Dzisiaj jest 03 cze 2024, 23:17

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 09 gru 2006, 21:41 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 paź 2006, 15:21
Posty: 25
Lokalizacja: to pytanie?
Piękny mecz :-D
Turów, my na zawsze z Tobą :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 gru 2006, 23:57 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2006, 0:43
Posty: 493
Lokalizacja: Bogatynia
STAŁO SIĘ !!! Wygraliśmy z Prokomem 20-oma oczkami... :lol:

Już przed meczem wychodząc z domu miałem przeczucie, że dzisiaj Prokom polegnie w Zgorzelcu. Z nieba leciały krople deszczu i pomyślałem sobie... "oj niebo płacze, dobry znak, żagle Prokomu tego nie wytrzymają"

A teraz trochę moich dewagacji na temat meczu...

Pierwsze co rzuciło mi sie w oczy po przyjściu do hali... cholera ale wielkoludy... Besok, Wójcik, Masiulis, Andersen... , myślę sobie masakra pod koszem będzie jak nic... ani zbiórek no i jak zaczną grać pod kosz to porażka...

Ale myślę sobie, spoko zobaczymy jak będzie... jeśli nasi chłopcy zagrają dobra obronę... i odetną podkoszowych od podań to nie będzie źle...

Pierwszy gwizdek... piłka dla Prokomu... oj ciężko będzie... ale jakie miłe rozczarowanie !!! Turów nie daje sobie w kaszę dmuchać..., kiedy Prokom odskoczył na 8 oczek, dech mi zaparło ... ale piękna trójka Rodrigueza równo z syreną i po pierwszej kwarcie 18:20 dla Sopocian. Nie jest źle.

Druga kwarta bardzo wyrównana, obawiałem się jak nasi zawodnicy będą sobie radzić w ataku w bitwie pod koszem z wielkoludami z Sopotu... spoko kwarta wygrana 13 do 10 i prowadzenie do przerwy 31:30.

Przerwa...

Wychodzimy z hali na papierosa (okropny nałóg, trudno) i pierwsze komentarze: nie jest źle, słysze głosy, że nawet jak przegramy to chłopaki nasze czarno-zielone grają fantastycznie i nikt nie będzie miał o nic pretensji...
Wracam do środka bo pada... myśle , fajnie niebo płacze nad Prokomem, he he. Obok mnie siedzi junor Bajda, śmiejemy się, że przydało by się trzecią kwartę wygrać 28 do 7 ,he he... atmosfera super radosna... Wspominamy też Younga, że przydał by sie nam pod koszem jak nie wiem co...

No i zaczyna się 3 kwarta i ??? I w końcu stało się to o czym mówił trener Saszo... obrona jest matką sukcesu !!! Dajmy pograc spokojnie zawodnikom, wierzmy w ich możliwości i umiejętności... oni naprawdę umieją grać w koszykówkę...

Dech mi zaparło... jak Kelati zaczął trafiać trójki, jak chłopaki zaczęli bronić i jak Dragisa zaczął walczyć pod koszem !!!
Myślę sobie, normalnie to jest mój Chris Young jakiego pamiętam z zeszłego sezonu... Po prostu facet jest zajebisty !!! To co pokazał w dzisiejszym meczu... ech...
16 zbiórek !!! i 4 przechwyty, 8 pkt... Mało ?

Turów !!! No i koniec 3 kwarty... i co ? 23 do 8 !!! Wymiekamy normalnie z juniorem !!! Prawie tak jak obstawialiśmy w przerwie, he he.
Atmosfera na hali w końcu taka jak powinna być... cała hala pomaga w dopingu i śpiewach!!! Brawo, trąby robią swoje i to chyba jest sposób na gwizdki, he he .

No nic dodać nic ująć!!! Czwarta kwarta też dla nas... 20:16. Brawo !!! Prokom jakby pogodził sie z porażką po tej trzeciej odsłonie a nasi niesieni dopingiem całej hali po prostu grali jak natchnieni !!!
TURÓW- PROKOM 74:54 !!!

Cały czas wierzyłem w zwycięstwo ale żeby aż tak pognębic mistrzów Polski...?
32 do 27 w zbiórkach... z tego 16 ! Drobnijaka !!! Kto by pomyślał tak przed meczem? Przecież Prokom pod koszem to potęga... a jednak !!!

Rodriguez, niech mi ktoś powie, że to słaby zawodnik... a takie komentarze słyszałem wcześniej... 12 asyst !!! i 13 pkt !!! Mało?
Robert... 11 pkt, 4 zbiórki
Koszar...5 zbiórek, 7 pkt
Dragisa... 8pkt, 16 zbiórek i 4 przechwyty!!!
Tohomas Kelati... 71% skuteczności za 3 pkt...(5/7) po prostu brak słów...23 pkt!!!
Stimać... 9 pkt, 3 zbiórki i blok
No i na koniec Petrowić... człowiek od czarnej roboty w Zgorzeleckim timie... 3 pkt ale chłopak parkiet gryzł w obronie i brawa mu za to !!!

Mamy bardzo ważne zwycięstwo i 18 pkt, fotel lidera i za tydzień w miare spokojny mecz w Jarosławiu...

Brawo dla wszystkich ludzi kochających koszykówke i nasz Turów Zgorzelec, bo takiego dopingu już dawno nie było w Zgorzeleckiej hali... przez ostatnie 2 min doping na stojąco... i taki wrzask, hałas... że nie wiem jak to opisać...

