Dzisiaj jest 16 cze 2024, 7:08

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 818 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 55  Następna
Autor Wiadomość
Post: 21 cze 2013, 14:32 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
kubi0207 pisze:
Niechciałbym już go widzieć kiedykolwiek w barwach Turowa.
pewnie się przejął :smt044


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 cze 2013, 14:36 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
takich uciekinierów w stronę mistrzów często dogadanych przed finałem można by cała drużynę uzbierać ale drużyna byłaby nie najlepsza bo coś im się nogi potem plątały. /patrz Logan/ Aron umiał robić własny PR ale w finałach nie pokazał nic ze swoich umiejętności. Kto jeszcze zyskuje na jego odejściu ? trzeba by dobrze przeanalizować grę Arona w finałach.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 cze 2013, 14:43 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
bog180 pisze:
często dogadanych przed finałem
a jednak :smt003 Usłyszałem także opinię ( pewne źródło :smt003 ), że wszyscy zawodnicy sprzedali finał :smt082

Jaki lincz przewidujecie dla tych sprzedawczyków którzy zostaną w Turowie? :smt082 :smt075 :smt068 :smt063 Oni będą jeszcze bardziej niewdzięczni, nie dość że sprzedali finał to nadal będą ciągnąć kasę , cholerni najemnicy :smt033


Ostatnio zmieniony 21 cze 2013, 14:54 przez Dr. Dre, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 cze 2013, 14:48 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 12 sie 2012, 10:16
Posty: 177
Lokalizacja: Zgorzelec
"W Stelmecie jest bardzo dobra organizacja, świetni kibice. Bardzo się cieszę z danej mi szansy, będę ją chciał jak najlepiej wykorzystać - powiedział zadowolony Aaron Cel."

Poziom żenady sięgnął szczytu, no cóż, trzeba podlizać się nowym kibicom ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 cze 2013, 15:04 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 25 paź 2012, 14:15
Posty: 3
życzę Celowi grzania ławy ]:->
nie jest to jakaś wielka strata, bo poza zbiórką i od czasu do czasu rzutem Cel to typowy drewniak :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 cze 2013, 16:59 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
bog180 pisze:
w finałach nie pokazał nic ze swoich umiejętności. Kto jeszcze zyskuje na jego odejściu ? trzeba by dobrze przeanalizować grę Arona w finałach.

bardzo celna uwaga, proponuję sprawą zainteresować posła Macierewicza.
a pamiętasz jeden z finałowych meczy, w którym Rajkovic zdjął Cela gdy wszystko wskazywało, że ten ma dzień konia i do końca już nie wrócił na parkiet a w jego miejsce zdaje się Micic i DJ partaczyli wszystko co im w ręce wpadło?
mnie też jego przejście do Zielonej zabolało mocno, ale - trudno trzeba żyć dalej, cierpienie znoszone z godnością uszlachetnia;)
(no pain - no fame, czy jakoś tak;))
Kobe24 pisze:
"W Stelmecie jest bardzo dobra organizacja, świetni kibice. Bardzo się cieszę z danej mi szansy, będę ją chciał jak najlepiej wykorzystać - powiedział zadowolony Aaron Cel."

dla mnie to znaczy tyle samo co jego oświadczenie, że w Zgorzelcu jest fantastycznie, mówi to co jest jego psim obowiązkiem grając tu czy tam, jest zawodowcem. a jęki fanów, że kiedyś kochał zgorzelec a teraz zieloną górę, przypominają jęki zrozpaczonych/zdradzonych fanek Brada Pita na wieść o jego ślubie z Anżeliną. ludzie puknijcie się w głowe to jest szoł i biznes a nie prawdziwe życie, kochajcie swoich bliskich a nie sportowców z hali. jak słyszę któryś raz o tym jak Zgorzelec kocha Kelatiego, to robi mi się słabo...


