Dzisiaj jest 28 mar 2024, 17:42

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 220 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
Post: 23 maja 2006, 13:45 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 23 maja 2006, 13:42
Posty: 42
Biorac pod uwage beznadziejne perspektywy w zgorzelcu dla mlodziezy,staramy sie wywalczyc pozwolenie na odnowienie amfiteatru nieopodal PKP jestesmy w stanie wylozyc na to czesc pieniedzie a takze wykonac roboty naprawcze tylko potrzebujemy wsparcia.Jestesmy grupa rapowa ze zgola i mamy wizje zeby cos sie zaczelo dziac,prosze piszcie jakie macie pomysly i w jaki sposob mozecie pomoc,czekam....moj adres..mlodszybraciszek@op.pl[/img]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 maja 2006, 13:49 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, 9:14
Posty: 704
Lokalizacja: Oława
Mógłbyś napisać konkretnie jakiej potrzebujecie pomocy?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 maja 2006, 14:28 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 23 maja 2006, 13:42
Posty: 42
biorac pod uwage mozliwoscie w zgorzlcu kazda pomoc sie przyda,jakis sponsoring.ciekawe pomysly,rece do pracy...obecenie pracujemy nad komputerowa animacja dotyczaca nowego wygladu naszego "grzybka"..mamy zamiar postawic solidne ogrodzenie,odmalowac sciany..mamy dojscie do tartaku wiec za prawdziwa tanioche mozemy odremontowac podloge i lawki,bo narazie przychodza tam tylko pijani ludzie i dewastuja to co i tak juz jest ruina..my jako mieszkancy pobliskiego osiedla lubimy tak przesiadywac ze wzgledu na zielen lecz robi sie tam jak na wysypisku,mamy zamian kupic 2 tresowane psy i na noc je wypuszczac na terenie amfiteatru zeby nikogo nie kusilo,oczywiscie beda widoczne tabliczki zeby nikt nam potem nie zarzucil ze nie wiedzial,,,bardzo sie w to zaangazowalismy ale znajac podejscie ludzi ktorzy mogli by pomoc liczymy przedewszystkim tylko na siebie i ludzi dobrej woli,pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 maja 2006, 14:32 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, 9:14
Posty: 704
Lokalizacja: Oława
Tak się składa, że i ja mieszkam niedaleko i często tam bywam, więc w sumie wasz pomysł bardzo mi się podoba ;) Zresztą chyba mamy podobne zdanie o sytuacji młodych w Zgorzelcu, sama jakiś miesiąc temu chciałam tutaj zorganizować warsztaty Spoko Dzieciaka, lecz w ostatniej chwili wszystko się posypało, a sporo było już dograne :\
Myślę, że mogę wam pomóc w kwestiach formalnych, tj. pisma i takie tam, mam "ludzi od tego" :P
A w ogóle to zapraszam na gg: 1637536.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 maja 2006, 14:41 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 23 maja 2006, 14:32
Posty: 14
Lokalizacja: z Pokoju!
Mysle ze na tym przesiewzieciu skorzystaja wszyscy mlodzi w naszym miescie!! Bylyby organizowane imprezy nie tylko w tematyce Rapowej ! dla kazdego cos by sie znalazlo! Miasto Tez powinno sie tym zainteresowac, ludzie wysiadajacy z PKP Miasto widza nasz "Amfik" co nasuwa im sie na mysl? wie kazdu kto go widzial! pare lat temu pewna Banda tez probowala zrobic cos podobnego! Lecz im sie nie udalo ! mam nadzieje ze wspolnymi silami osiagniemy cel !i cos w tym miescie ruszy ! Obiekt jest nieuzytkowany od wielu lat ! jedynie na okazje wyborob samorzadowych lub do Starostwa Byly odmalowywane sciany! W tym roku tez czekaja nas wybory! wiec moze ktorys z ubiegajacych sie o stolek pomysli o Mlodziezy i jej pomyslach ! pozdro ! Pokoj Ludzie !


