Dzisiaj jest 28 mar 2024, 17:17

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 456 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 31  Następna
Autor Wiadomość
Post: 03 maja 2013, 13:48 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
tymczasowynikt pisze:
...ubliżanie osobom publicznym...


Kto tu jest publiczny przepraszam? 8)

tymczasowynikt pisze:
A czytając te wszystkie posty na forum moja osoba tylko płakała ze śmiechu i z zażenowania, że ludzie potrafią być tak głupi...


Czy Ty przypadkiem nam tutaj nie ubliżasz? A gdzie Twoje powyższe przemyślenia o bezsensie obrażania - zwłaszcza w święta :smt064

tymczasowynikt pisze:
PS: już domniemam jaka będzie teraz nagonka na moje posty umieszczone na forum jak i na moja osobę gdyż wypowiadając się na tym forum moja osoba spotka się z nie lada krytyka na wyżej wymienionym forum.


Aż tak wielkiego kija w mrowisko nie włożyłeś :roll:
Skromności nieco... :smt021

tymczasowynikt pisze:
Nie wiem co pięć i jakoś osoby z tej firmy mnie nie interesują a tym nie miej jakiś tam pan...


A teraz po polsku tak byśmy mogli się zrozumieć ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 maja 2013, 13:49 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
tymczasowynikt pisze:
Święta czy nie święta moim zdaniem jest bezsensowne ubliżanie osobom publicznym


To oni są osobami publicznymi? :smt003 nie wygłupiaj się :smt075

komandos pisze:
Dr Skacz pisze prawdę, a prawda niektórych boli


Wszystkie firmy ochroniarskie łamią przepisy, zastawiając cały chodnik przed bankami, stając przed wejściami do marketu. Piast systematycznie staje przed wejściem do Kauflandu, a panowie na szybkie zakupy, Masada staje w dziwnych miejscach. Dziwi mnie jedynie tak wielka nagonka na ta firmę.

yARO_81 pisze:
Ja tez jestem do nich uprzedzony bo mam powody. M.in. jak w parku musialem uciekac na trawe z wozkiem bo "swieta krowa" pan F. jechal alejka i nie mial zamiaru nas przepuscic nawet jak to mu sugerowalem.

Dno i 5m mulu.


Tego typu zachowanie powinno się napiętnować bez dwóch zdań. Tyle, że Ty nie robisz z tego 'wojny' na całego.


YELLO_35 pisze:
Bo jak pójdzie tak dalej to userzy mogą dojść do wniosku , że to On jest zły , a wspomniana grupa z kogutami na dachu nie popełnia absolutnie żadnych błędów


No i widzisz, czy to ten jeden gość jakiś tam F. jeździ sam tymi autami? wątpię, to inni ludzie siedzą za kółkiem i to właśnie tych konkretnych trzeba ścigać za frajerskie zachowanie na drodze.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 maja 2013, 13:53 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Marcopollo pisze:
...to inni ludzie siedzą za kółkiem i to właśnie tych konkretnych trzeba ścigać za frajerskie zachowanie na drodze.


I m.in. dlatego należałoby udowadniać to fotkami - a dla kontry innych lokalnych służb ochrony również :smt027


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 maja 2013, 13:57 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
YELLO_35 pisze:
a dla kontry innych lokalnych służb ochrony również


O to chodzi, wszystkich, a nie jedną firmę....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 maja 2013, 14:04 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 maja 2013, 12:18
Posty: 71
Kolego tmczasowynikt,
Skoro nie znasz pana F i jego firmy to dlaczego ich bronisz?
Nie chodzi mi o to, że nie masz do tego prawa, wręcz przeciwnie to wolny kraj.
Piszesz „gdyby ktoś was zaczął oczerniać to ciekawe jak wy byście się zachowywali.”
A jak ty byś się zachował gdyby pan F wciskając ci kity o swoim wyszkoleniu, byciu instruktorem od wszystkiego, naciągnął cie na kasę! Co byś zrobił gdybyś dowiedział się, że takich jak ty jest wielu!
-„wstyd ci jest za rodaków”
-wstyd to kraść i oszukiwać!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 maja 2013, 14:13 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 03 maja 2013, 7:49
Posty: 11
Kolego komandos nie zagłębiam się aż tak w ten temat.. mnie nikt nie oszukał.
Co by moja osoba zrobiła trudno jest postawić się w takiej sytuacji. Więc nie wiem jak moja osoba by się poczuła.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 maja 2013, 14:19 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
tymczasowynikt pisze:
Co by moja osoba zrobiła trudno jest postawić się w takiej sytuacji. Więc nie wiem jak moja osoba by się poczuła.


