Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 1:33

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Która Auto-Szkoła jazdy jest najlepsza.
Aro-Jaro 25%  25%  [ 13 ]
Gregor 34%  34%  [ 18 ]
PZM 8%  8%  [ 4 ]
Patryk 2%  2%  [ 1 ]
Stano 2%  2%  [ 1 ]
Paweł 19%  19%  [ 10 ]
Gaweł 11%  11%  [ 6 ]
Liczba głosów : 53
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 24 wrz 2008, 5:43 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
co do tzw. tragicznych skutków, ciekaw jestem ilu kierowców nauczyło się jeździć na kursie prawa jazdy :/
nie czarujmy się zdobycie prawa jazdy jest tak naprawdę dopiero osiągnięciem punktu startowego w nauce jazdy samochodem a nie zdobyciem umiejętności. żeby się kierowcy mieli na tych kursach kształcić naprawdę, musieliby przynajmniej 1000 km zrobić pod okiem instruktora a jak się ma do wyjeżdżenia zaledwie kilka godzin w kilka tygodni to o czym my mówimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 wrz 2008, 7:32 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2005, 11:37
Posty: 307
Lokalizacja: z internetu :)
A czemu tak jest? Dlatemu ze dobro kursanta nikogo nie obchodzi..System jest tak kulawy, że nikomu nie zależy na tym aby nauczyć kogoś jezdzić, im dłużej kursant będzie oblewał tym jest korzystniejszy dla systemu bo bedzie płacił - i za egzaminy, jak i właścicielom tzw szkół jazdy!! Dzięki temu robi sie miejsce na korupcje i akcje typu "prawko na ukrainie"


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 wrz 2008, 8:00 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
Cytuj:
A czemu tak jest? Dlatemu ze dobro kursanta nikogo nie obchodzi
pozory: wszystkim a najbardziej instruktorom zależy, aby wyuczyć każdego na wzorowego kierowcę :grin: i dlatego chcą mieć z nim jak najdłużej kontakt :smt044 .
Na poważnie zaś, im więcej egzaminów, tym większy przypływ gotówki /i ten oficjalny i ten nieoficjalny../ Dowodem lukratywności różnej maści 'szkół jazdy', jest ich wysyp, jak grzybów po deszczu, kilkanaście w mieście, tylko ilość aptek je chyba bije.
Dlatego, bardzo dobrze, że pojawia się konkurencja, choćby ukraińska. Na forach poświęconych tematowi, właściciele i instruktorzy straszą, wyśmiewają i przestrzegają przed innymi, niż rodzime egzaminami.
Druga myśl, jaka mi się nasunęła, kiedy czytałem dyskusję, jest taka: w nas, w Polsce, cały ciężar i odpowiedzialność za wyszkolenie spoczywa na barkach kursantów. Szkoły jazdy są od 'szkolenia', egzaminowania i brania kasy. Zero odpowiedzialności. Moim zdaniem powinno być tak, że szkoła jazdy ma nauczyć, bo za to bierze pieniądze. A sprawdzianem jakości i efektu tej nauki jest właśnie egzamin. Skoro tak duża ilość kursantów ma takie problemy ze zdaniem go, to albo szkolenie jest na złym poziomie i szkolący nie ponosza za to żadnych sankcji, albo jest konflikt pomiędzy szkolącymi a egzaminującymi. /Bo szkolący mają dopływ gotówki i może nie chcą się dzielić z egzaminującymi, ale to już dowolna interpretacja, granicząca ze spiskiem :grin: ;) /
Ciekawa byłaby statystyka, ilu kursantów z jakich szkół jazdy oblewa najczęściej :|


