Dzisiaj jest 28 mar 2024, 16:54

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Post: 27 lip 2015, 15:37 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
A dlaczego na forum zero informacji o Pikiecie przeciwko islamizacji?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lip 2015, 17:17 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Gero pisze:
...dlaczego na forum zero informacji...


Akcja tak utajniona, że nikt nawet nie wiedział :roll:

Swoją drogą transparent (jakikolwiek, gdziekolwiek) z treścią typu "śmierć komuś" budzi we mnie niesmak :|


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lip 2015, 17:58 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 01 mar 2015, 22:32
Posty: 40
Oszolomy, nic tylko oszolomy po obydwu stronach Odry i Nysy.

"Niesmak" to jest malo powiedziane ... to juz rczej nawolywanie do nienawisci rasowej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lip 2015, 18:27 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
ziaro pisze:
do nienawisci rasowej
a powiedz mi od kiedy islam jest rasą? Bo jestem pewien, ze mylisz pojęcia, ale może od czasu dodania posta coś się zmieniło.

ziaro pisze:
Oszolomy, nic tylko oszolomy po obydwu stronach Odry i Nysy.
może nie jest mi po drodze z programem NOPu, tak w tym temacie się zgadzam w 100%. Prawdopodobnie dlatego, ze nie jestem oślepiony medialna papka o tolerancji, a we Francji muzułmanki napier... dziewczynę bo się opalała w stroju kąpielowym. Jest wiele innych przykładów "islamskiej tolerancji" we Francji, Wielkiej Brytanii czy Szwecji tylko to trzeba odstawić np. TVNy...

YELLO_35 pisze:
"śmierć komuś" budzi we mnie niesmak
tu się zgadzam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lip 2015, 19:40 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 01 mar 2015, 22:32
Posty: 40
Gero, masz racje, ja myle pojecia: myle zdrowy rozsadek z fobiami, myle czlowieczenstwo z zacofaniem umyslowym ... dzis te lyse paly wolaja "precz z islamem", jutro beda wolac "syjonisci do syjamu" a pojutrze "precz z cyklistami". Dla takich ludzi z ograniczeniem umyslowym nie jest wazne kto jest ich wrogiem, zawsze sie jakis znajdzie: dzis religia, jutro jakas nacja a pojutrze grupa zawodowa. Glowna sprawa: morde w grupie wydzierac.

Zobacz, co sie dzisiaj Niemczech dzieje, szczegolnie w Saksonii: podpalenia, bomby, zamachy, AfD, Pegida, NPD ... moim zdaniem nie potrzeba takich samych ogolonych oszolomow w Polsce.

Mnie smiech ogarnia, jak czytam "Mówimy NIE – dla niszczącej naszą łacińską cywilizację fali obcych kulturowo imigrantów." Pseudo-inteligenckie bajdurzenia bez znajomosci historii i aktualnej rzeczywistosci europejskiej. Teksty w stylu "zbrodniczy eksperyment „importu” obcych" swiadcza same o sobie i o poziomie intelektualnym autora.

Jestem pewein, ze po takim "pracowitym" dniu chlopaki kupili kebapa u Turka, zasluzyli sobie na to. I pewnie w tym zadnego komizmu nie widza.

Piszesz, o sobie ze "nie jestes oslepiony medialna papka o tolerancji" (co mi w ten sposob posrednio implikujesz, i to nie tylko w tym poscie) ... nasze doswiadczenia zyciowe roznia sie diametralnie. Ja mialem szczescie miec za sasiadow przez pare lat rodziny z Sudanu, Turcji czy tez Libanu (chrzescijanie i muzulmanie) i jakos przezylem te lata bez strachu przed nimi. Poza tym moi koledzy w dawnej pracy pochodzili z Persji, Albanii, Maroka czy tez z Rumunii ... w aktualnej pracy koledzy pochodza z calego swiata. Moja tolerancja, ktora ci tak w oczywisty sposob w oczy kluje, ma dlugoletnie podloze. Mam wrazenie, ze z kolei twoje doswiadczenia z obcokrajowcami z innych kregow kulturowych ograniczaly sie wylacznie do wiadomosci z telewizorni.

