Dzisiaj jest 16 cze 2024, 14:53

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 361 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 25  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 06 lis 2009, 20:55 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
Tuba jest.Zainwestowano w nią w poprzednim sezonie.
Podreperujemy ją trochę i będzie OK.
Tubę powinna mieć tylko odpowiedzialna osoba, która będzie współpracowała z KeMoTem.
On nadaje ton dopingu zużywając swoje gardło do granic możliwości i taka pomoc dla Niego może okazać się wybawieniem .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 lis 2009, 8:57 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
taką "Tubę" nie może "obsługiwać" osoba z przypadku. To musi być osoba "wykwalifikowana", energiczna, z pasją, znająca przyśpiewki i wiedząca co zaśpiewać , jak i dlaczego? Moim kandydatem do Tuby jest "Manix", jeżeli dobrze odczytałem napis na koszulce. Z Tomkiem mogliby stworzyć niezłe duo. Ale może i znajdzie się ktoś inny.

PS. Może i się czasami odechciewa kibicowania jak się widzi słabą grę drużyny, ale może Oni nas teraz właśnie potrzebują.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 lis 2009, 9:19 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 28 lut 2008, 23:15
Posty: 88
Lokalizacja: zgorzelec
Hakuna dobrze pisze!!! :smt026


Ostatnio zmieniony 07 lis 2009, 9:42 przez mauzer, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 lis 2009, 20:36 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 21 sty 2009, 2:29
Posty: 404
Lokalizacja: Bogatynia
jesli interesuje kogos sprawa maskotki powiem tyle ze

1.Z Tomczanem podjelismy kroki majace na celu uzyskania kostiumu
2.Nawiazalem Kontakt z tancerkami oraz Pania prowadzaca
3.Jestem w toku opracowywania wstenego programu i zalozen

Pozdro


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 lis 2009, 21:21 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
Masz pełne poparcie :smt026 :smt026 :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 lis 2009, 21:52 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 21 sty 2009, 2:29
Posty: 404
Lokalizacja: Bogatynia
Tomczan dodam jeszcze ze po spedzeniu meczu w IV sektorze sprawe tuby trzeba takze popchnac do przodu poniewaz naprawde spiew+bebny+klaskanie+rozmowy itd zagluszaja wszystko i naprawde trudno momentami bylo zlapac orientacje co aktualnie jest przyspiewywane.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 lis 2009, 21:58 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 maja 2009, 23:10
Posty: 113
Lokalizacja: Bogatynia
Avaddon18 pisze:
Tomczan dodam jeszcze ze po spedzeniu meczu w IV sektorze sprawe tuby trzeba takze popchnac do przodu poniewaz naprawde spiew+bebny+klaskanie+rozmowy itd zagluszaja wszystko i naprawde trudno momentami bylo zlapac orientacje co aktualnie jest przyspiewywane.


Łukaszu masz rację :smt026 :smt026 ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 lis 2009, 19:39 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2009, 10:15
Posty: 242
Popieram Avaddon18. Też na każdym meczu siedze w IVsektorze i ciężko jest czasami cokolwiek zrozumieć. No i ludzi też ciężko zrozumieć że tak milczą ja darłem kopare na tyle ile mnie było stać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 lis 2009, 19:56 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 12 paź 2009, 13:06
Posty: 315
Lokalizacja: Zgorzelec
Cytuj:
Koszykówka: Anwil Włocławek - Polonia Warszawa
Do Włocławka przyjechało 11 fanów KSP, w tym dwie dziewczyny. Gospodarze na meczu nie dopingowali. Nie był to protest przeciwko zawodnikom (ci wygrywają wszystko), czy działaczom, a krytycznym komentarzom pod adresem młyna, m.in. za niecenzuralne okrzyki. Sektor H1 tym razem siedział cicho i wywiesił jedynie transparent "Przyjdzie czas, że docenicie nas". Piknikowa część trybun tylko 3 razy coś mruczała pod nosem. 3 minuty przed końcem fanatycy Anwilu rozpoczęli doping od hasła "Anwil to my!", za co zostali wygwizdani przez resztę trybun. W odpowiedzi młyn odpowiedział "Karneciarze ch... wam w twarze".