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 wrz 2008, 11:35 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
a ja tak się zastanawiam, czy ten ukraiński system jest właściwie zły? jeżeli na kursie i tak nikt się nie nauczy jeździć - tym bardziej na egzaminie, to może własnie znak, ze tedy droga? swoją drogą ciekawe, jak wyglądają statystyki wypadkowe na Ukrainie. czy tam jest jakaś masakra w porównaniu z naszym światem wykształconych kierowców?
póki co fakty są takie, ze szkoły kierowców u nas jak nie kształciły tak nie kształcą ale za to zabawa w kursantów i szkolących kosztuje kupę forsy i w zasadzie tylko tyle z tego wynika...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 wrz 2008, 12:29 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 14 kwie 2006, 11:40
Posty: 23
Lokalizacja: Zgorzelec
Mam prośbę do Admina żeby uaktualnił listę szkół nauki jazdy. Nie istnieją już auto-szkoły Grzesiek i Ewa a jest chyba nowa Atlanta. ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 mar 2009, 14:09 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 14 mar 2009, 21:31
Posty: 5
Lokalizacja: Zgol
Czy ktos zna szkołe w Zgorzelcu gdzie uczą jazdy na Toyotach Yaris?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 lis 2009, 9:53 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 14 mar 2005, 14:22
Posty: 21
Jeśli renomę szkoły ma określać ilość podejść do egzaminu, to w moim przypadku najlepsza jest szkoła PATRYK. Tam się właśnie uczyłam i zdałam egzamin za pierwszym razem - oczywiście JELENIA GÓRA.
Odpowiadając na wcześniejszego posta: na wyżej wspomnianym kursie moim autkiem szkoleniowym była Micra, zaraz po egzaminie kupiłam śliczniutką Yariskę i nawet jako niedoświadczony kierowca nie miałam żadnego problemu ze zmianą auta. Pozdrawiam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 lis 2009, 11:03 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 lis 2009, 10:07
Posty: 46
Lokalizacja: miejscowy
Uważam, że sonda jest lekko tendencyjna ! ale cóż
Najlepszym wyznacznikiem są dane z
http://www.wordjg.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=12&Itemid=14

POZDRAWIAM PANA RYSZARDA GAWŁA ! ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 lis 2009, 11:37 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 14 mar 2007, 17:44
Posty: 169
Lokalizacja: Zgorzelec
Kat. B robiłem w AS "Paweł", C - w PZM, E w AS "Paweł" i A w AS "Gregor" i wszędzie tam spotkałem świetnych instruktorów, także każdą auto szkołę mogę polecić. Najtrudniej zdaję się kat B, reszta poszła jak po maśle, za 1 razem, tylko E za drugim.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 cze 2010, 17:07 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 07 mar 2010, 19:25
Posty: 745
Lokalizacja: z daleka
Którą szkołę jazdy w Zgorzelcu polecacie?

Jakie są ceny?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 kwie 2012, 12:05 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 06 mar 2009, 10:34
Posty: 1
Lokalizacja: zgorzelec
JA POLECAM ...

Nie spamuj !!!!
Otrzymujesz ostrzeżenie :smt021
YELLO_35


Ostatnio zmieniony 23 kwie 2012, 17:26 przez peres38, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 kwie 2012, 20:45 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sty 2008, 18:21
Posty: 1551
Lokalizacja: Zgorzelec
peres38 pisze:
JA POLECAM ...

Nie spamuj !!!!
Otrzymujesz ostrzeżenie :smt021
YELLO_35



Ze niby za co?

Za wypowiedz na temat?

Nie zalozyl nowego tematu, w ktorym wychwala jakas szkole tylko odpowiedzial na pytanie
zgc_qwerty pisze:
Którą szkołę jazdy w Zgorzelcu polecacie?


Na miejscu Małgośka bym mu jeszcze dal "Pomogl" :P


Ostatnio zmieniony 24 kwie 2012, 20:46 przez yARO_81, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 kwie 2012, 21:30 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
yARO_81 pisze:
Ze niby za co?


peres38 wie za co - Ty nie musisz :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 kwie 2012, 13:32 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 04 sty 2006, 9:29
Posty: 1280
Lokalizacja: miasteczko Salem
YELLO_35 pisze:
yARO_81 pisze:
Ze niby za co?


peres38 wie za co - Ty nie musisz :roll:



Nie musisz bo jesteś dla Szacownego Moda z J. pionkiem hehe


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 sty 2014, 16:42 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 gru 2008, 22:27
Posty: 603
pozwole sobie odswiezyc temat, z racji ze jednym z moich postanowien noworocznych jest zrobienie prawa jazdy ;) Ktora zgorzelecka szkole nauki jazdy byscie polecili?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..