Dzisiaj jest 28 mar 2024, 15:52

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Post: 12 paź 2006, 11:52 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 04 sty 2006, 9:29
Posty: 1280
Lokalizacja: miasteczko Salem
Tu daje ten temat,raz,że do humoru malo kto zagląda,dwa że raczej dla pełnoletnich ehehhe.

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=sh ... 18636wejdz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 paź 2006, 12:02 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 28 sie 2006, 9:24
Posty: 132
Lokalizacja: to tu, to tam...
biedny ten pan... taką straszną żonę mieć... :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 paź 2006, 20:37 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
takie tematy zamieszczaj a hyde parku albo na humorze

dziekuję
/admin


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 paź 2006, 15:59 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 04 sty 2006, 9:29
Posty: 1280
Lokalizacja: miasteczko Salem
aleksander pisze:
takie tematy zamieszczaj a hyde parku albo na humorze

dziekuję
/admin


Dobrze szefie:)

A tu oryginalny tekst ze wspomnianego ogłoszenia.Zdjęctego przez pracownika serwisu.

Cena: PLN 15 000 / EUR 3 846 (do negocjacji)

Typ: Sportowy / Coupe

Informacje:
Rok produkcji: 1995, Data rejestracji: 03/1997, Przegląd: 06/2007, Ubezpieczenie: 06/2007, 130 000 km, 155 KM (114 kW), Pojemność skokowa: 2000 cm3, benzyna, niebieski-metalic, Liczba drzwi: 2/3,

Dodatkowe wyposażenie:
ABS, el. szyby, el. lusterka, klimatyzacja, alufelgi, poduszka powietrzna, radio, wspomaganie kierownicy, immobiliser, komputer, welurowa tapicerka

Dodatkowe informacje:
serwisowany w ASO, sprowadzony, bezwypadkowy, garażowany

Opis pojazdu:
LUDZIE POMÓŻCIE !!! TAK TO JEST JAK CHCE SIę BYć DOBRYM DLA żONY!!!
MAM JUż TEGO DOśĆ NIECH KTOś ZABIERZE W CHOLERĘ TO AUTO!!!

Ale po kolei...
Kupiłem to auto 3 miesiące temu dla 'kochanej' żony. Wszystko było fajnie pięknie, do momentu aż wsiadła pierwszy raz za kółko. Boże... co ja się wtedy nasłuchałem, jaki to ja niedobry jestem, że kupuję jej auto, którym ona nie umie jeździć ! Ok, myślę sobie - nauczy się. W końcu wsiadła kiedyś sama. Dzwoni za 15 minut żebym szybko przyjechał bo sie koło urwało !!! No to kochany mężuś szybko w auto i jedzie na ratunek. Rzeczywiście - wyskoczyła gałka z wachacza. Pomyślałem: całe szczeście, że się nic jej nie stało(a teraz se myślę... kur**** mogła iść do piachu miałbym święty spokój!!!!). No nic, trzeba było coś z tym zrobić. Wymieniłem calutkie zawieszenie, począwszy od wachaczy, kończąc na amorach spreżynach oraz tarczach i klockach. W końcu bezpieczeństwo żonki najważniejsze (wtedy tak myślałem- o ja głupi.....!) Dobra, autko naprawione, lux stan itp. Wsiadła kolejny raz....... nie wyjechała spod domu. Przytałra Żuka zderzakiem(dobrze, że właściciel jest typowym przedstawicielem miejscowej meneliady, więc flaszka załatwiła sprawę). I to był koniec jej przygody. Powiedziała, że więcej nie wsiądzie do tego złomu !
Wystawiłem pod hipermarketem z kartkami. Myślałem, że tym samym pozbędę się problemu. Ale nic bardziej mylnego. Jest gorzej niz przedtem ! Zaczęły dzwonić praktycznie tylko kobiety z propozycjami umówienia sie w celu oglądnięcia autka. Żona robi mi teraz jazdy dzień w dzień, że dzwonia do mnie jakieś lafiryndy i że sie ku***wie niewiadomo z kim! MAM JUŻ TEGO DOSYĆ !! ZABIERZECIE TO AUTO...... ALBO LEPIEJ ŻONĘ !!!

