Dzisiaj jest 20 paź 2025, 8:54

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Post: 15 paź 2025, 12:51 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 12 sie 2014, 10:00
Posty: 144
Doradzicie co pomoże na atopowe zapalenie skóry?

Jakie kosmetyki pomogą?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 paź 2025, 14:40 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 11 lip 2017, 11:00
Posty: 142
Hej,
znam ten problem, mój syn też miał AZS i długo szukaliśmy czegoś, co będzie działać. Faktycznie, większość tych kremów z apteki to takie trochę pudrowanie problemu, jak się przestaje smarować, to wraca. U nas dobrze się sprawdziły dermokosmetyki Atopicin. Jest tam np. krem specjalnie na AZS, bardzo delikatny, ale dobrze nawilża i łagodzi podrażnienia. Fajne jest też, że oni mają zestawy na skórę atopową, jak ten: https://atopicin.pl/sklep/zestaw-kosmet ... nie-skory/. U nas poprawa była widoczna już po kilku dniach regularnego stosowania. Polecam wypróbować, bo warto dać skórze dziecka trochę ulgi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..