Dzisiaj jest 03 cze 2024, 22:18

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 

Czy WAFEL wyjdzie na parkiet w Zgorzelcu
Czas głosowania minął 28 gru 2006, 13:31
Tak, rozegra najlepszy mecz w tym sezonie 7%  7%  [ 1 ]
Tak, ale na krótko 50%  50%  [ 7 ]
Nie 43%  43%  [ 6 ]
Liczba głosów : 14
Autor Wiadomość
 Tytuł: TURÓW - CZARNI
Post: 24 gru 2006, 13:31 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2006, 18:05
Posty: 455
Lokalizacja: Zgorzelec
Do meczu już niewiele, więc pogadajmy o ostatnim przeciwniku w tym roku. Jednym słowem Czarni nie zachwycają. Ich gra opiera się na zeszłorocznej piątce. Z jednej strony to dobrze bo są zgrani, z drógiej źle, bo wszyscy wiedzą jak grają. Według mnie w tym sezonie zajmą maksymalnie 5 miejsce. Najważniejsze jest powstrzymać Miah Davisa. To on nakręca cały zespół.

Na forum Czarnych znalazłem taką wypowiedź:
Cytuj:
- To będzie jednak bardzo trudne spotkanie. O wiele trudniejsze niż kolejne w lidze z Turowem Zgorzelec - mówi Mirosław Lisztwan, asystent trenera Energi Czarnych przed meczem z Sokołowem Zniczem Jarosław.

Z tej wypowiedzi wynika, że pewni są wygranej w Zgorzelcu :shock: . Albo to zasłona dymna, albo ta pewność ich zgubi, bo tak łatwo w Zgolu nie wygrają.

Co do Tomka Zabłockiego, to trzba go przywitać, wkońcu to "prawie" nasz wychowanek :-D . Chłopak znowu się marnuje i coś mi mówi, że nie pojawi sie na parkiecie w środę.

Stawiam na +9 dla czarnozielonych

P 8) zdr 8) .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 gru 2006, 16:09 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2006, 20:55
Posty: 238
tak jak juz napisałem kiedyś nie widze innej możliwości niz zwycięstwo TUROWA !!! choć nie można lekcewazyć czarnych ale jednak to my jestesmy faworytami i wygramy
PEACE


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 gru 2006, 1:10 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2006, 0:43
Posty: 493
Lokalizacja: Bogatynia
No matii... ja też wierzę w zwycięstwo ale...
To będzie naprawdę ciężka sprawa wygrać z Czarnymi...

Widziałem w tv kilka meczy w wykonaniu słupszczan i wiem, że mają naprawdę dobrą i zgrana pakę i wygrać z nimi wcale nie będzie łatwo. Tym bardziej, że zawsze jest "łatwiej" grać z liderem, nie ma takiej presji i nerwów a jeśli się go pokona to zawsze jest sensacja.

Nie wiem jak nasi zawodnicy spędzają święta, czy są w stanie w tak krótkim czasie pojechać do domów i czy po świetach zachowają tą samą dyspozycje i koncentrację...

Wierzę, że tak , że mimo wszystko pokonamy Czarnych i będziemy mieli kolejne 2 pkt na swoim koncie...

Jednak Czarni to rasowi gracze, pokazali to z resztą w zeszłym sezonie. no i maja kilku dobrych zawodników.
W ostatnim meczu ze Zniczem:

Tucker: 15pkt(4x3)
Barlett: 18pkt 9zbiórek 2 bloki
Dunn: 10 pkt 10 zbiórek
Frasunkiewicz: 15pkt(2x3) 4 zbiórki
No i jeszcze Maya.... Davis

Cóż... my mamy z kolei Thomasa, Petrovića, Dragise, Rodrigueza, Roberta, Łukasza, Krzyska....