Skoro Twoja osoba (jak się sam zwiesz) ma tak mało empatii to może niezbyt warto rozmawiać z osobami które miały ten problem? :roll:

tymczasowynikt pisze:
...nie zagłębiam się aż tak w ten temat..


A może właśnie warto? Po co dyskutować z ludźmi skoro się nie zgłębiło tematu? Tak dla zasady tylko? :smt064
Poza tym nie odpowiadasz na pytanie do Ciebie...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 maja 2013, 17:44 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lip 2012, 19:34
Posty: 314
Jak już napisałem, dla mnie zwykli ochroniarze z "Fenix'a" to są pracownicy tacy jak Wy, czy ja. Nic nikomu winni, poza zachowaniem w pracy. Jednak ich dyletanctwo, skłonność do łamania przepisów odnośnie parkowania (bo takie zazwyczaj łamią), czy brak jakichkolwiek umiejętności połączony z próbą kreowania się na pełnoprawną jednostkę mundurową, są dla mnie jasną wskazówką, poczynaniom której firmy chciałbym się przyglądać. To jest wolny kraj, mogę robić zdjęcia osobom łamiącym prawo, mogę również robić to wybiórczo, tylko tym komu mam "widzi mi się". Niestety dla zwykłych pracowników związali się z firmą utożsamianą z całkowitym olewatorstwem. Niestety też dla nich dopóki nie zmienią swojego postępowania, dopóty będą ludzie, którzy każdy ich zły ruch będą notować. A co do innych firm ochroniarskich w mieście to jakoś żadna z nich nie zaszła mi tak za skórę jak FENIX. No i na dokładkę jedna osoba od nich zrobiła parę osób ma kasę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 maja 2013, 20:44 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 maja 2013, 20:38
Posty: 9
Komandos ma rację. W głowie się nie mieści - nie można oszukiwać - nawet o ten " srebrrrrnik judaszowy jeden "


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 maja 2013, 10:48 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 10 maja 2013, 10:41
Posty: 1
nic dodać


Ostatnio zmieniony 10 maja 2013, 10:58 przez Radionasłuchowiec, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 maja 2013, 10:55 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Radionasłuchowiec pisze:
Sprawa została zgłoszona do Firmy Navcomm jak i do Urzędu komunikacji elektronicznej.


To już bardzo konkretny zarzut - ciekawe jestem jak teraz zareagują na ten fakt 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 maja 2013, 14:57 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lip 2012, 19:34
Posty: 314
Ktoś zgłosił postępowanie Fenixa? W jakiej sprawie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 maja 2013, 20:09 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 maja 2013, 19:53
Posty: 13
Witam!
Czym jest Ratownictwo Taktyczne? Takim elementem scalającym ratownictwo. Tylko kto w grupie Fenix ma uprawnienia do ratowania? Ano raczej nikt. Na pewno nie pan Gerard F. słynny kowboj, ale raczej z ciemnej strony mocy. Jak podają na stronie szkoli do zadań specjalnych, ale jakich? Za ile? Na jakiej podstawie? Kiedyś nad morzem kupiłem "żółte papiery" dla kumpla. Certyfikat dla idioty. W dobie komercjalizacji wszystko można kupić. Nawet papier od psychologa. Oj tam nawet czapke z Iraku.
Pytaniem jedynie pozostaje dlaczego przez tyle czasu jest na to zbyt.
Będąc jednak medykiem wiem, że nic nie trwa wiecznie, a papier z nad morza szybko się przyda.
Będę cześciej diagnozował. Polecam się wszystkim z problemami :smt027


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 maja 2013, 20:40 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lip 2012, 19:34
Posty: 314
Widzę, że nie dość, że ktoś mi wchodzi w moje kompetencje odnośnie informowania ludzi na temat poczynań Fenix'a, to jeszcze ma podobny nick do mojego. Super sprawa! :smt020


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 maja 2013, 20:46 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 maja 2013, 19:53
Posty: 13
Kolego pamiętaj, że daleko ci do Kiczu. Ty Skacz. Paniał :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 456 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 31  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 72 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..