Dzisiaj jest 28 mar 2024, 10:09

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Post: 06 paź 2009, 20:37 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 06 paź 2009, 19:37
Posty: 1
Lokalizacja: Zgorzelec
Witam
Interesuje się sportami i przeglądam często fora internetowe o tej tematyce.
Jakież było moje zdziwienie gdy zobaczyłem temat "Mateusz Pogudz - oszust" na najpoważniejszym vortalu o tej tematyce.
Link do tematu "Mateusz Pogudz - oszust"
Przeczytałem cały temat na tym forum, oraz na innych.
http://www.sfd.pl/znacie_go__-t525073.html
http://forum.fight-club.pl/topics16/mateusz-pogudz-oszust-vt3073.htm
http://www.animalpak.pl/forum/viewtopic.php?t=18828
itd ...
Głównymi zarzutami w tych tematach jest sprawa prawdopodobnego ustawiania walk i proponowania zawodnikom z innych klubów - Warszawa, Wrocław poddania walki za wynagrodzenie finansowe.

Cytuj:
Jedna z wiadomości, które wysłał do mnie Pogudz:
"bo sluchaj jak chcesz mozesz wybrac, mozemy na poważnie zawalczyć o pucharek albo ustawic walke za ktora ci zaplace i nie wejdzie ta walka w twoj protokol zawodowy) ,wtedy bys wyszedl o ciasnym rashguardzie i nie bylo by widac wagi ze masz nizsza ode mnie"
Nie ma to jak moc argumentów

cytat wyżej pochodzi z
http://budo.net.pl/viewtopic.php?t=67370&postdays=0&postorder=asc&start=45
Zamieszczony przez użytkownika Gusiek z Aliance Team Warszawa.
ponadto stwierdza iż, Mateusz Pogudz
Cytuj:
wysyła wiadomości, które mam zapisane cały czas. Żeby nie było, że wymyślam wiadomości, dzwonił do mnie OSOBIŚCIE i to samo proponował.

Kolejny zarzut to taki, iż Mateusz Pogudz ogłosił siebie Mistrzem Polski MMA, ogłosił w dosłownym tego słowa znaczeniu, czyli sam siebie ogłosił, co podawał też konkurencyjny portal.

Dlaczego pisze o tym na zgorzelec info , z 2 powodów. Na ogólnopolskich portalach o tematyce sportów walki, szykanowane i źle postrzegane jest moje miasto.
Oraz osoba jak to napisała
Cytuj:
Jestem z nimi najlbiżej i wiem wszystko.
twierdzi :
Cytuj:
głownie wyszly blędy ze zgorzelec info gdzie reportarz robiła mu kobieta ktora kompletnie nie zna się na galach i mma i napisala jakies bzdety.

to pisał Wiedzący na portalu http://budo.net.pl/viewtopic.php?t=67370&postdays=0&postorder=asc&start=90
Datego iż podobno reporterka zgorzelec info "namieszała" proszę portal/dziennik o wyjaśnienie.

Wiadomo jak ostatnio medialne są afery łapówkarskie w PZPN, nie chcę by taka afera pojawiła się u nas. Więc jeśli były propozycje ustawienia walk, niech to zostanie szybko wyjaśnione przez odpowiednie organy, bądź załatwione przez Mateusza Pogudza, jeśli nie było, to Mateusz Pogudz, powinien bronić swojego wizerunku i za wszelką cene podać sprawę do sądu, bo to by było straszne oszczerstwo ku niemu skierowane.

Pozostaje jeszcze kwestia tytułów ... ale to już mniejsza o to. Może chciał sobie zrobić reklamę i troszkę ponaciągał fakty.

________________________
Edit
________________________
.:pitman:. w temacie http://budo.net.pl/viewtopic.php?t=67370&postdays=0&postorder=asc&start=75
napisał:
Cytuj:
Panowie...zdjęcie na nk. zatytułowane "dawać hajs sponsorzy, janek poszedł siedzieć" czy jakoś tak....no dla mnie to już nawet nie jest śmieszne, żałosne ani żenujące

No jeśli faktycznie Mateusz miał takie zdjęcie, tak zatytuowane, to strasznie to wygląda.


Ostatnio zmieniony 06 paź 2009, 20:52 przez zezik, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 paź 2009, 5:45 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 lis 2006, 9:49
Posty: 270
Lokalizacja: Zgorzelec, PN
To Pogi zaczął interesować się polityką, kandyduje czy coś? :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: pajace heheh
Post: 17 paź 2009, 10:03 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 17 paź 2009, 10:00
Posty: 1
Lokalizacja: zgorzelec
ludzie ktos mu sie włamał na konto i namieszal w papierach a wy po wszystkich forach w polsce oglaszacie takie rzeczy? hehehehehhahaha , ktoś w niego wątpi to zapraszamy na sparing i bedziecie ustawieni, ale w ringu , a sprawa bedzie powazna juz niedlugo.

