Dzisiaj jest 28 mar 2024, 15:15

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 171 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 24 lis 2008, 1:03 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 27 wrz 2008, 14:40
Posty: 72
Lokalizacja: wrocław
Witam !

No i zaczeliśmy...

Bardzo dziękuję za wszystkie opinie na forum i za to że byliście na otwarciu! Wasze wpisy są moim skromnym zdaniem bardzo pozytywne i bardzo mnie cieszą :smt026 .

Kto był ten widział... wg moich skromnych wyliczeń lokal odwiedziło miedzy 17.00 a 2.00 ok. 400 osób ! Przeszło to nasze najśmielsze wyobrażenia...
Siłą rzeczy, przy takim ruchu i w dodataku w pierwszy dzień pracy zdarzają się "wpadki". Jednakże z tego co piszecie, nie były aż tak wielkie, biorąc pod uwagę nasze zerowe doświadczenie w branży gastronomicznej.

W lokal włożylismy mnóstwo serca, czasu i pieniędzy jak już kiedyś wspominałem.
W opinii odwiedzających i Waszej, wyszło nam to całkiem nieźle. W tej chwili brakuje jeszcze "smaczków", ale te pojawią sie już niedługo.

Pojawiło się równiez kilka uwag i opinii na które dziś nie jestem już w stanie odpowiedzieć, bo nie mam siły;). Mija 3 doba jak nie śpię i właśnie wrócilem do Wrocławia. Ale chcialem Wam podziękować..... za opinie i odwiedziny.

Odniosę się jednak to wątku tytoniowego. Przyznaję sie do błędu, gdyż włączyliśmy instalację nawiewową dopiero po meczu koszykówki, czyli po trzech godzinach od otwarcia pubu. Spowodowane było to faktem, iz ze wzgledu na pseudooszczędności poprzedniego właściciela i wykowaców, źle zostały wykonane ekranowania kabli instalacji audio-viedo i właśnie nawiewu, które to powodują zakłócenia w odbiorze obrazu na kilku telewizorach. Z szacunku do konsumentów którzy go oglądli, nie chcieliśmy jej włączać, gdyż każdy kto był w tym czasie jak włączylismy nawiew zauważył problemy w jakości obrazu. Zaraz po jej włączeniu, dym został wyssany. Zakładając że w tym czasie w lokalu było ponad 100 osób z których połowa paliła - zadymienie musiało być.

Teraz wiemy - po Waszych opiniach - że instalacja musi chodzic non stop. Z pewnością jakoś powietrza się poprawi a obraz nie jest aż tak zły:).

Zakładamy rownież podzielenie lokalu na dwie strefy - dla palących i niepalacych.

Na pozostałe uwagi postaram się odpowiedzieć jak tylko dam radę.

Jeszcze raz dziękuję.

Pozdrawiam serdecznie ;-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 lis 2008, 1:25 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
2Brothers pisze:
Teraz wiemy - po Waszych opiniach - że instalacja musi chodzic non stop.
Zakładamy rownież podzielenie lokalu na dwie strefy - dla palących i niepalacych.
Bardzo dobry pomysł :smt023


Co do dźwięku w transmisjach sportowych - MUSI BYĆ! To nie jest pantomima. Sama wizja to jest "półprodukt". Uwierz mi, że tym niezainteresowanym meczami obojętne w większości jest czy słyszą jakieś "megahity" czy też komentarz sportowy. Tym bardziej, że tego komentarza domaga się większość przebywająca w Waszym lokalu. Transmisje muszą być z DOBRZE SŁYSZALNYM dźwiękiem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 lis 2008, 5:00 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
paawlus pisze:
Uwierz mi, że tym niezainteresowanym meczami obojętne w większości jest czy słyszą jakieś "megahity" czy też komentarz sportowy.


To potwierdzam - mi obojętne :)

2Brothers pisze:
Zakładamy rownież podzielenie lokalu na dwie strefy - dla palących i niepalacych.


Wiem , że takie były początkowe założenia i dlatego usiadłem w kącie dla niepalących - jednak pierwszego dnia nie było szans na opanowanie tłumu ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lis 2008, 17:21 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 30 mar 2008, 19:59
Posty: 11
Lokalizacja: Zgorzelec
witam chciałabym się dowiedzieć w związku z imprezą andrzejkową do której jest przewidziana ?? ;) ;) ;) ;) ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lis 2008, 19:22 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2006, 21:12
Posty: 531
Lokalizacja: ZGORZELEC
Dzisiaj byłem , widziałem , ogladałem , piwo piłem ,wrażenia pozytywne , godna konkurencja , polecam . Życzę z serca powodzenia i zapraszam szefostwo na koncert Piwnicy pod Baranami do Kuźni 11 grudnia oraz 5 na koncercik fajnej muzyczki alternatywnej .
Kuźnia

[ Dodano: Wto Lis 25, 2008 10:33 pm ]
Jak rozmawialismy pół roku temu to podłoga miałabyć drewniana ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lis 2008, 22:54 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 27 wrz 2008, 14:40
Posty: 72
Lokalizacja: wrocław
Witam serdecznie.