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 maja 2006, 19:31 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 03 kwie 2006, 17:23
Posty: 453
Lokalizacja: Zgolek -> Ujazd
Brono :) hehe... no akurat masz racje ze syf tam straszny ale to tak jak w calym tym miescie :P ja sie pisze na takie cos :D kontakt: 1915790 ...chociaz gg jest wlaczone ale zazwyczaj mnie nie ma, jak cos to poznym wieczorkiem :?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 maja 2006, 22:45 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 23 maja 2006, 13:42
Posty: 42
to nie jest samolubna akcja grupy mlodziezy ktora chce sobie zapewnic tak zwana "miejscówke", wiekszosc z nas jest juz dorosla i patrzy na to z perspektywy realizmu.Czujemy szacunek do starszych ludzi i jestesmy w pelni swiadomi co znaczy dla nich ten amfiteatr,Ojciec bral mnie tu jak bylem mlodym szczylem i teraz wstyd mi jest ze ludzie nie potrafia zachowac godnosci w stosunku do czegos co dla kogos ma sentymentalna wartosc, wielu nam mowi ze to glupota i zeby dac sobie spokujpoddamy sie dopiero wtedy kiedy stwierdzimy ze nikt nas nie wspiera....wiec apeluje o wsparcie i cenne wskazowki,wkoncu jestesmy jedna spolecznoscia a amfiteatr znajduje sie w miejscu ktore moglo by byc powitalnym symbolem ludzi przyjezdzajacych do zgorzelca pociagiem chodz sprawa PKP to juz historia i kazdy stara sie zwalic na kogos innego wiec staramy sie ogarnac cos na czym wszyscy by skorzystali.z gory dziekuje za komentarze i pozdrawiam JEDNĄ WIELKĄ RODZINĘ.peace


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 maja 2006, 23:49 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
Bronek w pełni popieram pomysł i w sumie szczerze napisawszy to jesteście pionierami w tej kwesti a takim jest najgorzej, ale jak już coś zrobią to innym będzie łatwiej. Dlaczego? ano dlatego, że takich miejsc, gdzie właśnie młodzież już dorosła, ale jednak spędzająca wolny czas na dworze chce wrócić do tego, do tych miejsc.

wpełni popieram i chociaż nigdy nie siedziałem na "grzybku" to w miarę możliwości i czasu z chęcią pomogę przy pracach :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 maja 2006, 5:04 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 23 maja 2006, 13:42
Posty: 42
dzieki szamo, mam nedzieje ze wiecej mlodych postrzeze to tak jak Ty..pozdrowienia wariacie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 maja 2006, 7:42 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 03 kwie 2006, 17:23
Posty: 453
Lokalizacja: Zgolek -> Ujazd
Brono ale na forum nie znajdziesz ludzi, ktorzy dadza Ci pieniadze na remont tego, no ja moge pomoc jezeli bedzie potrzebna jakas powazna wiertara, młot albo jakieś inne urzadzonko :) na upartego moze i jakies rusztowanie by sie zalatwilo :):):) ...ale wiesz - po co rusztowanie jak nie mamy pieniedzy np. na farbe :? Szukasz sponsorow to pogadaj z Kasia145 :wink: ona ma juz praktyke w zalatwianiu tego typu spraw :P :P :P hihi


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 maja 2006, 7:45 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 23 maja 2006, 13:42
Posty: 42
nie mysl ze juz tego nie ogarniam...poprostu na forum chcem poruszyc temat a reszte zalatwie osobiscie....dzieki za zainteresowanie i pomoc..napewno sie przyda..


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 maja 2006, 15:34 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 23 maja 2006, 14:32
Posty: 14
Lokalizacja: z Pokoju!
Bronku Drogi ! nie sam tylko razem ogarniemy ! Pieniadzae na farbe sie znajda pokryjemy pokryjemy te koszta z wlasnych pieniedzy! postaramy sie aby cale miasto wiedzialo co sie swieci :P
Zeby kazdy wiedzial Gdzie jest grzybek i ze jest to miejsce gdzie bedzie grala muzyka gdzie w weekendy beda najlepsze imprezyt :shock: :D Ten zamysl powstal juz dawno w naszych glowach ! teraz mozemy to ogarnac ! Damy Rade ! Pokoj !! ludziska ! :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 maja 2006, 15:40 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 maja 2006, 15:30
Posty: 1
Lokalizacja: Zgorzelec
Ja was chlopaki popieram tylko wydaje mi sie ze najwiekszy problem bedzie z ludzmi ktorzy zamieszkuja w poblizu Amfiteatru. Znajac zycie beda robili problemy. Mieszkam w jednym z tych blokow i wiem jakie zrzedy tu mieszkaja. Zycze powodzenia


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 maja 2006, 16:36 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sty 2006, 11:44
Posty: 1099
Lokalizacja: Wrocław
Jak zwykle każdy popiera, każdy ma dużo do powiedzenia,a na czym się kończy? Na gadaniu... niemiłe ale prawdziwe :?

A co do imprez na "grzybku" to życzę podwójnie powodzenia...
Przecież ten amfiteatr jest okrążony tzw "osiedlem emerytow i rencistów" którym przeszkadza wszystko i wszyscy.. także jedna dwie imprezy i po wszystkim. Takie są realia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 maja 2006, 16:59 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 03 kwie 2006, 17:23
Posty: 453
Lokalizacja: Zgolek -> Ujazd
to trzeba bedzie zrobic cos dla dziadkow :D :D hehe... bo inaczej max. 3 imprezy i bedzie zakazka na robienie czegokolwiek na grzybku :?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 220 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 92 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..