Z czystej ciekawosci, podaj linka do wiadomosci o tym, ze to muzulmanki stoja za tym pobiciem kobitki w bikinii ... media polskie i niemieckie zgodnie podaja, ze "Media ani źródła policyjne nie ujawniły pochodzenia agresorek - z jakich kręgów kulturowych czy religijnych się wywodziły."


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lip 2015, 19:47 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 gru 2014, 11:59
Posty: 26
Takie właśnie media czytasz ...

Zerknij tutaj:

http://niezalezna.pl/69351-knebel-na-me ... a-w-bikini


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lip 2015, 20:24 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
ziaro pisze:
ograniczeniem umyslowym nie jest wazne kto jest ich wrogiem
badałeś ich inteligencje, ze takie sądy piszesz?

ziaro pisze:
Mam wrazenie, ze z kolei twoje doswiadczenia z obcokrajowcami z innych kregow kulturowych ograniczaly sie wylacznie do wiadomosci z telewizorni.
Rozumiem, ze według Twojej zasady - jeśli mi nic nie ukradziono, nie mogę być przeciw złodziejom?

ziaro pisze:
Ja mialem szczescie miec za sasiadow przez pare lat rodziny z Sudanu, Turcji czy tez Libanu (chrzescijanie i muzulmanie) i jakos przezylem te lata bez strachu przed nimi.
Jak oddziały Państwa Islamskiego weszły na teren syryjskiego miasta Hassakè, doprowadzając do masowego exodusu chrześcijan, wielu "umiarkowanych" muzułmanów przyłączyło się do IS i obróciło się przeciw swoim chrześcijańskim sąsiadom, wcześniej żyjąc obok nich przez długie lata, ale to musiałbyś znać wersety Koranu.

ziaro pisze:
Zobacz, co sie dzisiaj Niemczech dzieje, szczegolnie w Saksonii: podpalenia, bomby, zamachy, AfD, Pegida, NPD ... moim zdaniem nie potrzeba takich samych ogolonych oszolomow w Polsce.
Ciekawe. Taki światowiec z Ciebie, ale jakoś to Ci umknęło: http://www.spiegel.de/politik/deutschla ... 90152.html Czy może tolerancje wybiorcza masz? Takie przykłady można mnożyć i maja one zawsze jeden mianownik.

Skoro taki jesteś tolerancyjny - jedz do nich. Zyj zgodnie ze swoimi zwyczajami i poznaj ich tolerancje.

Moim zdaniem Polska nie opiekuje się swoimi obywatelami wystarczająco, skubiąc ich skąd tylko się da i nagle sprowadza sobie na kark emigrantów, za których nie zapłaci Kopacz, Tusk, Sikorski czy Kaczyński z Macierewiczem. Za nich zapłaci Kowalski, Nowak czy Krystyna z gazowni.

PS. Zeby mi nikt nie zarzucał nic. Nie mam nic przeciwko kolorom skory! Po prostu nie chce żeby moim dzieciom stała się krzywda tylko dlatego, ze córka opalała się na plaży w klasycznym stroju kąpielowym, a mój syn pil w ogrodzie piwo.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lip 2015, 22:59 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 01 mar 2015, 22:32
Posty: 40
@dredek: dzieki za linka ... z prawicowa prasa nie mam zwykle do czynienia, ale w tym przypadku sie przemoge :)

Gero pisze:
badałeś ich inteligencje, ze takie sądy piszesz?

Kto takie poglady glosi, sam sie diagnozuje, tutaj nie potrzeba lekarza.

Gero pisze:
Rozumiem, ze według Twojej zasady - jeśli mi nic nie ukradziono, nie mogę być przeciw złodziejom?

Zdecydowanie wieksze obawy mam przed tutejszymi, lokalnymi "chrzescijanskimi" zlodziejami, ktorzy rano do kosciola ida, w poludnie butelke wodki zlopia, a wieczorem kradna co sie da, a nie przed wyimaginowanymi zagrozeniami od uciekinierow z obszarow objetych wojna ... To zagrozenie jest dla mnie o wiele bardziej realne.