Obrazek

Coś w podobnym stylu by się u nas przydało żeby pokazać karneciarzą ze przychodząc też powinni dopingować


Ostatnio zmieniony 09 lis 2009, 19:58 przez 4mA, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 lis 2009, 19:58 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2007, 20:31
Posty: 447
Lokalizacja: Power Station
kubi0207 pisze:
Popieram Avaddon18. Też na każdym meczu siedze w IVsektorze i ciężko jest czasami cokolwiek zrozumieć. No i ludzi też ciężko zrozumieć że tak milczą ja darłem kopare na tyle ile mnie było stać.

Widzisz ,każdy na swój sposób odbiera mecze,rywalizację.
Jedni potrzebują intensywnego udziału w spotkaniu-beda krzyczec ,klaskac natomiast inni w skupieniu bedą przezywać takie spotkanie.
Jedni i drudzy to KIBICE!
Są tacy którzy dopingowali by ale sie wstydzą ,są tacy którym nie wypada, a są też tacy którym po prostu sie nie chce.
Jestem w KK ładnych parę lat,siedze w 5 rzedzie i z góry widze całą masą członków KK którzy w trakcie spotkan nigdy nie dopingują.
Są tacy którzy w momencie śpiewania"Difens" bądź ostatnio "Hej" z uporem maniaka trąbią .NIkt na nich nie ma wpływu i miec nie ędzie.Taka sytuacja ma miejsce od zawsze.
Można im zwracać uwagę ale oni są uparci i tyle.Wystarczy spojrzeć na rząd 1 miejsca od 2/3 do 8/9(moge sie pomylić o 2 miejsca)-panowie w kapeluszach.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 lis 2009, 14:46 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Avaddon18 - tu masz materiał szkoleniowy jak "występować" ;)
http://www.youtube.com/watch?v=S2QY3yanfog


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 lis 2009, 19:16 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 cze 2008, 19:44
Posty: 318
Lokalizacja: Zgorzelec
Na ostatnim meczu była próba robienia meksykańskej fali którą zapowiadał spiker,jednak całkiem to nie wypaliło.Proponuję spróbować to zrobić na następnym meczu.KK niech umówi się ze spikerem że w którejś z przerw zapwie zrobienie fali począwszy od KK Tur przez sektor A,B,C ...itd.Kto widział mecz siatkówki i jak tam to wychodzi to wie że efekt jest superowy.Do tego najlepiej ta piosenka Stand Up For The Champions i zielone kartoniki i myślę że efekt murowany.Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 lis 2009, 11:34 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
"Stand up for the Champions" ( refren) można by wykorzystać jako przyśpiewkę. Fraza - słowa wymowne, a i muzyka rytmiczna. 4 słów po angielsku, każdy spokojnie mógłby się nauczyć. Efekt wizualny - kiedy cała hala wstaje i klaszcze byłby fajny. Tak sądzę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lis 2009, 8:39 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2007, 20:31
Posty: 447
Lokalizacja: Power Station
Dodam jako propozycję jeszce coś takiego.
Już w zeszłym sezonie sugerowało pare osób ten tekst,zrobiliśmy z Bremkiem ok 800 powileleń tej piosenki,roznieślismy ja po trybunach,jednak zaden bębniarz nie podjął sie wprowadzenia przyspiewki.Wg mnie jest bardzo fajna i należy ja wdrożyć!
http://www.youtube.com/watch?v=gkbhdXMCv18


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lis 2009, 9:27 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 12 paź 2009, 13:06
Posty: 315
Lokalizacja: Zgorzelec
Może na wyjazd do Warszawy by te malutkie flagi wziąć każdy na mecz by dostał jedna po meczu do zwrotu (o ile one są )


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 361 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 25  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..