[ Dodano: Sob Paź 17, 2009 11:19 am ]
W waszych mózgach były propozycje ustawionych walk przez Pogiego. To tylko i wyłącznie wymysł ludzi zazdrosnych i podszywających się pod niego, dlaczego tego nikt nie powie w oczy a robi szum za plecami? A dzwonił do niego chyba święty mikołaj z propozycją ruzgi, a ten kto sie włamał na konto poniesie potężne konsekwencje. Pogi przeciwnika ma już od 4 miesięcy i jest to udowodnione na papierze... 21 listopad MFN2 w Zgc w centrum sportowym godz 19:00


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 paź 2009, 14:16 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
Wreszcie ktoś ze stajni MMA Zgorzelec odpowiedział bo sprawa naprawdę dziwnie wygląda.
Nie oceniam tego czy to prawda czy nie co o Mateuszu piszą wszystkie największe fora o sztukach walki bo nie wiem czy to prawda ale ciekawi mnie jak Ty < wydaje mi się że osobą która pisze z konta mmafighter jest sam zainteresowany czyli Pogi > ustosunkowujesz się do tego że teksty o ustawieniu walki nie rzucała osoba od nas z miasta tylko zawodnik który długi czas już walczy w mma, reszte zarzutów też nie podają osoby nie znające się na temacie <http://budo.net.pl/viewtopic.php?t=67370&start=210 tu masz 15 stron rozmowy o tobie ludzi którzy jak mniemam się na tym bardzo dobrze znają >


Osobiście pozdrawiam i jeśli to wszystko są pomówienia życzę dalszej kariery


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 paź 2009, 18:56 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
Proszę osoby, które siedzą mocno w temacie MMA o wskazanie błędów w naszym artykule, bo do tej pory nikt nie wystąpił do nas z prośbą o sprostowanie, a jeżeli takowe będzie konieczne to je oczywiście opublikuję.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 lis 2009, 21:52 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 20 lis 2009, 21:47
Posty: 1
Lokalizacja: Wólka Pogudzka
aleksander pisze:
Proszę osoby, które siedzą mocno w temacie MMA o wskazanie błędów w naszym artykule, bo do tej pory nikt nie wystąpił do nas z prośbą o sprostowanie, a jeżeli takowe będzie konieczne to je oczywiście opublikuję.

Ale nikomu się nie chce użerać. Pogudz to jest w polskim światku mma NIKT, co najwyżej pocieszny typek z pipidówki, który robi wokół siebie szum za pomocą niezdarnych prób oszustw. W taki sposób, że robi z siebie błazna. Komu by się chciało pisac sprostowania? Wszystkie (choć nieliczne) poważne i weryfikowalne amatorskie walki MMA, w których Pogudz dostał łomot już to sprostowały dawno.
Tu masz kolejną porcję informacji, warto przeczytać do końca i tam, u samego źródła zapytać o rzetelne informacje. Są nawet linki do jego walk.
http://budo.net.pl/viewtopic.php?t=67765


Ostatnio zmieniony 20 lis 2009, 21:56 przez Pogunator, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lis 2009, 19:18 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 paź 2009, 10:03
Posty: 111
Lokalizacja: Zgorzelec
A ja napisze tyle:
Impreza udała się i to całkiem nieźle a dla mnie to jest najważniejsze. Śmieszne jest tylko to, że "oszustwa" Pogiego to wymysł kilku muskularnych półgłówków, którzy najzwyczajniej w świecie mu zazdroszczą :lol: Ludzie weźcie się do roboty a nie na forum chłopakowi dupę obrabiacie!! Ja widziałem na własne oczy ile on czasu spędził trenując.

Dla niewtajemniczonych polecam zapoznać się z tymi wszystkimi materiałami i oszacować ile osób zabiera głos w dyskusji i jaki poziom one reprezentują!

Pozdrawiam wszystkich i zapraszam wszystkich na galę MIXED FIGHT NIGHT 3 :smt026 szczegóły już wkrótce... najprawdopodobniej klatka, catering dla vip'ów i inne atrakcje.... 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 lis 2009, 12:45 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 28 paź 2009, 7:58
Posty: 3
Lokalizacja: z Gwiezdnych Wojen
Nikt nie zaprzecze temu, że Pogi trenuje.
Jest po prostu kłamcą przypisujacym sobie wygrane na niestniejących galach, przypisującym sobie nienależne tytuły. Przedstawia też swoich "przeciwnikow" jako doskonałych faighterów. A zapomina o swoich porażkach odnotowanych na zawodach amatorskiego MMA.
Cytat ze strony www.mma-zgorzelec.pl :
"Uznany nieoficjalnie za najgroźniejszego zawodnika w Polsce,zawodowiec,były mistrz najwyższych stopni podiów w zapasach,zwycięzca gal MMA Fight Night,Fight Of Glory,Mixed Fight Night,"Proszę o podanie informacji gdzie i kiedy Pogi zdobył tytuł mistrza w zapasach, kiedy i gdzie odbyła się np. gala Fight of Glory. Proszę o podanie informacji kto i kiedy uznał Pogiego "za najgroźniejszego zawodnika w Polsce".
O ostatnim przeciwniku podane były informacje, że ma rekord MMA 5-1-0. Proszę o podanie źrodeł pozwalających zweryfikować ten rekord oraz tytuły mistzra tego czy tamtego.


