Dzisiaj jest 16 cze 2024, 9:41

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 361 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 25  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 12 lis 2009, 10:08 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 15 lip 2009, 10:21
Posty: 905
Lokalizacja: Zgorzelec
Ja też uważam, że ta przyśpiewka " Za nasze miasto.........." jest wspaniała i powinniśmy ją wprowadzić na meczach w Zgorzelcu i we Wrocławiu. Powinien to zapoczątkować sektor kibiców z KK w momencie jakiejś przerwy i zaśpiewać kilka razy . Myślę, że śpiew rozniesie się po całej hali. Tylko trzeba zacząć, będzie super.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lis 2009, 18:34 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 gru 2008, 11:20
Posty: 485
Lokalizacja: Świecie/JG/Zgorzelec
mi też się ta przyśpiewka podoba ;) Może się udać... ale przed meczem zrobić próbę... żeby wszyscy słyszeli co się śpiewa


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lis 2009, 19:28 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 15 lip 2009, 10:21
Posty: 905
Lokalizacja: Zgorzelec
No to spróbujmy! Sektor KK zaczyna a przez mikrofon zachęcić wszystkich.
Już się cieszę- będzie OK! :smt026
Mam jeszcze inną propozycję :
- gdy nasz zawodnik staje do rzutów wolnych, to przy oklaskach wymawiać jego imię.
Dwa sezony wcześniej tak było. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 lis 2009, 13:49 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
halcia pisze:
Ja też uważam, że ta przyśpiewka " Za nasze miasto.........." jest wspaniała i powinniśmy ją wprowadzić na meczach w Zgorzelcu i we Wrocławiu. Powinien to zapoczątkować sektor kibiców z KK w momencie jakiejś przerwy i zaśpiewać kilka razy . Myślę, że śpiew rozniesie się po całej hali. Tylko trzeba zacząć, będzie super.


halciu nie wiem jak długo chodzisz na mecze, ale jakiś czas temu (około 3 lata) tę przyśpiewkę wykonałem solo, a Jasiu Pawul ją nagrał. Od tamtej pory czasami odtwarza ją przez głośniki, ale uwierz mi, że większość ludzi traktuje to jako dobry powód do pośmiania się z mojego wykonania aniżeli odśpiewania fajnej przyśpiewki urozmaicającej doping.
Mimo to życzę powodzenia w realizacji planów.

Co do małych chorągiewek, to zostało rozdanych 100 szt pomiędzy członków KK i sluch po nich zaginął, albo inaczej - pewnie ładnie wyglądają na ścianie, w wazonie czy jeszcze gdzie indziej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 lis 2009, 15:05 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 10 paź 2008, 11:17
Posty: 36
Lokalizacja: Zgorzelec
Po mojej słuch nie zaginął :lol: Macham nią na każdym meczu w przerwach :lol: Po mojej lewej stronie dziewczyny też machają :smt026.
Apeluję do pozostałych kibiców: przynoście ze sobą chorągiewki i róbcie z nich użytek!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 lis 2009, 16:08 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 15 lip 2009, 10:21
Posty: 905
Lokalizacja: Zgorzelec
Grengo - uczęszczam regularnie na mecze czwarty rok , ale przykro mi bo nie słyszałam tej przyśpiewki. Uważam ,że jest fajna , ale masz rację- nasi kibice / mam na myśli ogół na hali/ nie przywiązują uwagi do robienia show podczas meczu a szkoda, bo mamy warunki do tego doskonałe. Dysponujemy , jak rzadko który klub różnymi gadżetami, koszulkami i nie potrafimy tego dobrze wykorzystać.
Mam jednak nadzieję, że kibice KK będą urozmaicać doping na hali. Dodam tylko, że ja się nie oszczędzam i dopinguję naszym jak mogę.
Pozdrawiam wszystkich kibiców naszej drużyny. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 lis 2009, 20:55 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 12 paź 2009, 13:06
Posty: 315
Lokalizacja: Zgorzelec
Wydaje mi się ze KK powinien nabyć jakąś flagę którą by się wieszało na wyjazdach coś w stylu tych co w hali nad trybunami B i E tylko mniejsze


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 lis 2009, 7:07 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
4mA pisze:
Wydaje mi się ze KK powinien nabyć jakąś flagę którą by się wieszało na wyjazdach coś w stylu tych co w hali nad trybunami B i E tylko mniejsze


