Dzisiaj jest 28 mar 2024, 23:58

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
Post: 19 kwie 2018, 14:17 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 mar 2011, 6:52
Posty: 195
Lokalizacja: Gdynia/Zgorzelec
Czekamy 5 dzień na list polecony ze Zgorzelca do Zgorzelca...Kto przelicytuje?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 kwie 2018, 17:35 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 11:16
Posty: 2382
Lokalizacja: Zgorzelec
Obstawiam na siedem dni roboczych.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 kwie 2018, 19:40 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 30 lip 2011, 11:37
Posty: 240
Lokalizacja: Pieńsk
viper126pzgc pisze:
Obstawiam na siedem dni roboczych.


mało :)
jak nadany w piątek po g15 to dostarczony we wtorek po 10 dniach będzie OKey :( a że są braki kadrowe to może być dłużej


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 kwie 2018, 9:20 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Dziwne to, bo w Jerzmankach wszystko działa bez zarzutu :smt023
Nawet kurierzy są na czas :smt028


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 kwie 2018, 17:19 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 02 wrz 2009, 20:22
Posty: 155
Lokalizacja: jestem?
dziś otrzymany rachunek z wodociągów z terminem płatności 15.04. wysłany 7.04 :smt021


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 paź 2018, 20:11 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 30 lip 2011, 11:37
Posty: 240
Lokalizacja: Pieńsk
może nie na temat samej poczty ale że związane z przesyłkami to wrzucam tu :)
kiedyś tak reklamowane i promowane paczkomaty dziś są chyba kulą u nogi INPOSTu :(
paczka włożona w dniu 13.10 do dziś tj 16.10 nie została jeszcze wyjęta z paczkomatu przez kuriera !!! ( deklarowany czas dotarcia przesyłki do odbiorcy to dwa dni robocze po dniu nadania !) i tu dziś dowiedziałem się bardzo ważnej rzeczy :) termin deklarowany nie ma nic wspólnego z czasem realizacji usługi i nie jest to termin gwarantowany przez INPOST :( a jaki jest gwarantowany ? a takiego to nie ma wiec taka przesyłka może dotrzeć i za miesiąc i nie jest to podstawą do składania reklamacji na usługę :( wiec jednak ten tydzień na poczcie to jak priorytet i tam jest jakaś gwarancja doręczenia :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 paź 2018, 7:27 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
13.10 to była sobota i wydaje mi się, że w weekendy nikt paczkomatów nie obsługuje :/
tak czy owak każdemu może zdarzyć się obsuwa z różnych powodów, ja przesiadłem się na inPost i sobie chwalę tę decyzję, omijam pocztę polską szerokim łukiem i choć mieszkam na Sienkiewicza - wolę podejść albo podjechać do paczkomatu aby coś odebrać/wysłać


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 paź 2018, 9:16 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Ja również jestem zadowolony z inpostu - sporo korzystam z ich usług i do tej pory nie mogę narzekać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 paź 2018, 10:08 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 30 lip 2011, 11:37
Posty: 240
Lokalizacja: Pieńsk
neandertalski pisze:
13.10 to była sobota i wydaje mi się, że w weekendy nikt paczkomatów nie obsługuje :/


a dziś już środa czyli minęły pełne dwa dni robocze a paczka nadal zalega w paczkomacie nadania :(
gdzie paczkomaty są obsługiwane dwa razy w ciągu doby ( bynajmniej tak było kiedyś ) wiec sorry ale to nie jest standard kurierski


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 paź 2018, 11:34 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
nie jestem rzecznikiem prasowym inPostu, stwierdzam tylko, że ja mam pozytywne doświadczenia z nimi w przeciwieństwie do mojej "współpracy" z pocztą polską. a kupuję z przesyłką na paczkomat dosyć często. wykupiłem sobie opcję smart na allegro i w związku z tym przesyłki na paczkomat zazwyczaj mam bez dodatkowej opłaty a dziś jeszcze sprawdziłem, że również zwroty poprzez paczkomat zakupionych rzeczy w przypadku mojego odstąpienia od umowy mam również bez dodatkowych opłat, po prostu dostajesz kod na paczkomat, idziesz wrzucasz do skrzynki i masz zwrot z głowy. zwrot poprzez pocztę polską wygląda trochę inaczej.
poza tym Twoja przesyłka jest jak sam napisałeś przeterminowana dopiero od wczoraj, naprawdę nie masz nic lepszego do roboty tylko w związku z tym lecieć żale wylewać na forum i pierdzielić o tym jaka to poczta polska jest cudowna? ciesz się chłopie zamiast tego tym, ze nie masz większych problemów na głowie :) miłego dnia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 paź 2018, 11:46 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 30 lip 2011, 11:37
Posty: 240
Lokalizacja: Pieńsk
podzieliłem się tylko swoimi spostrzeżeniami co do standardu INPOSTu ale z racji tego że Ty jesteś zadowolony ze współpracy z nimi uważasz to za wylewanie żali :) coż punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lis 2018, 15:36 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 30 lip 2011, 11:37
Posty: 240
Lokalizacja: Pieńsk
w wielkim skrócie podzielę się jak przebiegła cała interwencja ( jej brak),
żeby nie być gołosłownym każdy z was może zapoznać się z historią https://inpost.pl/sledzenie-przesylek i po wpisaniu numeru 688888269888888000000243 mamy obraz poziomu świadczonych usług :( dodam że przesyłka została odebrana z paczkomatu po wyczerpaniu wszelkich dostępnych środków interwencj,i aż do najwyższego szczebla i gdy nawet to nie przyniosło rezultatów a BOK nie potrafił udzielić żadnej informacji, bo nie posiadali jej, umożliwiło mi to wszczęcie procedury odszkodowawczej z tytułu zaginięcia przesyłki i dopiero wtedy raczyli podjąć przesyłkę - fajnie ? super standard a poziom ignorancji i unikania udzielenia jakichkolwiek informacji to dramat i nie życzę nikomu takiej sytuacji


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 lis 2018, 15:20 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
roman77 pisze:
...dodam że przesyłka została odebrana z paczkomatu...


Ja dla odmiany swojej paczki nawet nie odebrałem - bo podobno została już odebrana :roll:
Nie chce mi się opisywać perypetii ale Inpost z paczkomatami chyba się pogubił. Po dziś dzień nie otrzymaliśmy paczki - i to z ich winy, bo sprzedawca wysłał towar :|


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lis 2018, 14:02 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
mogę tylko współczuć, sam - jak już pisałem - mam akurat z nimi tylko pozytywne doświaczenia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lis 2018, 17:18 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 11:16
Posty: 2382
Lokalizacja: Zgorzelec
Wczoraj zastałem awizo na paczkę w mojej skrzynce.
Dziś dostałem info sms, za chwilę drugie info, ze paczka została juz odebrana.

Poszedłem na pocztę przy ul. Poniatowskiego, z refleksją, jak zawsze gdy tam bywam, że nic na tej poczcie nie zmieniło sie od mojego dzieciństwa, no może kiedyś czynne były wszystkie okienka, a dziś tylko jedno.

Odstałem w kolejce ok. 70 minut, gdzie przede mną było 12 osób, a więc tępo obsługi wynosi ok. 6 minut na osobę.

Zakłopotana pani w okienku najpierw stwierdziła, że paczka została odebrana , a po moich wyjaśnieniach zaczęła jej szukać... znalazła.
Próbujac wyjaśnić sytację stwierdziła, że to wszysto przez to, iż w moim rejonie nikt od chyba trzech dni nie chodził.

Pytam... skąd zatem wzięło się awizo w mojej skrzynce wczoraj?

Cyrk.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..