Dziekuję za kolejne pozytywne opinie, a szczególnie Robertowi "z konkurencji";-).

mpksklad pisze:
witam chciałabym się dowiedzieć w związku z imprezą andrzejkową do której jest przewidziana ??


Imprezka w założeniach ma potrwać do 3.00. Proszę pamietac, że jest od 18 lat. Będziemy tego przestrzegać bardzo konsekwentnie.

Robert Gruszecki pisze:
Życzę z serca powodzenia i zapraszam szefostwo na koncert Piwnicy pod Baranami do Kuźni 11 grudnia oraz 5 na koncercik fajnej muzyczki alternatywnej


Za szczere życzenia nie dziekuję bo nie chcę zapeszyć, a za zaproszenie bardzo dziekuję:-). Szkoda, ale 11.12 jestem w delegacji i nie będe mogł skorzystać. Mam nadzieję że 5.12 uda mi się, bo bardzo lubię muzykę alternatywną.

paawlus pisze:
Co do dźwięku w transmisjach sportowych - MUSI BYĆ!


Oczywiście że będzie i to już od środy, kiedy to mamy spotkanie w Eurolidze ASSECO PROKOM z Panatinaikosem. W pierwszy dzień chcieliśmy po prostu być uniewersalni - nie zawsze to jest zgodne ze wszystkimi gustami.

Robert Gruszecki pisze:
Jak rozmawialismy pół roku temu to podłoga miałabyć drewniana ?


Tak, ale doszliśmy do wniosku, że taka podłga jest niepraktyczna.... Trudna do utrzymania w czystości i szybko się zużywa. Poza tym jest bardzo droga. Ale... chyba nie wyszło żle. W projekcie podłoga była marmurowa ( masakra!) ;-).

[ Dodano: Wto Lis 25, 2008 10:56 pm ]
Tomczan pisze:
Ale gdy zamówiłem piwo Żywiec z "kija" zacząłsię problem.Okazało się ,że po ok.godzinie od otwarcia Żywca już nie ma.No cóż chyba nie tylko ja pijam Żywca


Żywiec był i jest... w jednym momencie skończyły się trzy beczki piwa... heh...

[ Dodano: Wto Lis 25, 2008 10:59 pm ]
Tomczan pisze:
I znowu plus-nagle przy stoliku istota z półmiskiem chlebka polanego oliwą z czosnkiem (super! super! smak) - ekstra dodatek do piwka.


Ta "istota" do mój przyjaciel od kilkunastu lat!. Człowiek orkiestra, dusza, anioł, najlepszy kucharz jakiego znam, wspaniały barman i niesamowity kelner. On jest duszą pubu. Bez niego nie byłoby 2Brothers. Twoja opinia Tomczan była jak miód na jego wrażliwe serduszko ;-).

[ Dodano: Wto Lis 25, 2008 11:02 pm ]
Mariusz pisze:
Hm.z tym wychwalaniem poczekałbym kilka tygodni.wiadomo pierwsze wrażenie.jednak poczytam chętnie opinie nie po otwarciu a w chwili,aż wszyscy ochłoną"prawdziwym pubem" i ocenią go po jakimś czasie...


Bardzo rozsądna opinia, ale chyba lepiej przekonać się samemu...?

[ Dodano: Wto Lis 25, 2008 11:06 pm ]
skyline_mts pisze:
Wraz z kolegami wybraliśmy się do tego pubu, którego to nazwa cholernie kojarzy mi się z braćmi osadzonymi na wysokich stanowiskach naszego kraju, no ale mniejsza o to, przeciez jak podoba nam się kobieta to nie powiemy jej, że nie mozemy się spotykać, bo ma na imię Miriam.


Przeczytałem i umarłem... z bólu brzucha od smiechu !:-)

skyline_mts pisze:
Jak na pierwszy dzień bardzo mi się podobało, wrażenia jak najbardziej pozytywne, mam nadzieje, że nie zostaną zastąpione negatywnymi podczas kolejnych wizyt.

