Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 20:34

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
Post: 07 paź 2015, 16:39 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
MARUNIO pisze:
zubek pisze:
gdyby Chrystus zmienił plany i narodził się nie w Betlejem, tylko w Wąchocku, - to jestem przekonany, że nie potrzebowalibyśmy Rzymian, żeby ukrzyżować tego "śmierdzącego czosnkiem Żyda".


Zważaj co piszesz, bo podobnymi tekstami również bardzo interesuje się prokuratura- WYJAŚNIAM (w przeciwieństwie do Ciebie) -ostatni przykład Dody.


nawiązujesz do mojego postu - niesłusznie. tekst w cudzysłowie oznacza cytat i nie jest odzwierciedleniem ani moich myśli ani przekonań ani stanu umysłu. Twój prawie dowcip o Auschwitz jest.

MARUNIO pisze:
Refleksja na temat islam-brudasów przyszła dużo wcześniej- jesteś spóźniony.
Nie wiem czy tylko mnie się tak wydaje , czy innym też, że bardzo kluczysz i zataczasz coraz szersze kręgi swojej argumentacji i dla tego trudno zrozumieć o co tak naprawdę Ci chodzi.

ok. więc jeszcze raz - w skondensowanej formie sens moich wypowiedzi.
1. uchodźcy są ludźmi, nie bydłem, dziczą czy brudasami. kto ich w ten sposób traktuje sam odbiera sobie prawo bycia człowiekiem. jesteś kolego przedstawicielem narodu ( tak mi się zdaje), którego jakiś czas temu sprowadzono do roli Untermenschen - bydła, bandytów, brudasów i złodziei. warto o tym pamietać
2. Europa szczyci się swoimi chrześcijańskimi korzeniami, których fundamentem jest miłość do bliźniego, współczucie i pomoc w potrzebie. a tego mi brakuje - choćby w Twoich wypowiedziach
3. 20 lat temu nie przeszkadzało nam 90 tysięcy muzułmanów z Czeczeni. 5,5 tys. uchodźców to promil zupełnie niegroźny dla nas - Polaków. co się stało z Polakami przez zaledwie dwie dekady?
4. Polska oczekuje pomocy w sprawie Ukrainy i strasznie się irytuje na stanowisko Węgier czy Włoch. coś tu jest nie halo.
5. nie jesteśmy w stanie powstrzymać migracji. nikt nie jest. na szczęście dla nas, uchodźcy jakoś nie garną się do naszego raju na Ziemi. więc o co ten krzyk?
6. jestem załamany poziomem agresji w tym temacie. nie tylko tu na tym forum. ogólnie
7. winię za to polityków, którzy manipulują tematem dla swoich doraźnych celów. ewidentnie.
8. nie jestem szczęśliwy z faktu przybycia uchodźców.

tyle. poniał? wybacz rusycyzm, ale mi tu jakoś przypasował...

MARUNIO pisze:
Dam Ci szansę i zadam jedno, proste pytanie, na które Twoja odpowiedź może wszystko wyjaśnić.
Czemu wszyscy są głupi, a Ty jesteś mądry?

wszyscy? czyli kto?
następnym razem, kiedy będziesz mnie wołał do tablicy zastanów się czego ode mnie chcesz - czy rzeczowej dyskusji, czy tła, na którym masz zamiar błysnąć. jeśli to pierwsze jest dla Ciebie sprawą drugorzędną, daruj sobie kłopot.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 paź 2015, 16:44 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lut 2012, 15:20
Posty: 369
Lokalizacja: Z-c
Zubek
Z kontekstu wynika, że wszelkiego typu "lewactwo", którzy tak chcą tych niby "uchodźców" to teraz nasza elita, oczywiście chcą, ale nie u siebie tylko "ktoś" ma się nimi zająć - najlepiej ten "wstrętny i nietolerancyjny" kościół.
Ludzie pokroju Lisa, Olejnik, Michnika i jego czerwonej bandy to są dla ciebie guru, tak? Piszesz jakieś bzdury o Chrystusie itp., a nie odnosisz się do sedna sprawy- co ty na to co się dzieje na Węgrzech, teraz w Niemczech, Francji czy Szwecji odnośnie muzułmanów?? Zaręczam ci, że jeżeli jesteś "biały" i nie masz umiejętności przetrwania nie przeszedł byś żywy w biały dzień przez dzielnice muzułmańską w takiej Marsylii, nawet z twoimi wydrukowanymi postami z tego forum :)
Czy kiedykolwiek widziałeś czy poznałeś wyznawcę islamu, znasz ich sposób myślenia, że twierdzisz, że są tacy cool, czy może tylko wyczytałeś o nich w gazecie wyborczej?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 paź 2015, 16:46 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
tadam pisze:
Cytuj:
Islamiści w Syrii odcięli 12-latkowi opuszki palców, a potem go ukrzyżowali. Po obcięciu opuszków palców i pobiciu 12-latka, zażądali od duchownego przejścia na islam. Tylko wtedy - jak twierdzili - dziecko zostanie uwolnione.

lepiej przejśc teraz na islam, bo niedługo może te marne 5,500 od nas tego zarządać. To naprawdę dobry moment.

