Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 6:55

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
Post: 20 lip 2009, 21:13 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 lut 2009, 22:33
Posty: 330
Lokalizacja: Zgorzelec
Hej ;) Orientujecie sie moze w ktorych biurach podrozy u naszych zachdnich sasiadow pracuja Polacy ew Niemcy znajacy polski jezyk ? ;> Mam zamiar wyruszyc w tym roku na wycieczke i slyszalem ze za ta sama cene w Niemczech dostaniemy o wiele lepsze warunki - co o tym myslicie ? Byl ktos na wakacjach z niemieckim biurem podrozy ? Jak wrazenia ? Ktore polecacie ?


Ostatnio zmieniony 24 lip 2009, 17:13 przez SKRz_Zgc, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lip 2009, 21:12 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 25 kwie 2008, 16:33
Posty: 22
Lokalizacja: Zgorzelec
Przejedz sie do Drezna na lotnisko.Tam jest chyba ze 30 biur podróży w jednym miejscu.Pamiętaj, że jak zaliczke dasz to weź wykup takie ubezpieczenie na nagły wypadek rezygnacji z wczasów.Koszt mały a przynajmniej zaliczki nie stracisz.Wiem, że w jedym z biur tam pracuje dziewczyna co po polsku mówi.Ogólnie to polecam wczasy wykupione w Niemczech bo napewno na mine się nie nadziejesz i w zasadzie nie ma znaczenia czy jest to biuro bardziej czy mniej renomowanej marki.Wiadomo neckermann czy tui to 1 liga ale nie musisz się tym przejmować jak bedzie inne a cena atrakcyjniejsza.pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 lip 2009, 7:27 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
scream pisze:
Ogólnie to polecam wczasy wykupione w Niemczech bo napewno na mine się nie nadziejesz


Nie miałbym tej pewności - poza tym owa "mina" może różnie wyglądać ;)
Polecam TEN ARTYKUŁ


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 sie 2014, 14:22 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 lut 2014, 14:49
Posty: 48
odświeżę temat ;)
ktoś kupował wycieczki np. z biur z Gorlitz?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sie 2014, 7:38 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 lut 2014, 14:49
Posty: 48
cisza... :smt033


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sie 2014, 7:52 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 lis 2006, 9:49
Posty: 270
Lokalizacja: Zgorzelec, PN
PiSki pisze:
odświeżę temat ;)
ktoś kupował wycieczki np. z biur z Gorlitz?

Jasna sprawa, polecam zwłaszcza jedno takie görlickie biuro alternatywnych podroży, gdzie to niejaki pan Remik po naszemu obsługuje. Więcej chyba nie mogę napisać, bo ban od Leniwca ;).


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sie 2014, 8:28 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 lut 2014, 14:49
Posty: 48
rzucisz jakimś linkiem,prosze ? ;)
Edit już chyba mam ;)
czy to jest to?
http://www.goerlitzer-alternativreisen. ... ntakt.html
może jeszcze jakieś inne,będe bardzo wdzięczny :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sie 2014, 8:36 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 lis 2006, 9:49
Posty: 270
Lokalizacja: Zgorzelec, PN
To bedzie to. Ale wiesz, operator tego forum sam prowadzi biuro podrozy, wiec moze byc slabo z linkowaniem konkurencji :). Rzuc okiem na PW czasem ;).


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sie 2014, 11:11 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
A ja polecam samodzielną organizację wyjazdu:) Tanie bilety lotnicze, kilka stron z hotelami i wypożyczalniami aut i nie trzeba niczego więcej.
Taniej, satysfakcja większa, a i ma się wpływ od początku do końca na to co zobaczymy.
W ciągu ostatnich 3 lat zaliczyłem tak urlopy w Paryżu, Włoszech (Wenecja, Rimini, Bolonia), Hiszpanii kontynentalnej (Malaga), Cypr oraz w lipcu Wyspy Kanaryjskie - Gran Canarię i Teneryfę.
Byłem kiedyś w Grecji z biura podróży i stwierdziłem że to samo mogę sobie sam załatwić - no i od tamtej pory się tego trzymam:)
Piotr


