Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 19:56

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
Post: 09 sty 2015, 13:12 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 09 sty 2015, 13:10
Posty: 1
TO NIE JEST KOLEJNE NUDNE OGŁOSZENIE O POSZUKIWANIU PRACOWNIKÓW RESTAURACJI :)

BURGER KING poszukuje RYCERZY do orszaku Króla!

• Nie powiemy Ci, że nasz zespół jest młody – mamy wszak w naszej drużynie seniorów rodu rycerskiego, zaprawionych w bojach, za to ciągle walecznych i młodych duchem!

• Ale Squad naszego zaciężnego regimentu naprawdę Cię zaskoczy, tak jak to, że otrzymasz godziwy żołd za wierną służbę i za udział w świetnych turniejach rycerskich organizowanych w naszym grodzie w Żarskiej Wsi!

• Nie będziemy mydlić Ci oczu obietnicą dołączenia do bractwa Kawalerów Mieczowych – Ty sam musisz stanąć do bitwy o najwyższe trofea i pokonać w otwartej walce licznych rywali!

• Dołącz do naszej drużyny, walcz o dobre imię naszego Króla i pozostań mu wierny !

GWARANTUJEMY - Z NASZYMI WARIATAMI NIE BĘDZIESZ SIĘ NUDZIŁ I ZAROBISZ GODNIE!
A JAK ZGŁODNIEJESZ, TO CIĘ NAKARMIMY!

Nie wysyłaj CV – napisz nam tylko kilka słów o sobie i nr telefonu na adres ... Oddzwonimy szybciutko :)

----------------

Normalnie otrzymałbyś bana i wątek poleciałby do KOSZ-a. Ale przyznam, że żartobliwie brzmią poszukiwania króla do orszaku, który kilka dni temu maszerował :roll: Ciekaw jestem czy tak samo żartobliwie traktujecie pracowników ;)
Ciekaw jestem również rozwoju wątku - maila do kontaktu oczywiście skasowałem :smt021
W sprawie tego typu ogłoszeń skontaktuj się z Administracją portalu.
YELLO_35


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 sty 2015, 13:52 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
A co na to wasz król:

Kibicujacy pisze:
Witam ! Chciałbym podzielić się opinią na temat Burger Kinga na Żarskiej Wsi.Dzisiaj z wielką nadzieją pojechałem na naszą A4, bardzo głodny ponieważ dowiedziałem się od przyjaciół, że właśnie otworzyli Burger Kinga - jeden z moich ulubionych fast foodów w którym często jem we Wrocławiu.Powiem krótko nasz Burger na Żarskiej to żart. Burger w wyglądzie ani przede wszystkim w smaku nie przypominał tych jedzonych wcześniej ! Do tego wszystkiego frytki strasznie przesolone. Mówię sobie nie na pewno coś im się nie udało więc zamówię jeszcze jedną samą kanapkę bez zestawu. Podchodzę do kasy a tam afera ponieważ nikt z personelu nie włada na poziomie podstawowym językiem angielskim, a obcokrajowiec ma straszny problem z zamówieniem 3 zestawów dla swojej rodzinki. Pomogłem więc kierownikowi restauracji w komunikacji z klientem i jakoś się udało zamówić. Ja na swoją drugą kanapkę czekałem 12 minut i również była nie udana jak pierwszy zamówiony burger.Mam nadzieje, że to tylko początki i po miesiącu będę mógł tam zajechać i wyjść zadowolony.P.S Zapomniałem wspomnieć, że ta sytuacja wydarzyła się w Burger Kingu w kierunku Wrocławia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 sty 2015, 15:23 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
Kibicujacy pisze:
Dzisiaj z wielką nadzieją pojechałem na naszą A4, bardzo głodny ponieważ dowiedziałem się od przyjaciół, że właśnie otworzyli Burger Kinga
Desperacja troche jechac specjalnie na A4 zeby zjesc cos niezdrowego :smt021

