Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 13:28

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 354 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 24  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 24 lip 2007, 14:10 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 10 gru 2006, 10:47
Posty: 119
Lokalizacja: Zgol
Tylko_Kamila pisze:
wódka z Niemiec wychodzi taniej a ponoć bardzo dobra, wie ktoś coś na ten temat?


Jak wiadomo to najlepsze są polskie wódki, ale nie te po 12 zł, tylko markowe z długo istniejących gorzelni. Poza tym ich wódka ma zwykle 36 lub 38 %, a na cenie choćby była tańsza, to rachunek wyjdzie niższy o 200, 300 zł.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 lip 2007, 14:13 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 14 mar 2007, 17:44
Posty: 169
Lokalizacja: Zgorzelec
a najlepiej kupić nasz polski spirytusik i z niego zrobić wódeczke na wesele, w smaku o wiele lepszy od wódki, lepiej wchodzi i głowa tak nie boli, sprawdzone nie jeden raz, polecam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 lip 2007, 15:59 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 14 mar 2007, 13:04
Posty: 103
Lokalizacja: Zgorzelec
raul0505 pisze:
a najlepiej kupić nasz polski spirytusik i z niego zrobić wódeczke na wesele, w smaku o wiele lepszy od wódki, lepiej wchodzi i głowa tak nie boli, sprawdzone nie jeden raz, polecam


heh tylko skąd wziąć tyle butelek na wesele i poprawiny na 100 osób?

a z tymi procentami to nie wiedziałam. to faktycznie chyba lepiej czaić sie na promocję jakąś w marketach.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Ślub, wesele
Post: 26 lip 2007, 11:34 
Witam wszystkich,

Planujemy organizację ślubu i wesela, dlatego też kieruję do Was kilka drobnych pytań :

1) Jakiego kamerzystę polecacie i dlaczego? Czy macie numer kontaktowy?
2) Jaki zespół i dlaczego? Czy macie numer kontaktowy?
3) Gdzie kupić obrączki?
4) Wystrój sali, samochodu, kościoła?
5) Jaka cukiernia?

Z góry dziękujemy za wszelkie informacje.

PS.
Przeszukiwaliśmy forum i natknęliśmy się na informację o kamerzyście. Pan Zubkiewicz, Źródło !


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 26 lip 2007, 13:34 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 14 mar 2007, 17:44
Posty: 169
Lokalizacja: Zgorzelec
no z butelkami to może być gorzej mój brat jak robił na 120 osób wesele to jakoś po rodzinie i znajomych uzbieraliśmy, chetnie bym użyczył ale to było jakoś 6 lat temu i te butelki obiegły nie jedno wesele i gdzie zawędrowały to nie wiem... a tak wogóle to kupując spirytus to masz już mniej więcej 1/3 potrzebnych :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lip 2007, 14:37 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 14 mar 2007, 13:04
Posty: 103
Lokalizacja: Zgorzelec
usunięto


Ostatnio zmieniony 17 paź 2008, 10:37 przez Tylko_Kamila, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 lip 2007, 15:38 
poszło, dostałaś?


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 26 lip 2007, 15:52 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 14 mar 2007, 13:04
Posty: 103
Lokalizacja: Zgorzelec
dostałam i odpisałam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 lip 2007, 9:20 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 14 mar 2007, 17:44
Posty: 169
Lokalizacja: Zgorzelec
oooo cud! z dwóch tematów zrobił się jeden hehe... i racja