Troszkeęo autku
Silnik 2000cm^3 moc 155 KM
Klimatyzacja działająca - zajebiście chłodzi
Klamotyzacja - była, w bagażniku, ludzie ! żebyście widzieli ile ona tam swoich klamotów nawrzucała!
tempomat - też działa, a co !
wspomaganie
elektryczne szyby & lusterka
patefon - kasetowy, orginał i też działa
3 głośniki (brakuje tylnego prawego - franca wbiła kiedyś parasol)
podłokietnik (można se schować tam różne szpargały typu podpaski, tampony (nie wiem nawet co ona używała - jutro popatrze co tam schowała). na prezerwatywy jest specjalny malutki pojemniczek (tam siedzi niebieski Durex ale o nim niżej - pasuje idealnie na wymiar oraz pod kolor nadwozia)
Zapalniczka - nie działa ! przecież pisałem, że nikt nie palił (tylko idiotka, ale głupa)
Wszystko sprawne
Kolor KAMELEON niebiesko zielony, lakier troszkę miejscami porysowany, ale nie ma tragedii. Lewy błotnik ma odprysk, ale pierwszy lepszy Matejko za flaszkę załatwi sprawę. Ja to zamaskowałem, więc cicho - nikomu nie gadać! Ostatnio położyłem wosk Diamondbrite(po co ? i tak stoi... głupek ze mnie). Świeci sie ładnie.
Jest to amerykańska wersja Mitsubishi Eclipse. Różni się tylko tylnymi lampami. Silnik japoński (w Talonach występowały też amerykańskie)
SKRZYNIA BIEGÓW MANUALNA
Piękne alufelgi 16 cali
Opony w stanie bardzo dobrym. Pan Henio (kumpel Stacha spod monopolowego), jak składał nowe zawieszenie, mówił, że wszystko ok. A Henio to się zna, żę HO HO. Opony jeszcze długo pojeżdżą, z 5 mm bieżnika mają.
Ogólny stan bardzo dobry, w środku czysto i pachnie nowością(nie dałbym *wtedy* żonie byle gówna, teraz to co innego). W SAMOCHODZIE NIGDY NIKT NIE PALIL PAPIEROSOW !!! NATOMIAST ŻÓNA CZĘSTO PALIŁA GŁUPA. Silnik ma dobre kopyto. Idealna baza pod tuning (czy to profesjonalny, czy wiejski - do wyboru do koloru:-) ) Jest taka opcja, że jak nikt nie kupi, to łykam worek diod niebieskich, kilka metrów peszla białego i robie neony - a jak ! do tego siatexy, naklejexy i inne gówna tjuninkowe i stawiam pod remizą na wiosce.

IDEALNE DO LANSU POD WIEJSKIMI DYSKOTEKAMI GDZIE NAĆPANE MALOLATY SAME WYRYWAJĄ KLAMKI. BLOWJOB GWARANTOWANY NA KAŻDEJ IMPREZIE. SPRAWDZONE EMPIRYCZNIE (NIECH NO TYLKO TA FRANCA TO PRZECZYTA TO MAM PRZERYPANE - DOBRZE, ŻE MAM SWOJE DRUGIE AUTO WIĘC BEDĘ MIAŁ GDZIE SPAĆ).

UWAGA !!! Auto zdecydowanie nie nadaje się do sexu ("opierała sie?" - "no pewnie ! o stół!" ze wzgledu na bardzo mało miejsca w środku. W grę wchodzi jedynie sex w ciepłe dni, powiedzmy na masce samochodu. Jest to zaletą tego auta, gdyż dzięki temu tapicerka nie jest ...hmm... poplamiona? O właśnie. Jest dobry do sexu z paniami, które się opierają - można je o maskę Na wyposażeniu auta jest 1 sztuka prezerwatywy Durex (jakaś niebieska, dokładnie nie pamiętam - nie ja kupowałem) ważna do bodajże 2011 roku więc sporo. Jednym słowem auto jest "ready for action". Polecam.
Jako wyposażenie pierwszej pomocy dorzucam jeszcze dwie rolki srajtaśmy (z 2005 roku, ale myślę, że będzie dobrze zbierał).
O oczywistych rzeczach typu trójkąt i gaśnica nie wspominam, bo wiadomo, że tego nie ma! (żarcik)
OC zaplacone aż do czerwca 2007 tak jak i przegład.
Auto można obejrzeć w Krakowie. Nigdzie nie dojeżdżam, umawiam się tylko pod domem ze względu na żonę.
Proszę nie pisać maili, bo po pierwsze żadko jestem na necie, a po drugie nie chce mi się odpisywać. Od tego jest sextelefon (który i tak muszę odbierać gdy żony nie ma w pobliżu). Numer do mnie 513 863 843 - czynne całą dobę. Proszę dzwonić ale nie wszyscy na raz!!! Panie mają bezwględne pierwszeństwo.
Oglądaczom mówię stanowcze NIE ! Cena 15000 jest przykładowa, czekam na propozycje. W przypadku kobiet cena wynosi 14000. Politycy - 18500. W każdym razie jest do negocjacji. Zadzwoń, pogadaj, jak będzie dobra bajera to pewnie zrobie promocję Preferuję transakcję z czlowiekiem konkretnym, a nie jakimś zamulatorem co mi będzie wybrzydzał, że ptak nasrał na maske i trzeba spuścić pińcet...
Kobiety mile widziane(tzn słyszane) tylko problem z żoną (nie chcę jej już - kasa z wózka pójdzie prawdopodobnie na rozwód..... Boże jak ja się cieszę, że nie mam kościelnego!!!)
Do adminów otomoto: proszę pomóżcie człowiekowi i nie usuwajcie tego ogłoszenie. dziękuję

ps. dziękuję za mnóstwo maili, telefonów i smsów.

CO DO SAMOCHODU - OGłOSZENIE WCIąż AKTUALNE. DZIEKUJę PANIOM ZA MIłE TELEFONY, JEDNAK W KWESTII MężA INFORMUJę, Iż NIE JESTEM ZAINTERESOWANY.... ACZKOLWIEK SZCZEGóLNIE ZAINTERESOWANE INFORUMJę, żE MAM 28 LAT I 175 CM WZROSTU:-) I MUSICIE TEŻ WIEDZIEĆ, ŻE NIE JESTEM TAKI ŁATWY . FAJNIE BYć PIęKNYM I MłODYM



Jeśli coś nie tak,czy kolizja z regulaminem forum to proszę usunąć.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..