Burger King Zarska Wies Polnoc pisze:
ZAROBISZ GODNIE
Czyli ile? :smt064


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 sty 2015, 16:25 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 11:16
Posty: 2382
Lokalizacja: Zgorzelec
Nie sądziłem, że w naszym kraju istnieją jeszcze ludzie zafascynowani i to tak obsesyjnie tym niezdrowym, amerykańskim żarciem, żeby pędzić kilkanaście kilometrów w celu zjedzenia jednej buły :))) Normalnie aż przysiadłem gdy to przeczytałem i siedzę tak już z niedowierzaniem ponad trzy godziny. Całe szczęście, że tekst o burgerach i amerykańskiej jadłodajni w Zarskiej Wsi nie powalił mnie na kolana, bo nadal bym tak klęczał.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 sty 2015, 22:57 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
a ja tam nie przepadam za tzw. zdrowym jedzeniem i z tego burgerkinga to się nawet cieszę bo to jedyny fastfood jaki lubię - dla odmiany w ogóle nie kręcą mnie wieśmaki z kentaki. nie przeszkadza mi teź, że na autostradzie - Elvis Presley na swoje ulubione burgery samolotem latał więc i ja na swoje mogę samochodem podskoczyć ;P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 sty 2015, 12:50 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 11:16
Posty: 2382
Lokalizacja: Zgorzelec
No tak, o gustach się nie dyskutuje :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 sty 2015, 16:50 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 cze 2009, 21:10
Posty: 804
Lokalizacja: San Francisco
Arski dałeś zgodę na taki badziew??????? :shock:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 sty 2015, 10:21 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
MARUNIO pisze:
Arski dałeś zgodę na taki badziew??????? :shock:


A tak jakoś - dzień dobroci i rozbawiło mnie tak dziecinne podejście do zdawałoby się poważnej sprawy. Tym bardziej w kontekście krytyki tegoż lokalu :D
Swoją drogą ciekaw jestem czy będzie kontynuacja ze strony "Poszukiwacza Króla" ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lut 2015, 12:45 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 08 lut 2015, 12:28
Posty: 1
Nie zaczynac wspol prach z tymi falszymi twarzami do okola falszywce od menadżerów do pracowników obgaduja za plecami a falszywe usmiechy ciesza chcesz pogadac podbij czlowiek sie otwiera a tu wszycy do okola wiedza co gadales od a do z takie szlaufy tam sie rozgoscili na poczatku wszystkp gra na pokaz jak fajnie nie jest a potem wielcy wodzowie menadzerowie sciagaja maski i leca po bandac po katach sie chowaja i i na ucho nadaja az reke sama lata zeby nie jeb... w cymbal takiego facadlowca ale reka reke myje kiedys przygode jakas trafia i nie bedzie kozak jak burger kingu cwaniu sb na ringu kamery nagrywaja to sie furkaja ale to nie bedzie wiecznie na monitoringu na miescie na celownik wpadnie i juz nie ma kosi lapki burger kozacki blacha na lep o chodnik glebe zadza sie do okola wszyscy menadzerami sie czuja a gownp kumate nie wiedza gdzie palca wsadzic czy w du... czy w jape ale to paly i pewnie jeszcze nie przekopaly zadne szajbusy ale nie sa u sb a panosza sie grubo ze glowa pala zaje... na lep kokosa takiemu pyskatemu zeba wypluje to sie wytrenuje zachowanie jak w zegrze bedzie dreptal cyk cyk i w ryj mele takim pala im nie wchodzic w te spolki jeb... burger cfela pi...y w gimbazie zdeptac wyszczekanca do chodnila niech jak swinia patty kwita kli kli h... wam w cyc


edit by YELLO_35:

Za słownictwo ostrzeżenie.
Poziom wypowiedzi niech ocenią inni - ja nic nie rozumiem :smt078


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lut 2015, 13:35 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Co za bełkot! Niby po polsku, a nic nie rozumiem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lut 2015, 14:16 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 11:16
Posty: 2382
Lokalizacja: Zgorzelec
jazdapompa123 pisze:
Poziom wypowiedzi niech ocenią inni - ja nic nie rozumiem



Typowa gadka cwaniaczka z ulicy co w szkołę rzucał kamieniami. Dokładnie niby po polsku, a ni krzty nie można z tego pojąć :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lut 2015, 16:14 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 cze 2009, 21:10
Posty: 804
Lokalizacja: San Francisco
Zwykły troll. Zarejestrował się tylko po to, aby wylać swe żale. Post chyba do wywalenia w kosmos. :smt030


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lut 2015, 18:11 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
MARUNIO pisze:
Post chyba do wywalenia w kosmos


Cały wątek się do tego kwalifikuje - ale najlepiej to świadczy o pracodawcy... :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 kwie 2015, 14:36 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 22 kwie 2015, 12:16
Posty: 4
Poszukuję opinii o pracy w BK - czy ktoś z pracowników (byłych lub obecnych) może coś więcej napisać o atmosferze i warunkach?

Z góry dziękuję!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 30 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..