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 lip 2007, 13:36 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 14 mar 2007, 13:04
Posty: 103
Lokalizacja: Zgorzelec
ma ktoś jakieś pomysły dotyczące organizacyjnych spraw, dekoracji, efektów by wesele było nie zapomniane i troszkę inne niż wszystkie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 lip 2007, 13:48 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Kamila, a po co silic sie na oryginalnosc w tym przypadku? Spotkalem sie juz w weselami, ktore przez to, ze chcialy byc "inne", "niepowtarzalne" byly po prostu beznadziejne.
Czasem lepiej nie kombinowac, zdac sie na utarte schematy, programy, a po prostu dopiac szczegoly na ostatni guzik tak, by niczego nie braklo, o niczym sie nie zapomnialo. My tak zrobilismy i uwierz mi, ze wszystko zagralo jak w szwajcarskim zegarku. Bylo tak jak mialo byc - jak to ustalilismy i zaplanowalismy.
Pamietaj, ze eksperyment moze podobac sie Tobie, ale wesele robi sie w sumie dla gosci.
W sumie u mnie jedna rzecz byla nieplanowana: tuz przed wyjazdem spod domu uslyszalem ryk motocykli i okazalo sie,ze kumple z ktorymi jezdzilem kilka lat na motocyklach przyjechali cala kawalkada i "eskortowali" autko ze Zgorzelca do Pienska, do kosciola i na koniec widowiskowo "spalili gume".
Chyba jedno z najmilszych zaskoczen w tamtym czasie:)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 lip 2007, 14:56 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 05 lip 2007, 17:57
Posty: 2
Lokalizacja: zgorzelec
Jestem właśnie świeżo upieczoną żonką(07.07.07). Wesele było w Kameralnej i było naprawdę super. Szefowa o wszystko zadbała i dopieła na ostatni guzik. Wódkę załatwialiśmy z Niemiec, żeczywiście wychodzi dużo taniej i jest o niebo lepsza. No i mielismy super orkiestrę zespół TRAPEZ z Jawora w 100% polecam. :smt023

NIE POLECAM salonu sukien ślubnych z Lubania. Właścicielka salonu na tydzień przez weselem zjadła mi mnóstwo nerwów. Ponoć w Bogatyni jest nowo otwarty salon, może tam warto się wybrać -NA PEWNO NIE DO LUBANIA.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 lip 2007, 15:59 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 14 mar 2007, 13:04
Posty: 103
Lokalizacja: Zgorzelec
mala_czarna pisze:

NIE POLECAM salonu sukien ślubnych z Lubania. Właścicielka salonu na tydzień przez weselem zjadła mi mnóstwo nerwów. Ponoć w Bogatyni jest nowo otwarty salon, może tam warto się wybrać -NA PEWNO NIE DO LUBANIA.


a możesz konkretnie napisać o co chodziło? bo właśnie tam miałam zamiar się wybrać...

a i jaka to była wódka i ile miała procent?


gobo007 jakąś koncepcję mam, wiem że się robi wesele bardziej dla gości i właśnie myślę o nich, żeby np oczepiny nie były tylko udziałem młodej pary ale również żeby goście w tym uczestniczyli, z innych rzeczy to np chcemy mieć ten balon ze 100 malutkimi balonikami w środku podczas pierwszego tańca, myślę też o dekoracji, zawsze są balony, ja będę stawiać na dekorację materiałową bardziej, szukam też pomysłu na pewne detale na stołach... szukam takich małych perełek które stworzą coś niesamowitego...

gobo007 u nas może być tak że narzeczony należy do klubu Vectra Unlimited i jeździmy razem na zloty, będzie dopiero niespodzianka jak oni przyjadą... :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 lip 2007, 17:35 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 05 lip 2007, 17:57
Posty: 2
Lokalizacja: zgorzelec
Właścicielka salonu była miła tylko w dniu kiedy wybierałam sukienkę, kiedy przyjechałam po odbiór nie była już taka słodka. Wyporzyczona sukienka w dodatku miała małą plamkę centralnie z przodu. Ponadto zapomniała mi dać diademu (zorientowałam się dopiero po przyjeździe do Zgorzelca) i usiłowała mi wmówić że chcę ją naciągnąć na "głupią błyskotkę" i nie szczędziła sobie słów, ostatecznie poszłam bz. Tak więc bardzo niemiło wspominam ten salon.
A wódkę kupowaliśmy w alldi-ku w Gorliz, 0,75l nazywa się chyba Doppelkorn - 37% kosztuje chyba 4,65 Euro za butelkę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 sie 2007, 12:18 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 14 mar 2007, 13:04
Posty: 103
Lokalizacja: Zgorzelec
A ja mam pytanie kierowane bardziej do kobiet, czy możecie polecić jakąś dobrą makijażystkę na ślub...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 354 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 24  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..