Gero pisze:
Ciekawe. Taki światowiec z Ciebie, ale jakoś to Ci umknęło: http://www.spiegel.de/politik/deutschla ... 90152.html Czy może tolerancje wybiorcza masz? Takie przykłady można mnożyć i maja one zawsze jeden mianownik.

Taaak, Wuppertal czy tez Duisburg znam i mnie osobiscie te miasta sie tez nie podobaja ... Tam by sie wiecej porzadku i policji przydalo ... ale na powaznie: twoj przyklad w swoim czasie nie umknal mojej uwadze, o tym bylo pelno w powaznych mediach i nie tylko w "ZDF heute Show". Ten przyklad tylko pokazuje, ze po innej stronie "intelektualnej barykady" tez sa oszolomy, zeby nie powiedziec IDIOCI. Mozny by powiedziec: trafil swoj na swego.

Gero pisze:
Skoro taki jesteś tolerancyjny - jedz do nich. Zyj zgodnie ze swoimi zwyczajami i poznaj ich tolerancje.

Dzieki za rade, nie skorzystam ... Skoro o tolerancji mowisz: zapomniales juz, ze na lekcjach historii w szkole o dawnej Polsce mowiono, jaki to tolerancyjny kraj byl? Nie wstyd Tobie, w tym kontekscie, ze my taka dyskusje tutaj na ten temat prowadzimy? Gdzie podzialy sie nauki Kosciola katolickiego, w ktore podobno caly narod polski tak swiecie wierzy?

Gero pisze:
Moim zdaniem Polska nie opiekuje się swoimi obywatelami wystarczająco, skubiąc ich skąd tylko się da i nagle sprowadza sobie na kark emigrantów, za których nie zapłaci Kopacz, Tusk, Sikorski czy Kaczyński z Macierewiczem. Za nich zapłaci Kowalski, Nowak czy Krystyna z gazowni.

Na to jest rada: wybieraj ludzi, ktorzy twoje poglady reprezentuja albo sam idz w polityke. Zmien kraj, daj polskim obywatelom poczucie ze sa wazni, ze sie Twoje Panstwo nimi opiekuje i ich chroni ... ale nie gadaj takich rzeczy jak:
Gero pisze:
Nie mam nic przeciwko kolorom skory!

Jesli przeciwko kolorowym nic nie masz, to w ogole o tym nie gadaj bo w tym wypadku nie ma o czym gadac. A jesli tak mowisz, to przeciwko im cos masz:. Twoje zdanie powinno brzmiec tak:
Gero pisze:
Nie mam nic przeciwko kolorom skory!, ale ...

Gero pisze:
Po prostu nie chce żeby moim dzieciom stała się krzywda tylko dlatego, ze córka opalała się na plaży w klasycznym stroju kąpielowym, a mój syn pil w ogrodzie piwo.

No, jesli to plaza nudystow jest a nie park publiczny, to w stroju kapielowym moze sie ona z pewnoscia komus narazic ... co do piwa to jestem tolerancyjny, twoj syn jest ze mna bezpieczny.

Pax Vobiscum ... ja znikam na pare dni, wiec ta intelektualna wymina pogladow bedzie musiala na mnie poczekac.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lip 2015, 23:08 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Powiem krótko: jestem przeciwny hurtowemu przyjmowaniu "uciekinierów islamskich", ponieważ wśród nich mogą być potencjalni terroryści, łatwej będzie ich nakłonić do tej ich "świętej wojny" oferując im kasę i mogą się rozmnażać na naszych ziemiach wydając na świat potencjalnych terrorystów. Tak duże ryzyko zawsze trzeba minimalizować. Niech zostaną u siebie i walczą o swój kraj i swoją wolność.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 lip 2015, 5:49 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
ziaro pisze:
Kto takie poglady glosi, sam sie diagnozuje, tutaj nie potrzeba lekarza.
To samo mogliby powiedzieć o Twoich poglądach. Bardzo slaby argument. Cos na zasadzie nie, bo nie.