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sie 2014, 11:18 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 lut 2014, 14:49
Posty: 48
dzięki Kubek :smt023 dzwoniłem teraz do tego Pana,pogadaliśmy,ma wysłać oferte która interesuje mnie na email ;) mówisz że brałeś udział w wyjeździe z nimi,napisz coś więcej porsze :) gdzie i kiedy byłeś? ja poluje na Egipt w styczniu 2015,ciekawy jestem jak wyglądają ceny w porównaniu z naszymi polskimi ofertami :)
gobo007 a u mnie znowu na odwrót :smt003 ja od 10 lat jeżdże na własną ręke (m.in.Chicago Paryż Mediolan Londyn,czy plażownie Majorka Malaga Lagos w Portugalii czy Costa Brava) i właśnie chciałbym spróbować z biura-tzn płacisz wsiadasz w samolot i nic więcej mnie nie interesuje ;)zwłasza w przypadku tego Egiptu-ja chce tylko leżeć i grzać dupe na plaży,nic więcej-żadnych piramid czy wielbłądów :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sie 2014, 12:08 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 sty 2009, 8:52
Posty: 1084
Lokalizacja: Zgorzelec
Polecam czartery, na dwa tygodnie przed wylotem ceny zaczynają się od 300 zł w obie strony. Wakacje na własną rękę nie różnią się niczym od biur podróży, wsiadasz w samolot, na miejscu taxi/autobus i do hotelu. Rezerwacja noclegu i lotu przez internet to jakieś 10 min. W wrześniu jak się wyrobię to lecę na Zante(nas marginesie dodam że w połowie miesiąca odbywa się tam party camp, czyli przyjeżdżają studentki z całej Polski, jak ktoś nie jest żonaty to polecam).


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sie 2014, 12:39 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
PiSki - o krajach arabskich się nie wypowiadam - stronię od nich jak tylko mogę, bo to nie moje klimaty. Zgadzam się też z Tobą, że pewnie samemu ciężko tam coś załatwić.
Ja teraz choruję na USA - we wrześniu chcę jechać po wizę - jak dostanę zacznę układać jakiś konkretniejszy plan.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sie 2014, 13:26 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 lut 2014, 14:49
Posty: 48
Entor, a gdzie te czartery można zabookować?może masz jakiś namiar na stronke czy coś ? ;)
gobo007, tam gdzie lecisz z biura np. do Egiptu czy Maroko to to nic wspólnego nie ma z krajami arabskimi,zamykają Cie w hotelu gdzie wszystkiego masz pod dostatkiem i nawet nie wiesz że jesteś w Egipcie :grin: jeśli chodzi o USA to ja byłem tydzień w Chicago,mieszkaliśmy w samym downtown,coś pięknego polecam,na prawde,jak to się mówi-tego nie da się opowiedzieć,to trzeba zobaczyć :)gdybyś miał jakieś pytania wal śmiało :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sie 2014, 13:52 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
PiSki pisze:
tam gdzie lecisz z biura np. do Egiptu czy Maroko to to nic wspólnego nie ma z krajami arabskimi,zamykają Cie w hotelu gdzie wszystkiego masz pod dostatkiem i nawet nie wiesz że jesteś w Egipcie


Nawet ichnia policja pilnuje hotelu ;)
Swoją drogą chyba teraz nawet do Kairu na piramidy nie wożą - ze względu na bezpieczeństwo... :roll:
Ja z tych co korzystają z biur - ale z Goerlitz to jechałem tylko raz. W '94... :|

Entor pisze:
...czyli przyjeżdżają studentki z całej Polski, jak ktoś nie jest żonaty to polecam).


Dyskryminacja żonatych... :smt033
A pewnie ich najwięcej ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sie 2014, 14:15 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 sty 2009, 8:52
Posty: 1084
Lokalizacja: Zgorzelec
Czartery to z biur podróży tui i Neckermann, polecam tych pierwszych.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..