Dzisiaj jest 19 mar 2024, 9:04

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 580 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 39  Następna
Autor Wiadomość
Post: 21 mar 2006, 21:40 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sty 2006, 20:29
Posty: 118
Lokalizacja: nad jeziorem
Zgorzelec to mo¿e niezbyt du¿e miasto, ale odnoszê wra¿enie, ¿e jest tu sporo wszelkiego rodzaju knajp. Ciekawi mnie jednak, gdzie faktycznie warto zajrzeæ. Sama mam upatrzon± tylko jedn± dobr± restauracjê w Zgorzelcu i nie mam zwyczaju eksperymentowaæ ze swoim ¿o³±dkiem, tote¿ chcia³abym poruszyæ temat dobrych restauracji w naszej miejscowo¶ci. Je¿eli o mnie chodzi, to jedyn± knajp±, w której siê sto³ujê jest pizzeria "Da Franco". A Wy, je¶li przyjdzie wyj¶æ na miasto, to gdzie siê sto³ujecie?? Piszcie o ulubionych restauracjach, ich specja³ach, no i o cenach, rzecz jasna. Pozdrawiam wszystkich ³asuchów :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 mar 2006, 21:47 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sty 2006, 20:29
Posty: 118
Lokalizacja: nad jeziorem
dobra: nie wiem, co jest grane, ale ankieta, którą dodałam tu całkiem normalnie, wyświetla się chyba w języku kosmitów...chyba trzeba będzie ją usunąć...z góry przepraszam za komplikacje, ale to chyba jakiś błąd tej strony.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 mar 2006, 23:52 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
cześć żaba :D już poprawiłem :D nie wiem co był przyczyną, ale w każdym razie już jest ok :)

przy okazji tematu dodam że w Goerlitz jest ok 170 barów i restauracji i wszystkie działają :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 mar 2006, 23:54 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 01 sty 2006, 23:20
Posty: 632
Lokalizacja: Slumsy :o
aleksander pisze:
cześć żaba :D już poprawiłem :D nie wiem co był przyczyną, ale w każdym razie już jest ok :)

przy okazji tematu dodam że w Goerlitz jest ok 170 barów i restauracji i wszystkie działają :D


A co znaczy "siądzisz" ? :)))


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 mar 2006, 23:57 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 sie 2005, 12:18
Posty: 1387
Lokalizacja: z mieszkania obok
I nijak nie mogę zrozumieć jak się ma tytuł wątku do zawartości ankiety...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 mar 2006, 0:05 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
to co je łączy to jedzenie i pewnie autorka przy okazji zadawania pytania chciała znać opinie w innej sprawie :D

ps.temat jedzenia i ankieta był już poruszany na forum
http://www.forum.zgorzelec.info/viewtopic.php?t=220


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 mar 2006, 0:08 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sty 2006, 20:29
Posty: 118
Lokalizacja: nad jeziorem
Ma się do tytułu, ponieważ wiele z restauracji serwuje potrawy, które śmiało można nazwać fast foodem. Ich jakość oczywiście bywa różna - od ochłapów, serwowanych np. przez McDonalds, do naprawdę pysznych potraw, jakie można znaleźć w sieci restauracji Sphinx. Właśnie dlatego umieściłam ankietę o takiej treści i wydawało mi się, że nie będę musiała się z tego tłumaczyć. Inna sprawa, że najchętniej w ogóle wypierniczyłabym tę ankietę w kosmos, bo zawiera nadal błędy, co słusznie zauważył z_drw. A jeszcze inna sprawa, że nie umiem tego zrobić, bo jak usiłuję się zalogować i zmienić treść tej ankiety, czy cokolwiek z nią zrobić, to nie mam opcji jej dotyczącyh. Ot i wszystko na ten temat. Nadal proszę o pisanie Waszego zdania o zgorzeleckich knajpach, sprawę tej durnej ankiety zostawmy w cholerę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 mar 2006, 8:59 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 wrz 2005, 14:55
Posty: 164
Lokalizacja: Zgorzelec
Dla mnie zdecydowanie najlepsza jest Staromiejska :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 mar 2006, 15:26 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sty 2006, 20:29
Posty: 118
Lokalizacja: nad jeziorem
No to może, droga Joasiu, napisz nam coś o przysmakach Staromiejskiej no i orientacyjnych cenach, bo nie chcę tam wykitować z kurzym udkiem w gardle, podczas oględzin rachunku :wink:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 mar 2006, 16:02 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 wrz 2005, 14:55
Posty: 164
Lokalizacja: Zgorzelec
Uwielbiam tam jeść pierogi zapiekane ze śmietaną,barszcz z uszkami i ryby z zestawami.. Akurat dla mnie ceny w Staromiejskiej nie są wygórowane i stać mnie na dobry obiad bez stawania w gardle kurczaka,no może gdyby to było żabie udko? :twisted: Cen ze Staromiejskiej nie pamiętam,możesz zobaczyć sobie w karcie dań,ale w 50 zł. za obiad z mężem sie mieszczę.