Oby tak dalej...

TURÓW dzisiaj zrobił duzy krok w walce o medal... :-D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 gru 2006, 8:13 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lip 2006, 14:02
Posty: 675
Lokalizacja: Zgorzelec
Gratulacje TURÓW


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 gru 2006, 10:15 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
No, moje gratulacje tym bardziej uważam, że KS Turów powinien jakieś szkodliwe płacić Kubie, bo jak tak dalej będą go stresować na każdym meczu to stracą technika i nie będzie miał kto podłączać sprzętu na ambonie :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 gru 2006, 10:39 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 cze 2006, 10:14
Posty: 407
Lokalizacja: Zgorzelec
Turów wygrał!!!! świetnie :) tylko pytanie , co będzie w PO gdy prokom nie dostanie sie do TOP16 i w PO da popalić nie jednemu zepsolowi...Dragisa Drobnjak-Swietnie wczoraj grał!! pokazal co naprawde potrafi. ale zauwazcie ze wczoraj nei gral Andersen- a cos mi sie wydaje ze jest troche bardziej doswiadczonym graczem niz Besok- mimo ze ten drugi ma za soba wielki bagaz doswiadczen-Nadal uwazam ze nie powinismy olewac prokomu.Fakt-Kijek nie jest dobrym trenerem i nie umywa sie do Saszy, a prokom w tym roku to taki zeszloroczny turow-Zbieranina gwiaz i nic wiecej.Pytanie jeszcze kolejne: co bedzie gdy wroci ''prawdziwy trener prokomu''-Pacesas???????


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: fotki z meczu
Post: 10 gru 2006, 11:01 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 10 gru 2006, 10:58
Posty: 14
Lokalizacja: Wrocław
Witam, gratuluję zwycięstwa i zapraszam do obejrzenia zdjęć z tego meczu: http://wroclaw.e-basket.pl/?s=1&event_id=414
Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 gru 2006, 11:16 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lis 2006, 14:27
Posty: 280
Lokalizacja: Zgorzelec
Brawo Turów za ten mecz. Zmiażdżyliśmy Prokom i jestesmy liderem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 gru 2006, 11:44 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lip 2006, 14:02
Posty: 675
Lokalizacja: Zgorzelec
Hehehe Alex.
Rzeczywiście stres jest zawsze lecz najgorsze jest to że zawsze po meczu jestem zachrypnięty. Najwięcej krwi psują sędziowie, chociaż wczoraj sędziowali nieźle (może poza pierwszą kwartą).


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 gru 2006, 12:14 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2006, 18:05
Posty: 455
Lokalizacja: Zgorzelec
hehe Pokemon dokładnie takie same mam odczucia :-D

mike1006 pisze:
.......co bedzie gdy wroci ''prawdziwy trener prokomu''-Pacesas???????


O to niech się już martwią Ci, którzy nie grali jescze z Prokomem.

pokemon15 pisze:
No i na koniec Petrowić... człowiek od czarnej roboty w Zgorzeleckim timie... 3 pkt ale chłopak parkiet gryzł w obronie i brawa mu za to !!!


Jesteś jednym z niewielu, którzy to zauważyli 8) , a od siebie dodam tylko tyle, że TV nieźle sobie teraz pluje w twarz.....


P 8) zdr 8) .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 gru 2006, 10:10 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 26 paź 2006, 23:00
Posty: 15
Mi się wydaje że celowo nie pokazują naszych meczy ,dziwne że grają dwie czołowe drużyny w tabeli i nie transmitują maczu. To prawdam że najważniejsze że wygraliśmy ale byłoby lepiej jakby jeszcze cała Polska ten mecz widziała. A może to i lepiej bynajmniej inne zespoły nie rozgryzą taktyki gry naszych chłopaków.
Pozdrawiam


gregor-85 pisze:
spodziewałem sie emocji ale nie az takich :D:D:D:D:D poooowazny mecz, na najwyzszym poziomie!!!! ale transmisji w TV i tak nie dali:P hehe najwazniejsze ze wygralismy a TV niech załuje bo reszta Polski nie mogła zobaczyc tego widowiska:)
TURÓW RULEZZ


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 gru 2006, 22:14 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 cze 2006, 10:14
Posty: 407
Lokalizacja: Zgorzelec
KeMoT^^ pisze:
O to niech się już martwią Ci, którzy nie grali jescze z Prokomem.
.


no dobrze, ale przed nami jeszcze jeden mecz z prokomem! i play-off ...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 gru 2006, 10:42 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lip 2006, 14:02
Posty: 675
Lokalizacja: Zgorzelec
Zanim drugi mecz z prokomem to jeszcze sporo czasu minie. Raz dostali mogą dostać i drugi


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 gru 2006, 11:36 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 cze 2006, 10:14
Posty: 407
Lokalizacja: Zgorzelec
qba pisze:
Zanim drugi mecz z prokomem to jeszcze sporo czasu minie. Raz dostali mogą dostać i drugi


no niby tak ale mimo wszystko to prokom. i nie możemy sie unosić honorem!!! pozdrawiam Qbe za optymizm:]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 gru 2006, 23:24 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2006, 14:03
Posty: 684
Lokalizacja: Zgorzelec
w poprzednim sezonie pokonalismy ich na ich terenie to i w tym damy rade :D:D:D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..