Bez urazy, ale to nie oto chodzi żeby KK wiecznie coś kupował, bo po co? Na wyjazdy do powieszenia mamy swój baner, ale wraz z banerem mamy problem wśród ludzi, bo nie ma komu dbać o to, by ten baner za każdym razem zabierać i wieszać. Więc jak widzisz problem nie leży w braku flagi, a w braku chęci. Mentalność większości ludzi w KK niestety jest taka, że skoro są w KK, to wystarczy i wg nich nie trzeba już nic robić, a do roboty jest Zarząd, który później się bardzo łatwo krytykuje, nie dając kompletnie nic od siebie. Większość ludzi w KK, to szczęśliwi posiadacze karnetów, a nie ludzie chętni do pracy. Mam nadzieję, że Tomczan będzie potrafił to odmienić i szczerze mu tego życzę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 gru 2009, 20:36 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 21 sty 2009, 2:29
Posty: 404
Lokalizacja: Bogatynia
Zabilo mnie to , moze by cos takiego w 5% u nas zrobic??


http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=u0rMe2Vyb9E


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 gru 2009, 20:47 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2006, 18:05
Posty: 455
Lokalizacja: Zgorzelec
Wiesz co Maniek, ten temat był już wałkowany nieraz. Mimo zapału kilku osób nie zrobisz z tym składem KK nic podobnego. Nawet prosta przyśpiewka o barwach i o mieście poszła w zapomnienie bez swojej premiery. No ale dopóki się nie uda to można próbować do skutku :smt023


P :smt082 zdr :smt082 .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 gru 2009, 10:36 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 21 sty 2009, 2:29
Posty: 404
Lokalizacja: Bogatynia
Czyli musimy zdobyc zloto w PLK aby Maratonska odzyla :cry: :cry: :cry:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 gru 2009, 11:32 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 23 wrz 2009, 13:41
Posty: 17
Lokalizacja: Zgorzelec
Avaddon18 pisze:
Zabilo mnie to , moze by cos takiego w 5% u nas zrobic??


http://www.youtube.com/wa...l&v=u0rMe2Vyb9E


Ludzie o czym wy mówicie skoro Klub Kibica nie może nawet podnieść rąk z szalikami na jedną wcześniej ustaloną przyśpiewkę... "czarno-zielone to barwy..." - wstydzą się tych barw? Szaliki za ciężkie ? Nie wiem!?
Z kibicami-karneciarzami nic się nie da zrobić...
Czterech Polaków na parkiecie a połowa KK TUR krzyczy "defense" a druga połowa jak tylko może stara się tych pierwszych zagłuszyć trrąbiąc, gwiżdżąć...paranoja!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 gru 2009, 14:15 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 21 sty 2009, 2:29
Posty: 404
Lokalizacja: Bogatynia
Cytuj:
Ludzie o czym wy mówicie skoro Klub Kibica nie może nawet podnieść rąk z szalikami na jedną wcześniej ustaloną przyśpiewkę.


Ja tam widze ze podnosza.


Tu bardziej chodzi o hale sam KK by nie pociagnal takiej przyspiewki mocnej ,a Maratonska kibicuje tylko jak sa wyniki.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 gru 2009, 15:16 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2007, 20:31
Posty: 447
Lokalizacja: Power Station
KK kibicuje od lat tak samo-JEDNOSTAJNIE i monotonnie.
Brak nowych przyśpiewek i pełnego zaangażowania.A stare powiedzenie mówi:
KTO SIĘ NIE ROZWIJA TEN SIĘ COFA!
Były podawane propozycje nowych przyspiewek i nikt z prowadzących doping nawet nie próbował ich wdrożyć -przypominam jedna z nich:
"Za nasze miasto i za te barwy oddałbym całe życie swe
zwyciążaj dla nas ,my w Was wierzymy,
Turów Zgorzelec kocham CIe!"
Przeciez to prosta i melodyjna przyspiewka,łatwa do zapamietania i zaśpeiwania(proponowana na tym formu juz w zeszłym sezonie)ale jakoś prowadzący doping nie potrafi jej wdrożyć.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 gru 2009, 21:04 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2006, 18:05
Posty: 455
Lokalizacja: Zgorzelec
a to jak wam się podoba --> link, a przerobiony tekst:

OOOOOOOO TO TURÓW
NASZA DUMA
WSPIERAJMY GOOOOO

ZAWSZE WIERNI TEJ DRUŻYNIE
AŻ PO ŻYCIA KRES
PO USZY ZAKOCHANI W NIEJ
ŚPIEWAJMY DZIŚ TĄ PIEŚŃ

to tylko propozycja :smt023


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 361 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 25  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..