forum.zgorzelec.info
http://forum.zgorzelec.info/

UWAGA NA ZŁODZIEJI GRASUJĄCYCH W C.H. PLAZA!!!!!
http://forum.zgorzelec.info/viewtopic.php?f=61&t=4902
Strona 1 z 1

Autor:  dohekaju [ 10 paź 2013, 12:51 ]
Tytuł:  UWAGA NA ZŁODZIEJI GRASUJĄCYCH W C.H. PLAZA!!!!!

UWAGA NA ZŁODZIEJI GRASUJĄCYCH W C.H. PLAZA !!!!
1 pazdziernika w CH PLAZA ukradziono mi portfel z dokumentami. Pamiętajcie że przy kradzieży należy natychmiast zablokować karty oraz nasze dokumenty takie jak dowód osobisty i prawo jazdy. Bank nasz lub inny od razu wprowadza Nasze dokumenty do systemu dokumentów skradzionych co uniemożliwia złodziejom korzystanie z Naszych dokumentów np w Providencie czy Chwilówkach!!! Dodam tylko że w ostatnim w czasie już spotkałam kilka osób które zostały okradzione w tym samym miejscu. Ja kojarze jedynie kobiete w ciemnych włosach ok 50 lat, ciemne włosy, granatowa kurtka wiatrówka która bardzo cicho skradła sie za mną w sklepie h&m. Dokumenty się teraz po tygodniu odnalazły, przyniósł je młody chłopak 10-12 lat, którego tato niby je znalazł w kontenerze. W portfelu było wszystko oprócz kasy. Karty lojalnościowe ze sklepów były ładnie poukładane w przegródki nawet te, które były luzem wrzucone. Paragony które znajdowały sie w portfelu również były wszystkie przeglądnięte i ułóżone równo... Jak ktoś miał również podobny przypadek w tym miejscu i kojarzy osobę, osoby które mogły to zrobić piszcie, może wspólnie uda Nam się namierzyć złodzieja i ukrócić proceder!!

Autor:  manzir [ 10 paź 2013, 13:07 ]
Tytuł:  Re: UWAGA NA ZŁODZIEJI GRASUJĄCYCH W C.H. PLAZA!!!!!

A próbowałeś przeglądnąć nagrania z monitoringu zarówno w sklepie, jak i w samym centrum handlowym - może nagrał się moment rabunku, no chyba, że złodzieje mają już obczajone miejsce, gdzie kamera nie ogarnia już zakamarków.

Autor:  dohekaju [ 10 paź 2013, 19:43 ]
Tytuł:  Re: UWAGA NA ZŁODZIEJI GRASUJĄCYCH W C.H. PLAZA!!!!!

w żadnym sklepie w plazie nie ma kamer, tylko w holu głównym i ponoć teraz w multikinie są. Opisałam osobę policji i dokładnie określiłam czas w jakim przebywałam tam. Mieli kamery sprawdzić. Chciałam sama zobaczyć ale powiedzieli mi że tylko policja ma do tego wgląd.

Autor:  Marcopollo [ 10 paź 2013, 19:53 ]
Tytuł:  Re: UWAGA NA ZŁODZIEJI GRASUJĄCYCH W C.H. PLAZA!!!!!

dohekaju pisze:
Chciałam sama zobaczyć ale powiedzieli mi że tylko policja ma do tego wgląd.To nie są kamery policji, wydaje mi się że jeśli właściciel zechce Ci pokazać nagranie, to może to zrobić, oczywiście nie musi. Trzeba poprostu poprosić, choćby ze względów bezpieczeństwa dla pozbycia się złodziei z galerii.

Autor:  SeaBlade [ 10 paź 2013, 23:00 ]
Tytuł:  Re: UWAGA NA ZŁODZIEJI GRASUJĄCYCH W C.H. PLAZA!!!!!

Zapewne po tym wpisie złodziejaszki będą miały się na baczności i potencjalne ofiary także.
Nie słyszałem o przypadku żeby nasza kochana policja kogoś takiego złapała, a spróbuj pojmać złodzieja i zrobić mu krzywdę to masz o 6.00 ekipę w kominiarkach w chacie. W stosunku to takich obywateli, są niezłykle skuteczni. Nasz system chroni oszustów, złodziei.

Autor:  dohekaju [ 11 paź 2013, 7:48 ]
Tytuł:  Re: UWAGA NA ZŁODZIEJI GRASUJĄCYCH W C.H. PLAZA!!!!!

I właśnie o to chodzi, żeby każdy uważał i był czujny. Że każda osoba niebezpiecznie zbliżająca się do Nas jest dla Nas potencjalnym złodziejem. Nikt nie ma zamiaru wyręczać policji w ich pracy i wymierzać im karę, chodzi o to że pewne fakty, skojarzenie osób może pomóc w identyfikacji złodzieja. Mam pewne podejrzenia, skojarzenia kim ta osoba może być, ale też nie mogę na kogoś rzucać oskarżenia bez zbitych dowodów. Ale jeśli takich osób będzie więcej i każda osoba pokrzywdzona zapamięta jakieś szczegóły i coś będzie mogła dopowiedzieć na ten temat to sytuacja może się wyjaśnić. A może ktoś widział osoby dziwnie się zachowujące i zna je choćby z widzenia. Nawet jeśli nie to może chociaż my mieszkańcy będziemy bardziej uważać a złodzieje nie będą tego robić na taką skalę. Bo wielu z Nas nie zdaje sobie sprawy jak to wygląda. A konsekwencje tego są różne...

Autor:  dohekaju [ 11 paź 2013, 7:56 ]
Tytuł:  Re: UWAGA NA ZŁODZIEJI GRASUJĄCYCH W C.H. PLAZA!!!!!

Ale rzeczywiście masz rację jesli chodzi o prace policji. Zgadzam sie z tym w 100% .Widzieliśmy ostatnio na necie i w Tv jak pracuje policja Bytowska....u nas w mieści też wcale nie wygląda to lepiej niestety. Dobrych policjantów jak na lekarstwo.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+1godz.
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/