Ostatnio zmieniony 21 cze 2013, 17:19 przez neandertalski, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 cze 2013, 17:03 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 21 paź 2012, 12:51
Posty: 9
Może ujmę to tak: gdybym był na miejscu zawodnika, choćbym nie wiem jak kochał klub, to też nie chciałbym grać pod Rajkoviciem i Łuczakiem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 cze 2013, 17:12 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 07 mar 2010, 19:25
Posty: 745
Lokalizacja: z daleka
A z tym DJ w całej drugiej połowie, chyba w meczu nr 3 (o ile dobrze pamiętam), to chodziło o to że WŁ miał pretensje do MR że DJ mało gra, więc ten mu pokazał i DJ zagrał całą drugą połowę


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 cze 2013, 17:18 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 gru 2008, 22:27
Posty: 603
Cytuj:
Kelati także nie był naszym wychowankiem, także odszedł z Turowa, ale odszedł z klasą, odrzucił ofertę największego wroga Turowa

zaraz, jeszcze przed chwila czytalem ze to Stelmet jest naszym najwiekszym wrogiem. To jak to w koncu jest, bo juz sam nie wiem kogo mam hejtowac :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 cze 2013, 17:21 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
zgc_qwerty pisze:
A z tym DJ w całej drugiej połowie, chyba w meczu nr 3 (o ile dobrze pamiętam), to chodziło o to że WŁ miał pretensje do MR że DJ mało gra, więc ten mu pokazał i DJ zagrał całą drugą połowę

i dlatego nie dziwię się, ze Celowi mogło się w takim rzeczy stanie odechcieć.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 cze 2013, 8:30 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
"bardzo celna uwaga, proponuję sprawą zainteresować posła Macierewicza."
Po co nam Macierewicz na tym forum jest paru co najmniej zbliżonych do niego mentalnością , a jeszcze aktywnych w zakresie uprzejmie donoszę -patrz Nie parkuj jak łoś.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 cze 2013, 11:32 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2010, 19:09
Posty: 20
Lokalizacja: Zgorzelec
Ludzie ogarnijcie się trochę, Aaron poszedł za szansą na swój rozwój, VTB to jednak nie Euroliga prawda ? Ja też mam mieszane uczucia gdy patrze na Aarona w tej koszulce stelmetu ale jednak nie można go za to nagle znienawidzić. Proszę prosto z twittera:

Aaron Cel ‏@AaCel1987
Dziękuję kibicom Turowa za wspólnie spędzony czas, za chwile radosne i trudne. Nie zapomnę. Aaron Cel #5.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 cze 2013, 12:35 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
neandertalski pisze:
dla mnie to znaczy tyle samo co jego oświadczenie, że w Zgorzelcu jest fantastycznie, mówi to co jest jego psim obowiązkiem grając tu czy tam, jest zawodowcem. a jęki fanów, że kiedyś kochał zgorzelec a teraz zieloną górę, przypominają jęki zrozpaczonych/zdradzonych fanek Brada Pita na wieść o jego ślubie z Anżeliną. ludzie puknijcie się w głowe to jest szoł i biznes a nie prawdziwe życie, kochajcie swoich bliskich a nie sportowców z hali. jak słyszę któryś raz o tym jak Zgorzelec kocha Kelatiego, to robi mi się słabo...
no no ładnie to skleciłeś :smt079 :smt033


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 cze 2013, 14:45 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 23 maja 2007, 3:33
Posty: 36
Lokalizacja: Zgorzelec
Aron, dziękuję za świetny czas w Turowie i życzę samych sukcesów:) Czapeczka:)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 cze 2013, 15:55 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lip 2008, 20:48
Posty: 342
Lokalizacja: Zgorzelec
zgc_qwerty pisze:
A z tym DJ w całej drugiej połowie, chyba w meczu nr 3 (o ile dobrze pamiętam), to chodziło o to że WŁ miał pretensje do MR że DJ mało gra, więc ten mu pokazał i DJ zagrał całą drugą połowę



Mowisz o tym meczu w ktorym Aron mial po pierwszej polowie chyba 12pkt i 7 zbiórek? Byl najlepszym zawodnikiem na parkiecie w pierwszej polowie by druga ogladac z lawki. Super takyka.... na przegranie meczu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 818 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 55  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..