Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 10:19

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Post: 19 wrz 2013, 7:59 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
Pomijajac fakt, ze dzialania takich firm jak ta okreslam po prostu jako kur.wstwo, natomiast widze ze niektore osoby staraja sie zrzucic wine na innych. A to ze ich wmanipulowali, a to ze osoby starsze, a to ze Halama i inne... zgroza... przychylam sie do wypowiedzi Dr.Dre o ubezwlasnowolnieniu.

Nie winie nikogo kto dal sie zlapac na sam pokaz i po prostu podziekowal i wyszedl.
Zreszta dalem wybor miedzy debilem, a bogaczem, no ale widac... uderz w stol...

AdrianMarkowski pisze:
następnym razem trzeba oddawać zaproszenia do jakiegoś schroniska dla bezdomnych
O! To jest dobry pomysl :)

W druga strone. Moze to jest tez pomysl dla bezrobotnych... komplet garnkow w Realu kostuje ile? 1000zl? Sprzedacie za 7000 czy nawet za 5000 to wam sie kabareton zwroci... chetnych jak widac nie brakuje... :smt021 :smt044

Aaa jeszcze jedno. Dla osob, ktorym sie wyczerpala lista potencjalnych winnych proponuje obwinic:
- Ryzego Tuska
- Bronka Komorowskiego
- Jaroslawa Kaczynskiego
- Ludwika Dorna

a przede wszytkim Jacka Wincentego Rostowskiego... za malo zabiera widac skoro stac niektorych na garnki za 9 'patykow'


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 wrz 2013, 8:18 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 23 sie 2009, 20:33
Posty: 134
Lokalizacja: Zgorzelec
Viper, zgoda szacunek się należy, bez dwóch zadań, ale słowo „debil” nie padło personalnie, a było to określenie grupy osób która dała się naciągnąć. Co nie znaczy, że to słowo zostało słusznie dobrane. Trzeba żyć w świecie rzeczywistym, by później sytuacje które opisywał założyciel tematu, oraz teksty w stylu „nie bądź głupi kup garnki” również spływały jak po kaczce i nikt ich nie brał do siebie osobiście.

Marcopollo, jako że lekkoatletyka to bardzo kulturalny sport, mający kibiców w większości inteligentnych i na pewnym poziomie, nie bez kozery nazywana królową sportów, to prawdopodobnie w najlepszym wypadku ktoś wytarga cię za ucho i wyprowadzi za bramy stadionu ;) . Osobiście jednak bym tego jednak nie odebrał, pomyślał bym raczej że musisz być bardzo pijany. Choć prawda jest taka, że sportowcy muszą być przyzwyczajeni do takich zachowań kibiców, ba w niektórych środowiskach kibiców jest to w pełni akceptowalne. Zobacz na kibiców piłkarskich, lub udaj się na mecz koszykarski, tam niejednokrotnie usłyszysz „debil, dureń, kretyn czy idiota” kierowane w stronę zawodników, czy trenera, ba … bardzo często usłyszysz to z ust kobiecych. Wyobrażasz sobie takie zachowanie na rozgrywkach snookera ? Raczej nie, wiec co sport to inna kultura.