Ostatnio zmieniony 22 mar 2006, 16:06 przez Joasia, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 mar 2006, 16:05 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 01 sty 2006, 23:20
Posty: 632
Lokalizacja: Slumsy :o
Joasia pisze:
Uwielbiam tam jeść pierogi zapiekane ze śmietaną,barszcz z uszkami i ryby. Akurat dla mnie ceny w Staromiejskiej nie są wygórowane i stać mnie na dobry obiad bez stawania w gardle kurczaka,no może gdyby to było żabie udko? :twisted:

Przychylam się w zupełności do tej opinii...
W ZUPEŁNOŚCI... :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 mar 2006, 16:05 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sty 2006, 20:29
Posty: 118
Lokalizacja: nad jeziorem
Wzruszające...widocznie ceny w restauracjach to chyba jakiś drażliwy temat...albo ja tak działam na ludzi, nie wiem


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 mar 2006, 16:13 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 04 sty 2006, 9:29
Posty: 1280
Lokalizacja: miasteczko Salem
Joasia pisze:
Akurat dla mnie ceny w Staromiejskiej nie są wygórowane i stać mnie na dobry obiad 50 zł. za obiad z mężem sie mieszczę.


To dobrze zarabiasz Ty albo mąz albo razem:)
Ja stołuję się w Sawannie.Jem tam tylko pizze,dobra i tania.
Da Franco to lipa ze wszystkim nie chodzę tam.
Dworek ma bardzo dobre dania i tanie.Czasem ściemniaja z dowozem i trzeba ich ponaglić ale ogólnie sa ok.
Impuls i Cent jakimi sa lokalami kazdy widzi,ale jedzenie mają dobre.
Podejżewam ,że za 50zł mozna jeśc tam przez trzy dni.
Ale bez snobistycznej oprawy,co dla niektórych jest nieodzownym dodatkiem do posiłku.
Zjadłem w Dworku obiad składający się z dwóch duzych pizza dwa piwa jakies sosy.Za 30zł.Zostały mi dwie dyszki akurat na dwa piwa w Staromiejskiej.W której był Nicolas więc 20zł to jakas taniocha:)
Joasi polecam restaurację w Koźminie,za dojazdem oczywiście taksówką. Obiad wyniesie 100zł więc chyba dla Ciebie lepiej niż w Staromjeskiej.Oczywiście jeśli z mężem to 200zł:)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 mar 2006, 16:23 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sty 2006, 20:29
Posty: 118
Lokalizacja: nad jeziorem
Zgadzam się co do Centa - mimo mocno oldschoolowej atmosfery da się tam po ludzku zjeść. W ogóle to brakuje mi w Zgorzelcu takiego prawdziwego baru mlecznego, jakie można jeszcze znaleźć w większych miastach. Nie ma to jak domowy posiłek za kilka złotych.
Co do Dworku to pozytywnie mnie zdziwiłeś: nigdy nie byłam, ale jakoś z góry zakładałam, że jest drogo. Skoro jednak można się tam najeść za 30 zł to chyba znaczy, że najwyższy czas, bym się tam wybrała.
Moim cichym marzeniem jest, by w Zgorzelcu otworzyli Sphinxa - restaurację z prawdziwie egipskim klimatem. Za 15 zł można tam zjeść solidną porcję shaormy, frytek i surówki. Do tego gratis jest dodawana pita i trzy gatunki sosów. Jak ktoś będzie w Jeleniej, bądź Wrocku i zachce mu się pójść do jakiejś dobrej knajpy, to Sphinxa polecam naprawdę gorąco.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 mar 2006, 16:27 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 04 sty 2006, 9:29
Posty: 1280
Lokalizacja: miasteczko Salem
W Sphinxie jadłem w Zielonej Górze.Świetna restauracja.
Za 50zł dwa obiady no chyba,ze z dojazdem taksówką ze Zgorzelca to już słabiej.
Dlaczego ludzie myślą,że jak drogo i "stać mnie" to dobre jedzenie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 580 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 39  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..