Dzisiaj jest 28 mar 2024, 13:02

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 22 lip 2008, 13:00 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 22 mar 2006, 12:02
Posty: 145
Lokalizacja: Zgorzelec
a moze Jagna zanim zabierzesz glos w sprawie to sie upewnij czy wczesniej policja nie fatygowala sie jak to stwierdzilas na ul Daszynskiego i nie stala na radarze kolo staromiejskiej bo sam nie jednokrotnie widzialem jak tam stali i karali wiec moze trzeba najpierw sie popytac popatrzec a nie tylko rzucac slow na wiatr i latwym slowem krytykowac co robi policja, wczesniej tez tam byli ale z tego co pamietam pilnowalas parku i tam zwracalas uwage ze ich tam nie ma, a policja karala manadatami za predkosc na Daszynskiego tym razem po interwencji Alexa pojawili sie tam ponownie gdyz to zmiana organizacji ruchu wieksze ryzyku do wypadkow i zdarzen i tam stali to znowu CI przeszkadza ze sie tam znalezli wkoncu skoncz z tym krytykowaniem i kompleksem policji juz Ci zwracalem uwage jak mozesz sie dostac i cos zmienic to staraj sie znowu do olicji a nie tylko krytykujesz ze policji gdzies nie ma a jak gdzies sa to tez ich krytykujesz wkoncu sie zastanow co Ty chcesz od policji

a ze znaki sa to kierowcy moga miec do siebie pretensje ze sie nie patrza na znaki tylko jezdza na pamiec nie ma takiego okreslenia w kodeksie ruchu drogowego jak jazda na pamiec ylko trzeba sie stosowac do znakow a policja ma prawo karac lub pouczac albo kierowac wnioski do sadu

sami chcieliscie zeby cos zrobiono z przedmiesciem inyskim to MACIE !


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 lip 2008, 14:18 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
ArturZgorzelec pisze:
sam nie jednokrotnie widzialem jak tam stali i karali


Tak , tak - najchętniej przed 7.00. gdy ludzie do roboty jadą, Było już o tym.

ArturZgorzelec pisze:
sami chcieliscie zeby cos zrobiono z przedmiesciem inyskim to MACIE !


Ano mamy - tylko kierunek ruchu jest do bani - dlaczego to pisałem już wcześniej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 lip 2008, 14:20 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
Cytuj:
trudno aby cały ruch puścić ulicami Struga i Żeromskiego
no, jest jeszcze Kościuszki i Lubańska: nie wierzę, że wszyscy jeżdżący Przedmieściem muszą nim jechać. Większość jedzie, bo jest ładnie, miło i przyjemnie, widok ładny, nawierzchnia równa i ludzie jacyś bardziej pogodni w porównaniu ze wspomnianymi ulicami, gdzie spacerowiczów mniej jakby a przewazają ludzie zabiegani. Fajniej jest na Przedmieściu i stąd wielu kierowców 'chce się pokazać w swojej furce' :grin: Widziałem takiego, co to kabrioletem przejechał sześć razy w ciągu półtora godziny 8)
Mógłby równie dobrze pospacerować tą trasą na piechotkę

Cytuj:
ArturZgorzelec napisał/a:
Cytuj:
sami chcieliscie zeby cos zrobiono z przedmiesciem inyskim to MACIE !


Ano mamy - tylko kierunek ruchu jest do bani - dlaczego to pisałem już wcześniej.

do bani, do bani, trzeci kierunek: w poprzek, do rzeki, byłby rozwiązaniem najlepszym :D


Ostatnio zmieniony 22 lip 2008, 14:25 przez bombas3, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 lip 2008, 14:23 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
bombas3 pisze:
no, jest jeszcze Kościuszki i Lubańska:


Otóż to - w czasie gdy remontowano ten odcinek ruch na Struga po nagłym wzroście systematycznie spadał. Każdy nauczył się , że lepiej omijać ten odcinek i tyle. I nie gadajcie , że tak nie było , bo to akurat obserwowałem na bieżąco.

bombas3 pisze:
Fajniej jest na Przedmieściu i stąd wielu kierowców 'chce się pokazać w swojej furce'