Zapowiada się naprawdę ciekawe widowisko, i wiem, że przy "pomocy" całej hali wygramy ten mecz przynajmniej +10, a jak będzie naprawdę przekonamy się juz za dwa dni w środę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 gru 2006, 10:41 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2006, 20:55
Posty: 238
też wiem że będzie trudno i że Czarni sa zgrani ale uwazam ze jak Turów dojechał Prokom, później na wyjeździe wygrał ze wspaniale dysponowanym zniczem to u nas z czarnymi również wygrją tak około 10 jak pisze poprzednik.

ps. zawodnicy chyba trenowali bo w jednym z artykułów czytałem że licytuja z saso zeby na wigilie był 1 trening a nie 2 :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 gru 2006, 12:35 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2006, 14:03
Posty: 684
Lokalizacja: Zgorzelec
trenowac muszą nawet w swieta skoro dzien po swietach mają mecz. dojechali Prokom, owszem, ale tez trzeba wziąc poprawke ze Prokom był juz po 2 meczach w tamtym tygodniu a to jednak jest meczące dla zawodników, w dodatku mecz Euroligowy, z którego wracali, byli zmeczeni tez podrózą. nie zagrali przeciwko nam tak jak graja, Andersen wogole nie zagrał...daltego nie ma co teraz cały czas bazowac na zwyciestwie nad Prokomem, bo równie dobrze to i Polonia i Kotwica powinna byc liderem w tabeli bo z nimi wygrali. kazdy mecz jest inny, a z Czarnymi zawsze sie ciezko grało. dodatkowa presja jest teraz na naszych zawodnikach bo mają swiadomosc ze jestesmy samodzielnym liderem w tabeli i Czarni są teoretycznie słabsza druzyną, wiec porazka z nimi u siebie, byłaby lekka kompromitacją. wierzmy jednak ze podtrzymamy passe i bedzie 10 zwyciestwo ;) DO BOJU ZGORZELEC!!! :twisted:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 gru 2006, 20:11 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 paź 2006, 21:23
Posty: 493
Lokalizacja: Zgorzelec
A może trzeba odwiedzić naszych zawodników na hali w drugi dzień świąt i dodać otuchy świątecznej?!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 gru 2006, 23:30 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 sie 2006, 11:40
Posty: 100
Lokalizacja: z pufy
Chłopaki dzisiaj na trening szli 2 razy w tych godzinach co zwykle , wiec nie ma co sie obawiac o formę...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 gru 2006, 20:16 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lis 2006, 14:27
Posty: 280
Lokalizacja: Zgorzelec
No, właśnie wróciłem z meczu i przy okazji przetestowałem koszulkę :). Szkoda że Wafel nie zagrał... Ale wygraliśmy, to się liczy. Aha i ten Rodriguez. Z tego co pamiętam to na linii wolnych się nie pomylił. I 24 punkty


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 gru 2006, 21:50 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2006, 0:43
Posty: 493
Lokalizacja: Bogatynia
Piękny mecz a myślałem, że będzie ciężko, że Czarni postawią twardsze warunki. Piękna gra w defensywie, to był nawet chyba lepszy mecz niz z Prokomem. Maya Davis całkowicie zatrzymany 5 pkt w 33minuty, no i środkowi..., co prawda Czarni wygrali w zbiórkach ale Tucker z Dunnem i Barlettem zdobyli łącznie tylko 23 pkt !!!

Piękny mecz rozegrał Andres, w końcu pokazał na co go stać no i Boban widać kazał mu na treningach osobiste ćwiczyć, bo chłopak miał dzisiaj 100% skuteczność.

No i jak zawsze Petrović stanął na wysokości zadania, z resztą defensywa w wykonaniu naszej drużyny w tym meczu była prawie wzorcowa !!! Szkoda moze pierwszej kwarty bo początek był nerwowy i nie wszystko wchodziło do kosza, bo wynik by był o wiele wiele wyższy.

Troche szkoda też tych dwóch akcji gdzie Krzysiek dostawał piłke jednym rzytem przez całe boisko, bo to by był dopiero szał na trybunach... :smt041

Brawo Turów, brawo Sasza i Boban !!! Piekny prezent na koniec roku, tym bardziej, że Śląsk wtopił ze Zniczem :smt043 i umocnilismy się na fotelu lidera !!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 gru 2006, 11:03 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lip 2006, 14:02
Posty: 675
Lokalizacja: Zgorzelec
A ja coraz mniej się boję przereklamowanego śląska.
Brawo Turów!!! :smt041


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 gru 2006, 12:15 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2006, 14:03
Posty: 684
Lokalizacja: Zgorzelec
teraz mamy o tyle dobrze ze nawet jesli przegralibysmy ze slaskiem to i tak bedziemy przed nimi:D:D:D brawo turów!!!!!!
PS. a co do Slaska to i tak wygramy:):) :smt040


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..