Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 14:21

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
Post: 16 gru 2014, 21:32 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 16 gru 2014, 21:24
Posty: 4
Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć gdzie w ZGORZELCU jest ulica jeleniogórska. Carrefour w Zgorzelcu na ul Jeleniogórskiej, Leroy Merlin, Neonet, CCC i jeszcze inne sklepy to samo. Tylko tej ulicy jakoś w ZGORZELCU nie można znaleźć.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 gru 2014, 22:23 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
echo11 pisze:
Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć gdzie w ZGORZELCU jest ulica jeleniogórska


Nie ma. Jest w Łagowie.
W adresach podawana jest poczta Zgorzelec :

http://www.galeriaslowianska.pl/page/pl/kontakt/

Reszty nie szukałem z lenistwa - wrodzonego :smt028

Mieszkam w Jerzmankach i często podaję adres : 59-900 Zgorzelec, Jerzmanki nr...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 gru 2014, 9:08 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 16 gru 2014, 21:24
Posty: 4
A ja mieszkam w Łagowie i mam adres ul. XXX 59-900 Łagów poczta Zgorzelec. A wkurza mnie fakt podawania na reklamach, gazetkach reklamowych i w innych miejscach bardzo oficjalnych http://mapa.targeo.pl/carrefour-jelenio ... lowe/adres Zgorzelca jako miejscowości gdzie znajduje się jakiś sklep czy firma. Jak jakaś firma wstydzi się że mieści się na wsi to niech się przeniesie paręset metrów na zachód i po kłopocie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 gru 2014, 9:35 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
echo11 pisze:
Jak jakaś firma wstydzi się że mieści się na wsi to niech się przeniesie paręset metrów na zachód i po kłopocie.


Podejrzewam, że to nie kwestia wstydu tylko rozpoznawalności - Łagów zazwyczaj kojarzy się z tym lubuskim :roll:

echo11 pisze:
...wkurza mnie fakt podawania na reklamach...


Niepotrzebne emocje. IMHO.

Swoją drogą - podrąż temat i napisz do tych firm co to "się wstydzą" - ciekaw jestem co Ci odpiszą :smt028


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 gru 2014, 9:52 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 07 mar 2010, 19:25
Posty: 745
Lokalizacja: z daleka
Z tego co powszechnie wiadomo to miasto z chęcią by przygarnęło caly Łagów wraz z tymi wszystkimi sklepami i ziemią, która jest już wykupiona na sklepy.
Ale gmina wiejska mówi niet! Oczywiście to nie dziwi, biorąc pod uwagę podatki które zostawiają w gminie wielkopowierzchniowe sklepy.
Zgorzelec jest trochę w złej sytuacji bo się rozrasta, ale jedynie faktycznie a nie administracyjnie. Od zachodu jest granica i w około gmina wiejska, która nie chce oddać choćby metra ziemi. Miasto się rozrasta de facto w innej gminie.

Moze czas to zmienić.
Co myślicie o pomyśle połączenia dwóch gmin, albo właśnie oddaniu Łagowa i innych ziem do Zgorzelca?

Wpiszcie w google Łagów. Na pierwszej stronie nie wyskoczyło mi ani jedno odniesienie do tego Łagowa k. Zgorzelca.

Podobna sytuacja ze sklepami jest we Wrocławiu. Gdzie są te największe markety? W Bielanach Wrocławskich. A jest to dzielnica miasta? Nie jest to wiocha podobna do Łagowa, tyle ze w gminie Kobierzyce. Wójta tamtej gminy jeszcze ma większe powody żeby się zapierać czym się da i nie pozwolić na odebranie jego gminie nawet kawałka ziemi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 gru 2014, 12:14 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 16 gru 2014, 21:24
Posty: 4
Cytuj:
Wpiszcie w google Łagów. Na pierwszej stronie nie wyskoczyło mi ani jedno odniesienie do tego Łagowa k. Zgorzelca.

No właśnie - w google "pozycjonowanie" wyników wyszukiwań polega na (m .in) tym co na danym komputerze jest przeglądane, skąd "poszukujesz", jak często dana fraza jest poszukiwana w internecie i google "domyśla się" o co "szukaczowi" chodzi. Gdyby częściej chodziło o adres Łagów, 59-900 Zgorzelec. Google by częściej go znajdywało.

Może by i Zgorzeleczanie chcieli się połączyć z Łagowem, ale czy odwrotnie też? Podatki z marketów to niezły kąsek.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 gru 2014, 14:38 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
echo11 pisze:
Google by częściej go znajdywało.


Niech se Twój Łagów znajdzie speca od pozycjonowania :smt020


zgc_qwerty pisze:
Podobna sytuacja ze sklepami jest we Wrocławiu. Gdzie są te największe markety? W Bielanach Wrocławskich. A jest to dzielnica miasta? Nie jest to wiocha podobna do Łagowa, tyle ze w gminie Kobierzyce.


No właśnie :smt023


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 gru 2014, 13:53 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 16 gru 2014, 21:24
Posty: 4
Cytuj:
Niech se Twój Łagów znajdzie speca od pozycjonowania

Oto odpowiedź godna VIP-a z Jerzmanek :shock:

To nie jest dyskusja nad sprawą, to kopanie po ryju przez internet.
Żegnam z forum.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 gru 2014, 14:47 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
echo11 pisze:
To nie jest dyskusja nad sprawą...


Nad jaką sprawą? Skoro wszystko już napisano, a Ty zmieniasz front ;)
To była porada w kwestii pozycjonowania - zastanów się dobrze jak inaczej chcesz to realizować? :roll:

echo11 pisze:
...to kopanie po ryju przez internet.


Chryste...kopania chyba nie widziałeś. Miękki jakiś jesteś :smt033


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 gru 2014, 15:18 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
YELLO_35 pisze:
Chryste...kopania chyba nie widziałeś. Miękki jakiś jesteś


Uważaj, bo wpędzisz jeszcze kolegę w depresję :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..