Tadam - zrównujesz islamistów z ludźmi, którzy przed nimi uciekają?
mieliśmy się nie licytować newsami. mam napisać o pedofilu, który zaraz po wyjściu z wiezienia zgwałcił dzieciaka? czego to dowiedzie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 paź 2015, 17:08 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
SeaBlade pisze:
Tadam - zrównujesz islamistów z ludźmi, którzy przed nimi uciekają?
mieliśmy się nie licytować newsami. mam napisać o pedofilu, który zaraz po wyjściu z wiezienia zgwałcił dzieciaka? czego to dowiedzie?

w owym newsie (z dzisiaj) jest napisane, że to islamiści. Czyli bardziej trzymam się wątku niż miałbym napisać o pedofilach. A dowodzi to temu, że islam jest światopoglądem agresywnym i między innymi dlatego boję się islamu. "Między innymi" bo mam okazję oglądać na co dzień ludzi, którzy "krzewią" kulturę islamu. Nie chce mi się powtarzać jak bardzo oni nienawidzą Europy i zachodniego stylu życia.
Nie chce też mi się powtarzać czym różni się uciekinier od koniunkturalisty. A jeśli już o uciekinierach mowa i kwotach 5500 czy 7000 czy ile tam mamy nakaz przyjąć, to wciąż pozostaje pytanie - dlaczego nie przyjmiemy chrześcijan, którzy - patrz dzisiejszy news - są jednak bardziej zagrożeni niż muzułmanie.
Hucpa z "miłosierdziem" i "wilkomenskultur" nie ma nic wspólnego z naszą kulturą ani z chrześcijaństwem ani tym bardziej nie jest to - tak jak piszesz - spadek naszej historii. Ma to tyle wspólnego z miłością bliźniego co miłosierdzie wobec złodziejaszków, którzy ukradli rower Twojemu bratu. Wg tego miłosierdzia Twój brat powinien otworzyć piwnice na potrzebujących... bo chyba nie wątpisz, ze ci, którzy ukradli jego rower nie potrzebowali go?

Dla mnie sprawa jest oczywista i klarowna. Pomagać ludziom, którzy potrzebują pomocy. Nazistom z pólksiężycem na czarnym sztandarze - nie!

A przy okazji zapytam... czy Zgorzelec jako miasto ma już jakieś miejsce dla tych biednych ludzi? Ktoś wie, czy władze wysupłały jakieś mieszkanko dla imigrantów?

PS. wspomniany news w całości:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,8771,title,Islamisci-w-Syrii-odcieli-12-latkowi-opuszki-palcow-a-potem-go-ukrzyzowali,wid,17893259,martykul.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 paź 2015, 17:10 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
SeaBlade pisze:
Zubek
Z kontekstu wynika, że wszelkiego typu "lewactwo", którzy tak chcą tych niby "uchodźców" to teraz nasza elita, oczywiście chcą, ale nie u siebie tylko "ktoś" ma się nimi zająć - najlepiej ten "wstrętny i nietolerancyjny" kościół.

nic takiego nie napisałem. odniosłem się jedynie do wartości, które zdaje się wyznajesz. rozumiem to tak - skoro przyjmuję jakieś zasady za swoje, to nie zawieszam ich na kołku wtedy, kiedy stają się niewygodne. co do chrześcijaństwa lewaków - to jedynie taka smutna dla prawicy polskiej moja konkluzja.
SeaBlade pisze:
Ludzie pokroju Lisa, Olejnik, Michnika i jego czerwonej bandy to są dla ciebie guru, tak?

znów zaczynasz. :smt015 w takich chwilach polecam zimna wodę
SeaBlade pisze:
Piszesz jakieś bzdury o Chrystusie itp., a nie odnosisz się do sedna sprawy- co ty na to co się dzieje na Węgrzech, teraz w Niemczech, Francji czy Szwecji odnośnie muzułmanów?? Zaręczam ci, że jeżeli jesteś "biały" i nie masz umiejętności przetrwania nie przeszedł byś żywy w biały dzień przez dzielnice muzułmańską w takiej Marsylii, nawet z twoimi wydrukowanymi postami z tego forum :)

jakie toi ma znaczenie człowieku? że napadną mnie bandyci w niebezpiecznej dzielnicy? w ryj można dostać w Zgorzelcu na Daszyńskiego. co chcesz mi wyjaśnić ?- że wszyscy wyznawcy Islamu to krwiożercze bestie dyszące do mnie nienawiścią i czyhające tylko by mnie w wyrafinowany sposób zdekapitować?
SeaBlade pisze:
Czy kiedykolwiek widziałeś czy poznałeś wyznawcę islamu, znasz ich sposób myślenia, że twierdzisz, że są tacy cool, czy może tylko wyczytałeś o nich w gazecie wyborczej?