ziaro pisze:
lokalnymi "chrzescijanskimi" zlodziejami
Zlodziejstwo jest karalne i jest ścigane, natomiast większość ataków islamistów uchodzi na sucho bo ... musimy byc tolerancyjni.

ziaro pisze:
Zdecydowanie wieksze obawy mam przed tutejszymi
...poczekaj, juz ciapaci sa w Goe... no chyba,ze Ty tez nie jesz wieprzowiny i obchodzisz ramadan :smt033

ziaro pisze:
Na to jest rada
bla bla bla... slaby caly ten akapit. Glosuje zawsze!

ziaro pisze:
Gdzie podzialy sie nauki Kosciola katolickiego
Zapytaj sie sam siebie. Ja nie nalezę do żadnego kościoła, ale Ty coraz bardziej mnie przekonujesz, ze jednak cie imam na modlitwę wzywa. Szczególnie po tym akapicie...
ziaro pisze:
co do piwa to jestem tolerancyjny, twoj syn jest ze mna bezpieczny


ziaro pisze:
No, jesli to plaza nudystow jest a nie park publiczny
Kobieta w stroju kapielowym na plazy nudystow? Czlowieku Ty nie masz pojecia o czym Ty piszesz, albo masz naprawde na imie Al-Shiaro. Idz do parku w Goe i zobacz jak sie ludzie opalaja... to nic gorszacego chyba ze... wolisz kozy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 lip 2015, 7:02 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
Słusznie prawicie ale w takim razie gdzie pomieścicie te trzy miliony Polaków jak zjadą ze świata a jak będziemy liczyć tych z Kazachstanu , Gruzji itp to będzie znacznie więcej ale czy bezpieczniej?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 lip 2015, 7:45 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
manzir pisze:
jestem przeciwny hurtowemu przyjmowaniu
Gdzie? Jak? musisz być tolerancyjny, nawet jak urządzają Ci życie po swojemu...

manzir pisze:
wśród nich mogą być potencjalni terroryści
Ryzyko? Nie ma ryzyka. Islam to przecież religia pokoju... w Tefałenie tak "mówio" i w wyborczej "piszo", a naczelny lewak RP Jasiu Kapela (który fotografuje się uśmiechnięty na tle napisu "Papierz ch*j Polska k..wa") to może potwierdzić :smt033


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 lip 2015, 10:06 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
Gero pisze:
A dlaczego na forum zero informacji o Pikiecie przeciwko islamizacji?

bo "nowoczesna" tolerancja polega między innymi na tym, żeby przenigdy nie mówić źle o grupie "tolerowanej" (tu ukłony w stronę ziaro, który jest bardzo nowocześnie tolerancyjny).

A wracając do tematu "przyjmować czy nie przyjmować" to sprawa jest bardziej skomplikowana. Pominę polityczne interesy USA, UE, Rosji czy innych Chin, bo głównie o to się rozchodzi - państwo islamskie samo sobie rakiety nie uklepie z wielbłądziego łajna. Kiedyś ktoś wpadł na pomysł by przyjmować chrześcijan, jeśli nie jesteśmy w stanie przyjąć wszystkich uchodźców, to dlaczego nie mielibyśmy móc wybrać tych bliższych nam kulturowo?
Ludzie z Bliskiego Wschodu są kompletnie inni, mają inne zwyczaje, inne poglądy, nawet czas u nich płynie inaczej... z tego powodu większość z nich nie lubi, nie znosi a wręcz nienawidzi zachodniego stylu życia. Jeśli przyjmiemy ich za dużo, to potworzą getta, w których będzie się wykluwać jeszcze większa nienawiść do zachodu i tu obawy Gera są jak najbardziej na miejscu. Ale przyjęcie rozsądnej grupy i rozproszenie ich po całym kraju (np. jedna rodzina na miasto) mogłoby skutkować asymilacją kompletną już po pierwszym pokoleniu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 lip 2015, 10:43 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Pamiętaj o jednym - jak uda się "osiedlić" tej rodzinie, to zaraz zaczną ściągać do siebie wszystkich z rodziny i z 4 osób zrobi się 44 -> później będą ściągać znajomych itd. Nie chcę, aby u nas stało się to, co we Francji, czy nawet poniekąd u Niemców.

