Dzisiaj jest 28 mar 2024, 13:58

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Post: 10 paź 2013, 12:51 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 25 cze 2013, 10:16
Posty: 5
UWAGA NA ZŁODZIEJI GRASUJĄCYCH W C.H. PLAZA !!!!
1 pazdziernika w CH PLAZA ukradziono mi portfel z dokumentami. Pamiętajcie że przy kradzieży należy natychmiast zablokować karty oraz nasze dokumenty takie jak dowód osobisty i prawo jazdy. Bank nasz lub inny od razu wprowadza Nasze dokumenty do systemu dokumentów skradzionych co uniemożliwia złodziejom korzystanie z Naszych dokumentów np w Providencie czy Chwilówkach!!! Dodam tylko że w ostatnim w czasie już spotkałam kilka osób które zostały okradzione w tym samym miejscu. Ja kojarze jedynie kobiete w ciemnych włosach ok 50 lat, ciemne włosy, granatowa kurtka wiatrówka która bardzo cicho skradła sie za mną w sklepie h&m. Dokumenty się teraz po tygodniu odnalazły, przyniósł je młody chłopak 10-12 lat, którego tato niby je znalazł w kontenerze. W portfelu było wszystko oprócz kasy. Karty lojalnościowe ze sklepów były ładnie poukładane w przegródki nawet te, które były luzem wrzucone. Paragony które znajdowały sie w portfelu również były wszystkie przeglądnięte i ułóżone równo... Jak ktoś miał również podobny przypadek w tym miejscu i kojarzy osobę, osoby które mogły to zrobić piszcie, może wspólnie uda Nam się namierzyć złodzieja i ukrócić proceder!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 paź 2013, 13:07 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
A próbowałeś przeglądnąć nagrania z monitoringu zarówno w sklepie, jak i w samym centrum handlowym - może nagrał się moment rabunku, no chyba, że złodzieje mają już obczajone miejsce, gdzie kamera nie ogarnia już zakamarków.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 paź 2013, 19:43 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 25 cze 2013, 10:16
Posty: 5
w żadnym sklepie w plazie nie ma kamer, tylko w holu głównym i ponoć teraz w multikinie są. Opisałam osobę policji i dokładnie określiłam czas w jakim przebywałam tam. Mieli kamery sprawdzić. Chciałam sama zobaczyć ale powiedzieli mi że tylko policja ma do tego wgląd.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 paź 2013, 19:53 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
dohekaju pisze:
Chciałam sama zobaczyć ale powiedzieli mi że tylko policja ma do tego wgląd.



To nie są kamery policji, wydaje mi się że jeśli właściciel zechce Ci pokazać nagranie, to może to zrobić, oczywiście nie musi. Trzeba poprostu poprosić, choćby ze względów bezpieczeństwa dla pozbycia się złodziei z galerii.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 paź 2013, 23:00 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lut 2012, 15:20
Posty: 369
Lokalizacja: Z-c
Zapewne po tym wpisie złodziejaszki będą miały się na baczności i potencjalne ofiary także.
Nie słyszałem o przypadku żeby nasza kochana policja kogoś takiego złapała, a spróbuj pojmać złodzieja i zrobić mu krzywdę to masz o 6.00 ekipę w kominiarkach w chacie. W stosunku to takich obywateli, są niezłykle skuteczni. Nasz system chroni oszustów, złodziei.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 paź 2013, 7:48 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 25 cze 2013, 10:16
Posty: 5
I właśnie o to chodzi, żeby każdy uważał i był czujny. Że każda osoba niebezpiecznie zbliżająca się do Nas jest dla Nas potencjalnym złodziejem. Nikt nie ma zamiaru wyręczać policji w ich pracy i wymierzać im karę, chodzi o to że pewne fakty, skojarzenie osób może pomóc w identyfikacji złodzieja. Mam pewne podejrzenia, skojarzenia kim ta osoba może być, ale też nie mogę na kogoś rzucać oskarżenia bez zbitych dowodów. Ale jeśli takich osób będzie więcej i każda osoba pokrzywdzona zapamięta jakieś szczegóły i coś będzie mogła dopowiedzieć na ten temat to sytuacja może się wyjaśnić. A może ktoś widział osoby dziwnie się zachowujące i zna je choćby z widzenia. Nawet jeśli nie to może chociaż my mieszkańcy będziemy bardziej uważać a złodzieje nie będą tego robić na taką skalę. Bo wielu z Nas nie zdaje sobie sprawy jak to wygląda. A konsekwencje tego są różne...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 paź 2013, 7:56 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 25 cze 2013, 10:16
Posty: 5
Ale rzeczywiście masz rację jesli chodzi o prace policji. Zgadzam sie z tym w 100% .Widzieliśmy ostatnio na necie i w Tv jak pracuje policja Bytowska....u nas w mieści też wcale nie wygląda to lepiej niestety. Dobrych policjantów jak na lekarstwo.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..