Ostatnio zmieniony 26 lis 2009, 12:50 przez dar75, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 lis 2009, 15:16 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 lis 2009, 16:33
Posty: 40
Lokalizacja: betonowe miasto
skoro Pogi jest niby taki super groźny to czemu nie ma go TUTAJ??? a jeżeli już chodzi o te cała ostatnią gale to śmiać mi się chce jak oglądałem te finałową "walkę" ten cały Hanyszewsky to jak by w ogóle wcześniej z nikim nie walczył ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 gru 2009, 21:27 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 13 lis 2006, 19:45
Posty: 101
Tak , tak teraz bandyctwo na ring poszło , może to i lepiej że nie w mieście .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 gru 2009, 16:12 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2008, 19:30
Posty: 103
Lokalizacja: Zg-C
Dołączam się do pytań które zadał dar75, myślę że te walki się wogóle nie odbyły, a pogi sam sobie dopisał te tytuły... Jeżeli ktoś poda te informacje na temat tych gali gdzie uczestniczył pogi i wygrywał rzekomo, a najlepiej ludzie związanie z klubem mma w zgorzelcu. No to chyba wszystko bedzie jasne.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 maja 2010, 12:12 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 28 paź 2009, 7:58
Posty: 3
Lokalizacja: z Gwiezdnych Wojen
pozwolę sobie odświeżyć temat:
w niedzielę 30 maja 2010 roku w Łodzi odbyła się gala MMA pod nazwą "Ring XF: Drugie Uderzenie".
Walczył w niej nasz ulubieniec.
O ile na swojej stronie przedstawiał do tej gali swój rekord walk jako 4-0-0 to organizatorom przekazał 2-0-0 co oznacza, że nie walczył z nikim poza dwoma walkami na galach w Zgorzelcu.
Skąd wziął więc tytuł "Zawodowego Mistrza Polski" jakim się Pogi wcześniej mienił?
Co z galami za granicą, na których rzekomo walczył i wygrywał.

A jakby ktoś chciał zobaczyć jak się "Zawodowy Mistrz Polski" zaprezentował w walce z debiutantem to proszę:
http://www.youtube.com/watch?v=WwIo-gOr ... r_embedded


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 cze 2010, 11:08 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 lut 2010, 8:17
Posty: 561
Lokalizacja: mam wiedzieć
dar75 pisze:
pozwolę sobie odświeżyć temat:
w niedzielę 30 maja 2010 roku w Łodzi odbyła się gala MMA pod nazwą "Ring XF: Drugie Uderzenie".
Walczył w niej nasz ulubieniec.
O ile na swojej stronie przedstawiał do tej gali swój rekord walk jako 4-0-0 to organizatorom przekazał 2-0-0 co oznacza, że nie walczył z nikim poza dwoma walkami na galach w Zgorzelcu.
Skąd wziął więc tytuł "Zawodowego Mistrza Polski" jakim się Pogi wcześniej mienił?
Co z galami za granicą, na których rzekomo walczył i wygrywał.

A jakby ktoś chciał zobaczyć jak się "Zawodowy Mistrz Polski" zaprezentował w walce z debiutantem to proszę:
http://www.youtube.com/watch?v=WwIo-gOr ... r_embedded


Hehehe krótki filmik a tyle radości daję. I skończyło sie rumakowanie Zawodowego Mistrza Polski hi hi hi .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 cze 2010, 16:41 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Hakeem pisze:
Hehehe krótki filmik a tyle radości daję. I skończyło sie rumakowanie Zawodowego Mistrza Polski hi hi hi .


Dziwna reakcja przyznam...cieszyć się z czyjejś porażki :-?
Jeżeli tak ma wyglądać wsparcie naszego lokalnego zawodnika to może być mi tylko przykro... :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 cze 2010, 8:07 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 lut 2010, 8:17
Posty: 561
Lokalizacja: mam wiedzieć
YELLO_35 pisze:
Hakeem pisze:
Hehehe krótki filmik a tyle radości daję. I skończyło sie rumakowanie Zawodowego Mistrza Polski hi hi hi .


Dziwna reakcja przyznam...cieszyć się z czyjejś porażki :-?
Jeżeli tak ma wyglądać wsparcie naszego lokalnego zawodnika to może być mi tylko przykro... :roll:


Dla Ciebie może i dziwna , ale nie darzę Pogudza póki co jakimkolwiek szacunkiem jako sportowca. Na to ob sobie musi naprawdę zapracować.
Widziałem go dwa razy na galach w Zgorzelcu , gdzie walki były po prostu ustawione, a do tego po nich nazywa sie Zawodowym Mistrzem Polski. Poza tym każdy wie jaki jest Pogi , jak sie nosi i wywyższa. I właśnie podczas ostatnie gali w Łodzi został sprowadzony na ziemię.
Spokojnie jak zacznie wygrywać w prawdziwych galach to może zmienię swoje zdanie. Póki co jest dla mnie za słaby aby go dopingować.


Ostatnio zmieniony 02 cze 2010, 8:10 przez Hakeem, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 58 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..