelec.info objęło patronatem tę imprezę, to zyskało sobie reklamę, ale reklama nie dotyczy zespołu KRAMER, lecz wydawcy i tytułu - w tym wypadku nazwy portalu...

I jeszcze jedno - nie ma najmniejszych problemów, jeśli się chce opisać przebieg jakiegoś tam eventu, bez konieczności bycia jednocześnie patronem medialnym... I druga sprawa - nie przypominam sobie, aby na stronie portalu pojawiała się nazwa zespołu zbyt często. Szczerze mówiąc, nie przypominam sobie, kiedy pojawiła się tam po raz ostatni... ;)

Tak więc podejrzenia o ukrytą reklamę Kramera przez portal, uważam delikatnie rzecz ujmując za zbyt mocno naciągane.. :smt028


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 cze 2012, 14:57 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Zgadzam się z przedmówcą 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 cze 2012, 17:19 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 cze 2009, 21:10
Posty: 804
Lokalizacja: San Francisco
Z.Info= p.Milintowicz=Kramer=p. Kosiorek=Tax Free
Ja to widzę właśnie tak i myślę że większość widzi te powiązania które dają do myślenia, a to że Kramer na Z.Info nie przewija się zbyt często to chyba zasługa naczelnego który z pewnością nie pozwolił by na to, aby ta nazwa zdominowała portal. Ponoć jak się konsumuje sam dżem bez bułki, to on się kiedyś przeje ;)

O umowie pomiędzy mediami a organizatorem nie wspominam, bo jeśli kiedyś ona ujrzy światło dzienne, to będzie to wersja dla "malućkich"
Zakładając wątek nie chciał bym skupiać się na Kramerze, ale poznać opinie uczestników, publiczności.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 cze 2012, 5:13 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
MARUNIO - Ty lepiej spisku szukaj w swoim UM - tam jest źródło informacji i tajnej zmowy ]:->

przekorny pisze:
Ty chyba nie do końca rozumiesz czym tak naprawdę jest umowa pomiędzy poszczególnymi mediami a organizatorem tej czy innej imprezy, zwana patronatem medialnym...


Tak to wygląda... :roll:

MARUNIO pisze:
Zakładając wątek nie chciał bym skupiać się na Kramerze, ale poznać opinie uczestników, publiczności.


To w jakim celu cytujesz nam Edytę w pierwszym poście? To jej opinia o całej imprezie? :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 cze 2012, 7:59 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 08 lis 2006, 12:29
Posty: 4
przekorny pisze:
MARUNIO pisze:
Występuje KRAMER w skład którego wchodzi Pan Milintowicz, który jest redaktorem od reklamy i tym sposobem "koło" się nakręca- jak by ktoś nie wiedział. :lol:


Czego "koło" się nakręca, bo nie bardzo wiem co masz na myśli?? 8)


Witam :) zrobiło się gorąco :) wow! :)
Na dzień dzisiejszy Kramer nie musi narzekać na brak pracy :) Dni Pieńska były kolejnym zleceniem jak wszystkie w których uczestniczę w zespole już od 15 lat :)
Prawdą jest że TAX FREE powstało na bazie naszych muzyków, dołączył do tego jeszcze mój przyjaciel Waldek :) , ale jest to całkiem inny projekt muzyczny który walczy o osiągnięcie innego celu :) czego kolegom serdecznie życzę.

A zgorzelec.info jest moim miejscem pracy które na pewno nie zamieniłbym na stołek w Urzędzie Miasta :)

Pozdrawiam

Adam Milintowicz
www.kramer.pl
www.zgorzelec.info

[ Dodano: Pon Cze 04, 2012 4:23 am ]
MARUNIO pisze:
Z.Info= p.Milintowicz=Kramer=p. Kosiorek=Tax Free
Ja to widzę właśnie tak i myślę że większość widzi te powiązania które dają do myślenia, a to że Kramer na Z.Info nie przewija się zbyt często to chyba zasługa naczelnego który z pewnością nie pozwolił by na to, aby ta nazwa zdominowała portal. Ponoć jak się konsumuje sam dżem bez bułki, to on się kiedyś przeje ;)

O umowie pomiędzy mediami a organizatorem nie wspominam, bo jeśli kiedyś ona ujrzy światło dzienne, to będzie to wersja dla "malućkich"
Zakładając wątek nie chciał bym skupiać się na Kramerze, ale poznać opinie uczestników, publiczności.


Witam zrobiło się gorąco wow!
Na dzień dzisiejszy Kramer nie musi narzekać na brak pracy Dni Pieńska były kolejnym zleceniem jak wszystkie w których uczestniczę w zespole już od 15 lat
Prawdą jest że TAX FREE powstało na bazie naszych muzyków, dołączył do tego jeszcze mój przyjaciel Waldek , ale jest to całkiem inny projekt muzyczny który walczy o osiągnięcie innego celu czego kolegom serdecznie życzę.

A zgorzelec.info jest moim miejscem pracy które na pewno nie zamieniłbym na stołek w Urzędzie Miasta

Pozdrawiam

Adam Milintowicz
www.kramer.pl
www.zgorzelec.info


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 cze 2012, 16:47 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 cze 2009, 21:10
Posty: 804
Lokalizacja: San Francisco
Panie Adamie myślę że zostałem źle odebrany i chce wyjaśnić że nie jest tak, że ja doszukuję się jakiegoś spisku (jak napisał YELLO) tylko że mocno widać współpracę i aktywność. ;)
Arek nie myślałem że muszę pisać dosadnie, ale widzę że chyba tak. Edyta = EDYCJA
Mam nadzieję że teraz to jasne :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..