Tylko cholera ten papierosowy dym...


I oby tak zostało....:-) Dymu już nie bedzie. Nie takiego. Po prostu wywiew będzie działał non stop + miejsca dla niepalących. To od grudnia.

[ Dodano: Wto Lis 25, 2008 11:10 pm ]
Exmore22 pisze:
Bar pierwsza klasa , tylko wam pogratulowac ze wpadliscie na taki pomysl...


Wszystko rodzi się w bólach. Nasza "braterska miłość" już 1000 razy była wystawiona na różne próby. Jesteśmy mocni :-).

[ Dodano: Wto Lis 25, 2008 11:12 pm ]
Dziękuję za wszystkie opinie. I do zobaczenia w piatek... przynajmniej ze mną;-).

Pozdrawiam serdecznie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 lis 2008, 9:32 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 lis 2006, 9:49
Posty: 270
Lokalizacja: Zgorzelec, PN
I moje 3 grosze: kibelki jakieś takie "biurowe", zimne, szare - ożywiłbym nieco, nad pisuarami aż się prosi, by wisiało coś na wysokości wzroku - gazetka ścienna, plakaty, krzywe zwierciadło?. Za to pstryczki świetlne bajeranckie ;)
Piwo jak to piwo ;) - wszędzie dobre.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 lis 2008, 15:02 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 20 wrz 2008, 10:17
Posty: 22
Lokalizacja: zgorzelec
No nie , z tą krytyką dot. kibelka to chyba sobie jaja robisz .
Chyba że rzeczywiście musisz tam przebywać bardzo dlugo - to przepraszam .
Ale poczekaj trochę - jak znam realia , to malarze kilbowi zaraz cię zadowolą i bedziesz miał wszystko na wysokości wzroku ( co tylko chcesz) .
Obym jednak się mylił , czego życzę właścicielom lokalu


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 lis 2008, 16:18 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 wrz 2008, 8:41
Posty: 71
Lokalizacja: Zgorzelec
Moim marzeniem jest, by media nie ryczały na cały regulator, nawet w czasie jakiegoś meczu. Idzie się też z kimś porozmawiać o interesach i posiedzieć przy piwku. Mnie tam dym nie przeszkadza.
Wg oświadczeń Brata2 (Braci2?) nie jest to Klub Kibica ani klub kopalniany - tak trzymać, nie wszystkich interesuje koszykówka czy inny sport, gdzie wyniki ustalają sędziowie przed meczem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 lis 2008, 17:25 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 lis 2006, 9:49
Posty: 270
Lokalizacja: Zgorzelec, PN
Forumowicz pisze:
No nie , z tą krytyką dot. kibelka to chyba sobie jaja robisz .

Skąd, zupełnie śmiertelnie poważnie - przeto nieodzowną częścią wchłaniania jest i wydalanie :smt030 ;).
Kwestia gustu ;).


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 lis 2008, 21:21 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 20 wrz 2008, 10:17
Posty: 22
Lokalizacja: zgorzelec
Skąd, zupełnie śmiertelnie poważnie - przeto nieodzowną częścią wchłaniania jest i wydalanie :smt030 ;).
Kwestia gustu ;).[/quote]

Czyli mam rozumieć , że w tym kibelku wchłania się to co na ścianach i wydala ??

Kibeleki zawsze były raczej od wydalania , a u siebie w lazience to też masz "coś na wysokości wzroku "

Przepraszam - już więcej nie będę

Chodziło mi tylko o to żeb się nie czepiać jakiś bzdetów.[/u]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 lis 2008, 21:51 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lip 2008, 17:48
Posty: 159
Lokalizacja: Zgorzelec
bardzo fajnie ze jest cos takiego :) nie jest to typowy PUB sportowy dla kibica ;) ale meczyk mozna przyjsc obejrzec posiedziec kazdy zanajdzie cos dla siebie :) no i w bardzo dobrym miejscu :) gratuluje :)

a tu z innej beczki :) podczas gdy bylem w trójmiescie spotkałem w Sopocie klub pick&roll jest to oficjalny klub Prokomu tutaj link do niego http://www.pickandroll.pl/
osobiscie bardzo fajnie wiadomo klub Prokomu czyli sa koszulki wszystkich druzyn ligi koszykarskie, pare koszulek piłkarskich siatkarskich duzo zdjec i szalików oraz róznych pierdół. nawet medale i puchary sa tam ale jak mówiłęm to Prokom sponsoruje wiec ma :)

fajnie by było jak by gdzies w PUBIE wisiały np. szaliki jakas koszulka... nie mówie że tylko Turowa :) mozna popytac o szaliki albo takie mini herby Nysy Zgorzelec, klubu bokserskiego itp :) miło by było :) pozdrawiam :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 lis 2008, 9:18 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 27 wrz 2008, 14:40
Posty: 72
Lokalizacja: wrocław
Kubek pisze:
I moje 3 grosze: kibelki jakieś takie "biurowe", zimne, szare - ożywiłbym nieco, nad pisuarami aż się prosi, by wisiało coś na wysokości wzroku - gazetka ścienna, plakaty, krzywe zwierciadło?.