Tak czy inaczej, w tym poście nikt personalnie nie skierował słowa „debil” więc i Twoje Marcopollo porównanie zgoła nietrafne. Tam chyba padło „trzeba być debilem by kupić garnki za kilka tyś”, więc jeśli chcesz użyć porównań, to powinieneś napisać „trzeba być debilem by uprawiać sport, czy rzut oszczepem” – i uwierz mi takie zdania mogą obić się o uszy. Co jednak nie robi na mnie wrażenia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 wrz 2013, 14:59 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 wrz 2013, 0:34
Posty: 24
Coraz częściej pojawia się tu epitet debil.
Faktycznie na pokazie było mnóstwo debili, delikatnie mówiąc. Tymi debilami byli ludzie z firmy Ecovital, bo tylko debil może być takim ścierwem dla innego człowieka. Powtarzam, każdy mógł być w to wrobiony, pracownicy Ekovital są bardzo dobrze wytresowani jak rasowe burki. Wiedzą doskonale jak manipulować ludźmi, są po prostu mistrzami, znają się świetnie na psychologii. Poza tym są oszustami, tak jak widać na forum- dopisanie 1000 zł za gratisową patelnie. Ale to tylko 1 przypadek. Ilu ludzi nie siedzi na tym forum i się jeszcze nie połapali ze maja garnek nie za 78 zł ale 78 zł razy 36 miesięcy= 2808 plus ewentualne gratisy za tysiaka !!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 wrz 2013, 16:54 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 15 lis 2010, 21:14
Posty: 192
Lokalizacja: over the corner
AdrianMarkowski pisze:
Viper, zgoda szacunek się należy, bez dwóch zadań, ale słowo „debil” nie padło personalnie, a było to określenie grupy osób która dała się naciągnąć. Co nie znaczy, że to słowo zostało słusznie dobrane. Trzeba żyć w świecie rzeczywistym, by później sytuacje które opisywał założyciel tematu, oraz teksty w stylu „nie bądź głupi kup garnki” również spływały jak po kaczce i nikt ich nie brał do siebie osobiście.

Marcopollo, jako że lekkoatletyka to bardzo kulturalny sport, mający kibiców w większości inteligentnych i na pewnym poziomie, nie bez kozery nazywana królową sportów, to prawdopodobnie w najlepszym wypadku ktoś wytarga cię za ucho i wyprowadzi za bramy stadionu ;) . Osobiście jednak bym tego jednak nie odebrał, pomyślał bym raczej że musisz być bardzo pijany. Choć prawda jest taka, że sportowcy muszą być przyzwyczajeni do takich zachowań kibiców, ba w niektórych środowiskach kibiców jest to w pełni akceptowalne. Zobacz na kibiców piłkarskich, lub udaj się na mecz koszykarski, tam niejednokrotnie usłyszysz „debil, dureń, kretyn czy idiota” kierowane w stronę zawodników, czy trenera, ba … bardzo często usłyszysz to z ust kobiecych. Wyobrażasz sobie takie zachowanie na rozgrywkach snookera ? Raczej nie, wiec co sport to inna kultura.

Tak czy inaczej, w tym poście nikt personalnie nie skierował słowa „debil” więc i Twoje Marcopollo porównanie zgoła nietrafne. Tam chyba padło „trzeba być debilem by kupić garnki za kilka tyś”, więc jeśli chcesz użyć porównań, to powinieneś napisać „trzeba być debilem by uprawiać sport, czy rzut oszczepem” – i uwierz mi takie zdania mogą obić się o uszy. Co jednak nie robi na mnie wrażenia.

Szczerze to nie całkiem rozumiem co ma zarobkowe rzucanie patykiem z całej siły w dal, celowanie piłką do obręczy albo w kopanie jej między słupki do tego wątku...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 wrz 2013, 18:23 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 23 sie 2009, 20:33
Posty: 134
Lokalizacja: Zgorzelec
cortland pisze:
Szczerze to nie całkiem rozumiem co ma zarobkowe rzucanie patykiem z całej siły w dal, celowanie piłką do obręczy albo w kopanie jej między słupki do tego wątku...

Czasami warto przeczytać więcej niż ostatni post, wtedy takie pytania staną się zbędne, a wynikm dyskusji pomiędzy użytkownikami bardziej zrozumiały.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 wrz 2013, 19:58 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lip 2012, 19:34
Posty: 314
Panowie, dyskusja odbiega już od tematu, wróćmy do sprawy naiwności jednych i cwaniactwa drugich.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 wrz 2013, 22:17 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
Dr.Skacz pisze:
wróćmy do sprawy naiwności jednych i cwaniactwa drugich