Słuszne spostrzeżenie - mi też łokieć sam wystaje z okna jak tamtędy jadę ;) Nadmieniam , że robi to automatycznie ;) :smt082


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 lip 2008, 16:48 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 sie 2005, 22:46
Posty: 1694
Lokalizacja: Kraina Baśni
Cytuj:
trzeci kierunek: w poprzek, do rzeki, byłby rozwiązaniem najlepszym

chyba masz rację he he :lol:

ArturZgorzelec a Ty naucz się czytać innych ze zrozumieniem a nie przekręcasz wszystko tak żeby Tobie pasowało. (i proponuję wiecej interpunkcji stosować w swoich postach, bo tchu brakuje)

Po pierwsze nie napisałam, że wcześniej policja sie tam nie fatygowała tylko że mało kiedy to robiła. (a jeśli już to tak jak było pisane kilkakrotnie w godzinach wczesnorannych)

Po drugie zwracam uwagę na coś co mi nie pasuje w działaniu policji(i nie ja jedna) a to nie znaczy, że mam zaraz wstępować w ich szeregi i walczyć z tym z czym oni(wy) sobie nie dają rady.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 lip 2008, 21:53 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lis 2006, 0:38
Posty: 657
Lokalizacja: tu i tam
Cytuj:
Ponieważ Komenda Powiatowa Policji podlega staroście a nie burmistrzowi. Dotychczas starosta nie miał w interesie aby burmistrz miał dobre notowania wśród mieszkańców. Dlatego nie starał się wpłynąć na komendanta policji aby ten skierował policjantów na przedmieście nyskie.
Nie wiem czy to niepweność co do rozkładu sił politycznych w powiecie, czy może wakacyjny luz sprawił, że pan komendant zaczął czytać forum (pozdrawiam :grin: ) i reagować na nasze posty.

Po prostu Woroniak ma bliższy kontakt z drogowką :smt082 :smt082 :smt082
YELLO_35 pisze:
Otóż to - w czasie gdy remontowano ten odcinek ruch na Struga po nagłym wzroście systematycznie spadał. Każdy nauczył się , że lepiej omijać ten odcinek i tyle. I nie gadajcie , że tak nie było , bo to akurat obserwowałem na bieżąco.

zgodność w 100%, ale kogo z decydentów to interesuje :smt084
przekorny,
stań na Przedmieściu Nyskim z wielką żółtą tablicą informującą kierowców, że jeśli pojada na pamięć, to zarobią mandat + punkty, bo BM jest niewdzięcznym człowiekiem :smt021


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 lip 2008, 22:11 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
BELUSHI, wiesz jak wysoce "cenię" sobie Twoje "błyskotliwe" wskazówki. :smt023
Jutro ok. 12.00 w południe zjawię się tam z cyt."wielką żółtą tablicą informującą kierowców, że jeśli pojada na pamięć, to zarobią mandat + punkty, bo BM jest niewdzięcznym człowiekiem", mając ogromną nadzieję, że nie przeszkodzę Tobie w zamiataniu drogi wierzbową miotełką przed spodziewaną wizytą jego Ekscelencji Burmistrza. :smt021

Swoją drogą, czy musisz kopiować pomysły innych forumowiczów?? Na temat żółtych tablic już ktoś tutaj pisał... :lol:
O już mam, w.konrad ----> http://zgorzelec.info/forum/viewtopic.p ... c&start=60