Proponuje PLAYMATE miesiąca z rozkładówki PLAYBOY-a, albo kartki z kalendarza PIRRELLI na ścianach... :-). Z drugiej strony wolałbym jednak, aby konsumenci wiekszość czasu siedzieli w lokalu, a a nie w "kibelku";-).

Mozart_WA pisze:
Moim marzeniem jest, by media nie ryczały na cały regulator, nawet w czasie jakiegoś meczu


Przewidujemy z bratem jedną relację z imprezy sportowej dziennie. No, max dwie, gdy coś jest naprawdę ważnego. Na stołach już leżą programy na cały tydzień z relacjami sportowymi i ich godzinami. Też nie lubię hałasu... wszystko w granicach normy i przyzwoitości.

Mozart_WA pisze:
Wg oświadczeń Brata2 (Braci2?)


2-óch Braci ;-).

Qurtx pisze:
fajnie by było jak by gdzies w PUBIE wisiały np. szaliki jakas koszulka... nie mówie że tylko Turowa mozna popytac o szaliki albo takie mini herby Nysy Zgorzelec, klubu bokserskiego itp miło by było


Dziekuję za miłe słowa. Zgadzam się w 100% z Twoim wpisem. Niestety, aktualnie Turów nie posiada wielu gadżetów, ktore można byłoby wykorzystać w PUB-ie. Dostaliśmy 3 koszulki ( treningowe ), 2 piłki i 2 kalendarze z lat ubiegłych. Trochę skromnie... ale mamy obiecaną pomoc i wkrótce pojawią się prawdziwe perełki - również dzięki jednemu z fanów który przyniósł całą masę archiwalnych wycinków z gazet i zdjęć za co bardzo mu dziekuję.

PUB na tą chwilę jest "goły" i mamy tego świadomość. Wiszą kable ze ściany, widać gnazdka... No, ale priorytetem było dograć wszystkie sprawy techniczne, a tych była cała masa. Sukcesywnie, ze smakiem będziemy PUB "ocieplać".

Na marginesie - wierna kopia pucharu za ubiegłoroczne 2 miejsce kosztuje 2 500 zł. Sporo...


Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 lis 2008, 13:39 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 30 mar 2008, 19:59
Posty: 11
Lokalizacja: Zgorzelec
chciałabym dowiedzieć się jak jest z tymi rezerwacjami?? czy płacąc 50 zł za rezerwacje zostanie nam to zwrócone (tak słyszałam), i czy jeżeli mam zarezerwowany stolik na andrzejki które zaczynają się o 18 to gdy przyjde o 20 rezerwacja nie przepadnie?? ;) ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 lis 2008, 15:03 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lip 2008, 17:48
Posty: 159
Lokalizacja: Zgorzelec
2Brothers pisze:
Dziekuję za miłe słowa. Zgadzam się w 100% z Twoim wpisem. Niestety, aktualnie Turów nie posiada wielu gadżetów, ktore można byłoby wykorzystać w PUB-ie. Dostaliśmy 3 koszulki ( treningowe ), 2 piłki i 2 kalendarze z lat ubiegłych. Trochę skromnie... ale mamy obiecaną pomoc i wkrótce pojawią się prawdziwe perełki - również dzięki jednemu z fanów który przyniósł całą masę archiwalnych wycinków z gazet i zdjęć za co bardzo mu dziekuję.

PUB na tą chwilę jest "goły" i mamy tego świadomość. Wiszą kable ze ściany, widać gnazdka... No, ale priorytetem było dograć wszystkie sprawy techniczne, a tych była cała masa. Sukcesywnie, ze smakiem będziemy PUB "ocieplać".

Na marginesie - wierna kopia pucharu za ubiegłoroczne 2 miejsce kosztuje 2 500 zł. Sporo...


a inne? jest chyba mozliwosc szaliku Nysy na starej hali jest boks mozna cos zalatwic :) ale to juz was PUB :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 171 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 32 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..