ja Cię bardzo proszę. przeczytaj co napisałem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 paź 2015, 17:13 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
zubek pisze:
że wszyscy wyznawcy Islamu to krwiożercze bestie dyszące do mnie nienawiścią i czyhające tylko by mnie w wyrafinowany sposób zdekapitować?

uproszczając - tak.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 paź 2015, 19:17 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 cze 2009, 21:10
Posty: 804
Lokalizacja: San Francisco
Drogi zubku. Aby była jasność również w formie skondensowanej odniosę się do Twojej wypowiedzi – odpowiednio:
1. Z taką kulturą i postępowaniem nie nazwał bym ich ludźmi (chyba że pasujesz do Siebie)
2. Nie pisz o europie, bo rozmawiamy o naszym kraju.
3. Mnie nie chodzi o 5-7 tys. uchodźców teraz, ale o brak pewności że nie przybędzie ich więcej, a w 100% tak będzie.
4. Moim zdaniem Polska zbyt mocno wtrąca się w sprawy obcych krajów, pomijając troskę o rodaków na wygnaniu.
5. Krzyk – jak to ująłeś, jest o naszą kulturę, o wiarę.... nie widzisz różnicy pomiędzy nami, a uchodźcami (tymi szczególnie)?
6. No jest troszkę gorąco, ale jeśli jest akcja, jest i reakcja.
7. Pełna zgodność
8. Przecież oni nie przybywają. Sam napisałeś że „nie garną się do naszego raju”

zubek pisze:
wszyscy? czyli kto?


Naprawdę nie widzisz w jak przeważającej mniejszości jesteś w tym temacie?
Pod koniec dodam że jesteś z gatunku ludzi których „nikt nie przekona że białe jest białe, a czarne jest czarne”, a tekstami do czego służy cudzysłów zaniżasz poziom.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 lis 2015, 15:07 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 28 paź 2015, 14:00
Posty: 7
W Polsce tyle islamistów jak w samym Zgorzelcu. Serio wszyscy mówią o gwałtach a codziennie Polak Polakowi takie rzeczy robi


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 lis 2015, 17:54 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 cze 2009, 21:10
Posty: 804
Lokalizacja: San Francisco
Ooo! następny obrońca brudasów wakur :twisted:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lis 2015, 14:57 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 lis 2012, 0:03
Posty: 17
Lokalizacja: קרקוב
MARUNIO pisze:
Ooo! następny obrońca brudasów wakur :twisted:


A tych dżentelmenów jak nazwiesz? adwokatami polskiej kultury i katolickich wartości?

http://vlogmag.pl/2015/08/21/polska-holota-w-londynie-film/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lis 2015, 15:40 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
MARUNIO pisze:
A tych dżentelmenów jak nazwiesz? adwokatami polskiej kultury i katolickich wartości?

http://vlogmag.pl/2015/08/21/polska-hol ... ynie-film/


lankosher jak dobrze, że znalazłeś ten film! przecież jak sie o nim dowie społeczność światowa, to wszystkie profile na fejzbuku zamienią się w brytyjskie flagi! Potworność! Trzeba to wszędzie pokazywać, bo palili papierosy w metrze! SKANDAL! i śpiewali nazistowskie pieśni! ZGROZA! Dziś Wszyscy jesteśmy Brytyjczykami!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lis 2015, 6:24 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 cze 2009, 21:10
Posty: 804
Lokalizacja: San Francisco
tadam ale to nie ja napisałem


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lis 2015, 11:10 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2014, 11:08
Posty: 90
"Wykonywanie" hymnu przez tych kołków to znieważenie symbolu narodowego, a wygląda to tak jakby sobie siedzieli u ziomka na melinie i śpiewali: "pije Kuba do Jakuba..."


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lis 2015, 16:21 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
inzynier pisze:
"Wykonywanie" hymnu przez tych kołków to znieważenie symbolu narodowego, a wygląda to tak jakby sobie siedzieli u ziomka na melinie i śpiewali: "pije Kuba do Jakuba..."


Dokładnie tak samo robią inne nacje, nie oznacza to, że pochwalam takie zachowanie.
Banda matołów nachlała się i próbowała "kozaczyć" - żałosne.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lis 2015, 18:51 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
MARUNIO pisze:
tadam ale to nie ja napisałem

rzeczywiście, jakiś bug w softwerze forumowym ;)

a wracając do tematu, to co autor, tym razem chodzi mi o lankoshera, miał na myśli wklejając ten filmik tutaj?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 111 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..