forum.zgorzelec.info
http://forum.zgorzelec.info/

Szata graficzna forum
http://forum.zgorzelec.info/viewtopic.php?f=66&t=8
Strona 1 z 1

Autor:  maciek [ 04 sty 2005, 8:57 ]
Tytuł:  Szata graficzna forum

Fajniej by było, gdyby kolorystyka forum była bardziej zgrana z kolorami portalu zg.nfo, np gdyby tło forum było tak samo niebieskawe jak tło portalu.

Autor:  aleksander [ 04 sty 2005, 10:05 ]
Tytuł: 

widac juz zostalem wyreczony w odpowiedzi na poprzednie pytanie, wiec odpowiadam na to :) Szata zgorzelec.info jest jaka jest - stara

Nalezy ja zmienic, bo tak jak juz wielu uzytkownikow zauwazylo niebieski kolor jako tlo nie jest do konca trafiony, inna rzecz to fakt ze z tym niebieskim kolorem identyfikuje nas gro uzytkownikow. Takim oto sposobem mamy dylemat zmieniac czy nie ?

W tym problem, bo wraz ze zmiana szaty graficznej chcemy wdrozyc nowy system do obslugi portlu pod koatem uzytkownikow i naszych klientow, a to juz naprawde duze przedsiewziecie wiec lepiej zrobic kilka rzeczy mniejszych ktore juz jak widac sie sprawdzaja niz wielka ktora pochlonie duzo czasu, ale uzytkownicy nie docenia tego tak bardzo.

Autor:  exprorer [ 06 sty 2005, 22:21 ]
Tytuł:  Raz a dobrze !

Witam
Jeżeli chodzi o szatę graficzną to należałoby zrobić troszkę delikatniejszą, ponieważ ten deseń jest zbyt jaskrawy, trzeba pomyśleć również o stylu grafiki - złagodzić, uwypuklić i nadać łagodne linie wszelkim elementom grafiki na witrynie.
System portalowy sprawdza się w dzisiejszych realiach. Praktycznie wszystkie krajowe portale posiadają taki właśnie design, a skoro odpowiada dużemu to sprawdzi się i małemu.
Natłok informacji i szybki do nich dostęp kreują taki właśnie system. Jest on bardzo wygodny i zrozumiały, modemowcy bez zbędnej straty czasu wyszukają na takim wszystko co im potrzeba bez zagłębiania się w zawiłą niekiedy strukturę portali „starego typu”. Skuteczna informacja to taka, która widać od „pierwszego wejrzenia” :D
Przy przeprojektowywaniu systemu nie rozdrabniajmy się, Raz a dobrze głosi przysłowie i tej mądrości się trzymajmy.Nie wolno się rozdrabniać na kilka etapów - to męczy urzytkowników.Za każdym razem jak wejdą na strone poszukując rozkładu jazdy muszą uczyć się przeprojektowanej architektury witryny od początku.

Autor:  szamo [ 06 sty 2005, 23:02 ]
Tytuł: 

kolega exprorer zamieszał, bo doszedłem do wniosku, że kolega mówi o wyglądzie zinfo, a nie jak w temacie o wygladzie forum. W każdym razie jedno i drugie kolorystycznie powinno być zgrane :)

Autor:  bombas3 [ 27 lut 2005, 22:01 ]
Tytuł: 

strona, moim zdaniem wzorcowo zrobiona, jeśli chodzi o treść, ideę, poprawność, grafikę, no i jeszcze trochę starych pocztówek:
http://mglowicz.republika.pl/index.html

Autor:  marcin-kona [ 14 mar 2005, 19:24 ]
Tytuł: 

:) Chciałem powiedzieć, ze nowa szata graficzna forum, prezentuje sie doskonale (jak dla mnie, mam nadzieje ze dla innych tekze). Nom, i to chyba ta tyle ... :lol:

Pozdro

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+1godz.
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/