Ciekawy jestem, co powiedzieliby Ci wielcy zwolennicy przyjmowania islamistów do naszego kraju w przypadku, gdyby np. za 10 lat zginąłby ktoś z ich rodziny w ataku terrorystycznym przeprowadzonym w imię wiary, bo przecież my zachodnie cywilizacje to zgnilizna i zasługujemy tylko na śmierć, a jedyna słuszna wiara, to ich wiara.

My, ludzie cywilizowani jadąc do innych krajów szanujemy ich zwyczaje i religię - oni przyjeżdżając do nas panoszą się i narzucają swój punkt widzenia i to niezbyt pokojowo.

Wszystkie "mocarstwa" tego świata, ale i nie tylko oni, robią tam "interesy" i do tego są tylko potrzebni islamiści, czy jakkolwiekby ich tam nie nazywać. Uważam, że lekiem na całe zło jest totalne, nieodwracalne gaszenie konfliktów w zarodku, a w tym najlepsza jest bomba atomowa 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 lip 2015, 11:12 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 22 sie 2013, 21:48
Posty: 62
Protest był moim zdaniem merytoryczny. Powiedziano o tym, że po pierwsze Polska nie ma pieniędzy na to żeby przyjąć 2 tysiące imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu, z konfliktów wywołanych przez Zachód (Syria, Irak, Libia) za które my nie jesteśmy odpowiedzialni ani politycznie ani moralnie. Również nie jesteśmy odpowiedzialni za kolonializm więc kolejne argumenty "tolerancyjnych" ale tylko dla siebie odpadają.

Ekonomicznie ta imigracja nam się nie przyda. Obecni w ośrodkach dla uchodźców chociażby na Lampedusie to w większości ludzie bez wykształcenia, tamtejsza elita już dawno uciekła, nie mamy również środków na asymilację i utrzymanie tych rodzin jak pokazał przykład Polaków z Donbasu. Sami mamy tysiące Polaków na Wschodzie, kilku milionową emigrację, biedę i bezrobocie a mamy przyjąć kogoś bo kazali nam tak główni gracze UE czytaj Niemcy bo sami imigranci do Polski by nigdy nie przyjechali.

Przyjęcie imigrantów nie ma nic wspólnego z humanitaryzmem tylko po prostu ma to odciążyć od problemu kraje Zachodu bo imigranci mają zostać zamknięci w ośrodkach które zapewne z czasem zamienią się w getta, zamknięci mają zostać tylko dlatego, żeby nie uciekli właśnie na zachód, dla nich po prostu jesteśmy za biednym krajem, stacją przerzutową.

Są to ponadto obcy kulturowo i niebezpieczni imigranci co pokazuje przykład Szwecji, Francji, Niemiec czy Wielkiej Brytanii - zamieszki w gettach, wprowadzanie w więzieniach czy dzielnicach prawa szariatu, pobicia za to, że ktoś opala się w bikini, chęć uznania ramadanu za szwedzką tradycję..

Jak pokazują wyniki partii politycznych coraz więcej państw w Europie się budzi - Francja i Front Narodowy, Węgry i Jobbik z Fideszem, FPÖ w Austrii, Słowacja która zapowiedziała, że imigrantów nie przyjmie czy też SVP w Szwajcarii które doprowadziło do zwycięstwa w referendum mówiącym chociażby o zakazie budowy minaretów, mam więc nadzieję, że i my chociaż raz będziemy mądrzy przed szkodą a jak pokazują i sondaże i reakcje ludzi (w Sondażach bodaj 80% ludzi jest przeciwnych przyjmowaniu imigrantów, z reakcji ludzi można wspomnieć, że wczoraj rozeszło się 600-700 ulotek, sporo rozmów z przechodniami) pokazują, że chyba Polacy mają w tej sprawie zdrowe poglądy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..