Dzisiaj jest 23 kwie 2024, 15:27

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Post: 28 mar 2006, 22:39 
Niniejszym pozwolę sobie przytoczyć mejla, którego otrzymałem dziś. A nóż, znajdą się chętni.
Cytuj:
Cześć Kuba!

Mam prośbę! David i ja organizujemy polsko, niemiecko, ukrainskie spotkanie młodych osób.
Das ganze wird ein sogenanntes Sommerlager von ASF und wird hier in Wrocław stattfinden.
Dafuer suchen wir grade polnische Teilnehmer.
Ich schicke dir im Anhang mal die Ausschreibung mit. Vielleicht kennst du ja ein paar interessierte junge Leute die da Lust drauf haetten! Oder vielleicht auch du selber!? =)

Djękuje bardzo i do zobaczenia ( ja das faende ich auch super! Wroclaw ist jetzt im Fruehling seeehr toll... =)
Herzliche Gruesse, Anne


Dom Edyty Stein
ul. Nowowiejska 38
PL-50-315 Wroclaw

Tel./Fax: 0048-71-78 33 619

www.edytastein.org.pl


Tłumacząc, chodzi o warsztaty młodzieżowe (i nie tylko) organizowane przez Dom Edyty Stein we Wrocku, gdzie to można nawiązać sporo ciekawych znajomości, popracować społecznie tudzież po prostu być. 7 ludków jest potrzebnych "od nas", z Polski w sensie. Bywałem na takich imprezach i powiem, że warto, choćby dla samego zakwaterowania w "Ołówku" we Wrocku, bądź w ogóle dla samego "przeżywania dnia" w stolicy Dolnego Śląska (jeśli ktoś nie miał okazji wcześniej).

Reasumując, rozchodzi się o:
    * poznanie nowych ludzi
    * poznanie nowych ludzi
    * poznanie ich języków
    * poznanie nowych ludzi (ciekawych ludzi jak sądzę)
    * fajną zabawę
    * dobry uczynek, poza tym
    * poznanie nowych, ciekawych ludzi


Zapodaję linka do formularza zgłoszeniowego. Chętni powinni się zdecydować do 31. maja.

http://84.40.176.175/Ausschreibung.doc

Więcej informacji pod tymże linkiem (w tymże .docu).


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..