to ja proponuję coś takiego:
http://wyborcza.pl/1,75478,14493246,Eme ... czki_.html
i mały cytat - tak mi się skojarzył z Waszą dyskusją i idiotami;)
Cytuj:
Naprawdę nie robiłbym z tego wszystkiego sensacji, bo z mojej strony nie było żadnego uchybienia. Jeśli pan tego nie rozumie, to znaczy, że jest pan idiotą.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 wrz 2013, 22:51 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lip 2012, 19:34
Posty: 314
Hehehe bawią mnie te komentarze pod artykułem. Nikt ich do tej pożyczki nie zmusił, a nawet
Cytuj:
"Wszyscy mówili, że to lichwa."
więc o co ten hałas? Podpisali umowę dla niepełnosprawnych umysłowo, nie spłacili jej to teraz mają ;) Dura lex, sed lex. Trzeba było nie podpisywać, a nie potem płakać w artykule.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 wrz 2013, 6:48 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 30 lip 2011, 11:37
Posty: 240
Lokalizacja: Pieńsk
dla mnie to wszystko przemyślane, od początku do końca działanie firmy "naciągacz" :lol: Halama był wypełnieniem wieczoru, żeby ludziska nie polecieli się chwalić, jaki to interes życia zrobili :lol: do tego, za te pieniążki to pewnie Halama,by do mnie do domu wpadł na ten występ :smt003 no i wszyscy co się nabrali, byli na tyle zaabsorbowani,że zarobieni po uszy sprzedawcy mogli się spokojnie spakować i udać na zasłużony odpoczynek :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 wrz 2013, 11:10 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Kontynuacja tematu, tym razem w woj. lubuskim:
http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.d ... /130919204
Piotr


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 wrz 2013, 19:02 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 cze 2009, 21:10
Posty: 804
Lokalizacja: San Francisco
roman77 pisze:
dla mnie to wszystko przemyślane, od początku do końca działanie firmy "naciągacz" :lol: Halama był wypełnieniem wieczoru, żeby ludziska nie polecieli się chwalić, jaki to interes życia zrobili :lol: do tego, za te pieniążki to pewnie Halama,by do mnie do domu wpadł na ten występ :smt003 no i wszyscy co się nabrali, byli na tyle zaabsorbowani,że zarobieni po uszy sprzedawcy mogli się spokojnie spakować i udać na zasłużony odpoczynek :lol:


Jak dla mnie to chcesz błysnąć złotymi myślami przez ponad tydzień wałkowanego tematu.
Napisałeś dużo, a za razem nic!!!! :smt021


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 wrz 2013, 10:04 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
MARUNIO - nie przesadzaj - to takie podsumowanie tematu i tyle :smt033


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 wrz 2013, 20:42 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Dziś wracając z pracy i wysiadając z autobusu na Poniatowskiego przed pawilonem wychodzących z pojazdu nagabywała hostessa z koszykiem rozdając na lewo i prawo zaproszenia w kopertach - pewnie znowu na jakieś zakupy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 wrz 2013, 7:15 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Z nowej Angory :

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 paź 2013, 13:24 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 wrz 2013, 0:34
Posty: 24
Powrót do sprawy garnków firmy Ekovital- Robert Makłowicz o swojej współpracy z tą firmą.

W czasie prezentacji garnków firmy Ekovital, dość często podkreślano, iż garnki te są używane przez kucharzy na Olimpiadzie (gdy zapytałem firmę Ekovital na jakiej olimpiadzie, gdyż znam się na branży gastronomicznej uzyskałem odpowiedz niemieckiej -o również bliska mi branża, ale nazwę proszę –nastąpiła zmiana tematu) jaki i również używane są przez samego Roberta Makłowicza w swoim programie telewizyjnym. Postanowiłem to sprawdzić i zapytałem Pana Roberta o jego współpracę z firmą Ekovital. Pan Robert Makłowicz jest obecnie w podróży w Norwegii, ale niemal natychmiast zareagował na moje zapytanie. O to jego odpowiedź:


Obrazek

Uploaded with ImageShack.us


oraz oświadczenie


Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Pan Makłowicz chce być pewien, że wszyscy to odczytają i udostępnił również oświadczenie na facebooku:

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us


Wszyscy Ci, którzy uwierzyli, że również Pan Robert korzysta z garnków i je kupili, powinni czym prędzej sięgnąć po rozum do głowy i próbować się wycofać. Być może jakiś pozew zbiorowy, gdyż wyraźnie widać, że firma ta posługiwała się nieprawdziwymi argumentami, wprowadzała klientów w błąd. A może tak jak Pan Robert Makłowicz zgłosić sprawę do Urzędu Ochrony Konsumenta?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 85 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..