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 lip 2008, 8:25 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 lut 2007, 12:41
Posty: 43
Lokalizacja: Zgorzelec
Moim zdaniem bardzo dobrze się stało, że ruch został ograniczony do jednego kierunku. Zdarzyło mi się raz, że siedząc spokojnie w ogródku piwnym jednej z knajpek, że przejeżdżająca obok karetka pogotowia zahaczyła o parasol pod którym siedziałem. Zresztą siedząc tam chwilę zauważyłem, że kierowcy jeżdżą tamtędy w samochodach w jedną i w drugą stronę z duża prędkością "lansując się". Ponadto chyba karetki pogotowia zrobiły sobie tamtędy regularną trasę dojazdową do "Zakaźniaka".
Należałoby jeszcze koniecznie postawić tam jakieś szykany z kwietników, bądź progi zwalniające, bo kierowcy jeżdżą tam jak wariaci i sam jadąc wiele razy zgodnie z przepisami patrzyłem się tylko w lusterko kiedy jeden kierowca z drugim nie wytrzyma i mnie wyprzedzi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 lip 2008, 8:30 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 13 wrz 2006, 19:43
Posty: 148
Dziwny sposób prowadzenia dyskusji. Przekorny, skąd w Tobie tyle złośliwości? Podejdź do tematu rzeczowo. Po co Ci ta "miotełka"? Wielokrotnie widziałem, że ludzie zamiatają chodniki przed swoimi budynkami, to nic zdrożnego. Nie muszą do swoich mieszkań wnosić brudu z ulicy. Więc żadnemu uzytkownikowi kamienicy na tym, jak sami mówicie, ładnym Przedmieściu , korona z głowy nie spadnie, jeżeli przed nią pozamiatają.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 lip 2008, 13:00 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 06 lip 2006, 12:24
Posty: 489
Lokalizacja: Zgorzelec
No, zdecydowanie, powinni zrobic zakaz wjazdu dla karetek zeby jasnie pan mial spokoj pijac piwko. Co za ludzie...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 lip 2008, 15:53 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
xionc pisze:
No, zdecydowanie, powinni zrobic zakaz wjazdu dla karetek zeby jasnie pan mial spokoj pijac piwko. Co za ludzie...

no bo przeciez to jest normalne, że karetka jadąca leczyc katar xionc'a zabije kilku ludzi w ogródku piwnym. prawda?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 lip 2008, 16:01 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
Cytuj:
karetki pogotowia zrobiły sobie tamtędy regularną trasę dojazdową do "Zakaźniaka".
Ja nie rozumiem, którędy karetki jeżdżą? przecież szpital i pogotowie, czy Ratownictwo, jak się to teraz nazywa, mieszczą się przy ul. Lubańskiej, skąd prosta droga do szpitala zakaźnego prowadzi ulicą Lubańską a nie Daszyńskiego :roll: chyba że kierowcy karetki też się 'lansują' na Przedmieściu :o :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 lip 2008, 16:38 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 sie 2005, 22:46
Posty: 1694
Lokalizacja: Kraina Baśni
Rany ludzie w głowie mi się nie mieści co wy tutaj piszecie. To moze jeszcze Straży Pożarnej zabronić tamtędy jeździć a co niech na około jeżdżą. Pomyślcie zanim coś napiszecie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 lip 2008, 18:28 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 maja 2008, 15:15
Posty: 76
Lokalizacja: zgorzelec
Normalnie boki zrywać. Każdego kierowce obowiązują takie same zasady. Rozumiem jechać kawałek pod prąd aby ominąć inne samochody na dwukierunkowej. Ale żeby wjeżdżać w uliczkę ze znikam B-2(zakaz wjazdu). Co innego zgodnie z obowiązującym teraz ruchem. Tamtędy może jeździć ten dla kogo nie jest to zabronione znakiem, czyli karetka i strażacy mogą jeździć od strony studzienki w kierunku staromiejskiej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 lip 2008, 7:30 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
oczywiscie ze tak. ale tylko na sygnale. prawda?

na 5 samochodów jadących prawidłowo 3 jadą pod prąd. to są moje obserwacje na "żywca" - wczoraj - godzina popołudniowa. Przed chwilą , tj. 9.03 - widziałem już kilka aut ignorujących zakaz w ciągu 5 minut. czy coś jest nie tak?
ok - wiemy już, ze z jakiegoś tajemniczego powodu nie mozna postawić tablicy "Zmiana organizacji ruchu". to może chociaz kwietnik przy wlocie nowomiejskiej przy znaku "zakaz wjazdu"? jadący od miasta i tak go ominą, a pchajacy sie od wrocławskiej zastanowią sie za coś im nie pozwala jechać. konkretniejszego w swojej masie niz jakiś tam znak...

jagna- istotą mojej wypowiedzi nie jest zakaz wjazdu karetek ani straży pozarnej...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..